PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MTV Avrupa Muzik Odullerinde Tarkan Listede Yok !

badboyserkan
27-08-08, 19:26
MTV AVRUPA MÜZİK ÖDÜLLERİNDE TÜRKİYE'Yİ HANGİ SANATÇILAR TEMSİL EDECEK? BEŞ KİŞİLİK ADAY LİSTESİNDE HANGİ İSİMLER VAR? TARKAN NEDEN LİSTEDE YOK?

http://img134.imageshack.us/img134/512/n6786836476411448543newfp4.jpg (http://imageshack.us)

ADAYLAR AÇIKLANDI!..

MTV Avrupa Müzik Ödülleri Töreni'nde Türkiye'yi temsil etmek için yarışacak beş aday açıklandı. Adaylar; electronic-dans’da Hande Yener, hip-hop dalında Sagopa Kajmer, new metal’de Hayko Cepkin, pop-R&B’de Hadise ve son olarak da pop-rock da Emre Aydın... MTV Türkiye'nin kurucusu ve sahibi Esra Oflaz Güvenkaya organizasyonla ilgili şunları söyledi:

- MTV Türkiye izleyicilerinin beğenilerini göz önünde bulundurduk. Ve MTV Internasyonel’in en önemsediği kriter olan her bir adayın 2007 Eylül-2008 Eylül arasında herhangi bir yeni ürüne imza atmış olmasını gözettik. Mesela yeni bir albüm, yeni bir video klip, yeni bir konser DVD’si gibi. Hande Yener, Türkiye’nin electonic-dance müzik kulvarında farklı tarzı ve cesur tavrıyla son dönemde en çok dikkati çeken isim oldu. Sagopa Kajmer hip-hop ve rap müziğin ülkemizdeki en önemli temsilcilerinden biri olarak yer aldı. Hayko Cepkin, new metal’in ilk ve yenilikçi ismi. Hadise, R&B’nin Avrupa’daki Türk temsilcisi. Emre Aydın ise pop-rock’ın başarılı müzisyeni olarak bu listede yer aldılar. Şimdi herkesi ülkemizi temsil edecek sanatçıyı seçmek üzere oy kullanmaya davet ediyoruz.

- Tarkan bu sene “Metamorfoz” albümünü çıkarttı. Biz Tarkan’ın izleyicilerimiz tarafından çok sevildiğini biliyorduk. Türkiye ve Avrupa genelinde oldukça iyi oy toplayacağının da bilincindeydik. Bizde Tarkan’ın Türkiye adayı olarak katılmasını istedik, davette de bulunduk. Fakat menajeri aracılığıyla “Prensip olarak bu tur yarışmalar içinde olmamayı uygun buluyoruz” diyerek Avrupa Müzik Ödülleri’nde yer almak istemediklerini belirttiler. Bizde üzülerek Tarkan'ı adaylıktan çıkartmak zorunda kaldık. Kenan Doğulu ise geçen seneki adaylarımızdan biriydi.

http://img413.imageshack.us/img413/8243/300pxmtvturkiyekirmizilsi8.th.jpg (http://img413.imageshack.us/my.php?image=300pxmtvturkiyekirmizilsi8.jpg)

Kaynak : cansizkus

trkntrkn89
27-08-08, 19:42
nie bu yarışmada ne varki ben bilmiorum?

gülcan
27-08-08, 19:50
Dünya çapında Türkiye temsil edilecek o yüzden önemi büyük.. Tarkan'ın kabul etmemesine hiç şaşırmadım nedense bu tür organizasyonlara pek katılmıyor..Ama katılması bence çok iyi olurdu sonuçta Tarkan Avrupa da tanınan bir isim..
Haber için teşekkürler..

dumbledoor
27-08-08, 20:55
eurovisiona katılmadı bu tur seylere katılmıyo tarkan stratejjı hatası yapıyor yeni gelen nesil avrupada tarkanı tanımamaya baslar diye korkuorum Tarkan'a kim akıl veriyorsa yanlıs yapıyorlar Tarkan geri donus yapmalı sezen aksu vs. Nazan öncel gibi isimlerle devam etmelı unutmamamlıkı bugunlere gelmesinde onların parçasının katkısı vardı....

bounce
28-08-08, 06:17
vay uygar ataşa bak sen.tarkandan haberi varmıymış ki (hatırlayan vardır kesin kral tv olayı.)keşke katılsaymış tarkan yaa hem sitesinden linkte verirdi günde 100 kez girer oy verirdim tarkana...emre aydına başarılar...hadise ye ise anlam vermedim..

90_model
28-08-08, 12:45
tarkan işini bilir bence şaşırmayalım ;) sagopa sagopa sagopa bence ödülü mutlaka alacak !!!!

garez
28-08-08, 16:08
onun da kendine göre kriterleri var çünkü o megastar herkes bunu biliyor çünkü o bir reis

sengibisidünyayagelmez
28-08-08, 17:42
TARKAN'a grammy layık, böyle küçük organizasyonlarda boy gösterip klasını düşürmemekte iyi yapıyor.

erdem
28-08-08, 21:21
mtv kimmiş be kocaaa tarkanın yanında katılırmı hiç o koçum benim ole her yere çıksaydı şuan megastar deildi yürrüüü TARKAN::

Ozz
28-08-08, 22:36
ilginç. insanın vardır bi bildiği diyesi geliyor ama neymiş o bildiği diye de merak etmeden duramıyor...:28:

SiyaNur
29-08-08, 04:37
Menajer'in hatası bence.. Kusra bakmasın MTV Europe Müzik Ödülleri'nde Tarkan'ı sahnede görmeyi isterdim. Herkes isterdi.. Hande Yener kazanacak..Bu çok açık..Heleki MTV izleyicileri olarak..

sarıpapatya
29-08-08, 16:36
valla iyimi yaptı kötümü görcez bakalım ama butür yarışmalara hiç katılmıyo aslında iyide yapıyo galba...

Ozz
29-08-08, 16:49
Mtv de şimdi okudum geçen sene ceza birinci olmuş ama avrupada ceza neler yaptı onu bulamadım. Avrupada kaçıncı olmuş acep... Bu arada herkes sagopa götürür diyorlar. Cidden mtv izleyici bu anlamda biraz farklı.. çok R&B ve rap takılıyolar...

x_y_z
29-08-08, 17:38
niye tarkan katılmıyor ya..katılsa kesinbirinci olur.. :20:

tarkaseksüel
30-08-08, 13:09
ne yapmaya calışıo bu adamm

qüccin
30-08-08, 13:46
tarkan bi megastar onun herzmn bi bildiği vardır katılamamasına sygı duyuyoruz ama katılsa ödül kesin onundu ....

sinemtevetoglu
30-08-08, 13:49
bence yanlış yapmışlar eurovisionu anlıyorum...siyasete dayalı oylama yapılıyor vs...vs...diye kabul etmiyorlar ama bu öyle birşey değil bence oraya en çok yakışacak sim TaRkAndı...keşke böyle yapmasalardı...çok üzüldüm gerçekten...:9: :20:

ezel1710
30-08-08, 20:22
Dünya çapında Türkiye temsil edilecek o yüzden önemi büyük.. Tarkan'ın kabul etmemesine hiç şaşırmadım nedense bu tür organizasyonlara pek katılmıyor..Ama katılması bence çok iyi olurdu sonuçta Tarkan Avrupa da tanınan bir isim..
Haber için teşekkürler..

san akatiliyorum
haber icin tesekürller

karma_elcin
01-09-08, 13:34
poff tarkan niye aday olmadı bazen tarkanı anlamakta güçlük çekiorm, o ödülü alırdı tarkan, biz bol bol oylardık bazen tarkana cok kızıorm meydanı boş bırakıo!!

tamam sagopa fanları kasardı ama tarkan o ödülü alırdı almadı diyelim bence kaybı olmazdı tarkan artık kendini çekmekten vazgeçsin millet aday olmak için yırtınır tarkan da istemez :S
hem liverpoolda yapılacak bu ödül töreni orda "tarkannn!!" diye anons edilse fena mı olur yani yuh tarkan yaa yuhh yok sana değil menajerine yuhh :S
Almanyada talk showa cıkıosun ama koskoca MTV Avrupa adaylığını geri çeviriosun cok üzüldüm..

TARKANFREAK
05-09-08, 01:28
TARKAN'a grammy layık, böyle küçük organizasyonlarda boy gösterip klasını düşürmemekte iyi yapıyor.

tarkan isine biliyo bencee..kesin bir bildigi vardir..akilli adam nede olsa.

arjen22-tarkan
05-09-08, 15:05
Gereksiz benceee Yaaa tarkan iyi ki kabul etmemiş

Hay Allahim!
Uygar bey ve Tarkan,
ortak bi karar ise bu sizi tebrik ediyorum. Prensiplerinize hayran kaldim dogrusu,
o kadar harika promosyon kampanyalari düzenliyosunuz ki bu tür yarismalara bile gerek duymuyosunuz. Helal olsun, her yigidin harci degildir!

Sadece adaylar arasinda isminin geçmesi bile bi avantaj olurdu Tarkan için, kac insan taniyor artik Tarkani, merak ediyorum? Isimden biliyolarmi acaba? Ha "su mucuk yapan çocuk" mu diyolar hala? Fena olmazdi hani katilsa... Hala yasadigini bilirlerdi en azindan. Üzgünüm ama böyle olunca ben Tarkan'in dünya piyasasindan elini ayagini cekmek istedigini düsünüyorum.

Türkiyede katilmaz, Avrupada katilmaz, MTV marsa ciktiginda insallah uluslararasi bi organizasyona katildigi günleride görecez.

tarkaseksüel
06-09-08, 03:16
Hay Allahim!
Uygar bey ve Tarkan,
ortak bi karar ise bu sizi tebrik ediyorum. Prensiplerinize hayran kaldim dogrusu,
o kadar harika promosyon kampanyalari düzenliyosunuz ki bu tür yarismalara bile gerek duymuyosunuz. Helal olsun, her yigidin harci degildir!

Sadece adaylar arasinda isminin geçmesi bile bi avantaj olurdu Tarkan için, kac insan taniyor artik Tarkani, merak ediyorum? Isimden biliyolarmi acaba? Ha "su mucuk yapan çocuk" mu diyolar hala? Fena olmazdi hani katilsa... Hala yasadigini bilirlerdi en azindan. Üzgünüm ama böyle olunca ben Tarkan'in dünya piyasasindan elini ayagini cekmek istedigini düsünüyorum.

Türkiyede katilmaz, Avrupada katilmaz, MTV marsa ciktiginda insallah uluslararasi bi organizasyona katildigi günleride görecez.:20: :20: :20: :20: :20:

HURRICANE
06-09-08, 03:40
Baştan kızıyordum TARKAN a ama artık kızmıyorum;)Düşünsenize Ülkede Fanları hariç herkes ona cephe almış durumda medya hergun yerden yere vuruyor!Niye temsil etsin ki?Ne için yarışıcam ki diyordur belkide!Kimbilir onun yarışı belkide sadece kendiyledir gerek duymuyordur...Onun açısındanda bakmak lazım.Mtv Tr onun kliplerini bile adam gibi yaynlamadı bunuda unutmamalı!

karma_elcin
06-09-08, 14:15
Hay Allahim!
Uygar bey ve Tarkan,

Türkiyede katilmaz, Avrupada katilmaz, MTV marsa ciktiginda insallah uluslararasi bi organizasyona katildigi günleride görecez.
:20: :20:
Kenan Doğulu, Sertab Erener de aday olmuştu ama Ceza almıştı ödülü; sertabla kenan'ın kaybı oldu mu HAYIR! Tarkan neden bole? bi bildiği vardır Tarkan'ın falan demiyorum bence Tarkan silkinmeli bu ne yaaa, cok kızıorm ve Tarkan'ı protesto ediyorum, artık Tarkan ekibini mi değiştiricek dönüp kendini mi sorgulucak bilmiorm artık napıcaksa bir an önce yapsın valla bu boyle olmaz :S

prenses_elaa
08-09-08, 16:24
tarkan katılmak istemiyorsa vardır bir bildiği hem biraz düşünürseni sizde anlarsınız

sEçİl
13-09-08, 01:26
tarkan zaten bır numara işini bilyo bole organzasyonlara katılmak tarkan için ne bsey eksıltır nede artırır zaten o işini fazlasyla ii yapıyo we tanınıyo:1: