PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ufak bi öneri

sengibisidünyayagelmez
28-08-08, 18:45
yönetimden ufak bi ricam olacaktı...
Hani her konuyu okuduktan ve konuya yorumumuzu yaptıktan sonra "bu konuya abone ol" botununu tıklıyoruz ya konuyu takip etmek için. O butona her seferinde biz basmak zorunda olmasak da cevap yazdığımızda otomatik olarak o konu aboneliklerimize eklense, ne dersiniz?

Merhaba arkadasim,

Önerin bazi insanlar için gerçekten güzel ama bazilari icinde rahatsiz edici bi durum olabilir.
O kadar çok üyemiz var ki günde belki 50 (belkide daha fazla) konuya cevap yaziyorlar, her cevap yazdiklari konuya en az 4 kisi yorum yapsa.. mail kutusunda yaklasik 200 Mail olusacak, üstelik buda TarkanColldan gelen mailler sadece.
Yani ortalama bi üyenin günde 300 mail ile bogusmasindan ben sahsen üye olsaydim rahatsiz olurdum. Sen olmazmiydin?

sengibisidünyayagelmez
28-08-08, 22:39
maillerden elbette rahatsız olurdum hatta sinir olurdum ama mesela "bu konuya yazılan mesajları mail ile gönder" gibi bir buton olabilir ve istemeyen(yani çoğu kişi) bu butona tik atmayarak bu olası sorundan kurtulabilir. ben işin mail kısmını düşünmemiştim açıkçası. sadece aboneliklerimize eklensin, yeni yorumlar yapılınca koyu renk olacağı içinkonu başlığı, o şekilde öğreniriz diye düşünmüştüm.

Bu konu yönetimin ilgisine sunulacaktir:20:

sengibisidünyayagelmez
29-08-08, 01:33
teşekkürler dikkate aldığınız için... =)

qüccin
29-08-08, 02:19
:20: bnce gayet mantıklı bi öneri:20:

Lord.iz
30-08-08, 00:08
bende yönetimden sistemin 3.7.x e güncellenmesini rica ediyorum :)