PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : çakkıdı çakkıdı

bounce
05-09-08, 02:50
arkadaşlar bunu üzülerek söylüyorum keşke çakkıdı yı sezen aksu tarkan a verseydi ozinga da düzenleseydi keşke...daha geniş kitlelere yayılırdı avrupa da tarkan yeniden zirveye çıkardı...come closer a bile gerek yoktu...ah tarkan ah ...keşke sezenle yollarını hiç ayırmasaydın..

tarkaseksüel
05-09-08, 03:19
bilmiyorum kenanın sesınden dınledıgım içinmi ama bunu bende dusundumm gercekten ama tarkana yakıştıramadm o sarkıyııı

StaR
05-09-08, 16:08
Bence çok süper olurdu Tarkan'a verseydi.
Tarkan'dan duymak bir başka olurdu.
Ama Tarkan'ın besteleri kendine yetiyor da artıyor bile ;)

Ozz
05-09-08, 16:28
Cakkıdı cakkıdıyı hiç sevemedim.. cep telefonu melodisi gibiydi belki haklısın ozinga süper bişi yapardı ama ben ısrarla tarkan ın sezenden artık parça almaması taraftarıyım... gerçi son dedikodular alcak diyo napalım canı sağolsun onun bileceği iş

Tarkan her oynasmali sarkiyi söylemek zorundami, bende bunu anlamiyorum

bounce
05-09-08, 22:11
Tarkan her oynasmali sarkiyi söylemek zorundami, bende bunu anlamiyorum
sakıncası mı var?

avantaji ne?

ozgee
05-09-08, 23:32
cakkıdı kenan dogulunun sesine cok iyi gitmis ha tarkanda güzel söylerdi orası ayrı ama hic düsünmemistim keske onun yerine tarkan söyleseydi diye

x_y_z
06-09-08, 00:23
Çakkıdı gibi abuk subuk bir şarkının avrupada tutacağına hayatta inanmıyorum.
Zaten tutmadı.Kenan Doğulunun sesi de Tarkana benziyor,ancak Avrupada tutmadı.Ayrıca Tarkan Sezen Aksunun her şarkılarını söylemek zorunda değil.
"Kuzu Kuzu","Ölürüm Sana","Bu Gece","Sen Başkasın" gibi mükkemmel şarkılarında Tarkan'dan çıktığını unutmayalım.Ayrıca madem Avrupa'da Sezen Aksunun yazdığı Tarkan şarkılarının tutacağına inanıyorsanız Şeytan Azapta
ve İkimizin Yerine Avrupa'da fazla tutmadı.Sadece Şımarık tuttu die böyle bir yorum yapamayız değil mi? :20:

ellow
06-09-08, 00:33
cakkıdı gibi ve komple tikiyizde Aksu sarkisi... Tarkan'ın bu tarz sarkilari sadece Aksu imzasi var diye soylemesi cok anlamsiz olurdu kariyerinde belli bir yerdeyken!!

tarkaseksüel
06-09-08, 03:13
cakkıdı gibi ve komple tikiyizde Aksu sarkisi... Tarkan'ın bu tarz sarkilari sadece Aksu imzasi var diye soylemesi cok anlamsiz olurdu kariyerinde belli bir yerdeyken!!:20: :20: :20: :20: yakışmaz dı dımeeee yanıı :13:

kevser
08-09-08, 15:43
çakkıdı eğlenceli bi şarkıydı belki ama Tarkanın kendine ait daha farklı bi tarzı var yani iyi olmazdı onun demesi hem sesinede çok iyi gidiceğini düşnmüorum doğru mu bilmiorum ama sezen şarkıyı önce Tarkana vermeyi düşünüyomuş
neyse sonuç olarak iş işten iyiki geçmiş haha:):)

trkntrkn89
08-09-08, 16:21
tarkanın şarkıya getirceği yeniliklerle bencede süper olurdu...

prenses_elaa
08-09-08, 17:37
tarkanın sesiyle o şarkı muhteşem olurdu ama bende o şarkıyı sevmiyorum tarkan söyleseydi bayılırdım

TARKANFREAK
26-09-08, 04:26
cakkıdı gibi ve komple tikiyizde Aksu sarkisi... Tarkan'ın bu tarz sarkilari sadece Aksu imzasi var diye soylemesi cok anlamsiz olurdu kariyerinde belli bir yerdeyken!!

bencede gercekten cok anlamsiz olurdu.tarkanda her sarkiyi söyleme kapasitesi var ama bence cakkidi tarkanla özlesmiyo.tarkanin sarkilari ona yetiyo

herseyim
26-09-08, 07:51
bence kenann gercekden cok guzel soyledii ;) tarkandaa soylerdi yani guzel ama tarkana oyle sarkilar yakismaz;)

TOLGA
26-09-08, 15:24
çakkıdı tabiki bir şımarık degil... ama ben çakkıdının iyi bi şarkı oldugunu düşünüyorum... tarkan bence çakkıdı yı söyleseydi bir dudu kadar yurtdısında ses getirirdi bence... tarkan ın tabiki kimseye ihtiyacı yok kendi şarkılarını çatır çatır yazıyor... kaybeden bence sezen aksu kendi şarkılarını tarkandan başka kimsenin daha iyi söyliyemicegini anlamalı artık...