PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : üzgünüm hemde çok

esra erşahin
20-08-08, 04:14
dün yaş günümdü 1808 ancak ben tarkanın konserine gidemedim. emin olun çok üzüldüm. ben bankacıyım ve çok yoğun çalışyorum şube yöneticisiyim yaş günümü depremin olduğu seneyle birlikte ikinci kez unutuyorum ve konser bileti almayı unuttum. hatta 18 Ağustosun dün olduğunuda. Şubeye çiçek gönderildiğinde hatırladım ancak acil toplantıya girmem gerekti ve ben bilet kaldımı diye bakamadan gün bitiverdi. Şu anda şube müşterilerime ait kimi bilançoları değerlendiriyordum ki aklıma yine gitmek istediğim ancak gidemediğim dünkü konser geldi ve kendime çok kızdım bıraktım evrakları bir kenara, google girdim ve bu siteye giriş yaptım. belki 17 yaşından bu yana banka gibi bir resmi kurumda çalışan 1972 doğumlu, şubede yönetici, oldukça ciddi otoriter bir yönetici olduğumda düşünülecek olunursa belki okuyana komik gelecek ama ne yapabilirim üzüldüm işte. en son tarkanın karma albümü piyasa sürüldüğünde konsere giden biri olarak sanırım bir daha önümdeki 10 yıllık programda bu kadar niyetlenebilirim. kusura bakmayın şu an ne hissediyorsam yazdım tarkanı çok severim ama son zamanlarda açıkçası arabamda sadece cd lerini dinleyebiliyorum. bu siteye ilk kez giren biri olarak bilemiyorum kimi arkadaşlarımız belki kendisiyle bire bir tanışmış olabilir. Kendisiyel görüşen arkadaşlarımız var ise kendisine söylermisiniz esra onu çok takdir ediyor, karadenizli oluşuyla gurur duyuyor, kalitesinive çizgisini her geçen gün dahada yukarı çektiğini gördükçe kişiliğini ve nasıl bu kadar sağlam bir adam olduğunu merak ediyor dermisiniz ltf. emin olun bir çok bayan arkadaşımız yakışıklılığına hayran ama ben ondan öte bu kadar sağlam görünen adamın dışgörünüşün altndaki beynine hayranım. iyi geceler herkese

htgulcan
20-08-08, 15:09
selam yazını okudum cidden çok üzüldüm bende yoğun biri iş temposu içinde çalışıyorum 13 ağustosta belki biliyorsundur tarkan kayseriye geldi ve o iş yoğunluğunda epey yoruldum 8 saat kadar ayakta sıra bekle ezil konsere gittim bütün işim kaldı toparlama 3 günümü aldı ama inan her şeye değerdi insan bazen kendine zaman ayırmayı unutuyor kendini umursamıyor umarım sende bir defaki sefere gidersin geçmiş doğum günün kutku olsun daha nice yıllara istanbulda arkadşım var ve istanbul konserine gidecek tarkanla görüşecek senin bu notunuda ileteciği ona haberin olsun olan olmuş üzme kendinii aşkım daha çok konser verir sende en önde ona eşlik edersin bak gör demiştiii dersin :)

deryha
20-08-08, 15:12
mRb aRkLar bhen eskden dRyha.. TaRknmm chook sefiORumm senyy hemde chook:(

kevser
20-08-08, 15:23
senden bi ricada bulunabilir miyim??
türkçe yazabilir misn acaba yani değerli türkçemizde yok böyle sözcükler

ezel1710
20-08-08, 16:43

hic birsey anlamadim

kevser
20-08-08, 17:14
türkçe yazmadığından olabilir:):)

trkn_mls
21-08-08, 20:02
bencede yhani turkçemiz Turkcheleşmesin!lütfen:D

esra erşahin
24-08-08, 00:39
yaş günü dileğin için teşekkürler. şanslısın ki konsere gitmişsin ne diyelim darısı başıma. Umarım dediklerin gerçekleşir ve ben en ön sıralardan bir gün konseri seyretme imkanı bulabilirim ama bence bu koca bir hayaldi ama güzel bir hayal :)emin ol beni mutlu etti bu kehanetin düşüncesi bile çok hoş değilmi? hay allah keşke takma bir rumuz bulsaydım beni tanıyan bir personelim çıkacak rezillik diz boyu. Düşünüyorumda çcuklardan biri okusa şu yazdklarımı aman allahım o nalet, otoriter, Allahın laz damarlı inatmı inat esra hanmmı inanamam bir tarkan hayranımıymış? Vallahi rezillik neyse tmennilerin iin teşekkürler

asd1234
24-08-08, 01:07
Boşverin ya tanırlarsa tanısınlar :D Tarkan hayranı olmak ayrıcalıktır ne de olsa,üzülmeyin bi gün mutlaka gidersiniz konserine Tarkan'ın inşallah ;) Hoşgeldiniz bu arada foruma :D

htgulcan
24-08-08, 17:45
yaş günü dileğin için teşekkürler. şanslısın ki konsere gitmişsin ne diyelim darısı başıma. Umarım dediklerin gerçekleşir ve ben en ön sıralardan bir gün konseri seyretme imkanı bulabilirim ama bence bu koca bir hayaldi ama güzel bir hayal :)emin ol beni mutlu etti bu kehanetin düşüncesi bile çok hoş değilmi? hay allah keşke takma bir rumuz bulsaydım beni tanıyan bir personelim çıkacak rezillik diz boyu. Düşünüyorumda çcuklardan biri okusa şu yazdklarımı aman allahım o nalet, otoriter, Allahın laz damarlı inatmı inat esra hanmmı inanamam bir tarkan hayranımıymış? Vallahi rezillik neyse tmennilerin iin teşekkürler

bence biraz kendin için yaşamalısın millet ne derrr diye hareket edersen bir gün gelir o milletin her istediğini yapıyor olarak görür sende hiç bir istediğin yapamaz hale gelirsin bir insanın kariyer sahibi olması demek tarkan hayranı olmaması değil . bende senin gibi tanınıyorum ama tarkan hayranı olduğumu herkes bilir ve bundan grur duyuyorum çünkü mükemmel bir insana hayranım hem kariyer hemde tarkan hayranı olmak bir ayrıcalıkk bence elindeki imkanrı kendin için kullan üstelik yazdıklarım bir düş değill bir gün gelir tarkanı en önde izlerken keşke daha önce yapsaydım dersinn:D

Ozz
24-08-08, 18:01

Bence böyle başından karamsar bakarsan olmaz. Ben teee Ankara'dan geldim ist. harbiye konserine. Hemde inanılmaz bi ekonomik krizin içinde....Günler öncesinden kalacak yerler ayarlandı.... otobüs biletleri ayırtıldı. vs. vs..Seferberlik ilan ettik resmen ve geldim izledim Tarkan'ı herşeye değdi. Üstelik ben işten bir gün de izin aldım.:18: :18: Ama Tarkan bahanesi ile dünya tatlısı insanlarla da tanıştım tabi... orası ayrı...:1: :1: Yani sen ist. tesin ve ben senden 6 saat uzaktayım.. düşün bi...istersen herşey olur.. aramıza hoşgeldin..:20:

hayallerimolmasa
24-08-08, 22:01
dün yaş günümdü 1808 ancak ben tarkanın konserine gidemedim. emin olun çok üzüldüm. ben bankacıyım ve çok yoğun çalışyorum şube yöneticisiyim yaş günümü depremin olduğu seneyle birlikte ikinci kez unutuyorum ve konser bileti almayı unuttum. hatta 18 Ağustosun dün olduğunuda. Şubeye çiçek gönderildiğinde hatırladım ancak acil toplantıya girmem gerekti ve ben bilet kaldımı diye bakamadan gün bitiverdi. Şu anda şube müşterilerime ait kimi bilançoları değerlendiriyordum ki aklıma yine gitmek istediğim ancak gidemediğim dünkü konser geldi ve kendime çok kızdım bıraktım evrakları bir kenara, google girdim ve bu siteye giriş yaptım. belki 17 yaşından bu yana banka gibi bir resmi kurumda çalışan 1972 doğumlu, şubede yönetici, oldukça ciddi otoriter bir yönetici olduğumda düşünülecek olunursa belki okuyana komik gelecek ama ne yapabilirim üzüldüm işte. en son tarkanın karma albümü piyasa sürüldüğünde konsere giden biri olarak sanırım bir daha önümdeki 10 yıllık programda bu kadar niyetlenebilirim. kusura bakmayın şu an ne hissediyorsam yazdım tarkanı çok severim ama son zamanlarda açıkçası arabamda sadece cd lerini dinleyebiliyorum. bu siteye ilk kez giren biri olarak bilemiyorum kimi arkadaşlarımız belki kendisiyle bire bir tanışmış olabilir. Kendisiyel görüşen arkadaşlarımız var ise kendisine söylermisiniz esra onu çok takdir ediyor, karadenizli oluşuyla gurur duyuyor, kalitesinive çizgisini her geçen gün dahada yukarı çektiğini gördükçe kişiliğini ve nasıl bu kadar sağlam bir adam olduğunu merak ediyor dermisiniz ltf. emin olun bir çok bayan arkadaşımız yakışıklılığına hayran ama ben ondan öte bu kadar sağlam görünen adamın dışgörünüşün altndaki beynine hayranım. iyi geceler herkese
sevgili esra aramıza hoşgeldin:41: ve doğum günün kutlu olsun.ben manavgatta oturuyorum.tarkanın manavgat konserine kendimce bir sorunum vardı ve gidemedim.ama oturduğum yerden o kadar net duyuluyordu ki,inanki kahroldum.ancak antalya konseri benim için kaçınılmazdı ve 2,5 yıldır hiç kimseye emanet edemediğim işyerimi bıraktım ve gittim.tarkan her zamanki gibi muhteşemdi ve sadece ben elini yakalayabildim.belki tarkanın en eski hayranlarındanım onu sevmekten hiç vazgeçmedim.inşallah bir dahaki sefere sizede gitmek nasip olur.boşverin kim görürse görsün,ben bu yaşta avazım çıktığı kadar bağırdım bundan kime ne.tarkan sevgisi engellenemiyorki.bundan sonra aramıza sık sık gelirsiniz umarım:20:

semaye
25-08-08, 11:51
selam. cok uzuldum konsere gidemediyin icin.bende Tarkanin konserine hic kitmedim.sonuncu defa Tarkan Bakuya gelende bana soz verdiler mende bilet almadim,sonra konsere birgun kalmiw gide bilmeyeceyimi soylediler.neyneyeceyimi bilmedim hirsimda aqladim,biletler kalmamiwdi.INWALLAH gelen sefer gederem.

deryha
26-08-08, 01:48
sizéne yha ben böLe yasmaı sefiorum..!

kevser
26-08-08, 03:11
selam. cok uzuldum konsere gidemediyin icin.bende Tarkanin konserine hic kitmedim.sonuncu defa Tarkan Bakuya gelende bana soz verdiler mende bilet almadim,sonra konsere birgun kalmiw gide bilmeyeceyimi soylediler.neyneyeceyimi bilmedim hirsimda aqladim,biletler kalmamiwdi.INWALLAH gelen sefer gederem.

harika konuşuyosun yaa:D

deryha
27-08-08, 03:29
:):):):):):):)

halloween06
08-09-08, 14:33
bende ankaradaki konserine gidemedim.alanyada tatildeydim 1 yıl bekle öle bir tarihe gelmek zorunda kaldıki tatil cok üzüldüm.27 agt ta orda tatilde inanın hiç eglenemedim.sorana suan tarkanım konser veriyor ve ben ilk defa ank monserinde yokummmmmmm:( dedim

kevser
08-09-08, 15:15
hayat o kadar sürprizlerle dolu ki asla ümidimizi kaybetmemek lazım
4 ağustostaki harbiye konserine gidemiyodum ve 4 ağustos günü saat 3te gideceğim belli oldu ve beklemediğim bi anda oldu bu o günden sonra her işte bi hayır olduğunu ve asla ümidimizi kaybetmememiz gerektiğini anladım çünkü diğerlerine de gidebildim:):)
öyle beklemediğiniz anda ve beklemediğiniz yerden bi süpriz çıkabiliyo insanın karşısına o yüzden hayat güzel:28:

aybi
17-10-08, 03:58
walla ben yeditepede bi konser verdi bahar şenliğinde ona gittim ilk kez okadar muhteşemdiki hayatımın en güsel akşamıydı önlerdeydim baya muhteşem geçti..şimdi ilk fırsatta tekrar tekrar gitmek istiyorum..onu çok seviyorum...

tarkaseksüel
17-10-08, 12:30
tühhh aya co kotu bı durumm uzuldum sneın içinn

neslihan
17-10-08, 12:32
bu nedir yaaa:13: türk değilmisin sen lütfen türkçeyi doğru kullan:13: :13: :13:

prenses_elaa
17-10-08, 13:46
bence tarkan çok zeki iyi anlatamıyorum onu ama kimse onun kıymetini bilmiyor bir gün anlıycaklar inş o gün çok geç olmaz..........