PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 27 ağustos ank konseriii....

bounce
03-08-08, 01:19
selam ank dan katılan tarkancollcular....tarkanın bursa konserini biliyoruz bi kaç kendini bilmez neredeyse konseri mahvediyordu....ank konseri için organize oluşma durumu var... tarkanı karşılamak konserden sonra da tekrar görüşmek durumu...ankdan katılan arkdaşlar buraya yazabilir mi...ne kadar çok olursak o kadar iyi tarkanı karşılamada... tarkan ank konserini hiç unutmayacakkk
bekliyoruz saygılar...

cansu06
03-08-08, 03:29
bnde aNK konseriydeyim karşılama felan nasıl olcak yazarsan olur

günışığım
03-08-08, 03:39
Evet Karsılama Nasıl Olacak

gence
03-08-08, 23:21
ben de ankaradan.nasıl organize olcaz

bounce
03-08-08, 23:45
gerekli açıklama ayın 20 sinde açıklanacak kesin katılacaklar yazarsa süper olur...

trkntrkn89
04-08-08, 00:01
ben gitmiycem ama valla helal olsun tarkana böyle hayranlar yakışır sizlerde megahayranlarsınız....

arslankivanc
04-08-08, 01:35
4 tane biletim kesin elimde aldım bile ama konseri en önden izlemek ve aynı zamanda organize olmak mümkünmü birde karşılama falan nedir yane sora hava civa çıkmasın ben 5 senedir starkanı en önden izliyorum bundan sora da öle olsun isterim ama antalya konserinede gidecem bu sene eğer ankara da tanışma olcaksaonu önde izlerim ank rayıda gerekli yerden...bu konu hakkında bilgi istiyorum....

özge
04-08-08, 01:50
bende ankara konserindeyim

onursamed
04-08-08, 02:28
gelirsem şaşırmayın

beste_t
04-08-08, 02:43
bnde gelmeyi düşünüorum ama tarkanla grşme imza isteme zalan olayları ola bilirmi valla olursa süper olur burdada açıklada öğrenelim nolcak ne bitcek tam olarak

love_speak
04-08-08, 20:45
bende ankara konserine geliyorum hatta kesin diyebilirim biletler elimde zaten sabırsızlıkla bekliyorum.düşünceniz harika ama nasıl olcak tam anlamadım?
ayrıca konseri en önden izlemek istiyorum orda buluşsak süper olur aslında

bounce
04-08-08, 21:44
arkadaşlar önceden de dediğim gibi gerekli açıklama konserden 1 hafta önce açıklanacak buraya yorum yapanları geliyor kabul ediyoruzz ok mi

dudu
04-08-08, 22:27
bende geliyorum.. :20:

pare_pare
04-08-08, 22:31
malesef biz yine olmayacağız giden arkadaşlara ne mutlu inşallah belki antalya konserine gideriz

günışığım
04-08-08, 22:59
Ben Musta Olacagım O Tarihte Ama Kuzenim Zeynep Ve Arkadasları Orada Olacaklar Diye Bılıyorum Onlar Muhakkakk Organıze Olmuslardır

love_speak
04-08-08, 23:31
tamamdır buluşur gideriz süper olcak inş. yıkalım orayı arkadaşlar sesimiz kısılana kadar bağıralım zaten orda beni kimse tutamaz:)

Lazoglu08
12-08-08, 23:51
Ben Birşey Soracaktım :
Biletler Sadece Doritos Alarakmı Yoksa
Bilet Satışnokta Yerleri Varmı Ankarada ( 27-08-08 )
Konserinde

Bu Arada Bende Artvinliyim
Ankarada Ki Konserinde Tanışmak Isterim Sizinle
Slm

tarkan_snr
18-08-08, 20:30
bende geliyorummm

ösgee
18-08-08, 20:35
Ben Birşey Soracaktım :
Biletler Sadece Doritos Alarakmı Yoksa
Bilet Satışnokta Yerleri Varmı Ankarada ( 27-08-08 )
Konserinde

doritoss puanLarınLa aLıosun ankarada ankamaLLde 2 kata çık dümdüz yürü karşıda xD :20:

Arkadaslar birbirinizi yalniz birakmayin, toplanin eglenin... :4: Yanlis hatirlamiyosam gecen sene Ankara konserinde bayagi bi olay olmustu degil mi, umarim bu sefer daha guzel seyler yasanir. Ankara baskent insani biraz medeni olmali halbuki :4::21: Hay allah söz konusu Türkiye olunca baskent falan tanimiyo sanirim :4:

gence
18-08-08, 22:02
Arkadaslar birbirinizi yalniz birakmayin, toplanin eglenin... :4: Yanlis hatirlamiyosam gecen sene Ankara konserinde bayagi bi olay olmustu degil mi, umarim bu sefer daha guzel seyler yasanir. Ankara baskent insani biraz medeni olmali halbuki :4::21: Hay allah söz konusu Türkiye olunca baskent falan tanimiyo sanirim :4:
Evet ya baya pet şişe yağmuru olmuştu.Ama ücretsizdi ve kendini bilmezler de gelmişti.Hele benim olduğum bölge çok karışmıştı.Çok zor anlar yaşadığmı söylemeliyim.Tarkanın adının karalanmıycağını biliyim kavga bile edecek duruma gelmiştim.

Konser nerde olcak? Universite kampüsünde filanmi?

Ozz
18-08-08, 23:02
Konser nerde olcak? Universite kampüsünde filanmi?

Ankamall (kendisi bir alışveriş merkezi dir) önünde, otoparkında sanırım. Geçen konseri bilmiyorum ama opet zamanı 20.000 kişi vardı ve olay yoktu. Ücretsiz konserlerin tehlikesi var ama bu konser öyle olmaz sanırım ben %90 gitmicem ama belli olmaz :5: :5:

ösgee
19-08-08, 00:00
[B}Ankara baskent insani biraz medeni olmali halbuki :4::21: Hay allah söz konusu Türkiye olunca baskent falan tanimiyo sanirim :4:[/B]
duyqumm anK insanıı we medeniyet çookk uzaK KeLimeLerrr:28:

özzzgeeee :4: Yasiyomusun kiz sen :28: Benim icinde eglen konserde emi fistik

ösgee
19-08-08, 00:07
özzzgeeee :4: Yasiyomusun kiz sen :28: Benim icinde eglen konserde emi fistik

bn hep burdaımdaaa asLındaa sen farketmemişsindirr btnmmm <3

tbii ne demeK eqlencemm birsürüü resim video çekicem sizee..:20:

Tarkanla yan yana "mucah" yapan resmini isterim imzali :4:
Cidden görüsmeye calisin... Bulun Levent abinizi :28:

bounce
19-08-08, 02:22
arkadaşlar levent ağaoğluna ulaşmaya çalışıyoruz ama bu aralar bi garip pas vermiyor....

ozgee
19-08-08, 21:47
bende kesin geliyorum :4: :4:

sinemtevetoglu
19-08-08, 23:05
ben geceden ya da en kötü sabah erkenden ordayım...en öndeyim...

szr67
19-08-08, 23:16
http://img228.imageshack.us/img228/7223/tarkanposternn5.jpg (http://imageshack.us)
http://img228.imageshack.us/img228/7223/tarkanposternn5.34ecf1e2a6.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=228&i=tarkanposternn5.jpg)

http://www.ankamall.net/index.php?option=com_content&task=view&id=103&Itemid=2

ellow
20-08-08, 03:45
Niye hep ucretsiz konser icin Ankara'ya gelir??Ankara dada konser salonlari var...
Bilet alip oturacagim yeri bilerek arkadaslarimla izlemek varken,sagimda solumda ne oluyor,kim bunlar yaaa tedirgin bakislarimi simdiden tasavvur edebiliyorum:))

deryha
20-08-08, 15:55
bende eskden qeLicem anK knseRne arKım o yusden quseL bişi yabıLsın bu orqanzsynda noLur onu bi kes öpeblmk elni tutblmk icin cnmı bilLe veRRim:(

Ozz
20-08-08, 16:10
Niye hep ucretsiz konser icin Ankara'ya gelir??Ankara dada konser salonlari var...
Bilet alip oturacagim yeri bilerek arkadaslarimla izlemek varken,sagimda solumda ne oluyor,kim bunlar yaaa tedirgin bakislarimi simdiden tasavvur edebiliyorum:))

katılıyorum yaa sanki öyle sakin, elit konserlerin mekanı sadece istanbul gibi... burada da bir salon var...neyse belkimm gelir....:16:

kevser
20-08-08, 17:01
ankarada çok izdiham oluyo ya böyle konserlerde çok tehlikeli bence

bounce
21-08-08, 17:38
arkadaşlar ankara konserine gelecek herkesten özür diliyorum ...olayı anlatıyorum...hitt müziği aradım...ankaradan arıyorum ve tarkancoll forumundanım tarkan da biliyor bu forumu diye...sonra tarkanın ankara konserinde 15 20 fan toplanıp tarkan a bi sürprz yapmak hem de kendisiyle görüşmek istiyoruz dedim ...kız da dediki konserden önce olmaz konserden sonra da arabasına giderken....dedim arkadaşım öyle sürpriz olmaz hem de tarkan la görüşemeyiz çünkü o 20 kişiyi orda toplamak zor olur dedim...dedim tarkan hangi otelde kalacak bari onu söyleyin güvenlik nedeniyle söyleyemem dedi...(haklı ben de ihtimal vermiyordum ama tarkan a zararı dokunacak en son insanlardanız)...dedim o zaman menejerinin telefonu nu verin uygarcığımla görüşelim dedim...numaraya vermeye de yetkisi yokmuş...dedim uygar oralarda mı dedim yok dedi...tarkan orada mı dedim maalesef dedi...arkadaşlar kusura bakmayın ben elimden geleni yaptım ama olmadı..ayrıca levent ağaoğluyla a görüşmeye çalıştım o da pas vermedi....
artık orada görüşürüz biz 15 20 kiş ordayız gelenleri bekleriz....avatarda resmim var en önde olacağım...arkada kalanlar öne gelsin .. tarkancolldanım derseniz yeter....
tekrar özür dilerim...

harbikız
21-08-08, 18:17
keşke ben ankaradayken olsaymış konser

**MegaStarkan**
21-08-08, 20:05
arkadaşlar ankara konserine gelecek herkesten özür diliyorum ...olayı anlatıyorum...hitt müziği aradım...ankaradan arıyorum ve tarkancoll forumundanım tarkan da biliyor bu forumu diye...sonra tarkanın ankara konserinde 15 20 fan toplanıp tarkan a bi sürprz yapmak hem de kendisiyle görüşmek istiyoruz dedim ...kız da dediki konserden önce olmaz konserden sonra da arabasına giderken....dedim arkadaşım öyle sürpriz olmaz hem de tarkan la görüşemeyiz çünkü o 20 kişiyi orda toplamak zor olur dedim...dedim tarkan hangi otelde kalacak bari onu söyleyin güvenlik nedeniyle söyleyemem dedi...(haklı ben de ihtimal vermiyordum ama tarkan a zararı dokunacak en son insanlardanız)...dedim o zaman menejerinin telefonu nu verin uygarcığımla görüşelim dedim...numaraya vermeye de yetkisi yokmuş...dedim uygar oralarda mı dedim yok dedi...tarkan orada mı dedim maalesef dedi...arkadaşlar kusura bakmayın ben elimden geleni yaptım ama olmadı..ayrıca levent ağaoğluyla a görüşmeye çalıştım o da pas vermedi....
artık orada görüşürüz biz 15 20 kiş ordayız gelenleri bekleriz....avatarda resmim var en önde olacağım...arkada kalanlar öne gelsin .. tarkancolldanım derseniz yeter....
tekrar özür dilerim...

Lütfen birdakine TarkanColl adina telefon etmeyiniz veya
TarkanColl adini kullanarak birseyler elde etmeye calismayiniz.
Yönetim disinda hicbir üyemiz TarkanColl adina konusamaz.
Yönetimden böyle bir onay almadan nasil kalkip telefon aciyorsunuz?
Her üye bunu yaparsa.... Adamlari biktirmak mi istiyorsunuz?
Biktirmayi gectim TarkanColl saygin bi cizgide ilerliyor, bunu zedeleyecek hareketlerde bulunmayiniz lütfen.
Gördügünüz gibi de bir yere varilmiyor böyle...

Saygilar,
TCFC-Yönetim

ösgee
21-08-08, 20:26
TarkanColl saygin bi cizgide ilerliyor, bunu zedeleyecek hareketlerde bulunmayiniz lütfen.

Saygilar,
TCFC-Yönetim
:20: :20:

taRKan anK qeLdiindee kaÇıcKK yerr arıoor resmenn ..Kii söyLdiin wea yapmaya ÇLştıın şeyy KeşKeee bir teLfon Kdrr yaKınn oLsaa...:19:

love_speak
21-08-08, 22:15
tamam da orda nasıl görüşcz.
ayrıca siz kaçta orda olursunuz

bounce
21-08-08, 22:27
Lütfen birdakine TarkanColl adina telefon etmeyiniz veya
TarkanColl adini kullanarak birseyler elde etmeye calismayiniz.
Yönetim disinda hicbir üyemiz TarkanColl adina konusamaz.
Yönetimden böyle bir onay almadan nasil kalkip telefon aciyorsunuz?
Her üye bunu yaparsa.... Adamlari biktirmak mi istiyorsunuz?
Biktirmayi gectim TarkanColl saygin bi cizgide ilerliyor, bunu zedeleyecek hareketlerde bulunmayiniz lütfen.

Saygilar,
TCFC-Yönetim
kenan öyle bi konuşuyorsun ki sanki tarkan a telefonda taciz etmişim de bıkma durumu olsun ya amacımız tarkan la görüşmek konser öncesi tarkana moral vermek...hitt prodüksiyonunda bundan sıkılacağını hiç sanmıyorum ...ben tarkancoll adına konuştuğumu da yazmadım..sadece konuşmanın ilk 10 saniyesinde 3 fan sitesinin bi oluşumu söz konusu diyerek muhabbete girdim...bunun içinde yönetimden tabiii ki izin almayacağım....hem tarkancoll forumunu zedeleyecek bi harekete yok...buna nerden vardın...söyle de bilelim....

scorpioness
22-08-08, 01:25
tekrar özür dilerim...

1. Kişilere hitap şekliniz hiç hoş değil sizi kınıyorum yazınızda belirttiğiniz kişiler babanızın oğlu değil kendinize gelin.

2.Bir daha böyle bir girişimde bizim adımıza bulunmayın bulunacaksanız bizden isteyin gerekli yerlerle SADECE YÖNETİM konuşup bu işleri halleder sizin gücünüz yetmez görüldüğü gibi başarısız oldunuz aynı şey kimse tarafından tekrar edilmesin bu bir uyarıdır herkes okusun.

bounce
22-08-08, 02:00
1. Kişilere hitap şekliniz hiç hoş değil sizi kınıyorum yazınızda belirttiğiniz kişiler babanızın oğlu değil kendinize gelin.

2.Bir daha böyle bir girişimde bizim adımıza bulunmayın bulunacaksanız bizden isteyin gerekli yerlerle SADECE YÖNETİM konuşup bu işleri halleder sizin gücünüz yetmez görüldüğü gibi başarısız oldunuz aynı şey kimse tarafından tekrar edilmesin bu bir uyarıdır herkes okusun.
galiba uygarcığım kelimesinden bahsediyorsunuz...tabii ki de öyle demedim bunu anlamış olmanız gerek...22 yıldır şu hayattayım neyin nasıl konuşalacağını tabii ki biliyorum...onun için bu lafınız hiç hoş değil...
bunu tekrarlamakta fayda görüyorum ben yönetim adına konuşmadım...onun için benim yaptığım şeyin tarkancoll yönetimini ve siteyi bağlamamalı...sadece düşüncemiz gercekleşsseydi burada duyuru yapacaktık isteyen arkadaşlarımızda gelebilir diye....
hepsi bu...uzatılmasın lütfen konu...

**MegaStarkan**
22-08-08, 02:01
kenan öyle bi konuşuyorsun ki sanki tarkan a telefonda taciz etmişim de bıkma durumu olsun ya amacımız tarkan la görüşmek konser öncesi tarkana moral vermek...hitt prodüksiyonunda bundan sıkılacağını hiç sanmıyorum ...ben tarkancoll adına konuştuğumu da yazmadım..sadece konuşmanın ilk 10 saniyesinde 3 fan sitesinin bi oluşumu söz konusu diyerek muhabbete girdim...bunun içinde yönetimden tabiii ki izin almayacağım....hem tarkancoll forumunu zedeleyecek bi harekete yok...buna nerden vardın...söyle de bilelim....
Benim konusmam gayet normal. Sert bir uyarida bulundugumu sanmiyorum.
Bende TarkanColl adina konusdugunuzu idda etmedim.
Yazimda belirtdigim gibi "TarkanColl'un adina (....) veya adini kullanarak (....)".

"TarkanColl forumundanim ve Tarkan'da biliyor bu forumu" yazmissiniz.
Bu cümleden sonra sizin bir normal üye oldugunuzu tahim edilemez.
Amaciniz kötü degil, biliyorum. Fakat böyle bir girisim yaparak TarkanColl'u
zedeleyecek harekette ne yazikki bulundunuz. Amatörce yapilan bir hareketdi.
TarkanColl senelerce suanki durumu icin cabaladi. Baglanti kurdugu kisiler vs.
Bizler sadece site kurup yan gelip yatmiyoruz bu isi öyle gören üyeler de mevcut aramizda, farkindayiz. Bizler burda aile kurduk bunun icinde böyle bir gücü basarabilen baska site veya forum varsa,
buyursunlar oraya. Eger yoksa nankörlükte edilmesin lütfen.
Konuyu uzatmayalim en iyisi....cok sey var aslinda ama susuyoruz.
Sevgi ciceklerimizi gönderiyoruz ;)

Saygilar,
TCFC-Yönetim Kenan

Amin.

Ankara konserinde ii eglenceler dilerim:18:

cansu06
22-08-08, 03:55
tekrar özür dilerim...
nasıl tarkancolldanım diyerek öne geçicez ne alaka

ozinga
22-08-08, 04:33

biraz daha aşağılasaydın ankara'yı ve Türk insanını !!! pppppfffff:16: :11:

Medeniyeti belkçika'dan kargoyla yolla Türkiye ye gelmene gerek yok:11: tabi arayıp bulabilirsen!:7:

Canim benim,
Ben ne Ankarayi bilirim nede Ankara insanini. Baskentler cogunlukla kultur merkezi oldugu icin böyle bi cümle kurdum. Aksine çok merak ettigim bir yerdir.
Ama sende sunu inkar edemezsin ki, konsere taciz amacli giden az sayida milletten biriyiz. Sen bana Türklügün degerini bilmeyen insan muamelesi yapamazsin!

bounce
22-08-08, 05:11
nasıl tarkancolldanım diyerek öne geçicez ne alaka
yaaa ben yazdıklarımı hep bi kez daha yazmak mı zorundayım yaaa.....arkadaşım konser alanına girmeden önce kuyruk oluyor ya çok arkada olursan öne gel tarkancoll danım de bizim aramıza girersin konseri de en önde izlersin...hem de bizle tanışmış olursun
ok mi

ellow
22-08-08, 10:24
biraz daha aşağılasaydın ankara'yı ve Türk insanını !!! pppppfffff:16: :11:

Medeniyeti belkçika'dan kargoyla yolla Türkiye ye gelmene gerek yok:11: tabi arayıp bulabilirsen!:7:

Katiilliyorrum sanaaaa...
Ankara yi baglamaz bu,ucretsiz konser hangi sehirde olursa olsun ve isim Tarkan olunca izdiham&karmasa olmasi cok normal...Ama TV de goruyoruz iste bazen hic hos olmayan olaylar oluyor,kadinlar zor durumlarda kalabiliyorlar!!:9:

szr67
22-08-08, 10:26
yahu arkadaşım ne çok tartıştınız olayı bu tür organizasyonlar site yönetimi veya işine gelirse tarkanın hitt production u yapar,eğer kimse tınmıyosa cipsleri tüketmeye başlayın şimdiden:18:

love_speak
22-08-08, 13:23
arkadaşlar konsere kaç gibi gelirsiniz

bounce
22-08-08, 18:15
9 da orada olmaya başlarız...ama benim bi başka ihtimalim daha var.....

ozinga
22-08-08, 19:23
Canim benim,
Ben ne Ankarayi bilirim nede Ankara insanini. Baskentler cogunlukla kultur merkezi oldugu icin böyle bi cümle kurdum. Aksine çok merak ettigim bir yerdir.
Ama sende sunu inkar edemezsin ki, konsere taciz amacli giden az sayida milletten biriyiz. Sen bana Türklügün degerini bilmeyen insan muamelesi yapamazsin!

Bi KAç kendini bilmez şuursuz insanın yaptığı ahmaklığı neden Türk insanının medeniyetine bağdaştırdın onu eleştirdim ...ayrıca kültür merkezleri olan dediğin başkenti (ankara YI) bilmediğin halde nası Türk insanı hakkında yorum yaparsın bilmiorum..:19:

love_speak
24-08-08, 16:10
sabah 9 da mı akşam 9 a kadar bekleyecek miyiz?
orda nasıl görüşebiliriz bu arada başka ihtimalin nedir?

ösgee
24-08-08, 17:01
Bi KAç kendini bilmez şuursuz insanın yaptığı ahmaklığı neden Türk insanının medeniyetine bağdaştırdın onu eleştirdim ...ayrıca kültür merkezleri olan dediğin başkenti (ankara YI) bilmediğin halde nası Türk insanı hakkında yorum yaparsın bilmiorum..:19:

bir kÇ kendini biLmzz şuursuz dediin insanLarr onLarıı yapanLrda türK diKKtinii ÇKerimm..
anKarayıı biLmesinee qereK yoK anKara konserindee neLer oLduğu basın aracalıı iLee herkess gördüü orda oLnLr dha ii biLr ztn..
orda oLn insanLarın %70 KLtürLe mednytLe aLakasıı yoktuu :13:

love_speak
24-08-08, 17:16
sakin olun arkadaşlar daha fazla uzatmayın
gerçekten çok uzadı bu konu
bırakın bunları da orda buluşalım yıkalım ankarayı ne dersiniz?

serkoy
24-08-08, 19:10
çarşambaaa ankara sallanacakkkk:)sabah erkenden ordayımmm...

ozinga
25-08-08, 02:10
bir kÇ kendini biLmzz şuursuz dediin insanLarr onLarıı yapanLrda türK diKKtinii ÇKerimm..
anKarayıı biLmesinee qereK yoK anKara konserindee neLer oLduğu basın aracalıı iLee herkess gördüü orda oLnLr dha ii biLr ztn..
orda oLn insanLarın %70 KLtürLe mednytLe aLakasıı yoktuu :13:

medeniyet öğrenmek için sabırsızlandım bak çabuk olunn:19: :19:

Artik bu medeniyet konusunda bir sey daha okursam, yazan kisinin mesajini silmek zorunda kalcam arkadaslar. Bu konu ya burda kapansin tatsizlik cikmadan, yada devam ettircem diyen arkadasi uzaklastiracagiz bir kac gun forumdan. Kimsenin burda ahkam kesmeye hakki yoktur, olamaz. Buda herkes icin uyari olsun.

Ankara konserinde iyi eglenceler dilerim

love_speak
25-08-08, 16:05
haklısın karma gerçekten çok uzadı bu konu bunlarla uğraşacağımıza konsere odaklansak daha ii olmaz mı?
şurda kaldı 2 gün dayanamıyorum artık süper olcak

bounce
25-08-08, 17:31
ankaradaki arkadaşlar susmuyoruz konserde tamam mı tarkan konserri bitirdikten sonra .....vay anam vay vay anam vay diyeceğiz ok mi tarkan bis yapsın da havamızı bulalım hem de tarkan bulsun...ankarayı unutamasın tarkan ok mi...

love_speak
25-08-08, 21:44
tamam sonuna kadar warım da orda buluşmamız lazım birlik olmamız lazım sen kaçta gelceksn?

gülcan
25-08-08, 22:28
Arkadaşlar bişey sormak istiyorum Ankara konserine gidiceksiniz Tarkan'ı Hava alanında karşılayacağınızdan bahsediyordunuz son durum nedir?Karşılamaya Gidecekmisiniz?

bounce
26-08-08, 16:11
tamam sonuna kadar warım da orda buluşmamız lazım birlik olmamız lazım sen kaçta gelceksn?
12 en geç 2 de ordayım...

love_speak
26-08-08, 23:45
bende en geç 12 de falan ordayım o sorun değilde arkadaşlar akşam 9 ak kadar napcaz orda sıcak da war üstelik

bounce
27-08-08, 03:12
harbi yaaa...çok sıcak olacak...

deryha
27-08-08, 03:22
k0nsér zamanı qéLdi yubbyyy :D

ösgee
28-08-08, 02:06
11 saat ayakta kalmamıza deqceK bi konserdii muhteşemdiii:10: :10:
sizleree birsürü resim ve video çektimm yarınn yüklmye başlıcmm...:20:
konserdee isee üç kişi sahneye atladıı birinde tarkanın sırtı dönüktüü korktuu we aşırı sinirlendi...:13:
bir kere su fırlatan oldu...:13:
ama herşeye raqmenn çK güseLdiiiiii:10:

**MegaStarkan**
28-08-08, 02:16
Bekliyoruz ozm yarini :)
Tarkan birdakine desin, suyum var atmayin.
Su az ya Ankarada, bedavadan Tarkana atiyorlar.... :P
Nasil sinirlendi? Kizdi mi?

eskalen
28-08-08, 02:34
Resimleri bekliyoruz....Tarkan nasil kizdi merak ettim...Doritos konserlerinde hep boyle oluyor nedense su atmalar, taskinliklar.....tesekkurler....

badboyserkan
28-08-08, 02:37
resimleri ve videolari bekliyoruz.. su tur olaylarda olmasa iyi olcakta neyse.. sirada kaldi istanbul atakoy marina :)

sengibisidünyayagelmez
28-08-08, 02:39
nasıl kızdı yaa anlamadım:S sahneye fırlayanlar kız mıydı:S ayy allam şu adam bi rahat yüzü göremeyecek mi yaaa milleti o kadar yorulup eğlendirir yine yaranamaz!

tarkandeLisi
28-08-08, 02:48
sahneye atlayanlar erkekti ve o kadar sinirlendi ki tarkan, vargücüyle çocuğu itti ve arkasından da bağırdı önde olduğum için gayet net sinirini gördüm. şarkının ortasında bu durumun yaşanması sıkıntı yarattı.
evet güzel bi konser olmasına rağmen seyirci başlarda isteksiz ve suskundu.sonlara doğru açıldı. kesinlikle, organizasyon kendi adıma söyleyim berbattı.tarkana yakın olan bazı insanlların söz verip bunu tutmayıp,daha da zorluk çıkarması konserin yaşanmaısnı istemediğim tarafını oluşturdu.
eski-yeni güzel bi şarkı kombinasyonu vardı. bis yapıp tekrar geldi halkı coşturdu. her şeye rağmen çok güzel bir konserdi. o nu tekrar görmek iyi geldi...sevgiler...

bounce
28-08-08, 03:15
evet ankaradan tarkan geçti ama ne geçiş....vay anam vay diyorum...konser çok iyiydi....çok eğlendim bu konserde sahneye 3 kişi atladı ama seyirciler bölümünden değil tarkanın,orkestranın çıkış yaptığı yerden girdiler...burdan şunu anlıyoruz levent ağaoğlu artistlik yapmasın da adam gibi korusun tarkanı...çok artist yaaa gittim yanına bi havalar bi havalar....elimi uzattım acayip tavırlar...kraldan çok kralcı olmuşlar..tarkanla çalışanlardan hiç biri tarkan kadar mütevazi değil...
konsere geri dönelim başlarda da tutukluk yoktu...sadece insanlar biraz yorulmuştu....6 7 saattir ayakta bekledi insanlar ve yavaş yavaş açılmaya başladık...tarkan aynı tarkan...yine mest etti beni özellikle pare pare deki lazer şovu çok hoştu.. tarkan dilli düdükle bitirdi konseri (şımartılmak istedi tarkan:))ama bi daha bi daha sesleriyle yeniden geldi bis yaptı gülümse kaderineyi söyledi tamam gideyimmi dedii...nereye tarkan olur mu yaa dedik ve vay anam vayı söyledi bu sefer komfeti yağmuru başladı ben ağzım açık tarkanı izlediğimden bi kaç tanesi ağzıma girdi.....ve tarkan veda edeken ankara konserini unutmayacağını söyledi...bizlerde ankaralılar olarak tarkanı....
vay anam vay dilli düdük ve pare pare yi canlı dinlemek çok güzelmiş..
konserin eleştirilesi yanları ise
tarkanın kıyafetlerini hiç beğenmedim çok sadeydi renklerde öyle beyaz ve siyah.orkestra elemanlarınkilerle aynıydı..stilini değiştirmeli bence mesela harbiye konserlerindeki kıyafetleri çok güzeldi
kış güneşi şarkısının sonunda tarkanla orkestra anlaşamadı tarkan bitiriyorduki volkan öktem devam etti ve tarkan da şaşırdı hatta sonra bunu şarkı arasında can şengünle konuştu....daha sık prova yapmalılıar
tarkan hep aynı şarkıları söylüyor mesela karmadan sadece kuzu kuzu ve hüpü söyledi oysa o albümden ne hitler var ay gitti gideli sen başkasın yandım taş verme gibi..ayrıca ben hop hop u hiç beğenmedim sadece bu şarkıda eğlenmedim keşke koymasaymış repertuarına..ölürüm sana albümünden de kır zincirlerini ve şımarık ı söyledi ölürüm sana unut beni salına salına sinsice bunları da dinlemeliydik....
dikkat ettim tarkanın eski şarkıları daha çok çoşkulu söylendi seyirciler tarafından...unutmamalı asla vazgecemem kış güneşi dudu gibi....
bişey sorucam ankara konserindekiler tarkanın unutmamalı da gözleri dolmadı mı yoksa bana mı öyle geldi....
ayrıca tarkanın şarkı aralarında konuşurken ne dediğni fazla anlayamadık çünkü mikrofonun sesi çok az geliyordu...hatta eliyle yan tarafına sesi yükseltin işareti yaptı ama ses değişikliği aynıydı...
ayrıca come closer albümünden ise hiç birşey söylemedi ben dudu şarkısından sonra bounce u söyler diyordum onu da söylemedi...sanırım tarkan bir daha ingilizce albüm felan yapmayacak görünen bu...bence de hiç gerek yok ...tarkan avrupa da tanınıyor zaten yaaa fazlasına gerek yok bence hem böyle bi albüm yaparsa türkçe albüm kimbilir ne zaman gelir...
ama konser çok iyiydi...tarkanı sevende ordaydı kıl olanda oradaydı...şunu anladım bedava bile olsa başka hiç kimsenin konserine gitmem....tarkan bi başka yaa...konser tıklım tıklımdı en azından ben en önün 3 arkasındaydım adım atacak yer yoktu...
konser sonrası sahne arkasına gittim 100 kişi vardı ve tarkan yine arabasının üstünde bizi selamladı öyle bi bağırdım ki TARKAN TARKAN diye bana el salladı sağolsun...teşşekkürler tarkan....teşekkürler ankara.... konsere geldiğiniz için ve bi daha bi daha diyerek tarkanı tekrar sahneye çağırdığınız için.hem tarkan hem de biz havamızı bulduk tarkanın tekrar sahneye gelmesi sonrasında da vay anam vayı söylemesi sonrası tamam tanrım seninim artık ölebilirim dedim.....ve son olarak teşekkürler tanrım tarkanı yarattığın için...
şu an bunları yazarken ayaklarım öyle bir ağrıyorki sanki emanet duruyor ama olsun tarkan a değer....
yazılacak o kadar çok güzel şey var ki...bunlar özet olsun... forumdan kimler geldi ben bir tek love_speak nickli arkadaşımızı gördüm...
şunu da belirteyim ank konserinde hiç bölme felan olmadı kadınlar ve erkekler arasında..iyi ki olmadı...çünkü burası ne adana ne de kayseri..demekki bazı şeyleri genellememek gerkiyormuş (mesaj).ben bu konuyu açarken demiştim tarkan ankara konserini unutmayacak diye....kendisi konser sonunda dedi unutmayacağım bu konseri diye
TAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRKAAAAAAAAANNNNN

sengibisidünyayagelmez
28-08-08, 03:47
evet ankaradan tarkan geçti ama ne geçiş....vay anam vay diyorum...konser çok iyiydi....çok eğlendim bu konserde sahneye 3 kişi atladı ama seyirciler bölümünden değil tarkanın,orkestranın çıkış yaptığı yerden girdiler...burdan şunu anlıyoruz levent ağaoğlu artistlik yapmasın da adam gibi korusun tarkanı...çok artist yaaa gittim yanına bi havalar bi havalar....
konsere geri dönelim başlarda da tutukluk yoktu...sadece insanlar biraz yorulmuştu....6 7 saattir ayakta bekledi insanlar ve yavaş yavaş açılmaya başladık...tarkan aynı tarkan...yine mest etti beni özellikle pare pare deki lazer şovu çok hoştu.. tarkan dilli düdükle bitirdi konseri ama bi daha bi daha sesleriyle yeniden geldi bis yaptı gülümse kaderineyi söyledi tamam gideyimmi dedii...nereye tarkan olur mu yaa dedik ve vay anam vayı söyledi bu sefer komfeti yağmuru başladı ben ağzım açık tarkanı izlediğimden bi kaç tanesi ağzıma girdi.....ve tarkan veda edeken ankara konserini unutmayacağını söyledi...bizlerde ankaralılar olarak tarkanı....
kış güneşi şarkısının sonunda tarkanla orkestra anlaşamadı tarkan bitiriyorduki volkan öktem devam etti ve tarkan da şaşırdı hatta sonra bunu şarkı arasında can şengünle konuştu....daha sık prova yapmalılıar
tarkan hep aynı şarkıları söylüyor mesela karmadan sadece kuzu kuzu ve hüpü söyledi oysa o albümden ne hitler var ay gitti gideli sen başkasın yandım taş verme gibi..ayrıca ben hop hop u hiç beğenmedim sadece bu şarkıda eğlenmedim keşke koymasaymış repertuarına..ölürüm sana albümünden de kır zincirlerini ve şımarık ı söyledi ölürüm sana unut beni salına salına sinsice bunları da dinlemeliydik....
dikkat ettim tarkanın eski şarkıları daha çok çoşkulu söylendi seyirciler tarafından...unutmamalı asla vazgecemem kış güneşi dudu gibi....
bişey sorucam ankara konserindekiler tarkanın unutmamalı da gözleri dolmadı mı yoksa bana mı öyle geldi....
ayrıca tarkanın şarkı aralarında konuşurken ne dediğni fazla anlayamadık çünkü mikrofonun sesi çok az geliyordu...hatta eliyle yan tarafına sesi yükseltin işareti yaptı ama ses değişikliği aynıydı...
ama konser çok iyiydi...tarkanı sevende ordaydı kıl olanda oradaydı...şunu anladım bedava bile olsa başka hiç kimsenin konserine gitmem....tarkan bi başka yaa...
konser sonrası sahne arkasına gittim 100 kişi vardı ve tarkan yine arabasının üstünde bizi selamladı öyle bi bağırdım ki TARKAN TARKAN diye bana el salladı sağolsun...teşşekkürler tarkan....teşekkürler ankara.... konsere geldiğiniz için ve bi daha bi daha diyerek tarkanı tekrar sahneye çağırdığınız için...ve son olarak teşekkürler tanrım tarkanı yarattığın için...
anlatımın için çok teşekkürler, şu sahneye atlama kısmını daha detaylı anlatırsan sevinirim. son paragrafın da çok hoş ama Levent abiyle ilgili kısma asla ve asla katılmıyorum. Kesinlikle ve kesinlikle hava değil onunki tamamıyla iş disiplini. Kolay deği lsonuçta TARKAN'ı koruyor başkasını değil. ve onun işi koruma, basit bir şey değil. bi röportajında söylediği gibi biz bir düşünüyorsak o 3 düşünüyor. onun için laf ettirmem yani Levent abime...

bounce
28-08-08, 04:00
şımarıktan önce bi şarkıyı söylüyordu hangisiydi unuttum tam şarkı bitti sahne karardı 2 tane armut tarkanın sahneye çıktığı yerden çıktı ve tarkana koşmaya başladı tarkanda sahnenin önünde bi ek daha varya ordaydı arkası dönüktü bi anda sardı armutlar tarkanın etrafını biri bi yandan diğeri öbür yandan tarkanı araya aldılar ve seyircilerden birisine doğru poz veriyorlar tarkan da sahne arkasında çektiririz dedi ben o anda şeyi düşündüm nerede bu korumalar kimse gelmedi korumalardan...tarkana su veren 150 kilo ağırlığında bi abimiz geldi yavaş yavaş adamlar ı aldı götürdü....ok bitti dedik tarkan şımarığı söylemeye başladı daha nakarata girmeden vokalistlerin olduğu yerden bi armut daha girdi sahneye ....dedim allahım bu kabus mu? bi sarıldı tarkan a bırakmıyorda gözü kör olası tarkan bi itti çocuğu bırak lan diye...150 kilo ağırlığındaki abimiz yine geldi götürdü elemanı ben korkmaya başladım biri daha gelse sahneye tarkan konseri bırakacak belki de ankara konseri bir daha vermeyecek diye...bi yandan tarkanı seyrediyorum bi yandan da gözüm sahnenin diğer taraflarında lütfen kimse girmesin diye....aslında ben neden korkuyorsam güvenlik adam gibi işini yapsa böyle durumlar ortaya çıkmayacak...ismail yk nın konserlerindeyim sandım o 3 armut sahnedeyken...
bak şöyle olsa anlarım adamlar seyirciler arasından sahneye atlasa ok derim güvenliğin sucu yok ama bu bal gibi goldü....levent ağaoğlu tarkan a attı golü...levent ağaoğlu düşünüyormuş peh.düşünmekten tarkanı koruyamıyo.o 3 armuttan biri ünlü olmak adına yanlış bişey yapsalardı tarkan a (allah korusun) .. ...senin levent e olan hayranlığını da anladım tarkan la görüştürmüş..ama bunla benim dediğim çok farklı
millet duyuru 4.klip dilli düdük tarkan söyledi konserde
ben sürekli değiştiriyorum çünkü konserde yaşananlar aklıma geliyor
tarkan şarkı arasında şöyle dedi geldiğiniz için çok teşekkürler ankara bugün 2 tane maç vardı o nedenle kalabalık olmayabilir diye endişe ettim ama burdasınız teşekkürler dedi...(buna yakın bişeydi)tabiiki gelicez yaaa tarkan zaten en son 2 sene önce gelmiştin ankaraya...
ben foto yada video çekemedim yani alet edavat yoktu gerci olsada çekmezdim tarkan a konsantre olmuş durumdaydım.fotoyla uğraşamazdım.çeken arkadaşlara teşekkürler...

ellow
28-08-08, 10:22
evet ankaradan tarkan geçti ama ne geçiş....vay anam vay diyorum...konser çok iyiydi....çok eğlendim bu konserde sahneye 3 kişi atladı ama seyirciler bölümünden değil tarkanın,orkestranın çıkış yaptığı yerden girdiler...burdan şunu anlıyoruz levent ağaoğlu artistlik yapmasın da adam gibi korusun tarkanı...çok artist yaaa gittim yanına bi havalar bi havalar....elimi uzattım acayip tavırlar...kraldan çok kralcı olmuşlar..tarkanla çalışanlardan hiç biri tarkan kadar mütevazi değil...
konsere geri dönelim başlarda da tutukluk yoktu...sadece insanlar biraz yorulmuştu....6 7 saattir ayakta bekledi insanlar ve yavaş yavaş açılmaya başladık...tarkan aynı tarkan...yine mest etti beni özellikle pare pare deki lazer şovu çok hoştu.. tarkan dilli düdükle bitirdi konseri (şımartılmak istedi tarkan:))ama bi daha bi daha sesleriyle yeniden geldi bis yaptı gülümse kaderineyi söyledi tamam gideyimmi dedii...nereye tarkan olur mu yaa dedik ve vay anam vayı söyledi bu sefer komfeti yağmuru başladı ben ağzım açık tarkanı izlediğimden bi kaç tanesi ağzıma girdi.....ve tarkan veda edeken ankara konserini unutmayacağını söyledi...bizlerde ankaralılar olarak tarkanı....
vay anam vay dilli düdük ve pare pare yi canlı dinlemek çok güzelmiş..
tarkanın kıyafetlerini hiç beğenmedim çok sadeydi renklerde öyle beyaz ve siyah.orkestra elemanlarınkilerle aynıydı..stilini değiştirmeli bence mesela harbiye konserlerindeki kıyafetleri çok güzeldi
ayrıca come closer albümünden ise hiç birşey söylemedi ben dudu şarkısından sonra bounce u söyler diyordum onu da söylemedi...sanırım tarkan bir daha ingilizce albüm felan yapmayacak görünen bu...bence de hiç gerek yok ...tarkan avrupa da tanınıyor zaten yaaa fazlasına gerek yok bence hem böyle bi albüm yaparsa türkçe albüm kimbilir ne zaman gelir...
ama konser çok iyiydi...tarkanı sevende ordaydı kıl olanda oradaydı...şunu anladım bedava bile olsa başka hiç kimsenin konserine gitmem....tarkan bi başka yaa...konser tıklım tıklımdı en azından ben en önün 3 arkasındaydım adım atacak yer yoktu...
konser sonrası sahne arkasına gittim 100 kişi vardı ve tarkan yine arabasının üstünde bizi selamladı öyle bi bağırdım ki TARKAN TARKAN diye bana el salladı sağolsun...teşşekkürler tarkan....teşekkürler ankara.... konsere geldiğiniz için ve bi daha bi daha diyerek tarkanı tekrar sahneye çağırdığınız için.hem tarkan hem de biz havamızı bulduk tarkanın tekrar sahneye gelmesi sonrasında da vay anam vayı söylemesi sonrası tamam tanrım seninim artık ölebilirim dedim.....ve son olarak teşekkürler tanrım tarkanı yarattığın için...
şu an bunları yazarken ayaklarım öyle bir ağrıyorki sanki emanet duruyor ama olsun tarkan a değer....
yazılacak o kadar çok güzel şey var ki...bunlar özet olsun... forumdan kimler geldi ben bir tek love_speak nickli arkadaşımızı gördüm...
şunu da belirteyim ank konserinde hiç bölme felan olmadı kadınlar ve erkekler arasında..iyi ki olmadı...çünkü burası ne adana ne de kayseri..demekki bazı şeyleri genellememek gerkiyormuş (mesaj).ben bu konuyu açarken demiştim tarkan ankara konserini unutmayacak diye....kendisi konser sonunda dedi unutmayacağım bu konseri diye
TAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRKAAAAAAAAANNNNN

Yazdiklarin paylasimin etkileyici,akici bir yazi olmus,iyi bir gozlemcisin!!

ellow
28-08-08, 10:28
tebrikler performansi ve sicakligi icin,unutulmaz konser&unutulmaz insan...

Ozz
28-08-08, 11:47
şımarıktan önce bi şarkıyı söylüyordu hangisiydi unuttum tam şarkı bitti sahne karardı 2 tane armut tarkanın sahneye çıktığı yerden çıktı ve tarkana koşmaya başladı tarkanda sahnenin önünde bi ek daha varya ordaydı arkası dönüktü bi anda sardı armutlar tarkanın etrafını biri bi yandan diğeri öbür yandan tarkanı araya aldılar ve seyircilerden birisine doğru poz veriyorlar tarkan da sahne arkasında çektiririz dedi ben o anda şeyi düşündüm nerede bu korumalar kimse gelmedi korumalardan...tarkana su veren 150 kilo ağırlığında bi abimiz geldi yavaş yavaş adamlar ı aldı götürdü....ok bitti dedik tarkan şımarığı söylemeye başladı daha nakarata girmeden vokalistlerin olduğu yerden bi armut daha girdi sahneye ....dedim allahım bu kabus mu? bi sarıldı tarkan a bırakmıyorda gözü kör olası tarkan bi itti çocuğu bırak lan diye...150 kilo ağırlığındaki abimiz yine geldi götürdü elemanı ben korkmaya başladım biri daha gelse sahneye tarkan konseri bırakacak belki de ankara konseri bir daha vermeyecek diye...bi yandan tarkanı seyrediyorum bi yandan da gözüm sahnenin diğer taraflarında lütfen kimse girmesin diye....aslında ben neden korkuyorsam güvenlik adam gibi işini yapsa böyle durumlar ortaya çıkmayacak...ismail yk nın konserlerindeyim sandım o 3 armut sahnedeyken...
bak şöyle olsa anlarım adamlar seyirciler arasından sahneye atlasa ok derim güvenliğin sucu yok ama bu bal gibi goldü....levent ağaoğlu tarkan a attı golü...levent ağaoğlu düşünüyormuş peh.düşünmekten tarkanı koruyamıyo.o 3 armuttan biri ünlü olmak adına yanlış bişey yapsalardı tarkan a (allah korusun) .. ...senin levent e olan hayranlığını da anladım tarkan la görüştürmüş..ama bunla benim dediğim çok farklı
tarkan şarkı arasında şöyle dedi geldiğiniz için çok teşekkürler ankara bugün 2 tane maç vardı o nedenle kalabalık olmayabilir diye endişe ettim ama burdasınız teşekkürler dedi...(buna yakın bişeydi)tabiiki gelicez yaaa tarkan zaten en son 2 sene önce gelmiştin ankaraya...
ben foto yada video çekemedim yani alet edavat yoktu gerci olsada çekmezdim tarkan a konsantre olmuş durumdaydım.fotoyla uğraşamazdım.çeken arkadaşlara teşekkürler...

Anlatımın için teşekkürler. Özellikle bu taşkınlıklardan dolayı anladım ki.. bu iş gitmeyecek. Tamam avrupada tanınıyor >Tarkan sanırım böyle de kalacak. İlk kez bugün Tarkan'ın artık ingilizce albüm yapmamasına, yapacaksa da önce tüm ekibi (orkestra hariç. Onlarla iletişiminin iyi olduğuna bizzat tanık oldum) değiştirmesi gerektiğini anladım. Tarkan büyük düşünmedikten sonra biz hayaller görsek ne ifade ederki. Daha sen kulisten Tarkan'ı koruyamazsan, yurt dışında Tarkan'ın şöhreti çok daha fazla artarsa nasıl koruyacaksin ki. Belki de içimizde en gerçekçisi Tarkan'dır. Bu kadardır diyodur. Bu da bize yeter aslında...:19:

cansu06
28-08-08, 13:40
hiçbişekilde organizasyon yoktu leventte bi havalar verdiği sözleri tutmama korumaların birbirine girmesi acayipti.
tarkanda pek mennun olmadı konserden fazla katılım yoktu insanlarda sessizce izliyordu nerdeyse daha sonra tarkan uyumaya mı geldniz deyince biraz hareketlenme oldu

gülcan
28-08-08, 13:52

Anlaşılan Ankara konseride her konserinde olduğu gibi muhteşem geçmiş..paylaştığın için çok teşekkürrler Tarkan'a sahnede yanına gelen hayranlarına gelince anlaşılan Tarkan sevgisi yine kabına sığamamış taşmış..:20:

serkoy
28-08-08, 14:58
Süper bir konserdi sabah en önde olduğum halde doritos'un şanslı 5 kişisinden birisi olduğum için en önde olamadım....Bizi sahne arkasına 9a çeyrek kala aldılar.Tarkan'ın otobüsünün önünde beklemeye başladık.Zaten arkası apayrı bir dünya...Otobüs simsiyah camlarda öyleydi...Tarkan bazen pencereden perdeyi kaldırıp bakıyordu daha giyinmemişti:)Binlerce insanın tarkan sesii yankılanıyordu arkada...Arkada son hazırlıklar yapılıyordu...Levent geliyor bize nerde duracağımızı falan söylüyordu.Saat 9 olmuştu ama halen Tarkan otobüsten inmemişti.Biz nerde kaldı foto olmayacakmı falan diye sormaya başladık.Merak etmeyin her şey olucak dediler.Sonra levent ilk kim fotoğraf çektircek arkadaşlar dedi.Ben de ben dedim.İsim sırasına göre ilk bendim:)Levent bana:Tarkan bey az sonra gelicek lütfen çok fazla zamanınız yok 1 dk da halledin dedi:DTabii çok kısaydı süre...Sonra beni doritos pankartının önüne aldı.Ben bekliyorum herkes bekliyorduu...Ve Tarkan otobüsten indii...O an süperdii...Herkes foto çekiyordu.Beni gördü gözlerini açtı sımsıcak gülümsedi...Sarıldıkkk birbirimize...Süperdi o anlar...Süpersin falan dedim...Sabah 8den beri senin için bekliyorum dedim...Canımsın benim dedi muhteşemsin dedi...Peki değdimi değdi değil mi dedi?Bende kesinlikle değdi dedim.Sonra diğer arkadaşlar foto çektirdiler...Sona grup fotosu alıncaktı ben yine tarkanın yanına geçtim...fotoğraf çekildik...Ben tekrar öptüm ama kulağına denk geldii heralde:Dparfümü süperdii bu arada...Sonra seyirciler bekliyor hadi bakalım sahne zamanı dedi...Merdivenlerden sahneye çıkarken son kez tarkannn diye bağırdımmm...Bana baktı gülümsedi öpücük yolladı ve el salladı...Ve sonra gözlükleri takıp sahneye çıktı sirenler çaldı....Vay anamm vay....Ama konseri önden izleme şansım olmadı:(Bu arada sabah pankart hazırlamıştık Tarkan onuda sahnede okudu...TARKANIM SENİ ÇEKEMEYENLER ANTEN TAKSIN...

scorpioness
28-08-08, 15:09
eski konserlere nazrn katılım çok deiLdii çK canLı deiLdi.. :16:
levent abiye havaLrda diosunzdaa Levent abiyi her gören yapışıoduu tanışLm die oda sıkıLmştıı artK.. hLyLe sinirLydii..:13:
http://img292.imageshack.us/img292/4356/resim021zc4.th.jpg (http://img292.imageshack.us/my.php?image=resim021zc4.jpg) konser aLanı...

http://img529.imageshack.us/img529/3502/resim029zt7.th.jpg (http://img529.imageshack.us/my.php?image=resim029zt7.jpg)

http://img529.imageshack.us/img529/1848/resim036rl8.th.jpg (http://img529.imageshack.us/my.php?image=resim036rl8.jpg)

http://img83.imageshack.us/img83/5914/resim042sy8.th.jpg (http://img83.imageshack.us/my.php?image=resim042sy8.jpg)

http://img529.imageshack.us/img529/8343/resim044pr2.th.jpg (http://img529.imageshack.us/my.php?image=resim044pr2.jpg)

http://img83.imageshack.us/img83/3717/resim045hd7.th.jpg (http://img83.imageshack.us/my.php?image=resim045hd7.jpg)

http://img82.imageshack.us/img82/8851/resim049kt0.th.jpg (http://img82.imageshack.us/my.php?image=resim049kt0.jpg)

devmı qeLceK:20:

Canım resimler için teşekkür ederiz ama resimler bölümünde ayrı konu açıp orda eklesen daha sağlıklı olur burda kaynıyor arada :)

HND
28-08-08, 16:06
ösgeemm benimmm resimler için cok teşekkürler. ben de en öndeydim video resim cektim ama tlfndan ne kadar net olabilir ki.
bu fotoğrafları görünce halen o heyecanı yaşıyorum. Konser anlatılmaz yaşanır diyorum ben:D o cehennem sıcaginda bekledik ya saatlerce ösgee ayaklarımı hissetmiyorum ama Paşam icin deger:) 2 erkek sahne arkasından daldılar. tarkan o sırada oturuyodu bi anda neye uğradığını şaşırdı... Hadi onları gectim. bi tane daha erkek nerden nası girdi anlayamadım tarkana yapıstı yaa bırakmıyoo sahnenin kösesindelerdi tarkan artık iteledi cocugu ve kızdı haklı olarak... Pet şişe olayını anlatmayayım malum fix artık:@ Konser başlamadan yağmaya başladı:S Aklıma bile getimek istemiyorum... Şapka, saat, toka fırlattılar sahneye.. Tarkan şapkayı taktı ve alttan bi bakış attı ki bittiimm:D Bu arada eski konserlerini aratmadı desem yalan olur... Hıncahınç dolu değildi alan.. biz en önde olduğumuz için ilerleyen saatlerde göremedik arka tarafları... Dilli düdükü söyledikten sonra gitti ve tekrar gelecegini biliyoduk:D "bi daha bi daha" tezahuratlar eşliginde geldi o da bizimle bi daha bi daha demeye basladı oynuyodu bide o kare süperdi bilmiyorum ceken oldu mu? ve Gülümse kaderineyi söyledi vay anam vayla kapandı konser:)
Her seye ragmen tarkan cok enerjikti bizde bi o kadar coşkulu...

Bu arada sabah pankart hazırlamıştık Tarkan onuda sahnede okudu...TARKANIM SENİ ÇEKEMEYENLER ANTEN TAKSIN...
aaaa eveeet bayaa bi güldüü:D

gülcan
28-08-08, 17:01
ösgee resimler için çok teşekkürler ..hepside çok güzel,emeğine sağlık..

serkoy senin adınada çok sevindim senin için unutulumaz, güzel anlar olmuş paylaştığın için teşekkürler..

yine pet şişe attılar demek çok üzüldüm kim bilir Tarkanda ne kadar çok üzülmüştür..keşke böyle şeyler hiç yaşanmasa çok sinir bozucu:13:

pare_pare
28-08-08, 17:06
eminim çok güzel geçmiştir biz yine göremedik malesef

sengibisidünyayagelmez
28-08-08, 17:14
hayır beni Levent abi görüştürmedi bunu belirteyim de yanlış anlaşılma olmasın.. ama kendisiyle de tanışma fırsatım oldu ve senin dediğin gibi hiç de kraldan kralcı ya da başka türlü mütevazı olmayan biri değildi. aksine ben onla tanıştığımda "TARKAN'IN yanında çalışan herkes onun gibi bir numara" diye düşünmüştüm, ki benim hayranlığım sadece ona değil yanında çalışan tüm insanlara hayranım. Belki de bu yaşananlardan dolayı sinirlenmiştir ondan sana tepkisi öyle olmuştur. Ama benim görüşüm bu. anlattıkların için tekrar teşekkürler, memlektimde hissettim kendimi

serkoy
28-08-08, 18:15
Levent bey kesinlikle çok sert ve disiplinli...Bu kadara gerek yok antipati yaratıyor herkeste...

Arkadaslar eglendiginize cok sevindim,
Ama bazi arkadaslarimiz hic tanimadi biri hakkinda bu tür aciklamalar yapmasa daha iyi olmaz mi!
Levent Agaoglu bugüne kadar hayranlara elinden geldigi kadar yardimci olmaya calismis bi insan. E hos gorursunuz ki herzaman herkesle laubali olamaz, bence olmamali da zaten... O bi koruma sonucta, hemde Tarkanin yakin korumasi. Tabiki disipliner görüncek ve yeri geldiginde kati davrancak. "Kral'dan kralci" kelimesini yadirgadim acikcasi, lütfen babanizin ogluymus ve sanki 20 yildir taniyomussunuz gibi konusmayiniz insanlar hakkinda. Ordaki ortami görmedim bilmiyorum, belki sinirlendi veya birseyler kontrolden ciktigi icin normalinden biraz fazla "asabi" gorundu, ama bu yinede kimseye birilerinin kisiligini veya tutumunu yargilama hakki vermez.

Insallah daha güzel, olaysiz konserlerde HEPBERABER egleniriz bir gun:20:

gülcan
28-08-08, 19:13
Ama bazi arkadaslarimiz hic tanimadi biri hakkinda bu tür aciklamalar yapmasa daha iyi olmaz mi!
Levent Agaoglu bugüne kadar hayranlara elinden geldigi kadar yardimci olmaya calismis bi insan. E hos gorursunuz ki herzaman herkesle laubali olamaz, bence olmamali da zaten... O bi koruma sonucta, hemde Tarkanin yakin korumasi. Tabiki disipliner görüncek ve yeri geldiginde kati davrancak. "Kral'dan kralci" kelimesini yadirgadim acikcasi, lütfen babanizin ogluymus ve sanki 20 yildir taniyomussunuz gibi konusmayiniz insanlar hakkinda. Ordaki ortami görmedim bilmiyorum, belki sinirlendi veya birseyler kontrolden ciktigi icin normalinden biraz fazla "asabi" gorundu, ama bu yinede kimseye birilerinin kisiligini veya tutumunu yargilama hakki vermez.

inşallah böyle bir organizasyon gerçekleşir Tarkan Fanları olarak hep birlikte Tarkan'ın bir konserinde ona hep birlikte destek oluruz..:20:

love_speak
28-08-08, 19:14
söylenecek bişey bulamıyorum ben tek kelimeyle muhteşemdi.hala şoktayım türkiyenin kralı bu adam ondan başka kimseyi tanımıyorum.

gence
28-08-08, 21:08
Arkadaşlar sanırım en iyi video bende.En önden çektim vay anam vayı.bikaçta resim var.Ama kamera bozuldu orda.Kusura bakmayın hepsini çekemedim.Çektiğimi atarım sonra.Coming soon :))

**MegaStarkan**
28-08-08, 21:14
Arkadaşlar sanırım en iyi video bende.En önden çektim vay anam vayı.bikaçta resim var.Ama kamera bozuldu orda.Kusura bakmayın hepsini çekemedim.Çektiğimi atarım sonra.Coming soon :))
Bu coming soon umarim Tarkan'in coming soon anlayisina benzemez :D

merwik
29-08-08, 02:21
arkadaşlar birazdan 3 resim eklicem umarım mutlu edebilirim sizleri:)

qüccin
29-08-08, 02:46
inşallah böyle bir organizasyon gerçekleşir Tarkan Fanları olarak hep birlikte Tarkan'ın bir konserinde ona hep birlikte destek oluruz..:20:

gülcan a katılıorm inş hep bir araya gelebiliriz:20: :20:

gence
29-08-08, 15:44
Bu coming soon umarim Tarkan'in coming soon anlayisina benzemez :D
yok yok atcam da nası atcağımı bilmiyorum ama resimleri birazdan eklerim:20:

bounce
29-08-08, 17:12

bilmediğin konuda neden yorum yapıyorsun o zaman ben olanı söylüyorum çok saygılı bi şekilde yanına gittim levent abi izininiz olursa konser sonrası bi resim çekinebilir miyiz tarkanla dedim...felan öyle tepeden bakmalar olmaz dedi söz vermişti halbuki...ben elimi uzattım yinede efendiliğimizden...elimizi bile sıkmadı...bu da bi insanı tanımama yetti...kendini koy bakayım yerime biri sana öyle yapsa ne düşünürsün..tarkan ayhan günyıl ve can şengün hariç hepsi hikaye....tarkan kral adam ama çok mütevazi ama çalışanları kendilerini kral zannediyorlar...olay bu...anlamışsındır umarım

cansu06
29-08-08, 20:34
bilmediğin konuda neden yorum yapıyorsun o zaman ben olanı söylüyorum çok saygılı bi şekilde yanına gittim levent abi izininiz olursa konser sonrası bi resim çekinebilir miyiz tarkanla dedim...felan öyle tepeden bakmalar olmaz dedi söz vermişti halbuki...ben elimi uzattım yinede efendiliğimizden...elimizi bile sıkmadı...bu da bi insanı tanımama yetti...kendini koy bakayım yerime biri sana öyle yapsa ne düşünürsün..tarkan ayhan günyıl ve can şengün hariç hepsi hikaye....tarkan kral adam ama çok mütevazi ama çalışanları kendilerini kral zannediyorlar...olay bu...anlamışsındır umarım
biz en öndeydik elimde pankart vardı tarkan gördü öpücük atıp gel dedi levent beyde yok bekle çıkışta dedi konser bitmesine 2 sarkı kala beni olduğum yerden arka tarafa yollattı yani

ellow
30-08-08, 22:09
ne oldu bilmiyorum o anda ama Levent'in orada oyle davranmasi gerekiyordu belki,o da basarili bir kisi bence....

cansu06
31-08-08, 01:52
biz başarısına bişey demedik farkındaysan ztn yaptıklarını eleştirdik

asd1234
31-08-08, 17:54
biz en öndeydik elimde pankart vardı tarkan gördü öpücük atıp gel dedi levent beyde yok bekle çıkışta dedi konser bitmesine 2 sarkı kala beni olduğum yerden arka tarafa yollattı yani
Konuyla ilgisiz olacak ama ne yazıyordu pankartında? :1:

halloween06
08-09-08, 15:19
ben ank konserine gelemedim.üzügünüm hemde cok.o tarişhte tatile cıkmak zorunda kaldıkk.ama inanın o saatlerde kalbim sahnede tarkanımla asagıda sizlerleydiiii

halloween06
08-09-08, 15:26
gülcan seninle armada konserinde tanımsısmıydık.yabancı gelmedin