PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : merhaba

gyoluzar
20-08-08, 18:04
Merhaba arkadaşlar,
Ben siteye yeni üye oldum üye olmamın sebebi tarkanın müzik anlayışı yani müziklerinin bütün insanları anlatan bi yanı var.Tarkanın ilerigörüşlüğünü şarkılarına yansıtmasından dolayı onu seviyorum.Ama bazıları tarkan için taşınıor evin yerini değiştirior onun tuttuğu takım yani onun izinde yürümeye çalışıyorlar.Tarkan tek ve tek olcaktır.Kimse onun gibi olamz da ztn.Ama bu tür şeyleri okuduktan sonra tarkana soğudum diyebilirm.O sizi tanısa sırf siz olduğunuz için sevecektir.Bu benim görüşüm tabi.Şimdiden saygılar...

devilscream
20-08-08, 18:39
Aramiza hosgeldin
Bence aramizda oldukca kisa süre de yeniden Tarkan'a isinacaksin;)

Ozz
20-08-08, 18:48
Merhaba arkadaşlar,
Ben siteye yeni üye oldum üye olmamın sebebi tarkanın müzik anlayışı yani müziklerinin bütün insanları anlatan bi yanı var.Tarkanın ilerigörüşlüğünü şarkılarına yansıtmasından dolayı onu seviyorum.Ama bazıları tarkan için taşınıor evin yerini değiştirior onun tuttuğu takım yani onun izinde yürümeye çalışıyorlar.Tarkan tek ve tek olcaktır.Kimse onun gibi olamz da ztn.Ama bu tür şeyleri okuduktan sonra tarkana soğudum diyebilirm.O sizi tanısa sırf siz olduğunuz için sevecektir.Bu benim görüşüm tabi.Şimdiden saygılar...

Şimdi doğru anladıysam seni tarkan dan soğutan şey, bazı tarkan hayranlarının kendisini tarkan ı taklit ederek ifade etmesi mi... doğru mu anladım acaba... eğer öyleyse hiç korkun olmasın burası Tarkan'ı gerçekten sevenlerle dolu...onu taklit eden bilinçsiz kitlelerle değil. Altını çizerek belirteyim, taklit etmek ve örnek almak farklı şeylerdir. Tarkan ı örnek alan arkadaşlar yanlış anlamasın ama bu forumda her telden tarkan hayranı bulabilirsin :D Gayet bilinçli, yeri gelir eleştirir, yeri gelir destek olur...:20:

trknmania
20-08-08, 20:30
:27: hoşgeldin

gyoluzar
20-08-08, 21:33
hepinize hoşbulduk

gyoluzar
20-08-08, 21:35
Şimdi doğru anladıysam seni tarkan dan soğutan şey, bazı tarkan hayranlarının kendisini tarkan ı taklit ederek ifade etmesi mi... doğru mu anladım acaba... eğer öyleyse hiç korkun olmasın burası Tarkan'ı gerçekten sevenlerle dolu...onu taklit eden bilinçsiz kitlelerle değil. Altını çizerek belirteyim, taklit etmek ve örnek almak farklı şeylerdir. Tarkan ı örnek alan arkadaşlar yanlış anlamasın ama bu forumda her telden tarkan hayranı bulabilirsin :D Gayet bilinçli, yeri gelir eleştirir, yeri gelir destek olur...:20:
evet dediğiniz şeye katılıorm ama ben taklit etmekten bahsediodm ztn.Tabiki de örnek alıncak kişi oalbilir neden olmasın

violetta
20-08-08, 21:39
Hosgeldiniz :41:

x_y_z
20-08-08, 21:54
öncelikle en iyi Tarkan forumuna hoşgeldin,
burada iyi vakit geçireceğinden eminim.
Bu sitedeki üyeler Tarkan'ı asla taklit etmez,örnek alanlar,eleştirenler,vs. olabilir.Buradaki her üyede bilir ki,hiç birimiz Tarkan kadar iyi şarkı söyleyemeyiz.Çünki o bir dünya starı. :) Forumumuzda şarkı söyleyen,
hatta bir şeyler çalan arkadaşlarımız var.Ancak bunlar hiç bir şekilde taklit değildir.Belki örnek alma diyebiliriz... :) Tekrar hoşgeldin,mesajlarını ve paylaşımlarını bekliyoruz..Siteye ve Tarkan'a ısınacağına eminim :) :20:

gyoluzar
21-08-08, 02:14
saolun teşekkür ederim:)

gülcan
21-08-08, 11:25
Hoşgeldin..:)

ezel1710
21-08-08, 13:05
hosgeldin pisman olmayacaksin

didar
21-08-08, 16:03
hoşgeldin iyi vakit geçirirsin umarım