PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 21 aralik TARKAN brükselde

freak
18-08-08, 02:14
evet www.tarkan.com site sinde yeni konser tarihleri verildi ve orda 14 aralik amsterdam ve 21 aralik da da Brüksel e geleceyini yazior:21:

ama ben nerde ve ne kadar oldugunu hala bulamadim eger bilen varsa lutfen burdaya yazsin
tesekurler

bu haberi duyunca yooooooook sevindim ya :10: superr

violetta
18-08-08, 02:23
please! you can translate me ;)

Brüksel konseri Forest National'da olcak, ama Forest National websitesinde buna dair bisey yazmiyor. Fiyatlarida bilmiyorum, ama Snoop Dogg biletleri 40€ civarinda, Tarkan'da olayi abartip 80€ istemez heralde.

freak
18-08-08, 02:57
Brüksel konseri Forest National'da olcak, ama Forest National websitesinde buna dair bisey yazmiyor. Fiyatlarida bilmiyorum, ama Snoop Dogg biletleri 40€ civarinda, Tarkan'da olayi abartip 80€ istemez heralde.

tesekur ederim salonun adi icin

insl en yakin zamanda yazar site de
evet insl abartmaz rotterdam a geldiyinde 50 euro du bakalim burda kac olcak

freak
02-10-08, 02:03
bilet fiyatlari hala belli degil :'( site de yazmior konser insl en yakin zamanda ogrenirizz

x_y_z
02-10-08, 03:02
please! you can translate me ;)

Tarkan's new concerts are write in Tarkan.com,
new concert dates are;
14 December Amsterdam
21 December Bruksel
---------------------------------------
Bu arada,Tarkan.com 'a baktim,Aralik'a kadar bir
liste ayarlamislar,fakat Tarkan Aralik'a kadar bir
Türkiye konseri vermicek anlamina mi geliyor bu
liste ?

Forest National sitesinin Info Mail'ine bir mesaj atip Tarkanin gercekten gelip gelmeyecegini sordum. Cünkü konser takviminde hala hicbir bilgi yok, ve Tarkan eger Brüksele gelcek olsa TVde reklami dönerdi ve sokakta çoktan afisleri asili olurdu. Bana bu konu hakkinda bilgi vermelerini istedim ve gelen cevap:

Geachte,
Spijtig genoeg, hebben wij momenteel geen enkel informatie over dit concert.
Aarzel niet op onze website regelmatig te bezoeken.

Cevirisi:

Sayin,
Ne yazikki bu konser hakkinda hicbir bilgiye sahip degiliz.
Websitemizi sik sik ziyaret etmekten tereddüt etmeyiniz.

Hollanda konseride iptal olmaz sanirim, artik olursa ona gidecek Belçikadaki hayranlarda... Tabi sinav dönemime denk gelmezse oda:9:

freak
04-10-08, 01:46
vorst nationaal in site inda yazior yasasin
gercekten gelior yani:17:

21 aralik 2008
saat 19.00 den 21.30 a kadar
vorst club
45 euro yazior

:19: :19:

freak
04-10-08, 01:47
Forest National sitesinin Info Mail'ine bir mesaj atip Tarkanin gercekten gelip gelmeyecegini sordum. Cünkü konser takviminde hala hicbir bilgi yok, ve Tarkan eger Brüksele gelcek olsa TVde reklami dönerdi ve sokakta çoktan afisleri asili olurdu. Bana bu konu hakkinda bilgi vermelerini istedim ve gelen cevap:

Cevirisi:

Hollanda konseride iptal olmaz sanirim, artik olursa ona gidecek Belçikadaki hayranlarda... Tabi sinav dönemime denk gelmezse oda:9:

hollanda konseri sinavlara gelior ondan gitmiorum yoksa ona da gitcektim
ama wees blij hij komt na brussel :19: :19:

http://www.vorstnationaal.be/pages/eventdetailinfo.asp?id=1045

Hahaha ik moest dusdanig een Mail versturen eer dat ze het EINDELIJK eens op de website zouden zetten? Fijn zo...

Nu wat geld opzij leggen voor een ticket, en een partner vinden die met mij mee wil gaan:28:

miss-doody
04-10-08, 03:27
thx for information

freak
04-10-08, 03:42
Hahaha ik moest dusdanig een Mail versturen eer dat ze het EINDELIJK eens op de website zouden zetten? Fijn zo...

Nu wat geld opzij leggen voor een ticket, en een partner vinden die met mij mee wil gaan:28:

hahah super al goe da je dan een mail hebt gestuurd mercikes

freak
24-11-08, 21:31
evet biletim elime gecti bekle beni tarkan geliorummmmm :19: 21 aralik gorusmek uzere :10:

freak
18-12-08, 22:34
Bruksel konserine giden yokmu bu siteden ??

21 ARALIK 2008 BRÜKSEL KONSERI IPTAL EDILMISTIR
Link (Dutch) : http://www.vorstnationaal.be/pages/home.asp
Link (French) : http://www.vorstnationaal.be/pages/home.asp?lng=2

**MegaStarkan**
19-12-08, 02:09
Gercekten cok kötü... Surda bir kac gün kalmis. Olmamasi gereken birsey.
Gidemeyen arkadaslar icin cok kötü...

freak
19-12-08, 02:46
evet bundan kotu bir haber olmamazzz duyduymda inanmak istemdim ama site ye baktim dogruymus :( ne diyelim salik olsun ama gercekten cook uzuldum

ama nedenini cook merak ediyorum artik yarin orenirizz

arkadaslar nedenini bilen varmi cook merak ediorummmm

**MegaStarkan**
19-12-08, 12:39
arkadaslar nedenini bilen varmi cook merak ediorummmm
Bosver nedenini ;)

hilfa
21-12-08, 23:42
konsere gidemeyen arkadaşlar adına çoook üzüldüm:6: muhakkak vardır bi haklı nedeni ama inanıyorum ki arkadaşlar telafisi olucaktır:20: :22: Tarkanım üzülmenize dayanamaz:20:

Sebil
22-12-08, 00:26
Ben 60.50€'ya aldim biletleri bu aksam için, elimde biletler fakat ben hala fransadayim.... :'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'( Gidemediiim arkadaslarrrr :'(:'(:'( çok kötüyüm gerçekten, durmadan agliyorum! Bu kadar yakinlasmisken benim gidememem :'(:'(
Offf yaaaaa :'(:'(:'(

freak
23-12-08, 22:43
Ben 60.50€'ya aldim biletleri bu aksam için, elimde biletler fakat ben hala fransadayim.... :'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'( Gidemediiim arkadaslarrrr :'(:'(:'( çok kötüyüm gerçekten, durmadan agliyorum! Bu kadar yakinlasmisken benim gidememem :'(:'(
Offf yaaaaa :'(:'(:'(

uzulme sebil
konser iptal olmustu yani hic kimse gidemedi brukseldeki konsere:6:

Lütfen biletleri aldiginiz yere basvurunuz. Zaten onlar sizlere yardimci olacaktir. Paraniz normal sartlarda aynen iade edilmelidir eger ertelenme gibi bi durum yoksa.