PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Avea Harbiye acikhava Acilis Konseri Tarkan..

badboyserkan
05-08-08, 04:31
Tarkanin Harbiye acikhava konserinde sahne ozel beyaz tullere yapilmis yenilenmis sahne dekoru ve Tarkanin beyaz giysileri ve parlak kemeri ve parlak ayakkabilari ile Tarkan Vay anam vay sarkisi ile cikis yapti..

- Eski sarkilarindan olusan Ispanyol ve akustik show yapti(don bebegim-asla-olurum sana)

- Ayrica ud ve tef esliginde alaturka sarkilarda seslendirdi.
- Konserde ki Unlu konuklar : Demet akalin, Oguz kayhan ,Arto,Gulsen,sehrezat,Alpay aydin,Fb'li futbolcular,Tugba erbil...

http://img378.imageshack.us/img378/4734/tarkannya6.jpg (http://imageshack.us)

günışığım
05-08-08, 04:34
Cok Guzel Tesekkurler

megastar_mert
05-08-08, 04:47
süper.. teşekkürler.. zaten her fırsatta Tarkanı sevdiğini söyleyen ünlüler:)

**MegaStarkan**
05-08-08, 04:56
Ilk bilgileri ulasdirdigin icin tskler :)
Konser cok güzel gecmis duydum.

devilscream
05-08-08, 05:00
Yeni resimler bekliyoruz Serkan abi:P
Bilgiler için de teşekkürler;):20:

süper.. teşekkürler.. zaten her fırsatta Tarkanı sevdiğini söyleyen ünlüler:) Alpay Aydin hariç...

trkntrkn89
05-08-08, 13:06
arto aşırı tarkan fanatiği zaten:D...

eskalen
05-08-08, 13:23
Konser fotolari videolari cok guzel.....Tarkan adeta Harbiye-Istanbul konserleri bir baska dedi....Kimi ararsaniz vardi.....Demet akalin ile gulsen gul doktum yollarina adli parcada resmen on tarafta karsilikli dokturdu.....Tarkan da guldu aman dusmeyin dedi:) Anlatilacak cok sey var......Bu arada forumdan olsun yurtdisindan olsun gelen arkadaslara cok tesekkurler.....Muhtesem anlatilmaz yasair konserlerden biriydi.....Bu arada Tarkan cok suprizler yapti :))

sengibisidünyayagelmez
05-08-08, 15:58
Konser fotolari videolari cok guzel.....Tarkan adeta Harbiye-Istanbul konserleri bir baska dedi....Kimi ararsaniz vardi.....Demet akalin ile gulsen gul doktum yollarina adli parcada resmen on tarafta karsilikli dokturdu.....Tarkan da guldu aman dusmeyin dedi:) Anlatilacak cok sey var......Bu arada forumdan olsun yurtdisindan olsun gelen arkadaslara cok tesekkurler.....Muhtesem anlatilmaz yasair konserlerden biriydi.....Bu arada Tarkan cok suprizler yapti :))
aynı sürprizleri bekliyorum ayın 17sinde de:)) canım tarkan yaaaa

sarıpapatya
05-08-08, 16:09
allahımm ben nasıl gelemedim yaa dün gece sadece oturdum ve düşümdüm acaba hangi şarkıyı sölüyo diye video ları beklıyorum arkadaşlar nolurrr :((

karma_elcin
05-08-08, 17:26
off ya istanbulda olmak vardı şu dersler ve staj işi olmasaydı kimse tutamazdı beni!!!:11:

eskalen
05-08-08, 17:53
bEN BIR sey belirtim arkadaslar....Ben 2006 yilinda da harbiye konserine gitmistim ilk gunune....Aradan 2 yil gecti Bu seneki harbiye konseri daha bi farkli, goze, kulaga begeniye hitap eden bir Tarkan vardi.....Kiyafeti, dekoru cok farkliydi.....Doritos konserlerinden buyuk olcude fark var....Sahneye cikmadan once "Istanbul hazir misin" dedi...Sonra pir basladi, sasmamak bu ne boyle falan gibisinden soylememek elde degil....Sanki buzdan bembeyaz yaz atmosferi orkestrasiyla Tarkan vardi....Kisacasi son versiyon bir Tarkan vardi :).......Ben kendi kannatimce soylemek isterim ki, ister istanbulda yasayin ister sehir disinda, onumuzde baska harbiye konserleride var, ne yapin edin birisine gelin, cok deger hemde cok :)