PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkanın 2001 yılındki doğum günü partisi

bounce
09-08-08, 02:45
http://img233.imageshack.us/img233/3969/91905654jt2.th.jpg (http://img233.imageshack.us/my.php?image=91905654jt2.jpg)

Magazin
19 Ekim 2001
Tarkan’a İran kedisi

Halit AYDINGÖZ

Pop star Tarkan, 30'uncu doğum gününü Beşiktaş Plaza içindeki Vogue Bar'da kutladı. Basının alınmadığı doğum gününe Erol Derviş, Hülya Avşar, Berna Öztürk, Ahu Tuğbay, Yasemin Kozanoğlu, Hande Ataizi ve Sezen Aksu gibi sanat ve sosyete dünyasının ünlü isimlerinin katılması bekleniyordu. Ancak başta Sezen Aksu olmak üzere partiye çok az davetlinin katılması dikkat çekti.

Partiye sevgilisi Bilge Öztürk'le birlikte gelen Tarkan, geç saatlere kadar çılgınca eğlendi. Mezdeke Dans Grubu'yla birlikte 15 dansözün katıldığı doğum gününde havaifişek gösterisi yapıldı ve denizdeki bir teknede meşalelerle ‘‘Happy Birthday Tarkan’’ yazıldı. Tarkan, meşale gösterisi sırasında doğum günü partisinden kendisine hediye edilen kediyle ayrıldı. Tarkan'a üç bavul dolusu hediye geldi. Geceye Levent Yüksel, Mehmet Söğütoğlu, Nazan Öncel, Seçkin Piriler, Neslihan Maltepe, Dilek Öztaşkın, Doğa Gözkan, Tuğçe Dedeman, Yılmaz Erdoğan ve Demet Akbağ katıldı. Bu arada geceye katılan Yılmaz Erdoğan, Tarkan'a kitap hediye ederken, Nazan Öncel, ne hediye aldığını soran gazetecilere ‘‘Ona yakışan bir hediye’’ diyerek cevap verdi. Mavi renkten hoşlanan Tarkan, doğum gününün yapıldığı Vogue Bar'a mávi rengin hakim olmasını ve garsonların da mavi kıyafet giymesini istedi. Doğum gününe de mavi gömlekle katıldı.

En güzel hediye

Tarkan, kendisine hediye edilen ve ‘‘En güzel hediye’’ dediği İran kedisini kucağından indirmedi.

Güzel kardeşler

Tarkan'ın doğum günü partisine katılan sevgilisi Bilge Öztürk ve iki kız kardeşi, zarafetleriyle davetlilerin ilgi odağı oldu.

Üç bavul doldu

Doğum gününe katılan dostları, Tarkan'a birbirinden ilginç hediyeler getirdi. Hediyeler, partiden sonra üç bavulla taşındı.
not: tarkanın hediyelerini taşıyan en öndeki adam halen tarkanın şöförü...
beni çağırmadı ona çok kırgınım:18:

Blg
09-08-08, 03:06
teşekkürler, hatırladım bu haberi kedinin adı lola mıydı, loli miydi neydi :)

ezel1710
09-08-08, 14:00
bilmem benim hatirladim ise bilgenin arkadaslari da olmali ve cok icmistiler kameralara sacama sapan seyler söylemistiler tarkan hakkinda.

gence
09-08-08, 17:23
ben hatırlıyorum tarkan a isim sorduklarında daha koymadıklarını söyledi.ilk önce bi isim söyledi sonra aşk bile olabilir demişti.

bounce
09-08-08, 19:21
benim hatırladığım şey tarkan doğum gününe gelen bütün kızları öpmüştü...hatta bi tanesi de dudaklarımı koparıyordu felan demişti...

tarkaseksüel
10-08-08, 12:21
ben hatırlamıyorum ama ogrendımmm

tara
10-08-08, 12:34
of ya of iran kedisi bile tarkana ulasmis ben hala ulasamadim ya
o kedicik simdi onlarin lafindan anlamaz beni cagirsaydilar ya tercuman olurdum

ezel1710
10-08-08, 13:06
of ya of iran kedisi bile tarkana ulasmis ben hala ulasamadim ya
o kedicik simdi onlarin lafindan anlamaz beni cagirsaydilar ya tercuman olurdum

kediler bile bizden sansli diyorsun yani

herseyim
10-08-08, 16:40
wawwww superr
;)

alitandogan
27-12-08, 01:17
Kedıyı Ne Yapmısıdır Acaba???

ınsallah Tıerheıma Falan Veremıstır!!!

MICHAELSCHUMACHER
27-12-08, 01:25
Kedıyı Ne Yapmısıdır Acaba???

ınsallah Tıerheıma Falan Veremıstır!!!

Bi ara handandaydı ama evlenınce oda devretmiştir :D:D:D

emrepulcu
19-02-09, 17:22
Teşekkürler bu bilgi için ...

catlaq bebeq
02-03-09, 18:05
paylasim icin tskler

serdar
02-03-09, 18:08
wayy harikaymıs ya arkadaslar okumadan gecmeyelim bence okuduktan sonra yorum yapalım paylasım icin tesekkurler

Hüli 82
02-03-09, 19:39
paylasimin icin tsk

hilfa
02-03-09, 23:36
:6:birrr kedi kadar olamadımmmm:6:paylaşımın için teşekkürler:22: