PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pare Pare şarkısına bitiyorum

szr67
14-08-08, 14:22
Pare pare şarkısını ilk duyduğumda hayatımda bu kadar ağladığımı ne gördüm nede hissettim her dinlediğimde göz yaşları sel oluyor her cümlesi her kelimesi beni anlatırma ya..şuanda yazarken bile dinliyorum klavyenin üstü gözyaşı dolu içim içim yanıyor bu şarkıda....tarkanın en iyi slow şarkısı

Ozz
14-08-08, 14:26
Ağlamasam da bu şarkıyı ben de çok seviyorum.. Hatta Tarkan'ın da albümde bu şarkıya özel bi önem verdiğini hissediyorum... Şarkı hakettiği yere gelmedi.. gelemedi.. günümüz müzik piyasası nedeniyle sanırım ama özellikle aradaki piyano solo da kopuyorum....Hayalimdir bu şarkıyı Tarkan'ın Fazıl Say ile söylemesi. Fazıl'ın hünerli parmaklarına Tarkan'ın muhteşem sesi.....

trkntrkn89
14-08-08, 14:55
güzel şarkı ama nedense kalp kalbe karşı kadar tutmadı,pare pare yi kimse bilmioki arada kaynadı o şarkı,bide biz dikkatli dinlediqimizden şarkının havasını alıoruz,

gülcan
14-08-08, 15:50
Bende O kadar çok seviyorum ki Pare Pare şarkısını ne zaman dinlesem hep beni alıp bir yerlere götürüyor hüzünlendiriyor düşündürüyor..
İlk dinlediğimde hatırlıyorum gözümden yaş gelmişti..Zaten bu şarkı da Tarkan tüm geçmişini özetlemiş ..ondan çok şey var ..çok anlamlı ve gerçekçi bir şarkı..Bir kez daha Teşekkürler.Tarkan!

xmenon
14-08-08, 18:20
Bence hakettiği yere yarım geldi eğer sonbaharda kullansaydı bu şarkıyı istanbul ağlıyor ile daha unutulmaz olacaktı tamm oynama ayları mayıs klip çekmesi hata oldu bence okadar hareketli şarkıları varken

tarki_ceycey
03-09-08, 20:07
bencede çok güsel bi şarkı pare pare

neslihan
10-09-08, 16:07
bencede çok güzel bir şarkı

didar
13-10-08, 20:00
evet güzel bir şarkı "pare pare"seviyorum sözleri hoşuma gidiyor