PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Farkettiniz mi?Herkes Tarkan'ı örnek alıyor.

asd1234
09-08-08, 02:47
Arkadaşlar,Bu alışık olmadığmız birşey değil gerçi,ama farkettiniz mi bilmem Tarkan'ın Arada Bir klibinden sonra neredeyse herkes klasik bir arabayla klip çekmeye başladı.Hele bir kaç gün önce kral tv'de rafet el roman'ın yeni klibinin son sahnelerine denk geldim,neredeyse arada bir'le aynı mekanda ve aynı şekilde çekilmiş..Ben Tarkan'ın örnek alındığını düşünüyorum.Siz ne diyorsunuz?

Ozz
09-08-08, 02:52
ya zannetmiyorum aslında bir fan gibi olmasa da rafetin şarkılarını severim. Hep belirli bir çizgide gitmiştir. Kesinlikle tarkan dan esinlendiğini düşünmüyorum. Hem biraz objektif olmak lazım şimdi çıksa biri, daha önce şu klipte de klasik araba kullanıldı tarkan da onu örnek almış dese biz kızarız :20: o yüzden objelere değil klibin akışına niyete bakmak lazım....:1:

Blg
09-08-08, 03:00
ya zannetmiyorum aslında bir fan gibi olmasa da rafetin şarkılarını severim. Hep belirli bir çizgide gitmiştir. Kesinlikle tarkan dan esinlendiğini düşünmüyorum. Hem biraz objektif olmak lazım şimdi çıksa biri, daha önce şu klipte de klasik araba kullanıldı tarkan da onu örnek almış dese biz kızarız :20: o yüzden objelere değil klibin akışına niyete bakmak lazım....:1:

Katılıyorum... Ayrıca Rafet El Roman çok uzun yıllardır bir çok özgün çalışma ve klip çekimi yapmıştır. Bir "Leyla" klibi vardır ki hala zamanının çok ötesinde bence...

trkntrkn89
09-08-08, 03:13
rafet el roman klipleri zaten hep araba ve manzaradan oluşur(genellikle)

megastar_mert
09-08-08, 03:17
Bengünün klibi de izleyin derim .. " gezegen " :)

x_y_z
09-08-08, 13:00
Tarkan ne yapsa birileri tarafından sonra tekrar denendi..
mesela 90 lı zamanlarda Hobby jöle Tarkan'la ün saçtı..ve şu an herkes onu
kullanmakta..mesela..ölürüm sana da ki bisiklet,kuzu kuzu da siller,hüp te ki saç modeli...her zaman tarkan'ın arkasında birileri bunu yapmaya yeltendi..(abidin,gökhan tepe,tan...) ve şu antarkan ne yapsa,ne ets moda oluyor..
o yüzden dünya starı ya.. :20:

violetta
09-08-08, 13:24
i cannot understanding :( :6:

ezel1710
09-08-08, 13:34
Tarkan ne yapsa birileri tarafından sonra tekrar denendi..
mesela 90 lı zamanlarda Hobby jöle Tarkan'la ün saçtı..ve şu an herkes onu
kullanmakta..mesela..ölürüm sana da ki bisiklet,kuzu kuzu da siller,hüp te ki saç modeli...her zaman tarkan'ın arkasında birileri bunu yapmaya yeltendi..(abidin,gökhan tepe,tan...) ve şu antarkan ne yapsa,ne ets moda oluyor..
o yüzden dünya starı ya.. :20:

katiliyorum :20:

sarıpapatya
09-08-08, 13:58
ee bu normal bişey şu sıralar kıyafetlerede dikkat edin herkez tarkan gibi giyinmeyede başladı bide tarkanda durduğu gibi dursa herkezde :)))

gülcan
09-08-08, 15:57
bir yarışma programlarına bakın gri parlak takım elbiseler içine giyilmiş siyah beyaz gömlekler bazı şarkıcılar sunucular bile giyiyior..tarkan'ın konserlerin bir kısmında giydiği beyaz gömlek üzerine siyah yelek çok moda oldu sokakta yürürken çoğu gençte görebilirizz..özellliklede fatih yürek'in sus klibi..

tarkaseksüel
10-08-08, 01:43
Arkadaşlar,Bu alışık olmadığmız birşey değil gerçi,ama farkettiniz mi bilmem Tarkan'ın Arada Bir klibinden sonra neredeyse herkes klasik bir arabayla klip çekmeye başladı.Hele bir kaç gün önce kral tv'de rafet el roman'ın yeni klibinin son sahnelerine denk geldim,neredeyse arada bir'le aynı mekanda ve aynı şekilde çekilmiş..Ben Tarkan'ın örnek alındığını düşünüyorum.Siz ne diyorsunuz?
gördüm onu kı olddugunu bılmedığım iin bişe yazmadımmm

devilscream
10-08-08, 03:32
i cannot understanding :( :6: There are old cars in Tarkan's Arada Bir clip,and some Turkish singers imitate Tarkan's old cars in video clips...

violetta
10-08-08, 03:33
ahaa , thanks honey :)

sengibisidünyayagelmez
12-08-08, 23:34
Bengünün klibi de izleyin derim .. " gezegen " :)
ben de tam onu söyleyecektim ki sen yazmışsın... bende gökhan özene bakın derim kıyafetler ve dans aynı TARKAANN

neslihan
13-08-08, 18:48
bende katılıyorum sana arkadaşım:20:

asd1234
17-08-08, 01:01
ben de tam onu söyleyecektim ki sen yazmışsın... bende gökhan özene bakın derim kıyafetler ve dans aynı TARKAANN
Gökhan Özen'e pek yakışmamış ama :28:
Bu arada,Emrah'ın klibine de bir bakın.Gözlük tipi bile aynı olmaz ki ya :28:

kartales26
17-08-08, 12:21
serdar ortaç'ın klibi de eski model bir arabayla başlıyor

ekrem
17-08-08, 14:40
serdar ortaç'ın klibi de eski model bir arabayla başlıyor

serdar ortaç daha cok kenan doğulunun çakkıdısının klibini çalmış bence