PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan, 23 Ağustos'ta Taşdelen'de

StaR
16-08-08, 13:50
Ünlü sanatçı Tarkan yakında Taşdelen'de olacak. Taşdelen Belediyesi'nin organizasyonuyla gelecek olan Tarkan'ın konseri 23 Ağustos 2008 saat 21:00'de başlayacak.

Bu arada konser ücretsizdir :20:

violetta
16-08-08, 13:57
please ! you can translate me ? :(

gence
16-08-08, 14:12
please ! you can translate me ? :(
Tarkan will have an concert in Taşdelen.This concert will be free.

violetta
16-08-08, 14:17
nice :) , thanks for translation :)

sengibisidünyayagelmez
16-08-08, 18:18
iptal olacağı şeklinde bi haber duydum ama emin değilim

bounce
16-08-08, 18:55
taşdelen nerde yaa? hangi il

herseyim
16-08-08, 19:53
bencede tasdelen nerde?? ilk defa duydumm;)

StaR
17-08-08, 00:51
Tasdelen İstanbul'da ;) İst. da oturmadıgınız icin beLki duymamıs oLabiLirsiniz.

szr67
17-08-08, 01:27
allah allah tarkan iyi alıştı beleş konser yapmaya nerde kaldı megastarlık yahu

levent_taka61
17-08-08, 12:37
taşdelen şile yolunda beşiktaş nevzat demir tesislerinin 5 km ilerisinde bir belde ömerliye yakın sarı gazinin ilerisinde ama bence asılsız bir haber çünkü ben samandırada oturuyorum taşdelene çok yakın bir yer burası hiç kimseden böle bişey duymadım!!!!!!!!!!!!!

ezel1710
17-08-08, 12:52
taşdelen şile yolunda beşiktaş nevzat demir tesislerinin 5 km ilerisinde bir belde ömerliye yakın sarı gazinin ilerisinde ama bence asılsız bir haber çünkü ben samandırada oturuyorum taşdelene çok yakın bir yer burası hiç kimseden böle bişey duymadım!!!!!!!!!!!!!

himm cevap icin tesekürler

StaR
17-08-08, 18:03
Samandıra merkezine git, beLediyenin oraya kocaman pankart asmısLar ne yazdıgını görürsün!!! Görmemen imkansız!..

Blg
19-08-08, 00:01
bugün vapurdan inince zorla elime 20 tane davetiye tutusturdular, merak ettim acaba forumdan mı tanıyorlar diye :)

SEA
19-08-08, 13:38
Bilginize...

Nasıl bi konser olur bilemiyorum ama sanırım halk konseri olucak yani çok kalabalık olur.Gitmeyi planlayanlar iyi düşünsün bence ...

Ünlü sanatçı Tarkan yakında Taşdelen'de olacak. Taşdelen Belediyesi'nin organizasyonuyla beldemizde gelecek olan Tarkan'ın konseri 23 Ağustos 2008 saat 21:00'de başlayacak.

Kaynak : http://www.tasdelen.bel.tr/bpi.asp?caid=175&cid=1134

szr67
21-08-08, 04:17
http://img398.imageshack.us/img398/8158/tarkansmalljb6.jpg (http://imageshack.us)
http://img398.imageshack.us/img398/8158/tarkansmalljb6.9a65890f1f.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=398&i=tarkansmalljb6.jpg)

gülcan
21-08-08, 11:20
Haber için çok teşekkürler
herhalde son anda karar verilmiş bir konser çünkü ilk defa duyuyorum Taşdelende konser vereceğini ...

levent_taka61
22-08-08, 02:35
arkadaşlar taşdelen konserinde tarkancoll forumuna üye olduğumuzu belirte bileceğimiz bir emare veya gitmeden önce haberleşelim....

Yakisikli89
22-08-08, 20:54
ben allah izin verirse gidicegimmm...

kaybolmam insallah :))

StaR
24-08-08, 02:31
Konserden daha yeni geLdim.. Yine her zaman ki oLdugu gibi mükemmeL bir konser oLdu. :10: Muazzam bir kaLabaLık vardı. Bu güzeL konseri bizLere yasattıgın icin tesekkürLer Tarkan :20:

trkntrkn89
24-08-08, 02:46
muazzam kalabalık derken:D

StaR
24-08-08, 02:48
muazzam kalabalık derken:D
Yani cok kaLabaLık :)

trkntrkn89
24-08-08, 02:49
onu anladıkta ne biliim biraz anlatsan ii olur die konu açıım dedm:D

StaR
24-08-08, 03:01
onu anladıkta ne biliim biraz anlatsan ii olur die konu açıım dedm:D
vaLLahi nereden basLasam ki acaba. ÖnceLikLe Tarkan cok şıktı her zaman ki gibi :) 3 kere kıyafetini degistirdi. Sonra sahneye bir anda Cem Davran girdi. Hepimiz sasırdık tabiki de.Tarkan'a oLan hayranLıgını fLan diLe getirdi.BeLediye baskanı da oradaydı. Baskan Tarkan'dan, yapıLan konser aLanı icin bir isim takmasını söyLedi. Tarkan'da üc sey söyLeyeyim hangisi daha cok aLkıs aLırsa o ismi koyaLım dedi. 1. özgürLük meydanı dedi.. 2. si cumhuriyet meydanı dedi.. 3. süne ise barış meydanı dedi ve en cok aLkısı barıs meydanı takma ismini aLdı.Yani konser meydanının ismini Tarkan koydu ve ismi barıs meydanı oLdu :) Baskan Tarkan'dan seneye bir daha konser vermesi icin söz vermesini istedi ve Tarkan'da "ne demek size canım feda" diyerek söz vermis oLdu Yine biz bu arada cosuyoruz tabi sarkıLarıyLa. En sonunda da konser bitmesine yakın "beni cook özLeyin emi" dedi bu Lafı zaten her zmn söyLer hepimizin biLdigi gibi.. Yani anLıcagın unutuLmaz bir konser oLdu bizim icin :) :20:

asd1234
24-08-08, 03:41
resim çekeniniz filan yok mu arkadaşlar?

StaR
24-08-08, 14:20
Var cnm oLmaz mı :) Baya bi cektim Tarkan'ı. İns. en yakın zamanda ekLeyecegim. Tabi ekLeyebiLirsem :)

trkntrkn89
24-08-08, 14:25
ben hiç bi yerde konser haberi göremedim

ilk defa senden duyuyorm şimdi...

StaR
24-08-08, 15:22
ben hiç bi yerde konser haberi göremedim

ilk defa senden duyuyorm şimdi...
Hadi ya nasıL görmedin. VaLLahi sen görmesende biz dün Tarkan'La beraber cosuyorduk yani :20:

gülcan
24-08-08, 16:00
vaLLahi nereden basLasam ki acaba. ÖnceLikLe Tarkan cok şıktı her zaman ki gibi :) 3 kere kıyafetini degistirdi. Sonra sahneye bir anda Cem Davran girdi. Hepimiz sasırdık tabiki de.Tarkan'a oLan hayranLıgını fLan diLe getirdi.BeLediye baskanı da oradaydı. Baskan Tarkan'dan, yapıLan konser aLanı icin bir isim takmasını söyLedi. Tarkan'da üc sey söyLeyeyim hangisi daha cok aLkıs aLırsa o ismi koyaLım dedi. 1. özgürLük meydanı dedi.. 2. si cumhuriyet meydanı dedi.. 3. süne ise barış meydanı dedi ve en cok aLkısı barıs meydanı takma ismini aLdı.Yani konser meydanının ismini Tarkan koydu ve ismi barıs meydanı oLdu :) Baskan Tarkan'dan seneye bir daha konser vermesi icin söz vermesini istedi ve Tarkan'da "ne demek size canım feda" diyerek söz vermis oLdu Yine biz bu arada cosuyoruz tabi sarkıLarıyLa. En sonunda da konser bitmesine yakın "beni cook özLeyin emi" dedi bu Lafı zaten her zmn söyLer hepimizin biLdigi gibi.. Yani anLıcagın unutuLmaz bir konser oLdu bizim icin :) :20:

Mehmetin unuttuklarını ben ekliyeyim:öncelikle konser alanına helikopterle geldi gökyüzünde alanın etrafında 3-4 kere tur attı sonradan Tarkan olduğunu farkettik el salladı bize ..bizde Tarkan'a tabii..kızın biri demezmi ordan Tarkan'la göz göze geldik diye o kadar yüksekten nasıl göz göze geldiyse elini zor görebiliyorduk bende dedim banada öz kırptı:d sonra hava toz dumana karıştı bir bağrış çığrış baktıkki Tarkan inişini gerçekleştirmiş geliyordu her zamanki gibi siyah karavanasının içine girdi alkışlar arasında ..derken konsere bir saat kaldı..bekliyoruz saat oldu 9:15 millet başladı Tarkan Tarkan diye bağırmya üç sıra arkamdaki bir kaç kendini bilmez yuhalamaya başladı bir döndüm arkamı bir bağırdım ne yuhalıyosunuz diye sonra sustular bidahada bağırmadılar:) ve Tarkan siren sesleri arasında her zamanki gibi vay anam vay şarkısı ile başladı ardıdan hüp..farklı olarak Aşık Veyselin eserini söyledi dansı harikaydı bu arada ..pare pare şarkısındada hep klibindeki gibi oynardı önceki konserlerinde ama bu sefer sahneyi baştan sona dönerek oynadı harikaydı tek kelimeyle ..kapanışı dilli düdükle yaptı..TSM söylemedi. konser 1.5 saat sürdü.sonra havlusunu attı..4 kez kıyafet değştirdi izlenimlerim bunlar her zamanki gibi harika bir konserdi bayağıda kalabalıktı yollara kadar insan vardı ..:20:

serhaTaşdelen
24-08-08, 16:42
dun konserdeydım ve konser süper ötesıydı ıyıkı varsın tarkan hoşgeldın taşdelene süpersin

acayıp bi ilgi vardı ınanınkı adım atılcak yer kalmamıstı yollar köprüler evlerin balkonları tıka basa doluydu tarkan için helal olsun sana

StaR
24-08-08, 17:11
Mehmetin unuttuklarını ben ekliyeyim:öncelikle konser alanına helikopterle geldi gökyüzünde alanın etrafında 3-4 kere tur attı sonradan Tarkan olduğunu farkettik el salladı bize ..bizde Tarkan'a tabii..kızın biri demezmi ordan Tarkan'la göz göze geldik diye o kadar yüksekten nasıl göz göze geldiyse elini zor görebiliyorduk bende dedim banada öz kırptı:d sonra hava toz dumana karıştı bir bağrış çığrış baktıkki Tarkan inişini gerçekleştirmiş geliyordu her zamanki gibi siyah karavanasının içine girdi alkışlar arasında ..derken konsere bir saat kaldı..bekliyoruz saat oldu 9:15 millet başladı Tarkan Tarkan diye bağırmya üç sıra arkamdaki bir kaç kendini bilmez yuhalamaya başladı bir döndüm arkamı bir bağırdım ne yuhalıyosunuz diye sonra sustular bidahada bağırmadılar:) ve Tarkan siren sesleri arasında her zamanki gibi vay anam vay şarkısı ile başladı ardıdan hüp..farklı olarak Aşık Veyselin eserini söyledi dansı harikaydı bu arada ..pare pare şarkısındada hep klibindeki gibi oynardı önceki konserlerinde ama bu sefer sahneyi baştan sona dönerek oynadı harikaydı tek kelimeyle ..kapanışı dilli düdükle yaptı..TSM söylemedi. konser 1.5 saat sürdü.sonra havlusunu attı..4 kez kıyafet değştirdi izlenimlerim bunlar her zamanki gibi harika bir konserdi bayağıda kalabalıktı yollara kadar insan vardı ..:20:
VaLLahi güLcan heyecandan heLikopteri söyLemeyi de unuttuk dimi :) Evt dedigin gibi 3-4 tur atarak bize eL saLLadı gercekten cok süperdi yaa :10: Kız da Tarkan'La nasıL göz göze geLmisse, eLini biLe zor gördük hehe :D

serhaTaşdelen
24-08-08, 17:15
konser süper ötesıydı ya anlatılamayack kadar guzel ve kalabalıktı baya

StaR
24-08-08, 17:17
konser süper ötesıydı ya anlatılamayack kadar guzel ve kalabalıktı baya
Evt gercekten cok kaLabaLıktı. :20:

gyoluzar
24-08-08, 21:26
konser kalabalıktı ama öyle kalabalık ne dinleyen vardı ne de eşlik eden ben böyle konsere tanıklık etmedm hem izlemeye geliyor seyirciler hem de yok tarkn böyle diye arkasından konuşuyolardır.Heralde aranızda en yakın ben gördüm ben tam tarkanın su içtiği yerdeydm eee çok istedim babam saolsn girdik oraya da ilk defa bu kadar yakındn görüodm ama dediğim gibi herşey güzel dekor edilmiş ama insanlar :)

garez
28-08-08, 16:27
biz avrupa yakasındayz

MegaGirl
19-09-08, 16:44
Yaaa.. BiLetler bitmis inanmiyorum..
bildigiiz bir yer varmi ?
Lütfen Varsa bisey söyleyin MSN adresim :
megastar94@hotmail.de

buraya yolarsaniz sevinirim.. Lütfen. !