PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan ve diğerleri

bounce
01-09-08, 17:23
arkadaşlar tarkan dışında hiçbir sanatçı doğuya güneydoğuya gitmiyor ...anca bodrumda kuşadasında konser veriyorlar...sezen aksu bile buna dahil...istanbul dan daha doğuya gitmiyorlar yazıklar olsun diyorum ...tarkan diyarbakıra gazi antepe batman a gitti...ve ankara konseri sonrasında korumalardan duydum yeniden gitmek istiyormuş tarkan diyarbakıra gitmeyi...helal olsun oranın insanları da bağrına bastı tarkanı...hele poşuyla çıkması nasıl mest etti insanları..ordaki heyecan ne istanbuldaki konserinde ne ankara konserinde vardı...bizim heyecanımız yine yüksekti ama diyarbakırda ve antepteki heyecan başka bişeydi ondan tarkan ankarada ve istanbul da sakin gördüm sizi dedi.konuyu bağlayayım teşekkürler tarkan gercekten bu ülkenin tek starısın duruşunla şarkılarınla verdiğin mesajlarla ve en önemlisi hayranlarına gösterdiğin saygınla...lütfen doğuda güneydoğu da yine konser ver...

garez
01-09-08, 17:45
arkadaşım ayıptır söylemesi serdar ortaçın yedign turnesine bak gitmiş mi gitmemiş mi?yanlış anlama ama

sengibisidünyayagelmez
01-09-08, 17:47
TARKAN Diyarbakır'dan o kadar memnun kalmış ki ve Diyarbakır onu o kadar çok sevmiş ki Kars'ta da konser vermeyi planlıyormuş.

eLiF
01-09-08, 17:53
arkadaşım ayıptır söylemesi serdar ortaçın yedign turnesine bak gitmiş mi gitmemiş mi?yanlış anlama ama
sedar ortaç hayatında bi kere gitmiştir belki ama tarkan doğu ve güneydoğu konserlerini önemsiyo... o bölgeleri unutmuo
o yüzden haklısın "bounce" tarkan ve diğerleri olarak ayırmak çok mantıklı :20:

garez
01-09-08, 18:01
yok yani bende her sene gidiyor demedim zaten ama gidiyor adam yalan değil

bounce
02-09-08, 18:56
ilk defa gitti serdar ortaç hayatında oralara...tarkanın tüm turnelerinde ise buralar mevcut ok

seco39
06-12-08, 18:13
ben Tarkanımdan sonra bi sanatçı daha sölyiyim severmisiniz bilmem ama inanın Hayko Cepkin de doğya birçok kez turneler düzenledi ve ben doğyuu önemsiyen sanatçılara acayip saygı duyuyorum Tarkanımda bunların başında gelir

hilfa
06-12-08, 19:42
:20: Tarkanımın farkı birkez daha ortada boşuna megastar denmiyor değil mi:20: :10:

x_y_z
06-12-08, 21:48
emin msiiniz sadece Tarkan'in gittigine.. ?

İbrahim Tatlises,Kayahan,Nilüfer,Bülent Ersoy,Adnan Şenses,İlhan İrem.. bi sürü kişi doğuda konser verdi... Tarkan'in tek farki avrupada konser vermesi..

popstareyup
13-12-08, 17:51
turkiyedeki şarkıcılar tukiyede konser verseler ne yazar vermeseler.
bolgesel yıldız kimliklerinden kurtulmak için dunya capında konserler duzenlenmeli.
tabi onuunda amacı dışardaki gurbetcileri cekmek için.
o ulkede yasayan tum insanları cekmek için.