PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 30 ağustostaki konsere gidecekler okusun lütfen...

bounce
29-08-08, 16:24
arkadaşlar o konsere gidecek arkadaşlardan isteğim pare pare şarkısını viedoya alsınlar size yemin ediyorum o şarkıda mest olacaksınız...öyle güzel bi lazer şovu yapıyorki tarkan....diğer şarkıları zaten var videoları forumda...özellikle kamera götürecek arkadaşlar lütfen bu şarkıyı videoya alın...pişman olmayacaksınız..
ayrıca bişey de önereceğim tarkan dilli düdükle konseri bitirirse konser bitmemiş demektir...tarkan hoşçakal istanbul der ama gitmeye niyeti yoktur...bi daha bi daha diye bağırın...tarkan geri dönecek ve gülümse kaderine söyleyecek yine gideyimmi diyecek sakın bırakmayın vay anam vayı söyleyecek ve konfeti yağacak ok...
bilginize...iyi eğlenceler
BOUNCE

gülcan
29-08-08, 16:39
Bounce çok teşekkürler bu söylediklerinin hepsini biliyorum bu konuda çok tecrübem var:)Yarın Tarkan'ın 6.konserine gidicem..Pare Pae şarkısına gelince onu hiç söyleme zaten o şarkıda Tarkan başka bir hal içerisine giriyor ..yeşil lazer ışıklarının altında dansıyla resmen konserdeki insanları büyülüyor..
ben malesefki video çekemiycem..çekecek arkadaşlardan bende rica ediyorum ..Pare Pare:)

trkntrkn89
29-08-08, 17:15
ya ben 2 sinde gidiorum istanbula ben geliom tarkanın istanbul konserleri bitio acaba yıl içinde verirmi bi daha?....

eskalen
29-08-08, 17:19
Pare pare sarkisinin lazer tarzi goruntusu harbiye'de cok net izledik...Bunlari biliyoruz yani suphen olmasin...O kadar deneyimimiz var....Bi de bu arada konser bitimlerini de ezbere biliyoruz :)

bounce
29-08-08, 17:26
çekersin artık o zaman pare pareyi.

badboyserkan
29-08-08, 17:39
Yarin ordayiz zaten Tarkanin son final konserinde.. :) Hatirliyorum harbiye acikhavada verdigi konserde Tarkan pare pareyi super yorumlamisti ve lazer isikler iki yandan seyircilere ve gokyuzune cevrilmisti mukemmel bir ambians olusmustu gokyuzunde.. bence en guzel show ordaydi :)

ekrem
30-08-08, 04:38
ya haklısın taşdelende kimse bidaha bidaha demedi tarkan geri gelmedi haliyle bizde gülümse kaderineyi dinleyemedik gerci orkestrada hemen gitti çağırsakda gelmesdi heralde