PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Suna Uckarisoglu'nun kitabindan!

eskalen
06-09-08, 15:32
SUNA ÜÇKARIŞOĞLU, PAZARTESİ GÜNÜ PİYASAYA ÇIKACAK OLAN YENİ KİTABI “ŞÖHRET PSİKOLOJİSİ”YLE İLGİLİ ZAMAN GAZETESİ’NDEN SEVİNÇ ÖZARSLAN’A RÖPORTAJI......

[KİTAPTAN ÇARPICI BAŞLIKLAR]

İBRAHİM TATLISES: İbrahim Tatlıses'in 5 değil, 6 çocuğu mu var? DNA testine korumasının kanını mı gönderdi?

HÜLYA AVŞAR: Hülya Avşar, Feraye Tanyolaç'ı gündeme getirmemek için nasıl bir taktik geliştirdi?

TARKAN: Tarkan'ın psikolojisi neden bozuldu? Ailesiyle yaşadığı Karamürsel'e neden gidemiyor?

ÖZCAN DENİZ: Mahsun Kırmızıgül'le Özcan Deniz'i intiharın eşiğine getiren gerçek ne?

EROL BÜYÜKBURÇ: Erol Büyükburç, kızı Ajlan'ın ölümünden sonra bana telefon açıp 'sıra sende' diyor.

ZERRİN ÖZER: Zerrin Özer'den Sezen Aksu gerçeği.

BEYAZIT ÖZTÜRK: Kalbi şöhretler dünyasının entrikalarına dayanamayan ünlü şovmen.

Kaynak:ucankus.com

x_y_z
06-09-08, 15:38
şöhret psikolojisiymiş..hahay çok güldüm...
Tarkan her zaman Annesi Neşe hanım efendi ile görüşüyorlar.
bir sürü de resimleri var...bildiğim kadarıyla Kuzeni cenk ile küs,
onun dışında çoğu akrabaları ile görüşüyor..
bu arada o pisikoloji listesinde Hülya Avşar,İbrahim Tatlises,Zerrin Özer ve Mahsun Kırmızıgülü hiç sevmem,ancak acaba insanların pisikolojik sorunlarını
incelemek suna üçkarışoğluna mı düşüyor ? Pazartesi kitap çıkartacak,ve ünlülerin medyasına burun soktu diye Harry Potter'dan fazla mı satacağını
düşünüyor?..Çok afedersiniz ama bu bayan kim? Onlarca kitap okumama rağmen yazar adı olarak böyle bir isim duymadım..Kim bu suna hanım ?

tarkaseksüel
06-09-08, 16:15
şöhret psikolojisiymiş..hahay çok güldüm...
Tarkan her zaman Annesi Neşe hanım efendi ile görüşüyorlar.
bir sürü de resimleri var...bildiğim kadarıyla Kuzeni cenk ile küs,
onun dışında çoğu akrabaları ile görüşüyor..
bu arada o pisikoloji listesinde Hülya Avşar,İbrahim Tatlises,Zerrin Özer ve Mahsun Kırmızıgülü hiç sevmem,ancak acaba insanların pisikolojik sorunlarını
incelemek suna üçkarışoğluna mı düşüyor ? Pazartesi kitap çıkartacak,ve ünlülerin medyasına burun soktu diye Harry Potter'dan fazla mı satacağını
düşünüyor?..Çok afedersiniz ama bu bayan kim? Onlarca kitap okumama rağmen yazar adı olarak böyle bir isim duymadım..Kim bu suna hanım ?
bu da rekla yapmaya calışan bırı bu habere yorum mumu bıle yazmam o kadın için bular bıle fazlaaa hehhhh:16:

bounce
06-09-08, 16:52
bu kadını tanıyorum kendisi ruh hastası yaaa...konuyu açmaya bile gerek yoktu halbuki...

ezel1710
06-09-08, 17:17
orasi demokratik bir ülke kimin ne hali varsa görsün ne diyelim

sinemtevetoglu
06-09-08, 19:56
Suna Üçkarışoğlu şöhret olmadığı için şöhret psikolojisini anlaması mümkün değil bir defa saçmalık o kitabı çıkarmasından başlıyor...

TaRkAn'ın psikolojisini sen ve senin gibiler bozmuş olmasın Suna Üçkarışoğlu!!

asd1234
07-09-08, 00:06
Suna Üçkarışoğlu şöhret olmadığı için şöhret psikolojisini anlaması mümkün değil bir defa saçmalık o kitabı çıkarmasından başlıyor...

TaRkAn'ın psikolojisini sen ve senin gibiler bozmuş olmasın Suna Üçkarışoğlu!!
Bak şu son cümlene cidden sonuna kadar katılıyorum..Gerisi hakkında yorum yapmaya gerek yok zaten,siz söylemişsiniz benim yerime herşeyi:19:

merwik
07-09-08, 00:12
böyle kitaplar yazıp durduğuna, sürekli insanların açıklarını aramakla bu kadar uğraştığına göre gerçekten kendi psikolojisi bozuk bencede...