PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : O da dünyaya açılıyor...

x_y_z
03-08-08, 18:22
Uzun bir süredir sessiz kalan ve fazla ortalarda gözükmeyen "efendi sanatçı" adı ile yıllardır işini başarıyla sürdüren Hakan Peker'de gözünü Avrupa'ya dikti.
İspanyolca yada İngilizce bir şarkı okumak istediğini vurguluyan sanatçı,
Avrupa'ya açılan hiç bir sanatçının şu an Avrupa kriterlerine uymadığını da söyledi.

Pazar Hafta Sonu Eki:Bu işi önce Mustafa Sandal denedi,"Aya Benzer"i "Moonlight" şeklinde okudu,daha sonra Sertab Erener Every That I way Can'ı tüm dünya piyasasına sürdü.En son Tarkan Come Closer'ı çıkardı.Bounce single'ı ve Start The Fire'la ne çok etiket yapsa da tutmadı,peki ya sizce bu isimlerden hangisi daha çok avrupada tanınıyor?

Hakan Peker:Tarkan tanınıyor.Avrupa'da bütün ülkelerde,Asya'da,hatta Amerika'da bile.
Ama Tarkan'ın tanınmasındaki etken Bounce değildir,10 yıl önceki bir başarıdır,
Şıkıdım'dır.Bundan sonrasını getiremedi Tarkan.

Hafta Sonu Eki:Peki ya sizce Tarkan avrupa kriterlerine uyuyor mu?

Hakan Peker:Hayır,bunun için yeterli sesi,görünüşü vs. yok.
Tarkan elbette Türkiye'de önemli yer tuttu,ancak sadece Türkiye'de.
Ben bir İspanyolca yada İngilizce şarkıyla başarılı olurum diyemem ama
en azından 200 bin gibi satış ta az yani.

Milliyet hafta sonundan alıntıdır,
geçen haftaki gazetelerde.. röportaj 1,5 sayfa ama ben Tarkanla ilgili bölmünü ekledim..diğer bölümler hakan pekerle ilgili veya sanat hayatıyla ilgili vs.vs.

RaSKaS
03-08-08, 18:31
Hafta Sonu Eki:Peki ya sizce Tarkan avrupa kriterlerine uyuyor mu?

tüm yazıda en çok takıldığım yer burası oldu
Tarkan da yeterli ses, görüntü yoksa kimsede yok :)
haber için teşekkürler

devilscream
03-08-08, 18:45

Hakan ben de var demek istemis heralde de pek cesaret edememis:16:

ozinga
03-08-08, 18:46
tüm yazıda en çok takıldığım yer burası oldu
Tarkan da yeterli ses, görüntü yoksa kimsede yok :)
haber için teşekkürler

onun demek istediği farklı sanırım sesinin renginden belki yorumundan dolayı demiştir yoksa taş gibi ses var allah için ama türk standardına göre yabancıların pek alışık olmadığı....

Turnthepage
03-08-08, 19:40
bazı söledikleri doğru aslında.......10 yıl önceki başarıları yüzünden tanınıyor tarkan...gerisini getiremedi........ama sesi var fiziği var sahne showu avrupadaki neredeyse herkesten iyi bu konuda katılmıyorum ayrıca 50 yaşna gelmişin hakan abi sus bence artık......

tarkan_karma
03-08-08, 19:47
bende aynı yere takıldım hakanpeker avrupa da bişeyer yapmak ister eyv almanca ing vs ne dilde söylemek ister eyv ama tarkan hakında söylediklerine aklım ermiyo benim kendisi yakışıklı bi adam deyil tarkan dan heşle hjiç deyil ses e gelince tarkan kadar hoş bi sesi de yok..
hakan galiba 30 undan sonra kendini kaybetii
haber için t.ederim

jix_melis
03-08-08, 20:06
tarkann sesine laf etcek adamın anlını karıslarım

szr67
03-08-08, 20:33
fazla açılma boğulursun

pare_pare
03-08-08, 21:15
ben hakan pekeri beğeniyorum ama bence geç kaldı artık yaşı 40 aştı yinede herşeyin hayırlısı

karma_elcin
03-08-08, 21:20
dünyadasın zaten sen, sanki marstan geldi de dünyaya açılacak cok klişe :P
ilk önce ün salarsın sonra da konuşursun daha ortada bişey yok savur savurabildiğin kadar Hakan efendi..sende de ses olsa bari hani burak kut falan etse bu lafları tamam dicem de sana noluo? :D

herseyim
03-08-08, 21:47
cok guzel bencee ;) iii yapiyorr walla:) hade hayirlisii;)

megastar_mert
03-08-08, 21:54
Tarkan bu zamana kadar 700.000 Satan Tek Türk Avrupa da eski albümü de olsa bu gerçeği kapatamaz sanırım :)

günışığım
03-08-08, 22:31
Hakan Pekerde Açılmak Için Yaşlı Fazla Açılmasın Boğulur

trkntrkn89
03-08-08, 23:54
tamamen saçmalık,tarkanda ses görüntü yokta onda mı var daha türkiyede tutmuosun artık avrupaada ne işin var....

Blg
04-08-08, 00:16
keşke farklı dillerde hahahahahahahahahahahaha nın bi karşılığı olsaydı da 72 dilde hahahahahahah yazabilseydim. hey corc versene borc olmaz maykıl bende de yok a single bekliyoruz. sonra da barda durur barmen minik şişe elinde biz çalarız o oynar durmaz yerinde ile inşallah grammy ler gelicek.

MEGASTAR
04-08-08, 00:18
ya herseyi anladim da TARKAN gibi birinin sesine laf atilmasi cok sacma kimin sesi guzel ki su an dunya piyasasinda?

asd1234
04-08-08, 01:57
Gece gece güldürdü beni Hakan Peker,sağolsun..Tarkan'da ses,görüntü yeterli değilse kimde yeterli acaba..Dünyaya açılmayı denesin bakalım..

sarıpapatya
04-08-08, 12:17
yaa hakkaten artık daha ne denirki tarkanda ses görüntü yok onda var, allah allah ben nasıl farketmedim acaba, heeeeeeeeee yaşım tutmuyo amcamız olur kendileri arkadaşlar ondandır. Bu lafları söylemeye insan utanır yaa niye kabul etmiyolar acaba çok kıskançlar çokkkk

eLiF
04-08-08, 16:18
bu adamı türkiye de dinleyen yok artık bi de dünyadan bahsedio :28: çok güldürdün beni yaa :18:

trkntrkn89
04-08-08, 16:21
dünyada kollarını açtı seni beklio.....

ezel1710
04-08-08, 16:33
bazı söledikleri doğru aslında.......10 yıl önceki başarıları yüzünden tanınıyor tarkan...gerisini getiremedi........ama sesi var fiziği var sahne showu avrupadaki neredeyse herkesten iyi bu konuda katılmıyorum ayrıca 50 yaşna gelmişin hakan abi sus bence artık......

:20: bravo azina salik.
ama ben umudumu yitirmadim inaniyorum ki önümüzdeki yillarda tarkan bir patlama yapacak.

tarkaseksüel
05-08-08, 22:43
onun demek istediği farklı sanırım sesinin renginden belki yorumundan dolayı demiştir yoksa taş gibi ses var allah için ama türk standardına göre yabancıların pek alışık olmadığı....
bene ole anladım yaaa

dudu
05-08-08, 23:02
kendisinde ne var acaba saydıkları onda varmı çok merak ediyorum

tarkaseksüel
06-08-08, 00:26
kendisinde ne var acaba saydıkları onda varmı çok merak ediyorum
yokkkkkkk tabıkı