PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : şamdan röportajı

trknmania
18-08-08, 12:51
Tarkan'ın yüreğinde hasretler var.Tarkan annesini özlüyor.Tarkan Türkiye'yi özlüyor ama özlemlerini sadece yüreğinde yaşıyor.Duygusal olarak en hassas olduğu günlerde yüreğindeki aşk kıpırtıları biraz olsun moral verdi Tarkan'a.Ailesinden,sevdiklerinden ve Türkiye'den uzaktayken sevgilisi Asia'nın insanın kanını kaynatan tavrı onu biraz olsun güldürdü.Tarkan Asia ile 5 ay önce tanışmış. Nasıl mı?Ünlü pop yıldızı bu beraberliği konusunda ilk kez konuştu ve ilginç tanışmanın öyküsünü tüm ayrıntılarıyla anlattı.
'PARİS'TE BİR GECE KULÜBÜNDEYDİK.O KULÜPTE BENİM ŞARKILARIMIN ÇALDIĞINI SÖYLEDİLER,MERAK ETTİK,KALKTIK GİTTİK.BARA DAYANMIŞ DANS PİSTİNDEKİLERİ İZLİYORDUM.BİRDEN BİR KIZ GELDİ YANIMA,BİLEĞİMDEN TUTTU VE BENİ DANS PİSTİNE SÜRÜKLEDİ.ÇOK HOŞTU SONRA DANS ETMEYE BAŞLADIK.SAATLERCE SÜRDÜ BU.BEN DANS DELİSİYİM,O DA ÖYLEYMİŞ.O HALİNDEN ÇOK ETKİLENDİM.HİÇ KONUŞMADIK,SADECE DANS ETTİK.SAATLERCE...BÖYLE BAŞLADI.SONRA TANIŞTIK KAYNAŞTIK.'
Evet,Tarkan'ın Asia ile tanışmasının öyküsü bu.Peki Tarkan Asia'nın en çok nesinden etkilenmiş?Tabii ki,insanın kanını kaynatan o sıcak tavırlarından.Ya da Tarkan'ın ifadesiyle'HAYATI HİSSETTİĞİ GİBİ YAŞAMASINDAN.' Tarkan'a göre Asia sorgusuz,sualsiz,hesapsız,kitapsız yaşıyor ve bu da onun çok hoşuna gidiyor.Ocak ayında Tarkan OLİMPİYA'da konser verdiğinde kendisini Türkiyeden de bir medya ordusu izlemişti.o gün,konser izleyicilerinin arasında,en ön sırada Asia'da varmış ama Tarkan onun varlığını kimselere hissettirmemiş.Bu konuda da 'ÖZEL OLAN ŞEYLER ÖZEL KALMALI.KENDİMİZE AİT BİR DÜNYAYI ÇOK FAZLA BAŞKALARIYLA PAYLAŞMAK TARAFTARI DEĞİLİM.' diyor. ALMANYA-ŞAMDAN DERGİSİ-ESİN ÖVET

trkntrkn89
18-08-08, 13:53
güzel bi öykü,acaba bilgeye nası aşık oldu?

trknmania
18-08-08, 13:55
onu walla bende merak ediyorum ama elimde onunla ilgili yazı yok malesef:((

x_y_z
18-08-08, 14:46
güzel bir aşk hikayesiymiş..acaba bilge ile nasıl tanıştı ben de çok merak ediyorum..

Blg
18-08-08, 14:51
bildigim kadarıyla bi gece klübünde eğlenirlerken, tarkan geldiği için klüpte onun bir şarkısı çalmaya başlıyor. o sırada bilge'de tarkan'ın orada oldugundan habersiz "aa kimmiş bu çalan çok güzel" gibi bişey söylüyor, Tarkan'da onun kendisinden habersiz oluşundan etkileniyor sanırsam, öyle bişiyler :)

trknmania
18-08-08, 15:05
ewet olabilir hiç tarkan dinlemezmiş önceden bilge. saol cvp için:)

kevser
20-08-08, 02:43
ewet tarkan bilgenin onu umursamayan tavırlarından etkileniyo diğerlerinden farklı kılıo çünkü bu tavır onu doğal olarak:):)

sengibisidünyayagelmez
20-08-08, 03:41
bu hikayeyi biliyordum ben de çok hoş gerçekten, teşekkürler..

trknmania
20-08-08, 11:44
:4: rica ederim arkadaşım ne demek:)))

aylin_23
21-08-08, 22:56
tam olarak tanışma hikayesi şöyle bilgenin işlettiği bara tarkan avukatı süheyl atay dı sanırım davetiyle gidiyor bilge evsahibi olduğu için tarkana hoşgeldin demek için masasına gidiyor ve aralarında elektriklenme oluyor 2001 vizyon dergisine bilgenin verdiği röportajdan

asd1234
21-08-08, 23:59
Röportaj güzelmiş.Aynı zamanda da Tarkan'ın tanışma hikayelerinin hep ilgniç olduğunu düşündürtüyor insana :)

tarkaseksüel
15-09-08, 02:40
tam olarak tanışma hikayesi şöyle bilgenin işlettiği bara tarkan avukatı süheyl atay dı sanırım davetiyle gidiyor bilge evsahibi olduğu için tarkana hoşgeldin demek için masasına gidiyor ve aralarında elektriklenme oluyor 2001 vizyon dergisine bilgenin verdiği röportajdan:16: :16: :16: :16: :16:

sengibisidünyayagelmez
15-09-08, 02:58
tam olarak tanışma hikayesi şöyle bilgenin işlettiği bara tarkan avukatı süheyl atay dı sanırım davetiyle gidiyor bilge evsahibi olduğu için tarkana hoşgeldin demek için masasına gidiyor ve aralarında elektriklenme oluyor 2001 vizyon dergisine bilgenin verdiği röportajdan
bu kadar basit mi yani :16:
kızlar yürüyün hepimiz birer bar açıp işletiyoruz:))

aylin_23
15-09-08, 03:05
e tabi bu kadar kolay olmamıştır ama bilgenin röportajı böyle

sEçİl
15-09-08, 06:20
tarkanın sewgilisi özeli olmak hayla sadece:16: ya bana ona bir kere sarılmak öpmek we resim cektirmekte yeter :19:

tarkaseksüel
15-09-08, 12:52
bu kadar basit mi yani :16:
kızlar yürüyün hepimiz birer bar açıp işletiyoruz:))
:18: :18: :18: