PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aşkın Nur Yengi'nin röportajından..

x_y_z
18-08-08, 20:36
* Tarzınız ve müziğinizle hak ettiğiniz yerde misiniz sizce? Hak ettiği yerde olan kim? Meslekleriyle doğru yerde durabilen kaç tane adam sayabilirsiniz? Bu televizyonlar, magazin programları olmasa kimse bir şey yapamaz. Herkes aç kalır. Tarkan'ı ayrı tutalım ama o da son albümünde hedefini tutturamadı. Bin 500 tane sanatçı var. İyi sanatçıların çoğu evde oturuyor. Şu anda başlar ayak, ayaklar baş durumunda! Herkes hemen şöhret olup para kazanabiliyor. Bu kadar kolaylaştı. O zaman istediğin yerde nasıl olabilirsin... Ama ben yine de şunu düşünüyorum; ben yorumcuyum. Yorumumu 30 sene sonra da dinleyebileceksiniz. Benim hak ettiğim şeyin bu olduğunu düşünüyorum. Hak ettiğin yerde olmak daha çok ekstraya mı gitmek, daha mı çok haberinin çıkması, işte o kısmı tartışılır...

http://arsiv.sabah.com.tr/2008/08/18/gny/haber,2F8BA47811874393932798BD73F39475.html

trknmania
18-08-08, 22:01
konuşacak bi şeyi olmayan tarkana sarıyo bu memlekette bu nası iş anlamadım yawww!!!kaset falan çıkaracak herhalde yakında:))ucuz reklam bunlar yaa:))):18: :18: :28:

asd1234
18-08-08, 22:41
Tarkan'ın hedefi 1 milyonsa eğer,-ttnet müziği saymazsak- evet henüz tutturamadı ama az kaldı ;) Çıkıp ta "Tarkan başkadır ama hedefini tutturamadı olmadı" gibisinden sözler söylemeye gerek yok..

TARKANFREAK
19-08-08, 15:54
konuşacak bi şeyi olmayan tarkana sarıyo bu memlekette bu nası iş anlamadım yawww!!!kaset falan çıkaracak herhalde yakında:))ucuz reklam bunlar yaa:))):18: :18: :28:

aynen katiliyorum sana..agzi olan tarkana laf atiyo yaaa

arjen22-tarkan
20-08-08, 19:30
Bence İlk Sözleri Kesinlikle Doğruuuu ... Tarkan Magazin Basınına Tutunmayıp başarılı olan sayılı bi kaç şarkıcıdan biriii !!!

tarkaseksüel
21-08-08, 22:41
Tarkan'ın hedefi 1 milyonsa eğer,-ttnet müziği saymazsak- evet henüz tutturamadı ama az kaldı ;) Çıkıp ta "Tarkan başkadır ama hedefini tutturamadı olmadı" gibisinden sözler söylemeye gerek yok..
bence bunu tarkanı muzık dunyasında 1 numara oldugu için soyluodurrr çünkü tarkanı ayrı tutalım dıooo