PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Fanlarına

gokhan003
07-08-08, 00:20
Sevgili Tarkan Fanları Tarkan 'ın yaptığını yapmak gerek oldunu onun izinden gidip onun gibi davranmaya başlamalıyız bence hergün Tarkan 'ımızla ilgili haberler çıkıyor.... Tarkan 'ın arkasından bir sürü çamur atılıyor... Yalan yanlış haberler falan çıkıyor... Bizde Tarkan gibi yapıp her habere teşekkür edelim arkadaşlar yok Demet Akalın böle dedi yok şu yok bu hiçbirine yorum yapmayıp sadece teşekkür edelim meydanı boş bırakalım diorum seviye meselesi saygılarımla arkadaşlar.

ezel1710
07-08-08, 12:21
iyi demissin ama insan bazen kendini tutamiyor.
onnar bazen insani zivanadan cikartiyor

YSMN
29-09-08, 17:57
tarkan kadar sbrlı olamayıs bence

x_y_z
29-09-08, 18:53
Tarkan gibi efendi bir sanatcinin hayranlarinin da efendi olmasi lazim..
her habere kizan fanlardan degiliz,yeri geldigince Tarkan'i elestireni dogru
buluruz,kimi zaman yanlis buluruz,bzi haberlere "yalan" deyip geceriz,bazi
haberlre haklı su nedenden dolayi,yada haksiz su nedenden dolayi deriz.
ancak cok ileriye giden özellikle Mustafa Sandal,Okan Bayülgen gibi
kisilerin de yotumlarina seviyeli olmak imkansiz gibi..onlarinda seviyeleri düsük,hatta düsükten daha az.

herseyim
29-09-08, 21:43
ben zaten soylenenlerin hicbirini kafama takmiyorum ;) onlari ben allaha gonderiyorum :D

sEçİl
30-09-08, 22:10
olmuyo ama ya gercekten tarkan çok sabırlı tasırıyolar ınsanın sabrını bu kadarda olmaz dedırtıyorlar

YSMN
10-10-08, 20:59
walla ağızlarını paylarını almalılar bence ama tarkan doğru olanı yapıo muhatap olmak istemiyo :) olmasında dengi deil hiç biri onların seviyelerine düşmöesine hiç gerek yokk HAKSIZMIYIM ;)

tarkaseksüel
10-10-08, 21:24
Tarkan gibi efendi bir sanatcinin hayranlarinin da efendi olmasi lazim..
her habere kizan fanlardan degiliz,yeri geldigince Tarkan'i elestireni dogru
buluruz,kimi zaman yanlis buluruz,bzi haberlere "yalan" deyip geceriz,bazi
haberlre haklı su nedenden dolayi,yada haksiz su nedenden dolayi deriz.
ancak cok ileriye giden özellikle Mustafa Sandal,Okan Bayülgen gibi
kisilerin de yotumlarina seviyeli olmak imkansiz gibi..onlarinda seviyeleri düsük,hatta düsükten daha az.ne gusel konuşmusun bende senın gibi düşünüyorum

Bounce21
29-11-08, 05:42
Hani Dilli duduk klipinde var ya :) nasil da hic kimsenin dediyine bir sey demiyor.. Konusan konusur konusur ve sonunda yorulur o yuzden onun hakkinda cikan haberlerin hic birisi umurumda degil. Tek umurumda olan Tarkanimin iyi olmasi ve her isinde basarili olmasi..

hilfa
30-11-08, 03:32
:13: ben Tarkanıma laf söyleyenlere sabrımın sonuna kadar dayanıyorum ve onlara dilli düdük le cevap veriyorum.biliyorum ki kim ne derse desin Tarkanım benim gönlümün prensi ve mükemmel biri:10: Tarkanımın da dediği gibi sevgi çiçekleri gönderelim:41: :41:

bounce
30-11-08, 03:39
maalesef ben sağduyulu olamayacağım mesela en son kargo grubu demiş yaa istesek tarkandan fazla satarız diyee.....gel de sus olmaz yani..

siboss1992
30-11-08, 21:59
tarkanin hic bir polemige cevap vermesinee hayranim..
gercekten dedigniz gibi cok sabirli.. hayran kaliyorum.. nasil
sakin durabiliyor diye..bana öyle elestiriler gelse 1 susarim 2 susarim sonra
patlarim herhalde..

tarkaseksüel
01-12-08, 13:21
bencehakedene hakettiğini vermek gerekıyorrr

Seva
01-12-08, 19:00
Bosh verin dostlar. Tarkan oyle bir yukseklikdeki ona her shey viz gelir. Onun ichin ne derlerse desinler o bizim ichin ozellikle de benim ichin en guzel varlik. Allah onu korusun. Allah onunla olsun. Bizim demeyimizle onu istemeyenler ne azalar ne de chokalir.

Ferya
01-12-08, 21:38
Tarkan en iyisini yapiyor,baskalarinin seviyesine de inmiyor susuyor.

özlemmis
29-12-08, 17:54
arkdaşlar bir tarkan hayranı olarak ona tam anlamıyla sahip çıkmalıyız.bazı sanatçıların fanları her yerde sevdiği sanatçıyı korumak adına herkesin ağzının payını veriyor.Bazen tarkanı çokmu yalnız bırakıyoruz diye düşünüyorum.O herşeyin en güzelini hakediyor.

alitandogan
30-12-08, 05:42
arkdaşlar bir tarkan hayranı olarak ona tam anlamıyla sahip çıkmalıyız.bazı sanatçıların fanları her yerde sevdiği sanatçıyı korumak adına herkesin ağzının payını veriyor.Bazen tarkanı çokmu yalnız bırakıyoruz diye düşünüyorum.O herşeyin en güzelini hakediyor.

arkadasim bu konuda cok ama cook hakli

tarkanimiz her seyin en iyisini hakeediyor :10:

serdar
05-01-09, 20:41
arkadaşlarrrrr 5 aydır burdayım kimse yüzüme bakmadı ya !!

ikincisi- ben 8 senedir tarkan hayranıyımmmmmm :@

sally
06-01-09, 13:43
Tarkan onlara cevap vermiyor cünkü onlar saten Reklam pesindeler

devilscream
06-01-09, 16:20
arkadaşlarrrrr 5 aydır burdayım kimse yüzüme bakmadı ya !!

ikincisi- ben 8 senedir tarkan hayranıyımmmmmm :@
pek mesajini görmemistim daha önce
Forumda aktif olursan bizde seni unutmayiz dimi:20:

özlemmis
06-01-09, 17:39
tarkan'a laf söyleyenlerin dilini koparmak istiyorum.Ne istiyorlar tarkan'dan anlamıyorum. Adam işine gücüne bakıyor.Ama herkes ona laf söylüyor.Bu kadarmı fesat kıskanç olur insanlar.

bns pnr
06-01-09, 19:37
valla bnde kendimi tutamam cok pardonn:D

catlaq bebeq
08-01-09, 17:57
tarkana laf atan diller tutulsun dicem ama kendimi kücük düsürmüs olurum onun icin bisey demiyorum milletin isi gücü yok böyle sacma sapan islerle ugrasiyorlar bizimde gülüp gecmemiz lazim

tarkaseksüel
09-01-09, 10:37
kolayy değil megastar olmak herkes onun üzerinden bi yerlere gelmek istiyor

aresalimis
14-01-09, 00:54
vallaha haberlere gülüp geçiyorum :28:
tarkanın içimde ki yerini kimse değiştiremez :10:
dediği gibi
meyve veren ağaç taşlanır

pare pare
24-02-09, 07:40
Katiliyorum sana !bravo Bence birileri bize ve ya TARKANA bir sey derse Dilli duduk sarkisini koyalim hemen ...bol bol dinlesinler ...:18::18::18::18:

serdar
24-02-09, 17:07
YSMN arkadasımızın dediği gibi, bazen medyanın abartısı oluyor kimse bisi demiyor tarkanımıza camur atılıyor ama yasemin arkadasımızın dediği gibi, tarkan kadar sabırlı olamayız malesef, ama tarkan gibi davranmalıyız arkadaslar

hilfa
25-02-09, 00:55
:22:arkadaşlar bizim Tarkanımız bir Megastar ve adam gibi adam:29: bizde Tarkanıma yakışır bir hayran kitlesiyiz :24:yani bizde Tarkanım gibi kaliteliyiz farkımız ortada bunu herkes görmeli :29:

Tugcee
27-02-09, 05:54
walla konusmamak en iisi aslinda en gusel sey susmaktir. ama bazen gercekten zorluyolar tutamioruz kendimizi :13: biz dayanamioruz Tarkanim nasil dayansin ?? ama cok buuk bi insan susmakla birlikte en iisini yapio :10:

Yureksiz
06-03-09, 22:53
walla konusmamak en iisi aslinda en gusel sey susmaktir. ama bazen gercekten zorluyolar tutamioruz kendimizi :13: biz dayanamioruz Tarkanim nasil dayansin ?? ama cok buuk bi insan susmakla birlikte en iisini yapio :10:

bravo...
kesinlikle katiliyorum...