PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sizce Tarkan neden bilgeyle ayrıldı?

tarki_ceycey
29-08-08, 19:03
bence zaten bilge tarkana yakışmıyordu.ii oldu ama biz yakışıorz dimi :9:

bounce
29-08-08, 19:06
bilge tarkanı müzikal açıdan besleyemedi diye düşünüyorum..

didar
29-08-08, 20:57
bencede yakışmıyorlardı.birbirlerine hiç uyum sağlayamadılar bana kalırsa.biri avukat diğeri ise ünlü bir şarkıcı

aylin_23
29-08-08, 23:27
bence bilge tarkana huzur verdi

szr67
30-08-08, 00:21
dedikodulara dayanamadılar zatende ayrılması şarttı tarkanın yoksa güme giderdi müzikal anlamda tarkan bilge engelleri vardı çok fazla tarkan fazla olgun olmuştu.dansları yoktu kıvraklığı gitmişti kuzu kuzu şarkısından başka herhangi birşarkıda dans edemiyordu yani tamamiyle etkiledi bilge tarkanı bir daha da biriyle birlikde olmasın engel teşkil ediyor kızarkadaşları

eLiF
30-08-08, 01:45
biraz türk filmi tadında olacak ama onlar ayrı dünyaların insanlarıydı:28:

Inge
30-08-08, 01:46
bence Tarkan cok calisti, az zaman, ve az önemse verdi Bilge ye...tatile gitmediler...Bilge, sevgilisi degil hayran gibi duydu sonunda, ve bikti.
Tarkan workaholic.

qüccin
30-08-08, 02:01
bence Tarkan cok calisti, az zaman, ve az önemse verdi Bilge ye...tatile gitmediler...Bilge, sevgilisi degil hayran gibi duydu sonunda, ve bikti.
Tarkan workaholic.

aynen katılıorm :20: ztn onlr çok farklı iki kişiydiler ama genede yakışıolardı bnce

trkntrkn89
30-08-08, 02:03
bide bilge heyecan yaşatacak bi kişi diil daima huzur verio insana yani insan kendini yavaşça koyuverio,

qüccin
30-08-08, 02:57
bide bilge heyecan yaşatacak bi kişi diil daima huzur verio insana yani insan kendini yavaşça koyuverio,

güsel yorum :20: buda doğru :20:

violetta
30-08-08, 03:12
well , anyone , you can translate me this topic ?? :5: please ..

Inge
30-08-08, 03:34
oh Violetta it's difficult, you try to make it a bilingual forum, but it's not. Not everyone here understands English so then everyone will ask, what is she saying, please translate...There is an English part of the forum here..

Anyway the discussion is, why do you think Tarkan and Bilge separated...we have a conversation about it...why we think they broke up...

violetta
30-08-08, 04:51
oh Violetta it's difficult, you try to make it a bilingual forum, but it's not. Not everyone here understands English so then everyone will ask, what is she saying, please translate...There is an English part of the forum here..

Anyway the discussion is, why do you think Tarkan and Bilge separated...we have a conversation about it...why we think they broke up...

Inge, I know that you are very tired with me !, i'm so sorry ..

But , What I do ?? , If I did not ask translation, i Will not understand anything .. !!

sorry again ..
Wala'a ..

kevser
30-08-08, 19:28
arkadaşlar ilişkiyi siz yaşamış gibi konuşuyosunuz bilgenin nasıl olduunu nerden biliosunuz ki yani bence bu konuda yorum yapmak doğru değil

denizmavisi
30-08-08, 19:35
bana göre Tarkan mesleğinde daha ileri gitmek ve sadece işin düşünmek için ayrılığın gerekliliğine inandı ve bunu da röportajında ima etti zaten

tarkaseksüel
30-08-08, 19:46
bencede yakışmıyorlardı.birbirlerine hiç uyum sağlayamadılar bana kalırsa.biri avukat diğeri ise ünlü bir şarkıcı
ben sevmıodum bılgeyı sana katılıorumm

ellow
30-08-08, 21:58
ı have no idea so no comment!!

bounce
31-08-08, 03:18
Tarkan workaholic.
asla katılmam bu lafına tarkan bence bilgeye yoğunluk veriyordu metamorfoz çıkalı 1 hafta olmuştu aldı götürdü bilgeyi tatile...tam çalışması gereken zamanda bende çok eleştrimiştim tarkanı bu hareketinden..