PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'a ulaşmak.

sengibisidünyayagelmez
07-08-08, 20:34
Arkadaşlar konuyu nereye açacağımı bilemedim, ondan buraya yazıyorum. Lütfen yardımcı olun:( İst.a Tarkan'ı görebilme umuduyla taşındım ben ama 5 senedir ona hiç ulaşamadım, daha doğrusu nasıl yapacağımı bilemedim. 17 ağustostaki konserinde artık onu 5 dakika bile olsa görmek, bir kez olsun ona sarılmak istiyorum! biliyorum, bu sitedeki çoğu üye bunu gerçekleştirdi ve çoğunuz bana yardım etmeyeceksiniz. Ama lütfen anlayın beni, artık ona sarılmak sevgimi haykırmak istiyorum. Nasıl ulaşabilirim ona lütfen yardımcı olun.. Onu 5 dk da olsa görebilmenin sırrı nedir?
Hepinize teşekkürler şimdiden...

herseyim
07-08-08, 22:50
walla ben tanisdimm kibrisdaa amaa sirri mirri yokk;) sanss;)

sengibisidünyayagelmez
08-08-08, 01:09
walla ben tanisdimm kibrisdaa amaa sirri mirri yokk;) sanss;)
şans falan değil, peşinden koşmadan kimse ulaşamaz ona. sokakta yürürken tanışmadın herhalde değil mi? şans, bu olurdu...

bounce
08-08-08, 02:14
hitt prodüksiyonu ara bence yada git sabahın köründe akşama kadar hitt in orada bekle bi kaç gün..... tarkan ı kesin görürsün ..

ellow
08-08-08, 03:52
konserine gitmeyi denesen, 5 dakika degil bikac saat goruyorsun:))

sengibisidünyayagelmez
08-08-08, 12:01
konserine gitmeyi denesen, 5 dakika degil bikac saat goruyorsun:))
bahsettiğim şey konser değil konserlerine hep gidiyorum zaten. ben onun kokusunu duymak istiyorum sarılmak istiyorum.

x_y_z
08-08-08, 12:58
bence bu cok zor bir şey..bir şans işi..bazen yolda yürürken karşına çıkabilir tarkan...ama o günü kadar beklemem dersen,Hıtt productiondan önemli bilgiler alabilirsin..ben taa 2001 de görüstüm..bi daha kısmet olmadi..

ezel1710
08-08-08, 13:41
sans ama sansini zorlamak lazim bence

trknmania
08-08-08, 15:34
ah cnm benim ben bilsem ona nasıl ulaşılır kendime faydam olurdu:(( bizim gibi tarkan fanı çok... üzme kendini bence.belki bi gün hiç beklemediin bi anda çıkar karşına:))))

sengibisidünyayagelmez
08-08-08, 19:18
x_y_z: nedir bu önemli bilgiler? soran herkese vermiyorlardır ama değil mi?
trknmania: iyi dileklerin için çok teşekkürler... konsere 9 gün kaldı ve ben heyecandan ölmek üzereyim=) inş bigün snde görürüsn.

bi de ark.lar TARKAN şu an hangi evinde kalıyor bilginiz var mı? Arnavutköy'den taşındı diye biliyorum...

Pamela_beyazgul
08-08-08, 21:48
Tarkan " hayranlarimla konser gunu konusuyorum, sans yani anliyorsun" demisti

ellow
09-08-08, 17:32
bahsettiğim şey konser değil konserlerine hep gidiyorum zaten. ben onun kokusunu duymak istiyorum sarılmak istiyorum.
ne diyelim bol sanslar!

asd1234
09-08-08, 21:10
Şans işi bence,zor ve tamamen şans işi..Umarım Allah sana da,bana da,bütün Tarkan hayranlarına da nasip eder Tarkan'ı görmeyi,sarılmayı,onunla konuşmayı :)

neslihan
13-08-08, 02:18
konseri olsada yakınımızda bir yerde gitsem

sengibisidünyayagelmez
14-08-08, 02:35
dua edin bana olabilecek her yolu deniyorum gerçekten:(

yigit
14-08-08, 03:04
imza gunune gıtseydın keske en rahatı ;)

sengibisidünyayagelmez
14-08-08, 15:35
imza gunune gıtseydın keske en rahatı ;)
gittiiimm:) en son arabasının peşinden koşuyordum:)

TARKANFREAK
15-08-08, 14:02
valla bende senelerdem beri dneiyorum:) ama malesef sonuc ortada.ama düsseldorf konserinde harika bir fikrim var...;)

sengibisidünyayagelmez
20-08-08, 03:46
ben sonunda 15 senelik hayalime kavuştum arkadaşlar:) anıla bölümünde de anlattım 17 Ağustos Konseri'nden başlığı altında.. darısı başınıza:)

prenses_elaa
08-09-08, 16:40
keşke ben de onu gösem bir kere o kadar isstiyorum ki ama tarkan buraya hiç gelmedi konserine bile gidemiyorum birkere o yeşil gözlerine baksam sadece bir kere

tarkaseksüel
08-09-08, 20:42
ben sonunda 15 senelik hayalime kavuştum arkadaşlar:) anıla bölümünde de anlattım 17 Ağustos Konseri'nden başlığı altında.. darısı başınıza:)
anlatsana nasıl olduuu

halloween06
08-09-08, 22:06
sen ulasırsan banada söle.ben ankarada hiç sansım yok.

tarkaseksüel
08-09-08, 23:26
senbı de bana bak samsundayımm sence benım sansım varmııı

asd1234
08-09-08, 23:57
anlatsana nasıl olduuu
Hayranlar topicinde anılar kısmında bulabilirsin arkadaşımızın anısını :20:

halloween06
09-09-08, 00:21
bu arada ben samsunluyumm

sengibisidünyayagelmez
09-09-08, 01:18
anlatsana nasıl olduuu
açtığım konulardan bulabilirsin. "17 ağustos konserinden" başlıklı :20:

tarkaseksüel
09-09-08, 02:07
açtığım konulardan bulabilirsin. "17 ağustos konserinden" başlıklı :20:
tamam saolllll:41:

bu arada ben samsunluyummanaaaaaaaaa :20:

erdem
09-09-08, 14:29
git yalvar adamlarına belki kabul eder veya konserinden önce girerken yakala

merwik
09-09-08, 15:25

benide bekle halloween cim:P

YSMN
28-09-08, 17:12
bende çok istiyorum konşmak sarılmak onu hissetmek ama şans ve hakkaten şansını zorlaman lazım uğraşırsan olur

zeytin
13-11-08, 20:41
konserine çok gittim ama tanısamadan geldim deliye döndüm ama bir gün tanısacam resimleri var ama yeterli degil.

gizem-akkaş
26-11-08, 22:02
bnde çok istiorummmmmm her seneee gidiorm konserineee amaa bi türlü ulaşamıorm onaaaaa korumalarına sölüormm onlarda olmaz diolaaarr amaaa tanışıcam bi günnn inanıorm napıp edip öpücem sarılcam onaa:)

hilfa
26-11-08, 23:44
aslında Tarkanım fanlarıyla her şehirde yılda 1 kere de olsa buluşsa:22: ah ah hayali bile güzel yoksa nerdeeeee :5: her konserinde bi ümitle gidiyorum fakat konser bitiminde ümitlerimi suya ve gözyaşına vermiş olarak dönüyorum:6:

dedikodu_tugberk
27-11-08, 14:39
tarkan bu işlerden elini eteğini çektikten sonra yani 65 70 yaşına geldiğinde yapar inş buluşuruz hep beraber....süper olur inş tarkanın 65 70 li yaşlarınıda görürüz.....

Solist
27-11-08, 18:37
bende ulasmak istiyorum ama olmuyor iste simdi koln e gelicek tarkan bizim buraya bi duet yapariz diyorum ama olmuyo iste nasil tanisacagiz bilmiyorum

deniz_candeger
29-11-08, 03:27
4. gazeteciler sitesi akatlar mıydı adres???

Bounce21
29-11-08, 05:38
Tarkana ulasmak onu gormek hissetmek, gozunun karsinda olmasi nasil bir duygu acaba? :( Hergun aklimda ya, delirecem gibi. Ama ben Ingilteredeyim ve ona ulasmak cok zor onu biliyorum ve cok uzuluyorum yaa :(( Onu dusunmek artik beni deli edecek, hergun ruyalarimda her gun ama.. Onu dusunmedigim an yok.. ne yapsam yaa :(

berna2678
05-12-08, 19:13
bende ulaşmak istiyorum ama öyle ha deyince olmuyor malesef

Ferya
05-12-08, 19:54
Arkadaslar size katiliyorum,Tarkanin hayrani olmak yetmiyor,güzel müziklerini onun güzel sesinden duymak yetmiyor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bir kez bile olsa yakindan görmek istiyoruz,onu sahne ve ekran disinda görmek istiyoruz.Mesela ben Tarkanin müziklerini dinlerdim severdim ama bukadar.Düsseldorf 2008 Konserine gittim ve büyülendim resmen sanki hipnos edilmis gibi oldum:-))) ama positiv anlamda. Tarkanin sahnede o verdigi positiv energi sempatik taviri.Bence anlatmak yetmiyor Tarkanin canli performansini yasamak lagzim.

boocat
08-12-08, 02:12
yaa ne güzel cogunuz gördünüz tarkanin güzel yüzünü, yakindan. benim en yakin durum konserde en önde olmakti, ama maalesef sansimi zorlayamadim, cünki kime soracagimi bilemedim konserde, öyle pat diye olmuyo!ve inanmadim yakindan görebilecegimi. ama aslinda ulasilmaz degil. sonradan duydum herhes görmüs sanki bitek ben görmemedim diye bi his vardi ve artik bende cabaliyorum yada sansimi bekliyorum. nasil olursa olsun, ISTIYORUMM görmek. tarkancoll ´e güvenerekten;))hepinize mutlu bayramlar, bremenden selamlar!

beste_t
08-12-08, 22:50
ya evet artadaşlar aslında tarkancoll olarak madem tarkanımız bu siteyi biliyo gelip okuyodur okyosa (ki çok heyecen verici bişey) ayarlayamaz mıyız bişeyler mesela ankarada konseri olduğu zaman tarkancoll dan olanlar görse onu manyak olur ama tabi biraz zor:( yinede konserlerinde onun yakınında olmak soluduğu havadan solumak çok güzel onu izleye biliyoruz ya şükürr

Bounce21
09-12-08, 05:26
ya evet artadaşlar aslında tarkancoll olarak madem tarkanımız bu siteyi biliyo gelip okuyodur okyosa (ki çok heyecen verici bişey) ayarlayamaz mıyız bişeyler mesela ankarada konseri olduğu zaman tarkancoll dan olanlar görse onu manyak olur ama tabi biraz zor:( yinede konserlerinde onun yakınında olmak soluduğu havadan solumak çok güzel onu izleye biliyoruz ya şükürr

Onu sen yine yapa biliyorsun ama ben bunu 1 defa olsun bile yasamadim.. :16:

prenses_elaa
11-12-08, 19:50
eğer bilseydim önce ben görürdüm ben sarılırdım sen en azından konserine gitmişsin ben...

popstareyup
13-12-08, 02:20
ben gordum
konuştum göze göz konuştuk
herkesin içinde sesimi duyurup soruma cevap aldım.
eline birseyler yazıp verdim
ama ne oldu
hiçbirsey..........

Bounce21
13-12-08, 06:01
ben gordum
konuştum göze göz konuştuk
herkesin içinde sesimi duyurup soruma cevap aldım.
eline birseyler yazıp verdim
ama ne oldu
hiçbirsey..........

Ne olmasini bekliyorsun ki anlamadim..

Onu canli canli gormek sesini yakindan duymak, gozlerinin icine bakmak... ALLAHIM! bunlar cok heyacan verici seyler... bundan otesini istemem zaten... ah Tarkanimmm ah..

kevser
14-12-08, 12:33
emin ol bundan ötesini bunları yaşadığın zaman istersinn

Bahar662
01-01-09, 20:04
Ah ben bi elini tutsam yetecek.. Maalesef ki gavur korumalar yaklaşmama izin vermediler.. aslında sitedeki full üyeler şanslı nede olsa torpilli olan tarkan'a yaklaşabiliyor.. ama elinde parada oldukdan sonra vip kartı ile yanına gidebilirsin.. elimde para olduğu zaman ve kendisi de yine amsterdam'a geldiği zaman hayırlısı ile inşallah ona dokunabilen ve resim çekinebilen kişi ben olacağım.. sadece hak etmem ve sabırlı olmam gerekiyor.. allah bunu istiyor benden.. herşey bir yana ona ulaşmayı da denemiyor değilim..

alitandogan
02-01-09, 17:44
Arkadaşlar konuyu nereye açacağımı bilemedim, ondan buraya yazıyorum. Lütfen yardımcı olun:( İst.a Tarkan'ı görebilme umuduyla taşındım ben ama 5 senedir ona hiç ulaşamadım, daha doğrusu nasıl yapacağımı bilemedim. 17 ağustostaki konserinde artık onu 5 dakika bile olsa görmek, bir kez olsun ona sarılmak istiyorum! biliyorum, bu sitedeki çoğu üye bunu gerçekleştirdi ve çoğunuz bana yardım etmeyeceksiniz. Ama lütfen anlayın beni, artık ona sarılmak sevgimi haykırmak istiyorum. Nasıl ulaşabilirim ona lütfen yardımcı olun.. Onu 5 dk da olsa görebilmenin sırrı nedir?
Hepinize teşekkürler şimdiden...

e tarkana hic ulasamadiysan bu fotografi nasil cektin???:9:

inci tanesi
02-01-09, 17:55
ufffff canim ya sen gene de tr de yasiyosun ufak ta olsa onu gorme sansin var.Ben bg liyim ve onu gormek icin hic bi sansim yok.zaten sdece bikere bg ye geldi ve ona yaklastirmadilar.Ama allah buyuk umudumu yitirmemeye calisiyorum.

fuatuslu
11-03-09, 14:45
ben de 17 ağustostaki konserdeydim bu fotoğraf orada çekildi;)

sengibisidünyayagelmez
14-03-09, 09:18
e tarkana hic ulasamadiysan bu fotografi nasil cektin???:9:

bu yazımı ona ulaşamadan önce yazmıştım, ve hayalim gerçek oldu 17 ağustosta gördüm ve bu fotoğraf onun bana armağanı oldu...

Tugcee
22-03-09, 07:58
bn bisey istemiorum sadece yanimda dursun konusmasina bile gerek yok bi bakiim ona bi sariliim yeterrrrr :(

TheLastAirBender
23-03-09, 15:27
bn bisey istemiorum sadece yanimda dursun konusmasina bile gerek yok bi bakiim ona bi sariliim yeterrrrr :(

o dedigini herkes istiyo yaaa :) daha görmek kısmet olmadı bnm içindee ama nası olsa grcem rahatım yani :) konseri olursa girmem arkada beklerim cıkınca yapısırım :4:

Tugcee
24-03-09, 05:05
bi konseri olsada gtsem ztnnn ama ulasmak yinede imkansiz yaa

crntrkntrt
27-03-09, 23:02
senin adına sevndm yani onu görebilip hatta sarılıp kokusunu alabilip fotoğraf çekebldiğn içn hayaller de gerçk olabiliyor yani burdan ne çıkarıyoruz; her şey mümkün eğer inanırsan.. :) ben trt ankara radyosu korosundayım ve geçen sene şansıma konserimiz 23 nisanda tarkanlaydı hani şu yabancı çocuklarla olan ve verme şarkısını da bizm koroyla söyledi çok güzeldi onun yakınında durabilmek.. konser öncesi de ona doya doya sarılmıştk yani harika bir gündü unutamıyorum ama öyle bir şans varmış ki bendede aynısının daha güzel şeklini bu seneki konserde yaşadım yani tarkan bizi geçen sene çok sevmş ve bu sene de şu nevruz kutlamalarında trt avazın açılışnda vardı ya konseri ona bizi de çağırmış beraber söylemek içn biz de koro olarak çok sevindk cuma prova vardı ona gittk harika günlerdi provada benm resmimde de görüldüğü gibi fotoğraf çektirdk sarıldık elime imza attı ertesi gün de konserde birlikte uzun ince bir yoldaym ve uyanı söyledik muhteşem bir insan ona sahne arkasında sarıldık kokusu mükemmel zaten adidas parfüm sıkmıştı hasta oldum ona kesinlikle o günleri asla unutmıcam bugünden bu saatten tam 1 hafta önce aynı saatte tarkan benm elimi tutuyor imza atıyordu bunu da yeni farkettm aynı zamanda koro öğretmenimz izn almş ona albüm vs vericez hafta sonu bize imza atıcak yine çok muyluym gerçkten bazı şeyler çok istenince olabliyor gerçi geçn sene o konserden sonra bidaha görebilmeyi çok istemştm olmayınca umudumu kestim ve untmaya çalştm fln daha snra kader sürpriz olarak karşına çıkarıyor.. o yüzden o kadar da kafaya takmamak lazım ama yeterince de sevmeliyz tabii ki ben ölüyorm şuan mesela.. :)

lastcigar
27-03-09, 23:06
valla ben birkere ortaköyde tanıştım ilk olarak sonrada konser sonrası resim çekildik ve 2dk daolsa muhabbet ettik:)ama gerçekten şanstan ibaret birşey bu tanışma muhabbeti umarım tanışırsın:)