PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : arkadaşlar yardıma ihtiyacım var..

muck muck
02-09-08, 14:17
iyi günler arkadaşlar yeni üye olduğum için pek fazla bilgim yok..
size bir sorum olacak..bizim bilgisayarda 1993 ten bu yana tüm Tarkan resimleri var..ve ben bunlarla bir slayt yapıp,cdye kaydetmek ve
17 ekim de yani Tarkanın doğum gününde Hitt'e götürmek istiyorum Tarkana vermelerini söyleyeceğim.Ama hiç bir fikrim yok,nasıl slayt yapabilirim :)
yardım ederseniz çooook sevinirimm.. :41:

Lord.iz
02-09-08, 14:21
slayt yapmak için sürüyle seçeneğin var resimlerin altına müzik koyup vcd veya divx gibi formatlarda kayıt etmek istersen Pro Show Gold isimli programı bi dene onun dışında movie makerda işini görebilir.. :)

StaR
02-09-08, 14:24
Microsoft Office PowerPoint programıyla yapabilirsin arkadaşım ;)

devilscream
02-09-08, 16:39
En basit olarak "Windows Movie Maker" öneririm...

emelsultanss
02-09-08, 23:36
merhaba,
bende şuan yeni üye oldum ancak ne yapılır sitenin tümüyle nasıl ileişime geçilir hiç bilgim yok bana da bu konuda yardımcı olabilir misiniz acaba?

Eylül26
16-12-09, 13:29
o zaman bende eni üye gurubuna hoşgeldim... :) Şu anda benimde fikrim yok bende yardımcı olamıyorum size ne yazıkki...

acaba siz bana yardımcı olabilirmisiniz bilmem...benim isteğim biraz fazla büyük heralde, sanırım bu da büyük hayranlığımdan kaynaklanan birşey... ben almanyadan yazıyorum da şimdiye kadar hiç konsere gitme fırsatım olmadı sadece tarkanı tvden izlemekle avutuyorum kendimi ve kolleksyon yapıyorum kendimce... :( birtane imzalı fotosunu çok istiyoruuum...sizden ricam bana yardımcı olabilirmisiniz...acaba bunu nerden bulabilirim arkadaşlar...şimdiden teşekkür ederim sevgiler selamlar...

Bamboo
16-12-09, 16:34
o zaman bende eni üye gurubuna hoşgeldim... :) Şu anda benimde fikrim yok bende yardımcı olamıyorum size ne yazıkki...

acaba siz bana yardımcı olabilirmisiniz bilmem...benim isteğim biraz fazla büyük heralde, sanırım bu da büyük hayranlığımdan kaynaklanan birşey... ben almanyadan yazıyorum da şimdiye kadar hiç konsere gitme fırsatım olmadı sadece tarkanı tvden izlemekle avutuyorum kendimi ve kolleksyon yapıyorum kendimce... :( birtane imzalı fotosunu çok istiyoruuum...sizden ricam bana yardımcı olabilirmisiniz...acaba bunu nerden bulabilirim arkadaşlar...şimdiden teşekkür ederim sevgiler selamlar...

eğer benim elimde böle bi foto olsaydı seninle paylaşabiliridm tabii ama malesef yok...
o yüzden en garanti yol tarkanın kendisinden almak ama bu çok zor tabii bir de hit müziğe bi mektup,mail falan yazsan kendini tanıtsan,tarkana olan hayranlığını anlatsan,koleksiyon yaptığını sölesen,adını,adresini falan yaz rica et işte çok uzun olmadan tabii, imzalı bi foto iste işe yarayabilir.. hit müziğe de ulaşmak için adresinini,mailini internet üzerinde de bulabiliirisin.. bi şansını dene bakalım..

Eylül26
17-12-09, 13:54
yardımın için çok teşekkürler...