PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Hayranı Olmak!

asd1234
18-08-08, 04:02
Tarkan hayranı olmak,en başta ayrıcalıktır,başkadır,farklıdır herşeyiyle.Hiç yapmadığı şeyleri yaptırır insana.Sizden ricam,hepinizin Tarkan hayranlığının size getirdiklerini,yaşattıklarını,hissettiklerini yazmanız :) Ben başlıyorum:

-->Tarkan hayranı olmak;konser saatine kadar sahne arkasında,konserin yapılacağı yerin yanında yakınında tam 7 saat güneşin alnında ,yine de bıkmayıp azimle Tarkan'ı beklemek,"Olur da prova yaparsa,gelirken onu görebilirsem" deyip olasılıklar üstüne hayaller kurmak ve beklemektir.Konserin yapılacağı yerde keşif yapmaktır "Nasıl sahnenin yakınına giderim?" diye.

--> Tarkan hayranları kardeş gibidirler,birbirlerine ortak noktaları olan Tarkan sayesinde gerçekten bağlanırlar ve Tarkan için neyin en iyi olduğunu düşündüklerinde de,onun için neyin hayırlı olacağına kafa yorarken de,Tarkan haksız yere karalanıp-suçlanıp-üzüldüğünde de birliktedirler ve deyim yerindeyse dağ gibi dururlar Tarkan'ın önünde-arkasında :20: Ortak noktaları "Tarkan'a hep destek tam destek"tir. Bir de hiçbir Tarkan hayranı,Tarkan'ı kendi kadar seven birinin olamayacağını düşünür her zaman,kendi sevgisini ölçemez bazen :21:

-->Tarkan hayranı olmak,övünebilmektir göğsünü gere gere. Megastar'ın yaptıklarını heyecanla anlatmaktır,durmadan ve yorulmadan.Onun nerelerde dinlendiğini,eski albümlerinin bile halen nasıl listelerde olduğunu,konserlerinin,şovlarının ve sesinin nasıl muhteşem olduğunu söylemek ve içten içe de gururlanmaktır aslında,"İşte Tarkan bu,işte Megastar bu,ben de onun hayranıyım!" diye övünmektir sonuna kadar :20:

Daha yazacağım arkadaşlar,ama biraz da siz yazın :) Bir de Tarkan bölümünün altına "Tarkan Felsefesi" v.b. gibi bir topic açılabilir bence,Tarkan Hayranı Olmak! diye :21:

devilscream
18-08-08, 04:43
Aslinda buna benzer bir konu var "Tarkanizm (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=857)"

asd1234
18-08-08, 22:46
Aslinda buna benzer bir konu var "Tarkanizm (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=857)"

Haklısın ama o aslında bizlerin gözünden Tarkan'ın kendi felsefesi.Burdaysa biz kendimizi anlatacağız,bi bakıma hayran felsefesi yani :21:

Ozz
18-08-08, 22:58
Tarkan Hayranı Olmak; Güvenmektir...
Tarkan hakkında basında ileri geri yazılan herşeye inanmaz, aslını araştırır ve buluruz. Biz Tarkan'a güveniriz, zaman zaman bazı tavırları bizi şaşırtsa da, eleştirsekte, vardır bir bildiği deriz.

Tarkan Hayranı Olmak; Sabretmektir...yıllarca albüm gelmez, klip çıkacak denir çıkmaz...ama bilirsin ki sabredeceğimize değecektir...sabrederiz...

Tarkan Hayranı Olmak; Bakış açını değiştirir... Farklıdır...farklılığa açıktır

:27: :27:

devilscream
18-08-08, 23:11
Haklısın ama o aslında bizlerin gözünden Tarkan'ın kendi felsefesi.Burdaysa biz kendimizi anlatacağız,bi bakıma hayran felsefesi yani :21: Peki öyle olsun,yazacagim birkac seyi "tarkanizm" konusunda gördümde:P

Inge
19-08-08, 00:03
cok haklisin...katiliyorum seninle

asd1234
19-08-08, 00:10
cok haklisin...katiliyorum seninle
Sen de birşeyler yazsaydın keşke Inge :)

Inge
19-08-08, 01:19
tamam deneyim...ama Türkcem o kadar iyi degil...

Tarkan a hayranlik...benim icin...anlamadigim sözleri anlamak icin calismaktir...dil ögrenmektir...sözlükte arama yapmaktir...yeni arkadaslari bütün dünyada bulmaktir...
beraber haber paylasmaktir, resimleri ve haberleri ilgili konusmaktir...
Tarkan a hayranlik, diger insanlarla tanismaktir...beraber konsere gitmektir, beraber eglenmektir...yúzlerce binlerce beraber sarki söylemektir..

Tarkan a hayran olmak, demek ki bu yildiz'a, bu kisine, bu yildizin icindeki duran insan a huzurluk ve zevk vermek istemektir, tesekkür demektir, yardim etmektir cünkü bize o kadar huzur verdi ki...

Tarkan'a hayran olmak, demiyor ki, kendisini kaybetmek, saplanti ve tutku yasamak, veya mutsuz olmaktir...demiyor ki, bir olmayan düs icin hayatini
kötü oldurtmaktir...demiyor ki is birakmak, egitim yapmamak, demiyor ki gecelerce sevisirken diger bir kisi ilgili dusunmek ve kendisinin sevgilini aldatmak...
demiyor ki diger hayranlara kiskanmak, demiyor ki Tarkanin sevgilisine kiskanmak...cünku onun kendisinin hayatini var, ve hayran da kendisinin hayati olmali...aglamamak aksine gülmektir tarkan a hayranlik ...

Sadece demek ki mutlu hos seyleri yapmak, beraber paylasmak, Tarkanla da beraber paylasmak, herkese yardim etmek...arkadas bile olmak Tarkanla ve diger hayranlarla...

Tarkan'a hayran olmak demek ki ...biliyorsunuz...unutmamali o güzel günleri, demek ki vereceksen huzur ver, demek ki...
asla...asla vazgecemem senden asla...
incitmemeli sevenleri...

Türkcemdeki kusura bakmayiniz lütfen
sevgilerimle, Inge

x_y_z
19-08-08, 01:23
Tarkan hayranı olmak , dünyanın en iyi sanatçısına hayran olmaktır..

bundan daha nasıl açık yazalar bilmem. :36:

sengibisidünyayagelmez
19-08-08, 02:22
Bir de hiçbir Tarkan hayranı,Tarkan'ı kendi kadar seven birinin olamayacağını düşünür her zaman,kendi sevgisini ölçemez bazen

bu cümleye sonuna kadar katılıyorum. zannetmiyorum ki başka biri için "onu benden çok seven yoktur" diye bi cümle kurulsun. ben defa kez kurdum... hala söylerim. ama biliyorum ki tek değilim hepimiz onu çok çookkk seviyoruz uğruna her şeyi yaparız. nasıl bir insandır ki o nasıl bir sevgidir ki bu tarifi yok işte yoookkkk

asd1234
24-08-08, 21:50
Bol bol avukatlık stajı yapmaktır,Tarkan hayranı olmak :)

qüccin
26-08-08, 17:22
tarkan hayranı olmak onu dilin damağın kuruyana kadar herkeze hiç susmadan saatlerce anlatmaktır:10:

asd1234
05-09-08, 01:50
Tarkan hayranı olmak,daha küçükken hafızana kazınan ilk klibin "Ölürüm sana" olmasıdır :)

sEçİl
06-09-08, 20:51
arar buluruz izini
bilirsin zır deliyiz biz
hem yazında hem kışında
nerde olsan seninleyizzzz

hayallerimolmasa
07-09-08, 00:12
:9:hiç sevmediği halde, bütün magazin programlarında onu aramaktır.

*HiLaL*
07-09-08, 03:15
Tarkan hayrani oLmak, dünyadaki en güzeL $eydir. Tarkan hayrani olmak, Megastar uguruna ölmekdir (=

kevser
08-09-08, 15:22
Tarkan hayranı olmak yiğenine konuşmaya başladığında ilk kelimesinin Tarkan olmasını sağlamaktır.Biraz devrik oldu ama anladınız siz:):)

prenses_elaa
08-09-08, 16:35
ben hepsine katılıyorum ve aynen öyle düşünüyorum o üzüldüğünde ben ağlıyorum ona birşey söylediklerindetarkandan daha çok üzülüyorum ve onu en çok ben seviyorum

Ozz
08-09-08, 16:39
:18: :18: kesinlikle. Bir de haberlerde çıkacağını duyunca, ülkemin zamane şartlarında oturup o gereksiz ana haber bültenini (Sellülitten kurtulma yollarını, indirimli mağazaları, ucuz tatil fırsatlarını) baştan sona izlemektir.

sEçİl
17-09-08, 02:08
tarkan hayranı olmak engel tanımamaktır özlemektir aşktır özgürlüktür herseydir acıkcası tarkan hayranı olmak baska bir ayrıcalıktır

asd1234
26-09-08, 21:24
Diyelim bir mağazaya girdiniz,işinizi görüp alacağınızı aldınız,tam çıkarken Tarkan'ın bir şarkısının çalmaya başladığınızı duydunuz.İşte tam o anda kapıdan geri dönmek ve hoparlörlere en yakın yerde durup Tarkan'ın o muhteşem sesinden o muhteşem şarkıyı dinlemektir,şarkı bitene kadar aynı yerde öylece durmaktır Tarkan hayranı olmak :) Aynen benim yaşadığım şeydir bu arkadaşlar :)

herseyim
26-09-08, 21:39
tarkan hayrani olmakk gercekdenn cok guzel bir duygu :) tarkan hayrani olmakk tarkanin butun konserlerine gitmek, butun albumlerini almak, fan clubini takip etmek, tarkanin yaptigi butun esyalari almak, baska sanatcilarin dediklerini dinlememekk....

hilfa
29-09-08, 01:56
Tarkan hayranı olmak güldüğünde dülmek ağladığında ağlamak kısacası aldığı her nefeste nefes almak.Tarkan hayranı olmak anlatılmaz sadece yaşanır.

hilfa
29-09-08, 01:57
Tarkan hayranı olmak güldüğünde gülmek ,ağladığında ağlamak kısacası aldığı her nefeste nefes almak.Tarkan hayranı olmak anlatılmaz sadece yaşanır.

trknmania
09-08-09, 17:56
tarkan hayranı olmak ;o'nu her düşündüğünde içinin garip bir sevinç ve mutlulukla dolmasıdır:)
tarkan hayranı olmak;7x24 tarkanı düşünmektir:)
tarkan hayranı olmak;nerde bir tarkan şarkısı duysan orada çakılıp kalmak,başkalarının bakışlarına aldırmadan şarkıyı sonuna kadar dinlemektir:)
tarkanı rüyanda gördüğün zaman hiç uyanmak istememektir:)
onunla ilgili bir haber duyduğunda heyecandan midene kramplar girmesidir:)
yeni albümü çıkmadan 1 hafta önce yemeden içmeden kesilmektir:)tarkan ne yaparsa öpüp başına koymaktır tarkan hayranı olmak:)tarkan hayranı olmak ;arşivinde olmayan bir resmi gördüğünde beyninden vurulmuşa dönmektir..ve uğraşıp resmi bulduğunda da kendini dünyayı kurtarmış gibi hissetmektir:)))
dünyada bir insanın yaşayabileeceği eeeen büyük mutluluktur tarkan hayranı olmak:)))arkadaşlarına sürekli ondan bahsedip insanlara bıkkınlık getirmektir:)arkadaşlarınla vedalaşırken 'tarkan resmi bulursan bana getir' lafını sık sık kullanmaktan hiç bıkmamaktır:)

asd1234
09-08-09, 21:11
Sırf o ve onun konseri için Balıkesir'den İstanbul'a gitmektir. Ve Tarkan hayranı olmak,en iyiyi desteklediğinin bilincinde olmaktır..

benisev
10-08-09, 02:20
tarkan hayranı olmak ;o'nu her düşündüğünde içinin garip bir sevinç ve mutlulukla dolmasıdır:)
tarkan hayranı olmak;7x24 tarkanı düşünmektir:)
tarkan hayranı olmak;nerde bir tarkan şarkısı duysan orada çakılıp kalmak,başkalarının bakışlarına aldırmadan şarkıyı sonuna kadar dinlemektir:)
tarkanı rüyanda gördüğün zaman hiç uyanmak istememektir:)
onunla ilgili bir haber duyduğunda heyecandan midene kramplar girmesidir:)
yeni albümü çıkmadan 1 hafta önce yemeden içmeden kesilmektir:)tarkan ne yaparsa öpüp başına koymaktır tarkan hayranı olmak:)tarkan hayranı olmak ;arşivinde olmayan bir resmi gördüğünde beyninden vurulmuşa dönmektir..ve uğraşıp resmi bulduğunda da kendini dünyayı kurtarmış gibi hissetmektir:)))
dünyada bir insanın yaşayabileeceği eeeen büyük mutluluktur tarkan hayranı olmak:)))arkadaşlarına sürekli ondan bahsedip insanlara bıkkınlık getirmektir:)arkadaşlarınla vedalaşırken 'tarkan resmi bulursan bana getir' lafını sık sık kullanmaktan hiç bıkmamaktır:)
trknmania, ne güzel özetlemişsin Tarkan Hayranı olmanın ne demek olduğunu, inan anlattıklarının üstüne bir kelime dahi ekleyemem, hepsini yazmışsın, aklımdan geçen bütün sebepleri, Tarkan hayranı olmanın ne demek olduğuna dair bütüüün sebepleri yazmışsın, seni tebrik ediyorum arkadaşım.

trknmania
10-08-09, 13:57
trknmania, ne güzel özetlemişsin Tarkan Hayranı olmanın ne demek olduğunu, inan anlattıklarının üstüne bir kelime dahi ekleyemem, hepsini yazmışsın, aklımdan geçen bütün sebepleri, Tarkan hayranı olmanın ne demek olduğuna dair bütüüün sebepleri yazmışsın, seni tebrik ediyorum arkadaşım.

teşekkürler arkadaşım:)beğenmene sevindim:)

starzu
10-08-09, 14:24

evet kesinlikle magazin programlarından nefret ediyorum ama gece yarılarına kadar belki haberi çıkar diye oturup abuk sabuk haberleri yarı uykulu izlemektir :11:

dudu_dilli
10-08-09, 19:19
Arkadaslar burası gerçek tarkan hayranlarının yeri olduğu için içimizi döküyoruz saten biz bunları yapıyoruz Biz burda bir Aile olduk ben çok seviyorum burayı işte calısırken bile tarkancollde neler oluyor die düşünüyorum bazen Benim tarkana olan sevgim herşeyden önce gelir Ailemden sonra tarkan benim için

Tarkanın buraya geldiğini adım gibi eminim kesinlikle gelmiştir Oda sevdiklerini görmek istemez mi ister tabikide sonuçta oda bir insan onunda bir kalbi var Ama öyle bir kalbi var ki.. Anlatılmaz yaşanır be abi

ece**
11-08-09, 00:44
tarkan hayranı olmak çok şeydir aslında ama aklıma ilk gelenleri sıralıcam şimdi :)

1.gece yatınca odanda yatağnın tam karşısındaki tarkan posterine bakıp kendinin bile anlam weremediği aptal bi tebessüm almasıdır :)

2.akşamları otururken başka bi odaya gitmen gerekirse eğer; "anneeeeeeeeee tarkan çıkarsa hemen bana dilaraaaa die bağır ben anlar geliriiimm tamam mııı ?? :)die tembih etmektir :)

3.eğer ki magazinde tarkan çıkacaksa insanları onu izlemeye mecbur edip saatelerce izlemek we izletmektir.. olsun 1000 kere aynı reklamı werdikleri için 1000kere tarkanı görmüş oluorum :)

4.kara kara telefonun ekranına we masaüstüne hangi tarkan fotosunu koysam die düşünmektir we aynı fotolara 50kere bakmaktır :) sonuçta tarkan aynı tarkan ama.. :)

5.ben yıllardır görmeyen birinin sen hala tarkancımısn ya? tarkanı her görüşümde aklıma sen gelion demesidir:)

6.magaza cafe ws. nere olursa tarkanın şarksı çalıosa eer "aaaayyyy tarkanım çalıo yaaaa deip ....çicek gibi tazecik kıymetli bitanecik....:) die şarkıya eşilk etmktir kim nasıl bakarsa baksın :)

7.tatile gittiimde orada tarkan çalmıosa eer gidip bide tarkan çal yaa nolur deip tarkanı oradaki bütün herkese dinletmemdir..sanki tarkanın tatil yerindeki temsilcisiym :)

8.kankalarıma hergün aynı tarkan fotolarını gösterip ne tatlı demi diip artık yeteeerr die laf yememdir :)

9.ne olursa olsun tarkan bu yaparsa bi bildiii wardır dememektir..eleştriinin en ağırını wea hafifi yapmaktır

10.we aaahh beee tarkan senin için şu yaptıklarımı bi bilsennn ahh bi bilsenn die kendi kendime konuşmamdır :))

şimdilik bunlar geldi aklıma :))) ( 3.maddenin yanlışlıkla altını çizmişim,wurgu yapmak amaçlı değildir yani )

benisev
11-08-09, 00:56
1) Sabahleyin gazeteyi açar açmaz her yere Tarkan'la ilgili bir haber varmı diye gözün ağrıyana dek bakmaktır.
2) Nerede ve nasıl olursa olsun tarkan çaldımı orada çakılı kalmak ve Tarkan'ın şarkısına eşlik etmektir, etrafa aldırmadan
3) Toplu taşıma araçlarında cebim çalsın, biri beni arasın diye dua etmektir, çünkü telefon çaldığında otobüste herkesin kulağına Tarkan melodisi işleyecektir.
4) Yine toplu taşıma araçlarında çalan telefonu uzun süre açmamaktır, çünkü Tarkan söylüyordur, onun sesini kesmek büyük saygısızlıktır Tarkan'a :)

aklıma başka gelirse yazarım yine, şimdilik bu kadar :))

trknmania
11-08-09, 19:29
tarkan hayranı olmak posterlerine zarar gelmesinn diye onları odanın duvarına bile asamamaktır...:)))
en ufacık bir resmi gazetede çıktıysa ve onu kesemediysen koca gazeteyi saklamaktır:))bu benim sürekli başıma geliyor:)))
tarkan arşivin yüzünden kendi odanda adım atacak yerinin kalmamış olmasıdır:))))

SESA
26-09-09, 18:36
Tarkan hayranları bambaşkadır .
Onu nerde görürse dünyayı durdurmaktır pür dikkat kesilip her anını yakalamaktır.
Tarkan hayranları için artık eskidi zamanı geçti gibi kavramlar söz konusu değildir.Aksine herşeyin yıllandıkça güzelleştiğine inanırlar.
Hiç bir zaman onun bunun dedikodularına inanmazlar söz sahibinden çıkana dek.
Tarkanla aynı yolda olmaktan bıkmaz usanmazlar başkalarını bıktırsalar bile (misal ben)
Ve daha fazlası...

asd1234
28-08-10, 02:31
Tarkan hayranı olmak ; Tarkan'ın başarılarını görünce kendi başarınmış gibi sevinmek,gururlanmaktır,herkese de anlatmaktır o başarıları. Tarkan için her şey yolunda gitsin,aman nazar değmesin, Allah kazadan beladan korusun diye dua etmektir :) Hiç tanımadığı birinin Tarkan'ın şarkılarını dinlediğini ya da Tarkan hayranı olduğunu öğrendiğinde nedense ona birden ısınmaktır :D

Eliph
17-11-10, 04:00
Tarkan hayranı olmak 'en iyiye tutulmaktır' daha nasıl ifade edilebilir ki?:)Her yüzünü gördüğünde gülümsemek,kendini iyi hissetmektir,sesini duyunca mutlu olmaktır,O'nun bir eşi daha olmadığını bilmektir:):8:

Eliph
17-11-10, 04:06
ve tarkan hayranı olmak;
-çocukluğundan beri her şarkısına uydurduğun bir dansın olmasıdır

-büründüğün her imajı delicesine sevmektir

-asla yanlış bir davranış yapmayacağına inanmandır

-diğer sanatçıların hayranlarından bir kademe daha üstte olmaktır :)

-durduk yerde evde eski albumlerini dinleyip nostalji yapıp kendinden geçmektir

bir gün onunla yakından tanışabileceğim umudunu hep içinde taşımaktır :)

Onun adı AŞK :)))