PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bu sözler hiç hoş değil..

x_y_z
09-08-08, 21:36
geçen gün sanırım Özel Hatta gösteriyordu..Demet Akalın Tarkanın konserine gitmiş eğlenmiş dans etmiş vs.vs.çıkışta bir muhabirle karşılaşıyor
"Zaten Tarkan insan değil" diyor..demetin anlatmak istediği Tarkanı küçük düşürmek değil ama muhabir karşılığnda "hayvan mı ?"gibisinden son derece aptalca bir soru soruyor..demet,"hayır,yaratık" diye düzeltiyor.
olay gününden 3-4 gün geçti..ama Tarkan'ın bence bir mahkemeye baş vurması ve böyle küçük düşürücü haraketleri sarfetmesi lazım..
tarkan'a hep destek..siz ne düşünüyorsunuz ?

ezel1710
09-08-08, 21:46
siyirmis, sakayapayimderken göz cikarmis.
yaa bu vardir bir fakir zengin olunca ne yapacaini sasirir.
bir ünsüz de birden ünlü olunca vay ben bisey oldum deyip mutlayka
küstahlasir,saygisizlasir gevezelenir böyle yani.
(tabi bazilari hepsi ve herkez deil)

devilscream
09-08-08, 21:50
Benimde dikkatimi cekti
Ama Tarkan bu tarz seyleri pek ciddiye almiyor
"Vız gelir,tırs gider"...

sengibisidünyayagelmez
09-08-08, 21:56
duymuştum bunu. demet haddini aşmaya başladı. yok düet beklentileri, yok yaratık falan... sussun otursun.

serce
10-08-08, 11:06
kendini bilmez saygisiz kiz

tara
10-08-08, 12:25
tarkan boyle seylere takmiyor ki hic zaten en iysini de yapiyor hic dusunmiyor bile bu insanlari
ama insanlar da kendini bilicek hadlerini asmiyicak bunlarin kendilerine bile saygisi yok

trkntrkn89
10-08-08, 13:57
duymuştum bunu. demet haddini aşmaya başladı. yok düet beklentileri, yok yaratık falan... sussun otursun.

demet akalın a bu konuda kızamazsınız kadınn övmeye çalıştı konserin atmosferi içindeydi sadece muhsbirler biraz kötü niyetli,

hatta demet akalın tarkanla kuliste görüşmüş tarkana "sana aşığım" demiş...bunuda oquz kayhan nın yanında sööledi :D...

hayallerimolmasa
10-08-08, 15:15
:13: çok sevimsizdi

herseyim
10-08-08, 16:44
terbiyesizzzz:@

violetta
10-08-08, 19:42
lutfen ! anyone translate me !

Bamboo
10-08-08, 20:03
hyr öle değil arkadaşlar siz tamamını dinlememişsiniz sanırm yaratık dedikten sonra ona melek dedi bunu kastteti yaratık derken...

devilscream
10-08-08, 20:28
lutfen ! anyone translate me !
"Demet Akalın" is a Turkish singer
the diyalog as that;
Demet Akalın:Tarkan is not human
The reporter:İs he animal:16:
Demet Akalin:Alien!...as a angel,he is wonderful person

violetta
11-08-08, 05:40
I don't know what i say !! But of course , she is very brazen :@

Bamboo
11-08-08, 16:21
she didint say animal, she said angel. dont you sorry.....

TARKANFREAK
15-08-08, 14:04
bu muhabirlerlerin hepsi ayni.hepsi terbiyesiz......

Neden hep kötü anlioruz?
Yaratik dediyse nolmus?
Bencede sahnede insanliktan cikiyo Tarkan, yaratiklasiyo! Muthis bi enerjiyle kendi zevkine kaptiriyo onu izleyen herkesi. Demet Akalin patavatsiz olabilir, ama bunu kötü bi amaçla söyledigini sanmiyorum, o yüzden daha dün söyleydi simdi ünlü oldu parayi buldu ve simardi gibi suçlamalarda bulunmak dogru olmaz. Demet büyük Tarkan hayranidir, ama çenesi gevsektir...

trkntrkn89
15-08-08, 15:41
bide kenan doquluya dediklerini duysanız:D

biraz patavatsız biri ama tarkana kötü bi sözü olmadı...

trknmania
15-08-08, 16:39
:13: o muhabiri şiddetle kınıyorum !!!! bende izledim o programı hiç hoş değildi

trkn_mls
16-08-08, 16:49
demet akalın zaten çok şımarık onun için ona şöyle diyorum:
burnu kaf dağında mübarek o kendini bu alemin kralı sanıyor ne diyeyimki zaten muhabirde demetin arkasından bunlar kafaları çekmiş dedi:D

arda_14
16-08-08, 17:23
tarkan kimseyi tanımaz o tek ve herkesten farklıdır

ebuschcuk
16-08-08, 19:09
A turkish woman singer, Demet Akalin, is a great tarkan fan.
She was in his concert, and after the concert she said "tarkan isn't a human" to an interviewer.
Then the interviewer asked if he is an animal.
Demet answered no, he is acreature.

That's the controversial point: The question if tarkan is a creature.
I think the question isnt meaned basely, I mean she said he is'nt a human.
In my opinion the question is acceptabe.

ellow
17-08-08, 01:30
alkol sisede durdugu gibi durmuyor malum!!istemsiz laf edilebilir ve anlamsiz davranis sergilenebilir alkol alimi sonrasinda...

Inge
17-08-08, 01:41
Tarkan is human, of course he is, what did she mean?
That he is very good at being a pop star? Like a God?
Or does she mean that he is a low creature like an animal?
Is it meant positive or negative??

People create different images of Tarkan
and some people attack this image
but they must never forget
yildizin icinde insani var....

Of course he is human, he is a human being like everyone,
he has feelings, he does not like to be attacked,
he does not like to be squeezed by a crowd
or to be torn apart by loving fans who want a piece of him,
or his clothes...
he wants his rest, he wants to eat and sleep and go to the toilet...
and when he talks with people, he just wants normal human interaction,
just normal social stuff like everyone.

SiyaNur
18-08-08, 05:29
Thats bullshit to talk about it, really..Who cares if she calls him "creature" .She loves him and we know it. Why are we examine her good intention ? * Besides i do not like her personally.So i am not defending her..

sEçİl
06-09-08, 03:06
tartsma bıle gereksız bnce arkadaslar demet bunu hep yapıo ama tarkanda funlarıda neyın ne oldgunu bılıolar
herkez haddını bılıcekkk

tarkaseksüel
06-09-08, 04:07
Neden hep kötü anlioruz?
Yaratik dediyse nolmus?
Bencede sahnede insanliktan cikiyo Tarkan, yaratiklasiyo! Muthis bi enerjiyle kendi zevkine kaptiriyo onu izleyen herkesi. Demet Akalin patavatsiz olabilir, ama bunu kötü bi amaçla söyledigini sanmiyorum, o yüzden daha dün söyleydi simdi ünlü oldu parayi buldu ve simardi gibi suçlamalarda bulunmak dogru olmaz. Demet büyük Tarkan hayranidir, ama çenesi gevsektir... ben sana katılıorum kokune kadarrr:18: :18: :20: :20: :20:

HURRICANE
06-09-08, 12:08
Demet akalın kimse kusura bakmasında denge sorunu yaşamakta!Daha düne kadar TARKAN bitti gibilerinden laf atıcaksın sonrada konserine gidiceksin:)İlk başta insan değil sözünde art niyet yok ama muhabirin hayvanmı gibilerinden sorduğu hayvanca soruya demetin verdiği cevapta hayli ilginç!yaratık denmemeli insan ötesi birşey dese kulağa hoş gelebilirdi;)demet şımarık ve ne yaptıgını bılmeyen denge sorunu yasayan piyasa sarkıcılardan bırı benım gozumde...demettir patavatsızdır ne yapsa yerıdır dıye bırsey yok!herkes haddını bılecek..mahalle arasında gecen bır sohbet değil yaptıgı yerel bır kanala roportaj verıyor ve tum halkta bunu tv den ızlıyor.Devlet yetkılılerıne aklım sırrım ermıyor bu takım hakaretlere nasıl sessız kalıyorlar cezai müeyyide uygulanmalı bu durumlarda acılen kanun çıkartılmalı!Bıktım yani artık elını kolunu sallayanın TARKAN a kufur ve hakaret etmelerınden...Acilen bir kanun çıkartılmalı boyle basın özgurlugu olamaz!

gülcan
06-09-08, 14:30
Haberi bende izlemiştim Harbiye konseri çıkışı söylemiş.
aslında burada Demek Akalının bir suçu yok.. Hayvan mı? sorusunu soran muhabir..terbiyesizlik işte..:13:
yoksa demet akalın o konuşmasında iyi niyetli bişeyler söylemek istemiş..ama her zamanki gibi yaratık diğerek herşeyi maf etmiş..:16:

*HiLaL*
07-09-08, 03:11
Haberi bende izlemiştim Harbiye konseri çıkışı söylemiş.
aslında burada Demek Akalının bir suçu yok.. Hayvan mı? sorusunu soran muhabir..terbiyesizlik işte..:13:
yoksa demet akalın o konuşmasında iyi niyetli bişeyler söylemek istemiş..ama her zamanki gibi yaratık diğerek herşeyi maf etmiş..:16:

Sana katiliyorum sonna kadarxD

prenses_elaa
08-09-08, 17:05
muhabir ukalaysa tarkan ne yapsın

YSMN
28-09-08, 17:31
saçmalıyo işte sallayın

zeytin
13-11-08, 20:39
ne olursa bu muhabirlerden çıkıyor zorla kasınıyorlar abi bırakın insanları yaaa tarkandan uzak durun lütfen bence çekemeyenler yapıyor bu işleri

hilfa
13-11-08, 21:59
:13: demet hanıma bence ayrılıklar yaramıyor ağzından çıkanı da kulağı duymuyor doktora götürülmesi gerekiyor acileen:13: Tarkanım o kadar asil ki bu tür şeylerle uğraşmıyor :10:

Yakisikli89
13-11-08, 23:10
ya bence tarkan insan degil derken. sahnede yücelesiyor gibicesinden bisi demek istemistir. muhabbirin aptal sorusuna yanitin da böyle bir cevap vermistir.
yani bence tarkan i halen seviyor demet.
ama bastan baska türlü kendisini ifade etseymismis keske..

prenses_elaa
14-11-08, 20:11
bencede o muhabiri gebetmek istedim