PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : işte budur TARKAN!

x_y_z
29-08-08, 21:29
Yeni klip mükemmel olmuş..Dünyanın her tarafında hayranların beğenebileceği bir klip olmuş..Tabi bir de en sevilen şarkılardan biri olunca daha güzel olmuş.
Tarkanın çok güzel klipleri vardı zaten sırayla sayayım,
"Asla vazgeçemem","Unutmamalı","Dön Bebeğim","Kış Güneşi","İkimizin Yerine","Şımarık","Şımarık Avrupa","hepsi senin mi avrupa","kuzu kuzu","kuzu kuzu akustik","hüp","gülümse kaderine" ve "sorma kalbim gibi..hepsi de top 10 listelerini fethetti.."vay anam vay"bomba gibi düştü zaten herkesin en sevdiği
şarkı şu an.."pare pare" fazla oynatılmadı ama şu an neredeyse her gün tarkan klipleri dönüyor arada bir le coşturdu,ve şimdi Tarkan senden "dilli düdük"le
GRAMMY bekliyoruz.. mükemmelsin sen yahu..ah yanar döner acayipsin,seni bu yüzden çooooooo.......................................... ........k seviyoruz :20:

qüccin
29-08-08, 21:33
Yeni klip mükemmel olmuş..Dünyanın her tarafında hayranların beğenebileceği bir klip olmuş..Tabi bir de en sevilen şarkılardan biri olunca daha güzel olmuş.
Tarkanın çok güzel klipleri vardı zaten sırayla sayayım,
"Asla vazgeçemem","Unutmamalı","Dön Bebeğim","Kış Güneşi","İkimizin Yerine","Şımarık","Şımarık Avrupa","hepsi senin mi avrupa","kuzu kuzu","kuzu kuzu akustik","hüp","gülümse kaderine" ve "sorma kalbim gibi..hepsi de top 10 listelerini fethetti.."vay anam vay"bomba gibi düştü zaten herkesin en sevdiği
şarkı şu an.."pare pare" fazla oynatılmadı ama şu an neredeyse her gün tarkan klipleri dönüyor arada bir le coşturdu,ve şimdi Tarkan senden "dilli düdük"le
GRAMMY bekliyoruz.. mükemmelsin sen yahu..ah yanar döner acayipsin,seni bu yüzden çooooooo.......................................... ........k seviyoruz :20:

her kelimene katılıorm :20: :20: gerçektn gördüğüm en iyi klip muhteşem muhteşem :10: :10: :10:

asd1234
29-08-08, 21:34
Sana kızmıştım aslında çok bekletiyorsun diye,Dilli Düdük'ü halen ekranlarda göremiyoruz diye.Ama unuttuğum bişey vardı sana kızarken:sen bekletirdin ama beklettiğine SONUNA KADAR değen şeyler yapardın,ben bunu
bugün bi kez daha anladım.Klip tek kelimeyle muhteşem,gerçekten muhteşem ve bence Metamorfoz'un ennn iyi klibi.Sana da bu yakışırdı zaten :) Seni hakkaten çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo.......... .kkkkkk seviyoruz :)

"Çook seviyorum,hemm de çook;tam kalbime geldi ookkk" :D

sinemtevetoglu
29-08-08, 21:39
klip cidden yurt dışında da çok beğenilecek bir klip olmuş...canım benim tebrik ediyorum çokkk...zaten başka birşey beklemiyordum...harikasınnnn...

pare_pare
29-08-08, 21:43
bencede süper olmuşş klip çook güzel

MARY JANE
29-08-08, 22:10
bende bayıldım klibe harika olmuş herşeyi ile muhteşem

trkntrkn89
29-08-08, 22:20
daha tvde göstermediler heralde...

sengibisidünyayagelmez
29-08-08, 22:34
görüyorum ki herkes benim gibi düşünüyor:) bence de klip TARKAN'ın klipleri içinde en iyisi olmaya aday. Dünya standartlarında diyebilirim, çok sıradışı, ço khoş. Herşeyiyle mükemme. Dansı, kostümü, mimikleri, dansçı kız, efektler, magazin basınına göndermeler her şey kararında ve yerli yerinde. Murat beye gönül plaketimi yolluyorum bir dünya starına yakışacak bi klip çektiği için...

İZMİRLİ
29-08-08, 22:38
Bende klibi çok begendim super bir iş çıkarmışlar kimin emegi geçtiyse ellerine sağlık :) TARKAN ismine yakışan bir klib olmuş umarım ekranlarda bol bol döner

szr67
29-08-08, 23:10
tüm kliplerinin bu tekniğin kullanılmasından yanayım :20:

trkntrkn89
29-08-08, 23:18
star,kanal d ve show da gösterdiler ama hepside en sonda verdi haberi bazılarında kaynadı biraz...

eskalen
29-08-08, 23:20
Tarkan'in vay anam vay'dan albumundeki hareketli diger hit sarkilar dedikodu ve dilli duduk'tu.....En sonunda dilli duduge geldi klip...aslinda keske yazin ortasinda vizyona girseydi, yani yaz arada bir ile gecti! Ama olsun gec olsun da guc olmasin :) bundan sonraki gelecek klip hareketli parca olursa dedikodu olmali ama cat kapi olacak duyumlari var....Hic olmazsa Tarkan seneye yaz dedikodu'ya klip cekse hem kendini 'dedikoduyla' hatirlatir.....Slowlarda ise cekimesi gereken tek parca istanbul agliyor....

trkntrkn89
29-08-08, 23:27
Tarkan'in vay anam vay'dan albumundeki hareketli diger hit sarkilar dedikodu ve dilli duduk'tu.....En sonunda dilli duduge geldi klip...aslinda keske yazin ortasinda vizyona girseydi, yani yaz arada bir ile gecti! Ama olsun gec olsun da guc olmasin :) bundan sonraki gelecek klip hareketli parca olursa dedikodu olmali ama cat kapi olacak duyumlari var....Hic olmazsa Tarkan seneye yaz dedikodu'ya klip cekse hem kendini 'dedikoduyla' hatirlatir.....Slowlarda ise cekimesi gereken tek parca istanbul agliyor....

haklısın benimde bi korktuqum nokta daha var oda ramazan başlıo millet bu günlerde pek bu tarz şarkı dinlemio yani herkes ruhani bi havaya girio bu yüzdende keşke yaz çıkarsaydı bu klibi ama yetişmemiş olsun tarkan yine ilgi görür:20:

eLiF
30-08-08, 00:07
harika harika harika izlemeye doyamadım...her klibi bir öncekinden daha güzel:20:

ezel1710
30-08-08, 00:11
ben izliyemedim daha,ama doru mutlaka güzel olmustur.

Ozz
30-08-08, 00:33
tüm kliplerinin bu tekniğin kullanılmasından yanayım :20:

Bence kullanmasın. Tamam bu teknik iyi ve bu ve bazı şarkılara çok yakışıyo ama özelllikle yavaş şarkıları için doğal görüntülerden yanayım..:20:

dedikodu_tugberk
30-08-08, 09:09
işte bu beklediğimize değdi yahu süper.süper süper başka kelimem yok tarkan yine kendinden söz ettirecek..

bounce
31-08-08, 03:39
star,kanal d ve show da gösterdiler ama hepside en sonda verdi haberi bazılarında kaynadı biraz...
eee onlarda haklı reyting...biz tarkan manyakları izleyeceğiz haberleri mecburen...
çat kapı inşallah remixe olur birde klip konser görüntülerinden olursa mükemmel olur hele birde ben çıkarsam klipte vay anam vay