PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 30 ağustos istanbul konserinden

sengibisidünyayagelmez
31-08-08, 03:40
arkadaşlar konserden az önce geldim tam 8 saat ayaktaydım 8 dk bile oturmadım:) ama her şeye değdi mi değdi!! konserle ilgili çok da gözlem yapamadım ama şu vardı ki doritosun organizasyonu pek de iyi değildi. girişte yeterli arama yapılmadı ve biletlerimize bile bakılmadı düşünün. ayrıca biz TARKAN'ın çıkacağı sahnenin önünde beklerken, doritos gitti Vip kısımın yanında bi stantta animasyon showlar ve gösteriler yaptı. biz de öylece ayakta bekledik. konserde önce çok fazla tatsız olay çıktı. tam dibimizde belki 3 kavgaya şahit olduk ama neyse ki güvenlikler müdahele ettiler hemen. ben en öndeydim zaten:) konser yaklaşık 20-25 dk.lık bir gecikmeyle başladı, TARKAN saat 4-5 civarında provasını yaptı biz de dışardan o güzel sesini duyduk. neyse konser bu sene her zaman olduğu gibi Vay Anam Vay'la başladı. diğer konserlerinden farklı olarak çoğu hareketli şarkısında TARKAN'a 4 tane dansçı eşlik etti 2 kız 2 erkek olmak üzere. Ayrıca Harbiye'de bile söylemediği Uzun İnce Bir yoldayım'ı seslendirdi. Dansı, enerjisi, kendisi her zamanki gibi mükemmeldi. kendisi de itiraf etti zaten "bu sene bana bir şeyler oldu, kendimi çocuk gibi hissediyorum, çok enerji doluyum" dedi. "işte bu alkışların müptelasıyım yaşlansam da hep sahnede olmak istiyorum beni alkışlarınızda mahrum etmeyin" dedi, ee zaten biz bir saniye bile bundan mahrum etmedik onu, etmeyeceğiz de.. konserin sonlarına doğru Serdar arkadaşımız TARKAN'a bir tablo hediye etti, tabldoa ne yazdığını TARKAN okudu ama ben pek anlamadım, ondan sonra benim de bir hediyem vardı Suat arkadaşım sağolsun (defa kez teşekkürler ona) benim hediyemi uzattı TARKAN'a. Suat beni gösterdi onun hediyesi diye ben de zaten çığlık çığlıyaydım onu ben aldım sana diye:) "sen mi aldın" dedi "ilk aşkııımmm seni çok seviyorum" diye bağırdım o da bana "aşkııııımmmmmm bebeğiiiiimmm çok sağol" diye karşılık verdi! TARKAN'dan da bu lafları duydum ya bu mutluluğun tarifi olamaz herhalde... konser bitmeden önce Bakırköy belediye başkanı sahneye gelip TARKAN'a övgüler yağdırdı. onun tek megastarımız olduğunu tek büyükelçimiz olduğunu bizi dünyada çok iyi temsil ettiğini söyledi. 30 ağustos gibi bir günde burada olduğu için ona teşekkür etti. TARKAN unutmuştu 30 ağustos'u hemen kutladı bayramımız ve orkestrasına ters bir bakış fırlattı "neden hatırlatmadınız" dercesine. belediye başkanının övgüleri karşısında TARKAN bir çocuk gibi utandı:) bence onu megastar yapan da bu
zaten. şımarık olmayan tavrı... pare pare'de ve asla vazgeçemem'de yine o yeşil müthiş lazer şovlar vardı. ve dedikoduyu söylemeden öcne "bizi çekemeyen ne yapıyordu" diye sordu biz de "anten takıyorduuuuu" diye cevap verdik, "bizi çekemeyen anten taksıııınn" dedi çok neşeli bir tavırla hem de göbek atarak:) konser bittikten sonra bi daha bi daha'larımıza dayanamadı, hatta Altay sahne kenarından bize gaz veriyordu daha çok bağırmamız için:) Gülümse Kaderine'yle geri döndü TARKAN. şarkı bitince "tamam mı artık gideyim mi" dedi ama biz onu göndermedim ve yine bi daha nidaları attık, o da sahneden ayrılmadan Vay Anam Vay'ı bir kez daha seslendirdi ve bu senelik TARKAN macerası burada son buldu:) Her şey için teşekkürler TARKANIM, bu gece bir kez daha anladım ki sen gibisi asla dünyaya gelmeyecek bir daha!

sengibisidünyayagelmez
31-08-08, 03:47
ayrıca forumdan Serkancımla ve Suatla da bu konserde tanışma fırsatı buldum. bundan da ayrı memnuniyet duydum. Seviyorum sizleri:)

devilscream
31-08-08, 03:51
Sanirim bi ara gördüm seni:)
Konseri aynen detayiyla anlatmissin

badboyserkan
31-08-08, 03:53
Baharcim senle tanistigima memnun oldum bende.. Suatida severim bu arada.. :) Baharcim hediyen cok guzeldi Tarkan icin ''Zen'' marka :)

bounce
31-08-08, 03:57
dejavu yaşadım sayende sağol...bu beni çekemeyen anten taksın lafı dillere plesenk oldu...beşiktaş çarşı grubu da inönü stadında bizi çekemyen anten taksın şeklinde pankart açtı...tarkan farkı

eskalen
31-08-08, 04:01
KOnserin final gecesi olarak istanbul konseri icin Tarkan suprizler yapti ya da ben sasirdim :) Super dansci kizlar ve erkekler sahne aldi...Gorulmeye degerdi.....Dilli duduk klibi gosterildi, begeniye sunuldu....Zafer bayrami kutlandi.....Plaket verildi Tarkan'a....Son ayak doritos konseri icin cok tesekkur eti Tarkan 2 kez bis yapti....Son sozude canimsin istanbul du :)

bounce
31-08-08, 04:13
tarkan için istanbul konserleri çok ayrı 2005 te de ankara antalya izmir konserlerinde olmayan şovlar da vardı...kızıyorum ama haa tarkan..:19:

qüccin
31-08-08, 04:37
tarkan için istanbul konserleri çok ayrı 2005 te de ankara antalya izmir konserlerinde olmayan şovlar da vardı...kızıyorum ama haa tarkan..:19:

:4: :4: ewt bncede bizde istiyoruz bize ne bizde istiyoruz bizimde canımız var:17: :17:

aaa sölemeyi unuttum anlatımın için çok tşkler konderi yaşamış gibi oldum gerçekten:21: :21:

**MegaStarkan**
31-08-08, 05:16
Cok güzel gecmis anlasilan.
Ayrintili anlatimin icin tesekkürler ;)

mine 1979
02-09-08, 16:30
birşey merak ediyorum tarkanın kullandıgı parfümü bilen var mı?

gülcan
02-09-08, 17:12
çok güzel anlatmışsın;) gitmiş kadar oldum ..
bu arada aldığın hediyeyi merak ettim,neydi?

sengibisidünyayagelmez
03-09-08, 04:31
çok güzel anlatmışsın;) gitmiş kadar oldum ..
bu arada aldığın hediyeyi merak ettim,neydi?
pırlanta bileklik almıştım:) sahnede açmadı ama "sonra açsam olur mu" dedi olur demiştim ben de..

sEçİl
06-09-08, 15:52
gercekten btun ayrıntılarıyla anlatmıssın bn her gun tekrar anımsayıp gozumde canlandırıyorum zatenn onlerdeydım bende ayaklarıma kramp gırene kadarda zıpladım super konserdıı her zamankı gıbı muhtesemdı
senı cok sewıyoruzzzz tarkann.....

sEçİl
06-09-08, 15:53
hatta soyle bsey eklım o hedıye werenı merak etmıs tarkanla konustgu ıcın kıskanmıstımm goz goze bıle gelemdıkk cnküü :(

tarkaseksüel
09-09-08, 02:13
bende yasadı ole bır konsermacerası cok gusel ve eglencelı oluooo unutulmazzzz

Tugcee
11-09-08, 19:22
ya bi dk ya sen tarkanı göremiyorum die ağlıyodun şimdi 2 konserine birden gittin ve inanılmaz derecede yakından gördün yanii şansın baya bi açılmışşş çok kıskandım seni diyebilirim noluur bizede söyle biz nasıl yapcaz bu yaptıklarını sadece konsere gitmeklemi oluyo bütün bunlar??? şaka gibi ya :10:

Tugcee
11-09-08, 19:23
ama şunuda eklemeliyim çok güsel anlatmışsın acaip heyecanlandım bende yaaa

sengibisidünyayagelmez
12-09-08, 01:21
ya bi dk ya sen tarkanı göremiyorum die ağlıyodun şimdi 2 konserine birden gittin ve inanılmaz derecede yakından gördün yanii şansın baya bi açılmışşş çok kıskandım seni diyebilirim noluur bizede söyle biz nasıl yapcaz bu yaptıklarını sadece konsere gitmeklemi oluyo bütün bunlar??? şaka gibi ya :10:
canım sen de hikayemi anılarda "17 ağustos konserinden" başlıklı yazımda okuyabilirsin:) darısı hepinizin hepimizin başına.

deniz_candeger
22-11-08, 01:49
arkadaşlar konserden az önce geldim tam 8 saat ayaktaydım 8 dk bile oturmadım:) ama her şeye değdi mi değdi!! konserle ilgili çok da gözlem yapamadım ama şu vardı ki doritosun organizasyonu pek de iyi değildi. girişte yeterli arama yapılmadı ve biletlerimize bile bakılmadı düşünün. ayrıca biz TARKAN'ın çıkacağı sahnenin önünde beklerken, doritos gitti Vip kısımın yanında bi stantta animasyon showlar ve gösteriler yaptı. biz de öylece ayakta bekledik. konserde önce çok fazla tatsız olay çıktı. tam dibimizde belki 3 kavgaya şahit olduk ama neyse ki güvenlikler müdahele ettiler hemen. ben en öndeydim zaten:) konser yaklaşık 20-25 dk.lık bir gecikmeyle başladı, TARKAN saat 4-5 civarında provasını yaptı biz de dışardan o güzel sesini duyduk. neyse konser bu sene her zaman olduğu gibi Vay Anam Vay'la başladı. diğer konserlerinden farklı olarak çoğu hareketli şarkısında TARKAN'a 4 tane dansçı eşlik etti 2 kız 2 erkek olmak üzere. Ayrıca Harbiye'de bile söylemediği Uzun İnce Bir yoldayım'ı seslendirdi. Dansı, enerjisi, kendisi her zamanki gibi mükemmeldi. kendisi de itiraf etti zaten "bu sene bana bir şeyler oldu, kendimi çocuk gibi hissediyorum, çok enerji doluyum" dedi. "işte bu alkışların müptelasıyım yaşlansam da hep sahnede olmak istiyorum beni alkışlarınızda mahrum etmeyin" dedi, ee zaten biz bir saniye bile bundan mahrum etmedik onu, etmeyeceğiz de.. konserin sonlarına doğru Serdar arkadaşımız TARKAN'a bir tablo hediye etti, tabldoa ne yazdığını TARKAN okudu ama ben pek anlamadım, ondan sonra benim de bir hediyem vardı Suat arkadaşım sağolsun (defa kez teşekkürler ona) benim hediyemi uzattı TARKAN'a. Suat beni gösterdi onun hediyesi diye ben de zaten çığlık çığlıyaydım onu ben aldım sana diye:) "sen mi aldın" dedi "ilk aşkııımmm seni çok seviyorum" diye bağırdım o da bana "aşkııııımmmmmm bebeğiiiiimmm çok sağol" diye karşılık verdi! TARKAN'dan da bu lafları duydum ya bu mutluluğun tarifi olamaz herhalde... konser bitmeden önce Bakırköy belediye başkanı sahneye gelip TARKAN'a övgüler yağdırdı. onun tek megastarımız olduğunu tek büyükelçimiz olduğunu bizi dünyada çok iyi temsil ettiğini söyledi. 30 ağustos gibi bir günde burada olduğu için ona teşekkür etti. TARKAN unutmuştu 30 ağustos'u hemen kutladı bayramımız ve orkestrasına ters bir bakış fırlattı "neden hatırlatmadınız" dercesine. belediye başkanının övgüleri karşısında TARKAN bir çocuk gibi utandı:) bence onu megastar yapan da bu
zaten. şımarık olmayan tavrı... pare pare'de ve asla vazgeçemem'de yine o yeşil müthiş lazer şovlar vardı. ve dedikoduyu söylemeden öcne "bizi çekemeyen ne yapıyordu" diye sordu biz de "anten takıyorduuuuu" diye cevap verdik, "bizi çekemeyen anten taksıııınn" dedi çok neşeli bir tavırla hem de göbek atarak:) konser bittikten sonra bi daha bi daha'larımıza dayanamadı, hatta Altay sahne kenarından bize gaz veriyordu daha çok bağırmamız için:) Gülümse Kaderine'yle geri döndü TARKAN. şarkı bitince "tamam mı artık gideyim mi" dedi ama biz onu göndermedim ve yine bi daha nidaları attık, o da sahneden ayrılmadan Vay Anam Vay'ı bir kez daha seslendirdi ve bu senelik TARKAN macerası burada son buldu:) Her şey için teşekkürler TARKANIM, bu gece bir kez daha anladım ki sen gibisi asla dünyaya gelmeyecek bir daha!

Çok doğru onun gibi bir star geleceğini hiç zannetmiyorum. O akşam Doritos'un Tarkanla tanıştırmak için seçtiği 5 kişi arasındaydım :) Ancak Doritos organizatörünün 6.kişiyi sokmaya çalışması sonucu koruması Levent tarafından dışarı atıldık :(( Daha sonra Tarkan'a şikayet ederiz, siteyi çökertiriz diye bağırıp çağırınca içeri geri alındık . Onunla tanışmak herşeye değerdi doğrusu .... Doritos'un organizasyonu berbattı o akşam. Diğer illeri bilemem ama personelin yaşı çok küçüktü belkide o yüzden işi iyi kıvıramadılar ..

gülcan
22-11-08, 02:10
pırlanta bileklik almıştım:) sahnede açmadı ama "sonra açsam olur mu" dedi olur demiştim ben de..

pırlanta bileklik çok güzel yahu güle güle kullansın..:20:

hilfa
22-11-08, 03:44
:10: güle güle kullansın yakışır Tarkanıma:10: bu arada konseri harika anlatmışsın teşekkürler ve çok şanslısın onunla tanıştığın için:20:

gokhantevetoglu
23-11-08, 00:44
darısı tanısamayanların basına:))))

siboss1992
25-11-08, 00:40
och ne güzel macera yasamissin...
cok sanslisin bunu bil..bende düsseldorf konserinde
ilk siradaydimm ve o elimi tutmustu cok sevinmistim..
nasil bir duygu oldugnu biliyorum :10:

diLosh
29-03-09, 19:35
qerçkten çok qüzel anlar yaşamışsn bazı sinir bozucu yerler olsada (=

ea_ecm
24-06-09, 01:41
tebrikler tam tamına anlatmışsn bnde ordaydm bazı eksiklikler olmasına rağmen harika bir konserdi

ece**
24-06-09, 12:56
allahımm nasıl şanslısın yaa :) yaşamış kadar oldumm..bende yaşamaış kadar olmasamda bu anı bende yaşayabilsem yaaa allahımm nolur yalwarıorum sanaa !! :))

qiZémtévétoqLu*
23-07-09, 00:54
allahımm nasıl şanslısın yaa :) yaşamış kadar oldumm..bende yaşamaış kadar olmasamda bu anı bende yaşayabilsem yaaa allahımm nolur yalwarıorum sanaa !! :))
ya bende yaaaaaaaaa ! :(
ben o 30 ağustos konserine okdr çok gitmek istedimki anlatamam sizlere ! :(
ağlamaktn bi hal oldum ya !! :(
keşke biigün gidebilsem keşke ! hayatımdaki en büyük dileğim sadece bu !
o heyecanı bende yaşamak istiyorum çok mu şey istiyorum ya ?? :(
Seni çok seviyorum aşkım hakikatende çekemeyenler anten taksn yaa :( :(