PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dilli Düdük Baya Baya Bir Sitem!

depth_ore
30-08-08, 18:47
cem yılmazında dediği gibi biz ünlüleri çok farklı yaşoyo sanıyoruz galiba ,tarkan bu klipte bize bunu hatırlatıyo :)bence harika bi anlatım olmuş.......dozunda ve haddini bildirici eleştiriler var...ama ben şu hosteslere,arabalara başka bi bayıldım canım...galiba tarkanın hosteslere bi ilgisimi var mı ne?:) bilemedim ama çok başarılı tebrikler MEGASTARKAN:41:

tarki_ceycey
03-09-08, 19:33
cem yılmazında dediği gibi biz ünlüleri çok farklı yaşoyo sanıyoruz galiba ,tarkan bu klipte bize bunu hatırlatıyo :)bence harika bi anlatım olmuş.......dozunda ve haddini bildirici eleştiriler var...ama ben şu hosteslere,arabalara başka bi bayıldım canım...galiba tarkanın hosteslere bi ilgisimi var mı ne?:) bilemedim ama çok başarılı tebrikler MEGASTARKAN:41:
doğru sylüosun bence tarkan çok farklı bi anlatımla klip yapmış:20:

halloween06
07-09-08, 01:21
o sitem etmesinde kim etsin.cıktıgından beri mutlaka takacak eleştirecek bisey
buldular ama son zamanlarda muattap olmaya basladı.önceden cvp bile vermiyordu.

tarkaseksüel
07-09-08, 02:32
o sitem etmesinde kim etsin.cıktıgından beri mutlaka takacak eleştirecek bisey
buldular ama son zamanlarda muattap olmaya basladı.önceden cvp bile vermiyordu.
sanki bu onların dahabı işine geldii ne dersınn

prenses_elaa
08-09-08, 16:43
ama iyi yapmış hak ediyorlar helede polemiklere cevap vericekmi dediğinde sus işareti yapıyoryaaa

*HiLaL*
09-09-08, 00:30
ama iyi yapmış hak ediyorlar helede polemiklere cevap vericekmi dediğinde sus işareti yapıyoryaaa

aynen katiliyorum süper yapmi$ :10:

merwik
09-09-08, 15:14
Tarkan'ın klibi, ona bu dünya çapındaki başarıları boyunca destek değil köstek olanlara çok güzel cevap olmuş bence... Daha iyisi olamazdı... Gerçekten acaba insanlara iftiralar atarak para kazanan magazin basını onunda dediği gibi rahat uyuyabiliyorlar mı acaba? Yoksa uykuları kaçıyor mudur? hiç sanmıyorum :)

melek ülkü
09-09-08, 15:48
hem klibi hemde şarkısı çok hoş tebrikler TARKANCIM .............

raca
09-10-08, 15:26
valla ben tarkanımı gordum arkadaslar trabzona geldı ve hersey cok guzeldı.ınsallah bunun tekrarlarıda olur.darısı sızın basınıza.tadılması gereken bı duyguydu!!!kısaca hersey harıkaydı.....

winx
21-11-08, 13:46
seni seviyoruzzzzzzzzzz

büyünce çocuğumun adın da tarkan koyucam belki senin kadar güzel olur

MassConfusion
22-11-08, 03:59
Bu konuya mervik çok güzel cevap vermiş.

hilfa
24-11-08, 02:49
:20: klip çoook güzel herşeyi az ve öz anlatıp cevapları veriyor:20: Tarkanım ne yaparsa iyi yapar:10:

zeytin
21-12-08, 19:39
tarkan nın konuşmasına gerek yok klip cuk diye oturmuş gazetecilere halka onu sevenlere sevmeyenlere büyükten küçüğe herkese mesaj o klipte.anlayan anlar!!!

siboss1992
21-12-08, 20:18
o klip aslinda bize bütün dünyaya bir mesaj
olarak yapildi.. hatta o sarki bunun icin yazildi..
Media herseyi büyütüyor.. yalanlar yaziyo..bizim kafamizi
bunlara takmamizi istiyor..

alitandogan
30-01-09, 16:54
aynen katiliyorum cok süper yapmis!!! zuhahaha