PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 17 Ağustos Açıkhava Konseri'nden

sengibisidünyayagelmez
19-08-08, 03:21
Arkadaşlar dün konserdeydim ve dün benim için hayatımın en mutlu günüydü. Konserle ve TARKAN'la ilgili bazı şeyleri sizinle paylaşmak isterim.
Öncelikle konser öncesinden bahsedeyim. yaklaşık 2.5 saat öncesinden Harbiye'deydm. İçeri alımlar başlamamıştı, 7.30'dan sonra girebileceğimiz bildirildi. O sırada TARKAN prova yapıyordu dışardan sesini duyabiliyorduk, bu bize hangi şarkıları söyleyeceğine dair ipuçları da verdi:) her neyse saat 8 gibi içeri almaya başladılar yerimize oturduk fotoğraflar çekildik ve TARKAN'ın çıkmasını bekledik. Yaklaşık 15 dk geç çıktı, çıkması da gerekirdi çünkü içeri girişler geç başladığı için bir türlü girenler bitmiyordu. Yavaş yavaş alkışla ve ıslıkla tezahüratlar başladı, onu sahneye çağırdık ve çok gecikmeden Vay Anam Vay şarkısıyla ve 4 ağustos'taki beyaz kostümüyle çıktı sahneye. Formundaydı, harikaydı... Bu sene konserlerinde söylediği yeni ve eski şarkılarını söyledi. Akustik bölümü harikaydı, hiç tahmin etmezdim ki Asla Vazgeçemem'de göbek atalım:) Akustik bölüm bitince 3 tane TSM söyledi: Benzemez Kimse Sana, Telgrafın Tellerine, (hatırlayamadım). Herkes bi daha bi daha diyince bizi kırmadı ve Bir de çileç ekti bir güzel. Allahıımm o nasıl bir nefestir çileeeeeeeeeee hiç bitmedi ve bizim Allaaaaaahhhhhhhh diye bağırmamıza da ayrı hayran oldu:) 3 kere tekrarladık bunu, tadımlıktı dedi ve pop kısma geri döndü Kuzu Kuzu'yla.. O mükemmel ateş dansıyla... Ben en çok burada ışıklarla donatılmış uzun mikrofonunu beğendim, onu tutuşu bir dünya starından farksızdı. Konseri Dudu'yla bitirdi. Yine bi daha'larımıza dayanamadı ve geri geldi Dilli Düdük'le.. Yetmedi 2 şarkı daha söyledi onlardan biri Gülümse Kaderine'ydi. Yanılmıyorsam 4 kostüm değiştirdi. Beyaz kostümü dışında hep siyahlar içindeydi. Şallı siyah gömleğini giydi yine daha sonra da çizgili tişört üstüne siyah yelek giydi sonra da çıkardı yeleği. Ben konser bitmeden ayrıldım oradan, çünkü gerçekleştirmem gereken hayallerim vardı 15 senelik hayal bana çok yakındı beklemem gerekiyordu. Beklemeye başladım sabırla.. Bu kısımları çok detaylı anlatamayacağım vermiş olduğum sözler var, üzgünüm. 30-40 dk.lık bir bekleyişin ardından TARKAN'ın yanındaydım. Kapıdan başımı soktuğumda onu görünce tek yaptığım şükretmek oldu. Öyle güler yüzle karşıladı ki beni. İlk aşkııııımmmmmm diyip atladım boynuna gözyaşlarıyla, o da biliyordu ki mutluluktandı hepsi. Yemyeşil gözlerine baktım dakikalarca, dokunabildim sonunda insan olduğundan bile şüphem vardı sanki masallarımdaki kahraman olarak kalacaktı hep.. ama oydu, karşımdaydı, yanımdaydı. Ona bir mektup ve kolye verdim, avatarımdaki fotoğrafta taktığı kolye... O da bana küpesini ve "O" kokan bir havlusunu verdi. Onun resimlerini biriktirdiğim bir defterim vardı onu imzaladı bana metamorfoz remixes albümüyle. Dünyadayken yaşadığım yaşayabileceğim en mutlu günümdü şüphesiz!! Dile kolay 15 sene beklemiştim, ilk aşkım demiştim, uğruna İstanbul'a taşınmıştım. Ama artık gördüm ya dokundum ya kokusunu duydum ya sıcaklığını en derinlerimde hissettim ya artık gerçekten ölsem gam yemezdim... Tüm TARKAN hayranlarına nasip olur umarım.

Çok uzattım arkadaşlar benden bu kadar:) Fotoğrafları telefonla çektiğim için net değiller kusura bakmayın e mi?
http://img293.imageshack.us/img293/3583/bahar2358yk9.th.jpg (http://img293.imageshack.us/my.php?image=bahar2358yk9.jpg)
http://img293.imageshack.us/img293/2707/bahar2352tc7.th.jpg (http://img293.imageshack.us/my.php?image=bahar2352tc7.jpg)

bounce
19-08-08, 03:29
bişey sorucam konser bitmeden mi sahne arkasına geçtin...

İZMİRLİ
19-08-08, 11:11
çok hoş bir olay gercektende cok şanslısın yerinde olmak isteyen binlerce insan var...Umarım bende tarkanı yakından görebilirim , ona sarılma ve konuşma fırsatı bulabilirim inşallah...:10:

sengibisidünyayagelmez
19-08-08, 14:14
bişey sorucam konser bitmeden mi sahne arkasına geçtin...
konserin son şarkısında gittim çıkışa.

gülcan
28-08-08, 17:18
Tarkan'ı ne kadar çok görmek istediğini biliyordum..hayalin gerçek olmuş senin adına çok sevindim:))

eLiF
28-08-08, 18:01
bize de nasip olur inşallah...senin adına çok sevindim :21:

merwik
09-09-08, 15:28
harikasın canım:) bende adına çok sevindim :)

tarkaseksüel
09-09-08, 18:41
konserin son şarkısında gittim çıkışa.normal gittin seni aldılar mı oraya bende gıtcem nasıl gıdılıo tarıf etsene :18: :18: :18:

sengibisidünyayagelmez
10-09-08, 03:55
normal gittin seni aldılar mı oraya bende gıtcem nasıl gıdılıo tarıf etsene :18: :18: :18:
çıkış bu.. herkes konserden çıkıştan çıakr dimi =)

Tugcee
11-09-08, 19:13
offfff darısı başımıza canım yaa gerçektenn bnde çok görmek istiyorumm umarım bi gün ulaşırız bakalım daa kaç sene beklememiz gerekicek :10:

sEçİl
15-09-08, 02:27
yaaa bende istiyorum ama:19: