PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kral tv'ye eleştiri..!

x_y_z
31-08-08, 14:44
Yıllardır Tarkan karşıtı olarak bilinen Kral Tv,bu gün yine abuk subuk bir hata yaptı.Uzun bir süre sonra Kral Tv'de Tarkan çaldı "Vay Anam Vay" gösterildi.
Ancak,şarkı olarak "Çok seviyorum hem de çok" yazılmış.şarkının bitiminde ise
vj [adini bilmiyorum] bu şarkı çok güzel,çok seviyorum şarkısını ben de çok sevdim dedi.. :16:

İZMİRLİ
31-08-08, 14:49
kral TV yayın yaparken şarkıcının kalitesini dikkate almadıgı için seviyesini günden güne düşürdü şuan bene bir klib ceksem paramda olsa günde en az 30 kere yayınlattırırım, ama her şey bu kadar kolay olmamalı böyle yayın politikası olmaz eger olursada ne tür bir yayın yaptıgı Belli olmayan bir kanal olup çıkı verirsin...!

**MegaStarkan**
31-08-08, 15:08
Kral Tv'yi izleyen mi var artik, PowerTürk varken :P

love_speak
31-08-08, 15:13
yani kral tv ye hiç gerek yok bence
kalitesini düşürdü zaten
ne zaman açsam vj bülent çıkıyo o da torpilli zaten :)

trkntrkn89
31-08-08, 15:19
zaten kral satıldı die biliorum artık müzik kanalı olmıcak normal dizi falan yapılcak son zamanları bunlar....

devilscream
31-08-08, 15:26
Katiliyorum:20:

aylin_23
31-08-08, 16:34
powertürk en iyisi katılıyorum tek orda çıksa yeter

nofear1158
31-08-08, 16:48
powerturk ve number1 favorilerim ayrıca number1 de "tarkan weekend" programı oluyo her haftasonu...kral ise kocaman bir hiç artık

qüccin
31-08-08, 17:01
powerturk ve number1 favorilerim ayrıca number1 de "tarkan weekend" programı oluyo her haftasonu...kral ise kocaman bir hiç artık

ewt bnde katılıorm:20: hiç kral izlemiyorum nası bi yayını var onu bile bilmiyorum onun için yaptıkları hatayıda önmsemiyorum tarkanı bilen biliyo onlar bilmesede olur

HakanÇelik
31-08-08, 17:10
Kral Tv son bir haftadır Tarkan'ın "Vay anam vay", "Pare pare" ve "Arada bir" kliplerini sıkça yayınlıyor. Kral Tv'nin belli bi yayın politikası yok. Parayı veren klibini istediği sıklıkta yayınlatıyor. Benim de tercihim kesinlikle PowerTurk TV.

ezel1710
31-08-08, 18:34

bencede yok

bounce
31-08-08, 21:21
maalesef bizde kablolu yayın yok mecburun kral izliyoruz

Mega_Star
31-08-08, 21:44
kral eskisi gibi artık kral değil.. sokakda görsem tanımadığım kişileri koyuyor.

MassConfusion
01-09-08, 13:19
bncede önceden kral dan başka bişi seyretmezdim şimdi powertürk

gülcan
01-09-08, 15:14
aynen, kaytılıyorum..

StaR
01-09-08, 15:48
Kral Tv'de sürekli Serdar Ortaç veriyorlar :P
O yüzden sinir oldum o kanala.
Powertürk Tv favorim ;)

tarki_ceycey
03-09-08, 20:11
kral eskisi gibi artık kral değil.. sokakda görsem tanımadığım kişileri koyuyor.
evet çok saçmalaştı yayını

pierre_emir
03-09-08, 21:35
Kral artık batıyor. Eskiden müziğin klibin kralı olan KRAL TV artık batıyor.
VJ Bülenti günde 2.648.465 kere göstermeden edemiyor. Şarkıda şarkı olsa. İlk çıktığında lider yaparlar aman çok tutuldu bu şarkı diye yazarlar diye düşündüm ama olmadı heralde öyle bişey... Number1, Dream, Dream Türk ve POWERTURK :)

sinemtevetoglu
03-09-08, 22:08
bunların gerçekten kafası yok!!!

megastar_mert
03-09-08, 22:56
Dün Kral Tv' de gece yarısı Vj Bülent Tarkanın Remixes albümünden ve fotograflarından övgüyle bahsetti, ayrıca "dilli düdük" klibine bayıldığını. Klip dediğin böyle olur.Muhteşem olmuş, sözleriyle ifade etti, kralda sık sık arada bir şarkısını görüyorum .. Dilli düdük te çıkıyor.. :]

arjen22-tarkan
03-09-08, 23:18
Bu ne Saçmalık Yaaaa ...

*HiLaL*
04-09-08, 04:09
bncede önceden kral dan başka bişi seyretmezdim şimdi powertürk

Aynen katiLiyorum:20:

xwalaa
08-09-08, 17:57
aynen oyle arkadaslar powerturk en ıyısı bı de kral tv'nın pek populerlıgı kalmadı

prenses_elaa
08-09-08, 18:21
ben kral tv den nefret ediyorum hep tanınmamış şarkıcıların klibini yayınlıyorlar

tarkantutkunu
08-09-08, 18:31
ben hayatımda böyle yanlı bir kanal görmedim

o kadar kötü şarkıların kliplerini öve öve yayınlarken
tarkan metamorfozu çıkartıgı ilk günlerde vay anam vay ın klibini anons eğerken tarkan eskisi gibi deil bu sıralar embe orkestra parladı gibi bi yorum yapılmıştı

ne kadar yanlı olduklarını ezelden bilinir

bounce yayınlamadılar yayın politikası diye tarkanın popüleritesini yitirmesi için el birliği yapmışardı bazı gazeteler ve bazı sunucular ama faydası olmadı bu türr kanalları asla izlemiceksin ve izlettirmiceksin
bende öle yapıyorum ne izliyorum ne izlettiriyorum

haksız rekabet yapıp bi yanda taklit şarkıları şişirip
türkiyenin en popüler insanı olmasına rahmen tarkan bu kadar mütevazi ve iyi yürekli biri
hakettiğini bazı kanallar tarafından verilmiyor
abaza şarkılar yapıp albüm satan insanları popüler yapmaya çalışıyorlar ama yemezler örnek veriyorum (YK)

tarkanla onu bir tutanlara söylüyorum bir adımıyla ezer geçer ..

kusura bakmayın
kral ismini duyunca bana bişeyler oluyorr..

tarkaseksüel
08-09-08, 20:49
bende kral tv sevmıorumm nedenı ıse yenı cıkmış sacma salak srkıları bıle yayınlıolar en çk power turk ve mtv ye bakıorummm

merwik
09-09-08, 15:17
gerçekten özellikle takip ediyorum, daha dilli düdük klibine 1 kez olsun rastlamadım. Ama ne zaman açsam Serdar Ortaç'ın klibi var, adını Kral TV değilde Serdar TV olarak mı değiştirsek acaba ? :P

tarkaseksüel
09-09-08, 18:13
power turk kesınlıkleeee

YSMN
10-09-08, 19:31
bencede power türk tv varken kral tv yi kim izller. . .

kevser
11-09-08, 00:45
kral tv denince benim adıma artık tanımadığım birsürü insan onların karga sesleri ve tabi bide vücutlarından para kazanan şarkıcılar gelio
boşverin böyle bi kanalda Tarkan çalmasın daha iyi

*HiLaL*
11-09-08, 03:38
kral tv denince benim adıma artık tanımadığım birsürü insan onların karga sesleri ve tabi bide vücutlarından para kazanan şarkıcılar gelio
boşverin böyle bi kanalda Tarkan çalmasın daha iyi

VaLLa 100% haK veriyorum saNa :20: