PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Benim Gibi Herkesle Kavga Etmesin!

eskalen
04-08-08, 13:48
Popun beste ustadi Kayahan'in Roportajindan;

http://img80.imageshack.us/img80/8864/7c41267d4d585f46980ba9edg3.jpg (http://imageshack.us)

Benim gibi herkesle kavga etmesin!
* Bir röportajınızda Tarkan'a haksızlık yapıldığını söylemişsiniz.
Tabii yapılıyor. Bu ülkedeki bazı plak şirketlerinde 'Bugün kimi indiriyoruz' diye başlayan sohbetler edilir. Derin devlet gibi, derin müzik de vardır yani... Birilerini alaşağı edebilmek için bazı yerlerle işbirliği yapılıyor. Bunun son örneği Tarkan'dır. Ben iki sene önce İskender Paydaş'a, 'Ben Tarkan'ı tanımıyorum ama sen o çocuğu uyar. Üzerinde büyük oyunlar oynanıyor' demiştim. Birilerinin menfaatine dokundu diye onu harcamaya çalışıyorlar. Ama kim ne yaparsa yapsın, kendisi çok iyi şarkı söylüyor. Ses rengi çok iyi. Bunu herkes böyle bilsin. Tarkan da benim gibi yapmasın. Yani herkesle kavga etmesin. Kimseye bulaşmadan, kendi yolunda yürüsün.

Kaynak:Sabah/Gunyadin

xmenon
04-08-08, 13:52
Kimseye bulaşmadığı için Allah'a şükür dimdik ayakta ;)

trkntrkn89
04-08-08, 13:57
işte bu kirli oyunların baş aktörleri medyamız medya kullanılıo

devilscream
04-08-08, 14:14
Bu da Tarkan'in tevazüsü...
haber için teşekkürler

x_y_z
04-08-08, 14:23
ben kayahan'in da kimseyle kavga ettigini görmedim ki..gayet bey efendi bir adam..tarkan da öyle..o yüzdn ikiside yillardir basarilar..

gülcan
04-08-08, 14:29
tarkan alçak gönüllüdür öyle kimseye laf atmaz kimseyle kavga etmez şarkılarıyla sesiyle müzik anlamında yaptığı işlerle gündeme gelir.

ekrem
04-08-08, 15:07
Onu Allahtan Başka Kimse Yıkamaz

ezel1710
04-08-08, 16:14
evet birileri köstek olmaya calisiyor ama olamiyor ve asla olamiyacak

arjen22-tarkan
04-08-08, 16:40
Kimseye Bulaşmıyor Zaten En İyisni de Yaptığı Ortada ...

sarıpapatya
04-08-08, 17:15
bu böyle geldi böyle gider başarıyı alkılşlamayı bilmiyoruz ne yazıkki tarkan içinde bu geçerli özellikle medyanın belli kesimleri onunla ilgili kötü haberler yapmakka direniyo allahtan mütiş biriside az hata yapıyo(insanlık hali) bukadar yazıyolar bide çok hata yapan herkeze cevap veren birisi olsaydı ne olurdu düşünmek bile istemiyorum kim ne derse desin bu ülkenin gerçeği tarkan herkez kabul etti bizimkiler hariç...

herseyim
04-08-08, 17:32
zaten tarkan kimseye bulasmazz bilee;) hic kimseyi kafasina takmazz;) tesekkurler;)

İZMİRLİ
04-08-08, 17:52
vayyy bee demekki müzik piyasasının bile derin devleti var...Derin devlet şampiyonu güzel ülkem benim...:28:

denizmavisi
04-08-08, 21:40
kimseye bulaşmadığı ve beyefendi olduğundan bazıları bunu içine sindiremeyip ayağını kaydırmaya çalışıyorlar ama allahın izni ve biz sevenlerinin gücüyle kimse ona dokunamaz ve bundan sonra da dokunamayacaktır kayahan gibi büyük bir sanatçı bile tarkanın ne kadar değerli olduğunu anlıyor ama maalesef bazı kendini sanatçı zanneden tipler hala tarkana laf atıp duruyorlar

günışığım
04-08-08, 23:02
Tarkan Kımseyle Kavga Etmıyor Zaten Herkes Ona Bulasıyor

pare_pare
04-08-08, 23:13
hiç kimse onu yıkamaz böyle komplolar sökmez onun gibi bir megastara

karma_elcin
05-08-08, 15:13
kimseye bulaşmadığı için hala 1 numara, cok doğru soylemiş kayahan işin özeti bu..acı ama gerçek :( yetenekli sanatçıları zaten yiyip bitiririz, ortalık da ipsiz sapsızlara kalır :S
Ama Tarkan hiç tükenmeyecek biz de ona hep destek olucaz...
korksunlar Tarkan'dan ve biz fanlarından..:)

tarkaseksüel
05-08-08, 22:31
bu adam hep tarkanı desteklıyorrr sevmeye basladımm

tara
05-08-08, 22:43
tarkanda en sevdigim huyu kimseye bulasmamasi zaten
buyukler de boyle yapsin diyor
ozaman tarkanim boyle devam et sen kimse seni yikamaz

neslihan
06-08-08, 13:40
kayahanı ben sevmem ama doğru söylemiş. bu tür oyunlar heryerde var devlet dairelerinde bile....ama o yolunu buldu artık kimse tarkanı yıkamaz..

GMZ
06-08-08, 18:18
Zaten Bu Yüzden Bu Kadar Insan Onu çok Seviyor....
Hepte Böle Yapmalı Zaten ..
Kimseye Bulaşmadan Yoluna Devam Etmeli Valla ...
Bu Sssüüüüüüüüüüüüpppppppppppppeeeeeeerrrrrrrrrr Birisi O..........

ellow
08-08-08, 04:23
cok dogru soylemis,bir kez daha yazmıstim sanirim demir gibi sinir sistemi var,bu sakinligini ona bagliyorum...
ben ve ondaki peygamber sabiri, su anda ayni paralelde yol almiyoruz,zamanla efendim zamanla bende oyle olurum insallah:))