PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gerekirse yağmurda bile yürürüm onun için:)

kevser
19-08-08, 21:09
pek bi tarkan anısı değil ama yine de paylaşmak istedim.çok eski bi olay bu lise1e giderken gelmişti başıma
ilk dersimiz disiplin kurulunun da başkanı olan cadı nalanın dersiydi coğrafyacı olur kendisi.neyse bende azcık geç kalmıştım yağmurda yağıyodu koştura koştura minibüse bindim paramı verirken anlamıştım dönüş için birilerinden borç almam gerekiyodu:)neyse oturdum yerime o sırada kulağıma değermi hiç boş yere diye sesler gelmeye başladı anamm benim şarkım dedim dinlerken hep kendimi kaybettiğim o şarkı yine öyle oldu kendimi kaybetmişim gözler kapalı bi vaziyette şarkıyı söyledim yine yerimde uyandığımda okulu çoktan geçmiştik.anammm diye bağırarak indim minibüsten ama dedim ya para almayı unutmuştum bikere o yağmurda koşa koşa okula gittim derse girdim ve zil çaldı herkes çok erken gelmişsin dedi ama napıyım.cadı nalan nerdeydin kızım diye sorunca kaza oldu hocam o yüzden yürüyerek geldim dedim bence yemedi ama bişeyde demedi
yani böyle saçma şeyler çok başıma gelmiştir sadece birini paylaşmak istedim:18:

x_y_z
19-08-08, 21:23
hahaha :28: yalniz fikrine bayildim..bundan sonra bende tarkan dinleyip okula geç gidip kaza oldu dicem.. :28:

asd1234
19-08-08, 21:26
Eeee Tarkan bu,kendini unutturur insana :D Güzel bi anıymış,coğrafyacıyı saymazsan :D

kevser
25-08-08, 14:24
sağolun ama lütfen ben kötü örnek olmak için anlatmadım bunu kaza oldu fln her zaman doğruyu söylemek en iyisidir:):)

ezel1710
25-08-08, 15:51
güzel bir aniymis paylastiin icin tesekürler:41:

kevser
25-08-08, 17:40
o güzel anının bana yaşattığı rezilliği ve korkuyu bilseydin öyle demezdin bence:):)