PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : doritos son konser...

trkntrkn89
26-08-08, 22:51
Tarkan Ataköy Marina'da
Tarkan, 30 Ağustos Cumartesi günü turnenin son konserinde Ataköy Marina’da sahne alacak.
26 Ağustos 2008 / 18:03
Doritos Konserleri kapsamında Ağustos ayı boyunca 8 ilde konser veren Tarkan, 30 Ağustos Cumartesi günü turnenin son konserinde Ataköy Marina’da sahne alacak.

Doritos, Türkiye’nin megastarı Tarkan’la Ağustos ayında çıktığı muhteşem konser turnesini, İstanbul Ataköy Marina konseriyle tamamlıyor. Bursa, Diyarbakır, Gaziantep, Adana, Kayseri, Antalya, Trabzon, Ankara’dan sonra İstanbul’da gerçekleşecek Doritos - Tarkan Konseri’nde Doritos tutkunları müziğin ve eğlencenin coşkusunu bir kez daha doyasıya yaşayacaklar.

Sadece Doritos paketlerinden 10 puan toplanarak izlenebilen Doritos-Tarkan Konserinde Türkiye’nin her bölgesinde olduğu gibi Ataköy Marina’da da büyük bir müzik heyecanı yaşanacak. Konserlerden önce 18.00’dan itibaren Doritos Etkinlik Tırı eğlencelerinin de düzenleneceği günde, Doritos Tarkan hayranlarına bir de büyük sürpriz yaşatacak...

Gençliğin bir numaralı internet sitesi www.tytz.com ‘a ücretsiz üye olup, her konser öncesi Tarkan’la en ilginç buluşma hayalini yazan 5 kişi, konserde megastar’la tanışma fırsatını yakalayacak. Tarkan’la tanışmanın en kolay yolu, tytz anı yakala forumunda “Tarkan’la tanışma planını “ tüm tytz’cilerle paylaşmaktan geçiyor.

Etkinlik : Doritos Tarkan Konseri
Tarih : 30 Ağustos Cumartesi
Saat : 21:00
Yer : Ataköy Marina / İstanbul

MassConfusion
26-08-08, 22:59
arkadaşlar bn Bursa dan gidicem ama bana yardımcı olurmusunuz acaba konser günü bilet bulabilirmiyim veya daha öncden nerden bulabiliirim.

gülcan
26-08-08, 23:24
arkadaşlar bn Bursa dan gidicem ama bana yardımcı olurmusunuz acaba konser günü bilet bulabilirmiyim veya daha öncden nerden bulabiliirim.

Bursa konseri 1 Ağustostaydı.Kaçırdın..
İlk istanbul konserinde vardım son istanbul konserindede varım:20:
Haber için teşekkürler..

badboyserkan
26-08-08, 23:38

30 agustos istanbuldaki konser biletlerini ya doritos cipslerinden 10 puan biriktirerek alabilirsin yada istanbul atakoy marinada yapilcak konserin hemen oradaki biletix gisesinden de alabiliyorsun sanirim... :20:

sengibisidünyayagelmez
26-08-08, 23:45
ehh Tarkan'ın Türkiye'deki son konseridne bana da her zamanki gibi onla olmak düşer:) Benim için çok büyük bi gün olacak çooookkk

Rumeli59
27-08-08, 01:16
Yeter ki artrik Avrupa ya gelsin:-)))
Tarkan seni bekliyoruz:-)))

MassConfusion
27-08-08, 11:51
1 ağustos Bursa konserinde wardım arkadaşlar ama ist. konserinede gitmek istiyorum İstanbul a 2 kere gittim o yüzden birinin yardımıyla orda olmayı planlıyorum

devilscream
27-08-08, 15:42
1 ağustos Bursa konserinde wardım arkadaşlar ama ist. konserinede gitmek istiyorum İstanbul a 2 kere gittim o yüzden birinin yardımıyla orda olmayı planlıyorum
4x2,5 puan veya 10x1 puan toplayip puanlarla "Biletix"lerden biletini alabilirsin:20:
gittigidiyor.com'da da konserin biletleri var
tabi uyanik cok,biletleri alip karaborsa da satiyorlar
Cipsle,puanla ugrasamam dersen son tercih;)

kevser
27-08-08, 16:18

ya benim abim gitti büyük boy bi doritos aldı bileti tutuşturdular eline bence sende bi dene :):)