PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bana yardım edin lütfen !!!!

burçin
23-08-08, 22:05
ya ben tarkan konserlerini hep kaçıroyorum bugünden itibaren biletli ve istanbulda olan tarkan konseri varsa bana yerini ve tarihini söyleyebilirmisiniz konser istanbulda ve biletli olursa kesin gidicem ama bulamıyorum :( yardım edin lütfenn okul falan başlamadan onu görmek dinlemek istiyorum...:6:

violetta
23-08-08, 22:12
You can speaking english ? please!
I wanna help you ! , But i cannot understand turkish language !
Wala'a ,

burçin
23-08-08, 22:17
You can speaking english ? please!
I wanna help you ! , But i cannot understand turkish language !
Wala'a ,
Im not speak english. sorryy (yardım etmek isterdm ama üzgünümm seni anlamıyorum..)

violetta
23-08-08, 22:23
I would like to help you, but I could not , i'm so sorry .

burçin
23-08-08, 22:26
I would like to help you, but I could not , i'm so sorry .
hmm my name is burçin, what is your name? or Im not speak english so soryy .... good by...:18: :16:

trkntrkn89
23-08-08, 22:26
şu anda istanul taşdelende konser var 21.00 da başlııcak belki yetişirsin konser ücretsiz...

burçin
23-08-08, 22:28
şu anda istanul taşdelende konser var 21.00 da başlııcak belki yetişirsin konser ücretsiz...
ya ben adapazarında yaşıyorum yani yetişmem imkansız üzüntüden depresyona giricem başka bildiğin konser warmı peki?

violetta
23-08-08, 22:29
hmm my name is burçin, what is your name? or Im not speak english so soryy .... good by...:18: :16:

hhhhhhhhhhhhhhhhh :18: :18: LOOOOOOL :18:

My name is Wala'a , welcome Burcin :19:

asd1234
23-08-08, 22:29
Var olan bütün konserler Tarkan'ın resmi sitesinde ya da forumumuzun ana sayfasında yer alıyor,başka konserler oldu mu da haber veriliyor zaten forumda.Bu yakınlardaki tek İstanbul konseri(bu akşamkini saymazsan) doritos konseri,30 ağustos'ta.

burçin
23-08-08, 22:31
Var olan bütün konserler Tarkan'ın resmi sitesinde ya da forumumuzun ana sayfasında yer alıyor,başka konserler oldu mu da haber veriliyor zaten forumda.Bu yakınlardaki tek İstanbul konseri(bu akşamkini saymazsan) doritos konseri,30 ağustos'ta.
peki 30 ağustostaki biletlimi oluyo bu doritos konserleri yha?

asd1234
23-08-08, 22:33
Doritos yiyip toplamda 10 puan topluyor ve gidiyorsun konsere :) Forumumuzda da "Konserler" bölümünde 10 puan karşılığı bileti nereden alacağın(Sanırım biletixte),konserin nerede yapılacağı yazıyor zaten "Doritos konserleri ve bilet değişim noktaları" konusunda ;) Biletliden kastın paralı olup olmadığı ise,hayır değil.Doritos yiyip 10 puan toplayan herkes gidebiliyor konsere.

burçin
23-08-08, 22:36
Doritos yiyip toplamda 10 puan topluyor ve gidiyorsun konsere :) Forumumuzda da "Konserler" bölümünde 10 puan karşılığı bileti nereden alacağın(Sanırım biletixte),konserin nerede yapılacağı yazıyor zaten "Doritos konserleri ve bilet değişim noktaları" konusunda ;) Biletliden kastın paralı olup olmadığı ise,hayır değil.Doritos yiyip 10 puan toplayan herkes gidebiliyor konsere.
oooooffffffff oooooooffffff bu gidişte ben tarkanı göremicemm bu senee yaaaa ooffffffff neyse yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederm :41:

asd1234
23-08-08, 22:38
İyi de doritos konserlerine gitmek -maddi anlamda- biletli diğer konserlere gitmekten daha iyi,hem sonuçta hepsi Tarkan konseri,Tarkan tüm konserlerinde mükemmel,erken saatte konser alanına gidersen de en önlerde gayet rahat izlersin bence konseri,neden böyle düşündüğünü merak ettim?

burçin
23-08-08, 23:05
İyi de doritos konserlerine gitmek -maddi anlamda- biletli diğer konserlere gitmekten daha iyi,hem sonuçta hepsi Tarkan konseri,Tarkan tüm konserlerinde mükemmel,erken saatte konser alanına gidersen de en önlerde gayet rahat izlersin bence konseri,neden böyle düşündüğünü merak ettim?
hmm yha sana sayamıcağım kadar nedeni war ama bu konsere galiba gidicem umuyorum sanada yardımın için çok teşekkür ederm ama olurda yeni bilettli konser fln duyarsan bana haber werebilirmisin cnm ?:41: :1:

asd1234
23-08-08, 23:24
Benim özel olarak haber vermeme gerek yok sanırım,Tarkancoll'a girersen eğer mutlaka ve mutlaka görür-duyar-haberdar olursun ;) Ama ben yine de haber vermeye çalışırım ;)

scorpioness
23-08-08, 23:39
Doritos konserlerine katılabilmeniz için puan toplamaya gerek yok konser yerinde aynı gün kapının önünde satışa çıkıor zaten biletler şimdiye kadar hep böyle oldu 10-15 civarı bi fiyat olması lazım.

burçin
24-08-08, 23:10
Doritos konserlerine katılabilmeniz için puan toplamaya gerek yok konser yerinde aynı gün kapının önünde satışa çıkıor zaten biletler şimdiye kadar hep böyle oldu 10-15 civarı bi fiyat olması lazım.
ciddimisinn yhaaa ben istanbulda yaşamıyorum ve o konsere kesin gitmem lazım sizde gidicekseniz rica edersem bana o akşam bilet alabilirmisiniz tel numaranızı werirseniz haberlesebiliriz?

semaye
25-08-08, 11:23
salam men IStanbulda yawamiram konseregedebilmerem.eeeeeeeeeee

sengibisidünyayagelmez
28-08-08, 17:35
ciddimisinn yhaaa ben istanbulda yaşamıyorum ve o konsere kesin gitmem lazım sizde gidicekseniz rica edersem bana o akşam bilet alabilirmisiniz tel numaranızı werirseniz haberlesebiliriz?
iyi de sen gideceksen biletini kendin alabilirsin. konser günü kapıda satılır zaten

Eylül26
16-12-09, 13:40
hi walla, i try to help you... my english isn't very perfect but i understand a little bit...
burçin said she always go to konserts of Tarkan. She want to know if any konserts of Tarkan in istanbul or tickets, ,,please let me know''... i hope you understand...

Eylül26
16-12-09, 13:44
Ah şu tarkanlı resimlerinize imreniyorum arkadaşlar...keşke benimde canlı canlı görmeye fırsatım olsaydı... acaba imzalı resmini nerden bulabilirim bir fikriniz varmı... yardımcı olabilirseniz çok çok sevinirim...sevgiler selamlar...