PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sizce tarkan kimi örnek alarak ilerledi?(ilk olarak)

tarki_ceycey
20-08-08, 17:17
ben bu konuda b, tahmin yürütemedim ama bence kendi fikirleriyle.ya sizce:14:

StaR
20-08-08, 17:27
Tabiki de kendi fikirLeriyLe. Tarkan hic kimseyi örnek aLmadı ve aLmazda. Tarkan tektir. Tarkan kendi basına bir stardır! Bu konuyu acmanda gereksiz zaten..:13:

kevser
20-08-08, 17:35
kimseyi örnek almadı almazda demen yanlış bence hiç kimse mükemmel değildir tamam kimseyi örnek almamş olabilir ama alsada sorun yokki bence örnek almak başka taklit başka üstelik hayran olduğu birçok sanatçı var mesela müzeyyen senar onun gibi birisi dünyaya bir daha glmez ve tarkan onu örnek alsa bi sorun teşkil etmez ki bu

tarki_ceycey
20-08-08, 17:50
hayır ben öyle demiyorum siz yanlış anlıyosunuz tbiki tarkan gibisi yok ama hepimizin küçükken hayran olduğu örnek aldığı biri vardır.bende tarkanın kimi örnek aldığını soruyorum..lütfen dikkatli okuyup cevap yazın

htgulcan
21-08-08, 03:09
Örnek Aldığı Biri Olduğunu Düşünmüyorum En Başta Atatürk Hayranı Olduğunu Biliyorum Müzik Alanında Ise Beğendiği Kişileri Açıklamıştı Bir Yazısında Okumuştum Madonna Michael Jackson Sezen Aksu Nilüfer Barış Manço Erkin Koray Nazan öncel ..

İZMİRLİ
21-08-08, 11:37
Bende madonna, micheal jackson, elvis presley ve sezen aksu oldugunu biliyorum...!

gence
21-08-08, 11:42
george micheal da var :)))

ezel1710
21-08-08, 13:00
Örnek Aldığı Biri Olduğunu Düşünmüyorum En Başta Atatürk Hayranı Olduğunu Biliyorum Müzik Alanında Ise Beğendiği Kişileri Açıklamıştı Bir Yazısında Okumuştum Madonna Michael Jackson Sezen Aksu Nilüfer Barış Manço Erkin Koray Nazan öncel ..

:20: doru....

szr67
21-08-08, 13:05
tarkan bu konuda kararsız:5: