PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Metamorfoz Remixes.........Aldınız mı?

belfü
03-08-08, 21:49
Tarkan'ın 1 Ağustos'ta piyasaya sunduğu 2 CD'den oluşan "Metamorfoz Remixes" Tarkan hayranlarının mutlaka edinmesi gereken özel bir proje. Tutucu bir yanınız da olsa ve bu nedenle "Metamorfoz"u ilk haliyle tercih etseniz de "Remixes" güzel sürprizlerle dolu. Albümdeki çalışmalar dans tutkunlarının gözdesi olacak.

Öte yandan albümde "Hop Hop"un Kıvanç K Gangsta, "Dilli Düdük"ün Suat Ateşdağlı-Yalçın Ateş, "Çat Kapı"nın Hökenek mixleri (ve diğerleri) bu şarkıları taptaze ve bambaşka yapmış. Radyolarda sık sık duyacağımıza eminiz.

Ve diğerleri... tüm çalışmalarda farklı "lezzetler" var... Albümde Tarkan'ın 3 fotoğrafı var. Bunlardan ikisi Tarkan'ın internet sitesinde yayınlanmıştı. 3. fotoğraf da ilk ikisi gibi başarılı ve seksi.

Albümün tamamını bir kaç kez dinlediğimizde düşündüğümüz ilk şey Tarkan'ın imajı konusunda fikir yürütüp remixleri es geçecek bazı "müzik yazarları" oldu... Tarkan çalışmaya devam ediyor... durmadan üretiyor ve arayışlar içine giriyor. Saygı duymak, takdir etmek ve onu izlemek gerek. "Metamorfoz Remixes" laf olsun diye yapılmış bir albüm değil... yapılan iş ciddiye alınmış.
Gönderen TarkanPLUS zaman: 2.8.08

Metamorfoz Remixes Pover Clubde Satışta

Metamorfoz Remixes, Power Club'dan satın alınabilir. Tıklayın ve istediğiniz şarkıyı ya da albümün tamamını alın.
Gönderen TarkanPLUS zaman: 2.8.08

herseyim
03-08-08, 21:53
ben daha almadimm alacamm cok saol:)

MEGASTAR
04-08-08, 00:16
ben daha hic dinliyemedm:(

asd1234
04-08-08, 01:53
Ben çıktığı gün bulamadım albümü,yarın bi daha sorucam müzik marketlere,buraya metamorfoz da geç gelmişti.Daha hiçbir yerde dinleyemedim,gerçi daha iyi böyle sürpriz olsun istiyorum :)

sengibisidünyayagelmez
04-08-08, 02:03
siparişimi verdim, bugün yarın gelir:)

sarıpapatya
04-08-08, 12:14
yarın geliyo buraya yarın alıcam ben

arjen22-tarkan
04-08-08, 16:43
ben biraz dinledim bence güzel olmuş ama albümü almadım

Pamela_beyazgul
04-08-08, 21:58
ben de daha almadim bir hafta sonra gelir buraya
ama simdi netten indiriyorum
bi hafta bekleyemem :))))

t_a_r_k_a_n
04-08-08, 22:18
Ben aldım,harika bir albüm olmuş:))

xmenon
05-08-08, 18:22
Evvet sonunda bende bugün aldım müthiş olmuşşşşşşşş

tarkaseksüel
05-08-08, 22:26
bugu ayın 5 i ama ben daha alamım yarın alacam harelde albumun cıktığından dün haberim olduu

tarkaseksüel
05-08-08, 22:27
ben daha hic dinliyemedm:(
http://www.rugzo.com/tag/tarkan-metamorfoz-remix-albumu-dinle/
burdan dinle bakkk

Mega_Star
05-08-08, 22:33
ben indirdiydim ama bugün aldım yeni gelmişti

tarkaseksüel
05-08-08, 22:44
yaa ben su iki cd olayına takıldımm dınlıosun dınlıosun cosuyosun aha oda ne cd bıttı hadı yenısını takkk