PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni Albüm 8 ay sonra!

eskalen
26-08-08, 13:11
http://img524.imageshack.us/img524/5906/b85267cd5938494e810f2ddpt7.jpg (http://imageshack.us)

Yeni albüm 8 ay sonra çıkacak!

Tarkan, yeni albüm için çalışmalara başladı. Sekiz ay sonra çıkması beklenen albüm için şimdiden sponsorlarla görüşen sanatçı, Sezen Aksu'dan iki şarkı alacak..

Tarkan, "Metamorfoz" adlı çalışmasından sonra yeni albüm için araştırmalara başladı. Ünlü sanatçının henüz ismi bilinmeyen yeni albümünün sekiz ay sonra çıkması bekleniyor.

Tarkan, son İstanbul konserinde "Allah kraliçeyi başımızdan eksik etmesin" diyerek övgü gönderdiği Sezen Aksu ile en az iki şarkı için kesin olarak anlaştı. Sezen Aksu, Tarkan'a özel "Şımarık" gibi hit olacak iki şarkı hazırlayacak. Tarkan bu arada gelecek yıl Türkiye ve yurtdışında yeni albüm sonrası vereceği konserler için sponsorlarla görüşmeye başladı.

KARS'A GİDECEK
Sanatçının geçtiğimiz günlerde Diyarbakır'da verdiği konser bölge halkından büyük ilgi görmüştü. Yöresel poşuyla sahneye çıkan sanatçının kurduğu güçlü iletişim diğer doğu illerinde de ilgi görünce Karslılar da Tarkan'ı şehirlerine istedi. Sanatçı, önceden planlanan turnesini tamamladıktan sonra ekim ayında Kars'a giderek şehir stadyumunda konser vermeyi kararlaştırdı.

Kaynak:Sabah

x_y_z
26-08-08, 13:17
yeni albümü dört gözle bekliyorum.. :20:

arjen22-tarkan
26-08-08, 13:21
Vallaa Ben daha geç bekliyordum ama sekiz ay sonra iyiiimiş inşallah haber de doğrudur .... Heyecanla bekleyeceğim

trkntrkn89
26-08-08, 13:38
haber doqruysa çook ama çook sevindim..:D

Ozz
26-08-08, 13:47
yaw...:18: :18: gülecem bu haberlere... tarkan dediğimiz insan, bitmiş klibi beğenmez çöpe atar, bitmiş albümü beğenmez çöpe atar... bir sürü arenjesi bitip kullanmadığı şarkı vardır.. Tarkan kalkıpta yeni albümüm 8 ay sonra çıkacak demez. Dese de 8 ay sonra o albüm çıkmaz....en son çat kapının klibi iki haftaya çıkıyo demişti. (hatta bir iki hafta demişti) 3 hafta geçti klip yok... bence sakıncası yok gerçi... çıkana kadar metamorfozla geçiriyoz ne de olsa.. ama bu haberler...:18: :18: Gülecem....

kevser
26-08-08, 14:12
tarkan 8 ay diyosa 16 ay demektir bu:)
umarım bu kadar erken albüm çıkarmaz çünkü daha çok erken daha metamorfozu doğru düzgün tanıtmadı daha ne kliplik şarkılar var onda lazım değil ona albüm:):)

arjen22-tarkan
26-08-08, 14:27
Ozz Arkadaşım Ne Demeye Çalışıyorsun sen Tarkan dediğimiz insan klibi beenmez çöpe atar ne yaa .... Beenmemiş çöpe atmış onun keyfi deil mi saaanane bundan ayrıca eer albümü geç çıkarıyosa bi bildiği wardır ....

kevser
26-08-08, 14:28
Ozz Arkadaşım Ne Demeye Çalışıyorsun sen Tarkan dediğimiz insan klibi beenmez çöpe atar ne yaa .... Beenmemiş çöpe atmış onun keyfi deil mi saaanane bundan ayrıca eer albümü geç çıkarıyosa bi bildiği wardır ....

olumsuz anlamda demediğini düşünüyorum hatta haklıda bence

**MegaStarkan**
26-08-08, 14:35
Bende ciddiye almadim....kesin uzar.
Tesekkürler haber icin ;)

sinemtevetoglu
26-08-08, 14:55
ay çok sevindimmm...gerçi 8 ay sonra diyorlarsa en az 10 ayı vardır albümün...hep sarkıyor çünkü...ama şimdiden şarkıları, resimleri, klipleri çokkk merak ediyorum! sabırsızlıkla beklyorum!

teşekkürler...

HND
26-08-08, 14:56
:18: :18: :18:

hsaex123
26-08-08, 14:58
tesekkurler haber ıcın albumu dört gözle beklıyorum:):):

badboyserkan
26-08-08, 15:11
2009 yazinda Tarkani yeni bir albumle gorebilirsiniz :)

scorpioness
26-08-08, 15:29
Bundan sonra albümlerini daha kısa sürede çıkarmak istediğini biliyordum ama Tarkan bu zaman mekan tanımaz :))

Ozz
26-08-08, 15:52

Upssss yanlış bi anlaşılmaya yol açtıysam özür dilerim... olumsuz anlamında demedim. Sadece tarkan zor beğenir ve fikirleri çabuk değişiyooo onu demek istedim. Bi anlamda banane değil çünkü onun hayranı olarak içinde olduğu şeylerle ilgilenirim. İstediğini atar tabiiii orası kesin. Ama o attığı şeyi hepimiz bulup eklemiyo muyuz... izliyor merak ediyoruz.. demek ki neymiş atması değil ama attığı şey beni ilgilendirirmiş. Ayrıca albümü geç çıkarıyorsa vardır bi bildiği demişsin... tabikide vardır. Neden bunu yazma gereği gördün ki. Ben aksini iddia etmedim. Hatta biz hayranları her eylemini vardır bir bildiği yelpazesi ile ele almıyor muyuz....Ayy bu konuda da savunma zorunluluğu hissettiğime de inanamıyorum :28: :28: neyse kızma kötü bişi demedim...

bounce
26-08-08, 16:06
tarkan hayır yaaa lütfen albüm çıkarma...8 ay sonra felan....bekle tıpki karmadaki ölürüm sanadaki albümlerin gibi....çünkü bu albümlerin üzerinde 2 sene çalıştılar....aceleye getirme albümü.....kredin tükenmez bizde....

sarıpapatya
26-08-08, 17:23
arkadaşlar heycan yapmayın sekiz ay geçince bi sekiz ay daha der tarkan en az 1 sene ki 1 senede çıkarsa öpüp başıma koyarım hiç zannetmiyorum hee çıksa keşke çok sevinirim:)))

qüccin
26-08-08, 17:37
:9: :9: bncede çıkarmasın daha metamorfozun tadını çıkaramadık .gerçi zaten tarkanın 8 ayı bi seneyi geçer ya nese

TARKANFREAK
26-08-08, 17:50
bence biz söyle 2-3 sene bekleriz. tarkan titizdir isinde. bu kadar az bir zamanda album cikaracagini sanmiyorum..ayyy yakinda burda konser var yehhuuuuuuuuuuuu:)

szr67
26-08-08, 18:18
çıkar çıkar cıbıldak halinide kapak yap bekliyorum

eLiF
26-08-08, 18:51
2010 yazında yeni şarkılarını dinleriz:21:

onursamed
26-08-08, 18:53
ingilizce albümdür inşallahhh

Bir_Oluruz_Yolunda
26-08-08, 19:24
Well.... We wait with not patience

sengibisidünyayagelmez
26-08-08, 19:34
ben de okudum Sabah'ta.. çok da sevindim. Ama Tarkan 8 ay dediyse en az bi 10 ayı vardır onun ne kadar detaycı olduğunu hepimiz biliyoruz. Ama bu demek oluyor ki bir dahaki yaz bizi süepr konserler ve yine her yerde adını duyacağımız bir TARKAN bekliyor:))

Pamela_beyazgul
26-08-08, 21:13
super haber!!!
yeni album geliyorrrrr :))))
tesekkurler

pare_pare
26-08-08, 21:15
hadi bakalım şimdi den sabırsızlıkla bekliyoruz

gülcan
26-08-08, 21:34
Harika bir haber bu ..çok sevindim:)
8 ay dediyse eminim bi iki yıl sürer:):)
Haber için teşekkürler..
Numberone nin sitesinde de yeni albümle ilgili video var:20:

http://www.numberone.com.tr/anasayfa.php

devilscream
26-08-08, 22:05
Şarkı araştırması vs. yapsin sadece
yeni albüm için daha çok erken,hele ki 8 ay sonra olmasi...
zaten Tarkan bu,O'nun için 8 ay 1-2 sene demek xD

MassConfusion
26-08-08, 22:22
TARKAN'ın en sevmediğim yönü bu zamanı tutturamıyo ama bncede ii yapıyo çok düşünüo sanırım acaba beğenilcekmi die zaten olması gereken de bu artık o kusurunuda görmezden gelicez :D:D

violetta
26-08-08, 23:21
Oh my god !! , Tarkan will be freed new album !!! :o :o :o
Really !!! , this is true ??
but i am very happy to hear that , Of course :1:
but i think it will be in English , i don't know !
thanks dear for news ;)

denizmavisi
27-08-08, 01:13
8 ay mı:9: hayatta inanmam bu habere yeni pop albümünü bu kadar erken çıkarmaz olsa olsa sanat müziği albümünü çıkarabilir ama o da belki yine de hiç tahmin etmiyorum eğer bir mucize olur da çıkarırsa çoooooook sevinirim tabi

asd1234
27-08-08, 01:23
Tarkanm sekiz ay diyorsa o 1 yıldır,olmadı iki yıl :D Teşekkürler haber için.Acaba ingilizce albüm mü,TSM mi yoksa Türkçe mi olacak?

x_y_z
27-08-08, 01:27
Tarkan 8 ay diyorsa yandik demek oluyor :28:
tarkanın "okullar kapanmadan dili düdük klibi ekranlarda " demesi ve 3 ay geçmesi,"1997 de ing.albümüm çıkacak" deyip 2006 da çıkması Tarkan'ın gecikmeli olaylarina örnektir..herneyse bekliyozzz :P

asd1234
27-08-08, 01:30
Uyan parçasının temmuzdan ağustosa,Ağustostan eylüle ertelenmesini unutmuşsun Evrim :D Bekleten Tarkan olduğu için beklemenin değeceği garantisi var en azından,bekleyeceğiz :)

ellow
27-08-08, 03:45
bekliyoruz...

nofear1158
27-08-08, 11:24
Arkadaşlar haber doğru.Bu sabah NR1 kanalında altyazıda verdiler haberi...8 ay sonra çıkarmayı planlıyomuş albümü

90_model
27-08-08, 12:36
arkadaşlar neden olmasın ne gzl işte yeni albüm geliyormuş ne kadar çabuk olursa o kadar iyi bence ve bence pop albüm çıkarır çünkü sezenden iki şarkı alacakmış sezen ingilizce şarkı yazacak deil :)))

szr67
27-08-08, 13:38
ozman 1-3 ay sonra türk sanat müziği albümü var garanti arada durulacak sonra patlıyacak :20:

Ozz
27-08-08, 13:43
:9: Come Closer 2 güme mi gitti bu durumda...:11:

szr67
27-08-08, 13:48
come closer mı kaldı yahu yurt dışında bir bağlantısı kalmadıki tarkanın kim arkadan destek verecek a.ertügün ile arif mardin vardı onlarda hakkın rahmetine kavuştu tarkan sadece konser vermeye gider gelir.oda avrupanın belirlenmiş kentlerine

sengibisidünyayagelmez
27-08-08, 14:02
arkadaşlar neden olmasın ne gzl işte yeni albüm geliyormuş ne kadar çabuk olursa o kadar iyi bence ve bence pop albüm çıkarır çünkü sezenden iki şarkı alacakmış sezen ingilizce şarkı yazacak deil :)))
evet benim de aklıma bu geldi. hatta seze'den almış 2 tane şarkıyı hazırmış yani:)

Ha tabi ... Ahmet Ertegün müzikal anlamda Amerikada patlamasina çok yardim etti sanki ona. Öldükten sonra baglar kopsa nolur, kopmasa nolur.
Yani Sezer.. seninkide laf simdi, ha!

Tarkan dogru insanlarla calismadi Amerikada, yada calisamadi bilmiyorum. Özgürlügü var orda, belki ciddi sekilde kendini veremedi bile bu projeye, baksaniza 10 yil sürdü Come Closer'in cikabilmesi. Neyse bunu zaman gösterecek, ama ingilizce albümle iyi bi cikis yapma hirsi Tarkan'in icinde hala var bence!

8 ay sonra albüm cikaracagi olayina gelirsekte, Tarkan ozaman demekki tek sarkilik Single cikaracak. O sarkiyida anca yetistirir 8 ay'a, okuya okuya, sile sile sarkinin kayitlarini, sonra bu olmadi be diip, baska bi sarki yazar.. haydee bi 8 ay daha bekle. Bence albüm degil Maxi-Single veya Single cikarir, albüm istesede yapamaz megahuyu kurusun...

szr67
27-08-08, 14:14
sezen aksunun şarkıları cenaze marşı gibi olur bundan sonra cano su gitti bir 500 tane beste gelir..tarkan sezen aksudan nasıl bir parça alıcak acaba bence almasın kimseden parça marça...sonra aksundan aldığı parça patlama yapar kendi şarkıları yalan oldu bu parçayla gündeme oturdu diye laf eder basın....

bu arada ''kARma cım'' tarkanın yurt dışı macerası ahmet sandan ahmet ertegüne sıçradı bu insanlar sağladı çevreyi tarkana hakkını yeme şimdi tarkan ben geldim hadi anlaşma yapalım şeklinde olmuyo bu işler..ahmet ertegün ısrarla yabancı albüm yapalım bastırmasına tarkan uzak durduğu için birşey yapamadı ertegün sorun tarkan da idi ozmanlar...come closer çalışmasında mutlaka çok büyük etkisi var ertegün ve a.mardinin lüften..bunlar büyük insanlar altdan almıyalım:20:

Ozz
27-08-08, 14:29
Ya bence de sezen den parça almasın... sezen i severim ama artık bu müzik piyasasının sezen in tekelinden kurtulması gerekir. Nispeten Nazan Öncel'den almasını daha çok isterim ama kimseden almasa da olur. Szr67 ye o anlamda katılıyorum. Metamorfozda çok eleştirildi diye sezene döndü, yanlışını anladı gibi haberler yapacaklar...

Bir sonraki albümün 8 ay sonra olması bile bu haberleri yapmaya zemin zaten. O anlamda da Karma'ya katılıyorum. Bence de maxi single dir. Ama umarım sezenden parça almaz...:16:

tarkan_karma
27-08-08, 14:52
yeni albümü için benim içim kıpır kıpır oldu umarım beklentileri fazlasıyla karşılar hayranlarının ondan beklentileri cok büyük
haber için teşekürler
sezen aksu en i yi secim bence

aslı
27-08-08, 15:22
sezen aksunun şarkıları cenaze marşı gibi olur bundan sonra cano su gitti bir 500 tane beste gelir..tarkan sezen aksudan nasıl bir parça alıcak acaba bence almasın kimseden parça marça...

Şu cümleye kesinlikle katılıyorum iyi noktaya geldi düşünsenize Tarkan Sezen Aksudan dünyanın en damar parçasını almış ama biliyoruz ki bu bir köpeğe yazılmış büyük ihtimal hatta şöyle düşünün atıyorum İstanbul Ağlıyor parçası ''İstanbul ağlıyor yastayım sevgilim'' kısmında bu parçayı şimdi Sezenden almış olsaydı:18: :18:

bu arada ''kARma cım'' tarkanın yurt dışı macerası ahmet sandan ahmet ertegüne sıçradı bu insanlar sağladı çevreyi tarkana hakkını yeme şimdi tarkan ben geldim hadi anlaşma yapalım şeklinde olmuyo bu işler..ahmet ertegün ısrarla yabancı albüm yapalım bastırmasına tarkan uzak durduğu için birşey yapamadı ertegün sorun tarkan da idi ozmanlar...come closer çalışmasında mutlaka çok büyük etkisi var ertegün ve a.mardinin lüften..bunlar büyük insanlar altdan almıyalım:20:

E canim benim dediklerimi az cok tekrarlamissin zaten:20:

İZMİRLİ
27-08-08, 16:34
Önümüzde ki 2 sene içinde yeni bir türkçe albüm çıkaracagını yada çıkarabilecegini sanmıyorum...

kevser
27-08-08, 16:48
umarım ama alaturka albüm fena olmazdı bence

grikanat
27-08-08, 18:45
metamorfoz öncesinde sezenden 2 şarkı aldı denmişti.bence artık tarkan ne yapacagını şaşmış durumda.farklılık adına bazen zırvalıo...hala megastar ama 2. ve 3. albümdeki performansını gösteremiyor.ince eleyip sık dokuyarak şarkıların dogallıgını kaybetmesine neden oluyor...oluruna bırakmalı bence....iiler kalır kötüler gider..daha sık ve doal şarkılar istiyoruz....

kevser
27-08-08, 21:05
her kelimesine katılıyorum

kartales26
28-08-08, 12:28
inşallah sezen'den mezenden şarkı almaz sezen aksu'nun şarkıları eskisi gibi güzel değil.Albüm bence 2 seneden önce gelmez.yalannnnnn haber

Tugcee
28-08-08, 20:53
süper ya walla bence Tarkan bir geldi pir geldi. Metamorfozu sabırsızlıkla bekledik ve beklediğimize deydi. Şimdiki yeni çıkıcak olan albümünü daha bi sabırsızlıkla bekliyorummm.

violetta
28-08-08, 21:02
Bekliyoruuuuuuuuuuuuuuuum tarkan :4:

Ozz
29-08-08, 13:17
metamorfoz öncesinde sezenden 2 şarkı aldı denmişti.bence artık tarkan ne yapacagını şaşmış durumda.farklılık adına bazen zırvalıo...hala megastar ama 2. ve 3. albümdeki performansını gösteremiyor.ince eleyip sık dokuyarak şarkıların dogallıgını kaybetmesine neden oluyor...oluruna bırakmalı bence....iiler kalır kötüler gider..daha sık ve doal şarkılar istiyoruz....

Evet katılıyorum. Tabiki de önüne gelen parçayı ya da hemen yazıverdiğini okumayacak. Tabiki seçici olacak ama tarkan bunu bazan abartıyor. Aslında O da tabiki haklı çünkü ne yaparsa yapsın eleştiriliyor ve hayranlarının O'ndan beklentisi çok büyük. Bu sanırım tarkan ın omuzunda ciddi bi yük.. Bunu hafifletmek gerek ama nasıl...:19: :19: