PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan bursa konserinde şişe yağmuru

szr67
02-08-08, 11:40
http://video.haberturk.com/Video.aspx?v_ID=36912&k_A=haberturk
POP MÜZİĞİNİN ÜNLÜ İSMİ TARKAN, BURSALI HAYRANLARIYLA BULUŞTU.

Bursa'daki konser alanında, ''Vay Anam Vay'' adlı şarkısıyla Bursalılar'ın karşısına çıkan Tarkan, konser alanını dolduran gençleri coşturdu.

Sahne performansıyla alkış alan Tarkan, konser boyunca ''Hüp, Şıkıdım, Gül Döktüm Yollarına, Kır Zincirlerini, Arada Bir, Kuzu Kuzu, Dedikodu ve Dudu Dudu'' gibi sevilen 19 şarkısını seslendirdi.

Hayranlarına muhteşem bir müzik ziyafeti sunan Tarkan, konser sırasında izleyicilerin sahneye pet şişe fırlatmasına tepki göstererek, ''Sahneye şişe atmayın, Bursalılara hiç yakışmıyor. Ben size buradan çiçekler atıyorum. Siz şişe ayıp oluyor değil mi?'' dedi.

Bursa konserini ''Dilli Düdük'' adlı şarkısıyla bitiren Tarkan, ağustos ayı boyunca Diyarbakır, Gaziantep, Adana, Kayseri, Antalya, Kayseri, Trabzon, Ankara ve İstanbul'da da konser verecek.

Bu arada kente 12 TIR dolusu ekipmanla gelen konser ekibi, akşam saatlerinden itibaren konser alanını dolduran Bursalıları değişik yarışmalarla eğlendirdi.

yorum:
insanları anlamak çok zor sahne ye şişe atıyorsun sonra şişe attığın kişinin şarkılarıyla eyleniyorsun sizin aklınızdan zorunuz var.böğle sehirciler tarkanın sehircileri olamaz:13:

aliyaşar
02-08-08, 13:08
maalesef çok fazla şişle fırlattılar sahneye o fırlatan kişiler de belliytdi zaten içip içip gelen kişilerdi,konser için diil rezillik çıkarmak için gelen kişilerdi,bu yüzden de tarkanın morali çok bozuldu ve hiç konuşmadı ara vermeden şarkılarını söyledi ve gitti.Tarkan normalde şarkı aralarınd aseyirciyi coşturma için konuşur ama morali bozulduğu için sadece şarkılarını söyledi,sonrasında da gitti.Her konser bitişi tekrar geri dönüp bi şarkı daha söyleyen Tarkan bu sefer geri de gelmedi.Anlayacağınız tatsız tutsuz geçti;ama ben konser bitimi bi arkdşla beraber sahne arkasına geçtim foto çekildim ayrıca havlusunu da aldım çok güseldi sahne arkası muhtelemdi :)))))

szr67
02-08-08, 13:11
bu çok büyük bir terbiyesizlik tarkan sahneye şişe atılmasından hoşlanmayan tek sanatçıdır bu alemde

Turnthepage
02-08-08, 13:43
yha evt cok kötü olmş gerçktn...ama bu arada tarkan zayıflamış :)

belfü
02-08-08, 13:47
Ayıp etmişler valla ben çok kızdım.herşey olabilir yani geç kalınabilir bu kadar agresif davranmaya gerek yok çok ayıp siyasetcileri onca saat beklerler bişey demezler........

eskalen
02-08-08, 13:47
Sise atma durumlari falan kotu olmus....Farkli tip insanlar gelmis konsere belli!!....aMA SOnunda eglenmistir bursalilar.....Tesekkurler haber icin.....

trkntrkn89
02-08-08, 13:55
geç kaldıqı içinmi şişe atılmış?

çoook ayıp etmişler sanki şişe atınca olay çözülecek:(

trkntrkn89
02-08-08, 13:55
geç kaldıqı içinmi şişe atılmış?

çoook ayıp etmişler sanki şişe atınca olay çözülecek:(

kaç kişi vardıki konserde...

ecemaşkısı
02-08-08, 14:03
Ya o böLgee sürekLi öLe insanLarLa doLu .. Yani serseri tipLerLe..

Bu yzden gidemedm ztn yasım biraz kçk oLduqu için:(

TarKanm Sen üzüLme oNLar ztn KendiLerini biLmioLar..;)

Shikidim_Shikidim
02-08-08, 14:06
Çok büyük ayıp etmişler yaşadığım şehrin insanlarından utandım.Konseri kaçırdığıma üzülüodum ama şimdi ii ki gidememişim diorum o anı canlı olarak görmek istemezdim....Sayelerinde Tarkan bi daha buraya hiç gelmez :( pfffff

aliyaşar
02-08-08, 14:29
her şeye rağmen tarkan yine de iiydi başka bi sanatçı olsaydı hiç çıkmasdı.tarkanımıs sadece şarkı söyeleyerek hiç konuşmayarak ve konser bittikten sonra tekrar dönmeyerek en güsel cevabı verdi ;) maalesef her yerde oluyo bu tip konserlerde böle insanlar sadece buraya has bişey diil.

trkntrkn89
02-08-08, 14:30
bide hem atmışlar hemde tarkan çıkınca zıplamaya başladılar,ne kadar karaktersizlermiş...

90_model
02-08-08, 14:38
ayıp etmişler yakışmammış :13: :13: :13:

karma_elcin
02-08-08, 15:13
psikopat cok memlekette...
konser adabını bilen cok az zaten bu ülkede, o şişeleri atanlara şişeleri yedirtirler bi gün inşallah...

caspian
02-08-08, 15:18
bizim milletimiz ök.z başka bişey değil...

gence
02-08-08, 16:13
evet ya ankarada da olmuştu.halk konseriydi kendini bilmez adamlar gelmişti.Bi de ağza alınmıycak hakaretlerde bulunmuşlardı.Niye geliyosun sevmediğin kişinin konserine anlamıyorum ya

tarkan_karma
02-08-08, 16:14
konser alanına hayvan sokmnak yasak deyilmii niçin almışlar ki bunalrıı içerii bur- sa-lı-lar ..O..
Haber için teşekürler

kisgunesi
02-08-08, 16:24
bende o konserdeydim ve hiç hoş değildi olanlar ama bunu yapanlar içip içip gelenlerdi akıllarınca ilgi adağı olmak istediler ama tarkan çoşturmasını bildi herzamnki gibi

kisgunesi
02-08-08, 16:26
konser alanına hayvan sokmnak yasak deyilmii niçin almışlar ki bunalrıı içerii bur- sa-lı-lar ..O..
Haber için teşekürler

arkadasım bilet toplayan herkezi içeri alıyorlar ve bursalı değildi o kişiler doğudan gelen insanlardı

devilscream
02-08-08, 16:30
cok bekler Bursa Tarkan'in bi daha gelmesini

tarkan_karma
02-08-08, 16:31
arkadasım bilet toplayan herkezi içeri alıyorlar ve bursalı değildi o kişiler doğudan gelen insanlardı
nerden geliyosa geliyo önemli olan böyle bişeyin yaşanmış olması yada bazı şeylerin göz ardı edilmesi gerisi umrumda deyil sadece böyle bi şeyin yaşanmış olması cok kötü bu gibi şeyler yaşanmaması gereken şeyler dogu yada batı tarkan yada başka bi sanatcı ne fark ederkii

kisgunesi
02-08-08, 16:35
tabiki farketme4s ben senin sölediğinden bahsediyorum öle bi Bur-sa-lı yazmıssınki faklı anlamlar tasıyor gibi ona bakılırsa ankaradada olmustu sadece bursada yapılmıs gibi lanse ediyorsun bizde cok üzüldük olanlara o kişilerin kendi karaktersizliğini büytün bursaya kesmemek gerekiyo ben bunu ifade etmeye calışıyorum sadece arkadasım

eLiF
02-08-08, 16:37
her şeye rağmen tarkan yine de iiydi başka bi sanatçı olsaydı hiç çıkmasdı.tarkanımıs sadece şarkı söyeleyerek hiç konuşmayarak ve konser bittikten sonra tekrar dönmeyerek en güsel cevabı verdi ;) maalesef her yerde oluyo bu tip konserlerde böle insanlar sadece buraya has bişey diil.
aynen katılıorum sadece bursaya has değil:16: yine de muhteşemdin tarkan :41:

tarkan_karma
02-08-08, 16:40
tabiki farketme4s ben senin sölediğinden bahsediyorum öle bi Bur-sa-lı yazmıssınki faklı anlamlar tasıyor gibi ona bakılırsa ankaradada olmustu sadece bursada yapılmıs gibi lanse ediyorsun bizde cok üzüldük olanlara o kişilerin kendi karaktersizliğini büytün bursaya kesmemek gerekiyo ben bunu ifade etmeye calışıyorum sadece arkadasım
ben konserin nerde yapıldııg hakında bi bilgim yok meşkulum siteye cok giremiyorum uzun süredir...türkiyede bi peder öldürüldügünde dünya öldüren kişiye naletler i okumu türkiyeye 70 milyona okuyo cünkü bizi bi anlamda temsil ediyo gibi bişey.. birileri bi şeylerin yanlış yapıyosa o insanların hatası olarak görülmez sadece bu da aynı şey...ben gidip polis karakoluna bomba atamam başıma gelecekleri bilirim
eyer insanlar bazı konularda daha hasas olsalar ve üzerine gitseler bu gibi insanlar bu kadar rahat hareket edemez dogada herşeyin bişeylerle baglantısı war..bizim de olmalı o konserde ben olsam linc edeirm o adamlarıı bidaha bakalım oluyomu öyle bişi...

tarkan_karma
02-08-08, 16:43
türkiyeye madonna gelse konsere cıksaa herkez cok fazla dikkatlii ve hasas olur ama nedensee bizim kendi megastarımıza gelince umursanmıyo
demek ki bu iş yine insnalarda bitiyoo 3 -5 capulcuda deyil

kisgunesi
02-08-08, 16:43
ben konserin nerde yapıldııg hakında bi bilgim yok meşkulum siteye cok giremiyorum uzun süredir...türkiyede bi peder öldürüldügünde dünya öldüren kişiye naletler i okumu türkiyeye 70 milyona okuyo cünkü bizi bi anlamda temsil ediyo gibi bişey.. birileri bi şeylerin yanlış yapıyosa o insanların hatası olarak görülmez sadece bu da aynı şey...ben gidip polis karakoluna bomba atamam başıma gelecekleri bilirim
eyer insanlar bazı konularda daha hasas olsalar ve üzerine gitseler bu gibi insanlar bu kadar rahat hareket edemez dogada herşeyin bişeylerle baglantısı war..bizim de olmalı o konserde ben olsam linc edeirm o adamlarıı bidaha bakalım oluyomu öyle bişi...

konsein nerde yapıldığından haberim yok diyorsun ama masallah bursalılara demeyi ii biliyorsun

olayı baska taraflara cekmenin bi mantığı yok konuyu saptırma bence ;)

ben kendi nacizane fikrimi söledim senin sölediğine karsılık okadar

aliyaşar
02-08-08, 16:47
Haber için teşekürler
arkadaşım ordaki bikaç kişi böle bişey yaptı die bütün bursaya genelleyemessin bunu.ne demek oluyo bur-sa-lı-lar felan.yazdıklarınıza dikkat edin biras.

kisgunesi
02-08-08, 16:48
arkadaşım ordaki bikaç kişi böle bişey yaptı die bütün bursaya genelleyemessin bunu.ne demek oluyo bur-sa-lı-lar felan.yazdıklarınıza dikkat edin biras.

ali cok tesekkür ederim benim demek istediğimde buydu ama arkadaısm bursalılara karsı okadar antipatisi varki sanırım böyle bişeyde olunca üstlerine cullanmak istedi sanırım

tarkan_karma
02-08-08, 16:49
konsein nerde yapıldığından haberim yok diyorsun ama masallah bursalılara demeyi ii biliyorsun

olayı baska taraflara cekmenin bi mantığı yok konuyu saptırma bence ;)

ben kendi nacizane fikrimi söledim senin sölediğine karsılık okadar
senin fikrin cok nacizane deyil üzgünüm...benim başka yönlere falan cekmeye calıştıgım bi şey yok sadece anlamak istedigin savundugunu düşündügün şeyin peşinden koşuyosun hepsii bu..
yorma beni uykusuzum senle aşık atacak durumda deyilim hadi canım hadi bakıyım sen haberine bak resim yap...

aliyaşar
02-08-08, 16:50
yetkililerden birisi şu kiiyi uyarısa çok sevinicem lütfen!

tarkan_karma
02-08-08, 16:52
ali cok tesekkür ederim benim demek istediğimde buydu ama arkadaısm bursalılara karsı okadar antipatisi varki sanırım böyle bişeyde olunca üstlerine cullanmak istedi sanırım
beni alakadar etmiyo bursalılılar mursalılar anlamak istedigini anlamakta özgürsün şimdi yarım saat sana laf anlatamam
kısa ve öz bi şekilde dikatli ve daha duyarlı olunsa bunalr yaşanmazdıı bu sadece 2 capulcuyla bitmiyo insanalrında duyarlı olması gerekli nasıl oluyo da bi yabancı bi sanacı gelince bi şey cıkmıyo peri padişagının kızı gibi karşılanıp gidiyosa bu olaylar yaşanmıyosa niçin kendi megastarımızda yaşanmasına izin veriyolar insanalr bunu diyorum hepsi bu hala anlamamakta devam edeceksen ugraşaşmam senle

kisgunesi
02-08-08, 16:53
senin fikrin cok nacizane deyil üzgünüm...benim başka yönlere falan cekmeye calıştıgım bi şey yok sadece anlamak istedigin savundugunu düşündügün şeyin peşinden koşuyosun hepsii bu..
yorma beni uykusuzum senle aşık atacak durumda deyilim hadi canım hadi bakıyım sen haberine bak resim yap...

kusura bakma senin sölediğin sözler karsısında cok cok nacizane kalıyor dediklerim.

savunduğum seyi saten okuyan arkadaslar nedemek istediğimi anladılar sen anlamasanda olur.

uykusuzluk basına vurmus senin belli git yat bence ;)

tarkan_karma
02-08-08, 17:00
kusura bakma senin sölediğin sözler karsısında cok cok nacizane kalıyor dediklerim.

savunduğum seyi saten okuyan arkadaslar nedemek istediğimi anladılar sen anlamasanda olur.

uykusuzluk basına vurmus senin belli git yat bence ;)
anlama zorlugu cektigini hiç bi doktorla paylaştınmı sen arkdasım bak benim annem hemşiredir amaliyat hemşiresii istersen senin yaşadıgın bu durumdan seni kurtara biliriz sende artık normal insnaalr gibi anlaya bilecek ve kavraya bileceksin:13: :13: yeter sıktın

trkntrkn89
02-08-08, 17:13
bence tarkan bursaya kırgın diildr çünkü bunu yapanın birkaç kendini bilmez olsuqunu bilio,bide biri atınca herkes sanki oyunmuş gibi attı tarkan çıkıncada sanki hiç atmamışlar gibi davranıolar,ayrıca bursa güzel bi ilimizdir tarkan küsse kendi hata eder ki sonra görüşürüz dedi....

tarkan_karma
02-08-08, 17:13
gökhan demişken gökhan birden fazla oy vermenin yolunu acıklamıştı bi ankettee sanırım baglantıyı kesip tekrar takmayla alakalı idi eyer yardımcı olursa cok sevinirim ankete tarkanın yüzde 8 lik bi oy oldıgını görmek cok üzücü

ezel1710
02-08-08, 17:27
maalesef çok fazla şişle fırlattılar sahneye o fırlatan kişiler de belliytdi zaten içip içip gelen kişilerdi,konser için diil rezillik çıkarmak için gelen kişilerdi,bu yüzden de tarkanın morali çok bozuldu ve hiç konuşmadı ara vermeden şarkılarını söyledi ve gitti.Tarkan normalde şarkı aralarınd aseyirciyi coşturma için konuşur ama morali bozulduğu için sadece şarkılarını söyledi,sonrasında da gitti.Her konser bitişi tekrar geri dönüp bi şarkı daha söyleyen Tarkan bu sefer geri de gelmedi.Anlayacağınız tatsız tutsuz geçti;ama ben konser bitimi bi arkdşla beraber sahne arkasına geçtim foto çekildim ayrıca havlusunu da aldım çok güseldi sahne arkası muhtelemdi :)))))

ona ulasmissi hatta havlusunu almissin bravo bravo cok sevindim senin adina, bizdende selam söyleseydin keske.
tatsiz tusuz gectidiyorsun olsun kazazis belasiz gectiya ya biyerine denk gelseydi .
ki mutlaka yaralananar vardir gecmis olsun onara.
ama tarkani allah korumus sevgimizi ve dualarimizi eksik etmeyelim arkadaslar.
dilerim birdaha bu tür rezillikler olmas.
seninde yara almadina sevindim.

bounce
02-08-08, 17:39
arkadaşlar bunda biraz da konserdekilerinde suçu var izin veremeyebilirlerdi atmalarına .....biri benim yanımda tarkan şişe atcak onun ağzını burnunu kırarım.... ayrıca güvenliğinde suçu var içen adamı nasıl konser alanına alırsın ki neyse tarkan suçu bursaya yaıkmaz inşallah..... bu da diğer konserlere gidecek arkadaşlarımıza ders olsun yanınızdan biri tarkan a bu tarz eylemde bulunursa engelleyin lütfen....hem konser çok iyi geçmiş .... tarkan konser sonunda su atmadığınız için teşekkürler demiş...
ali şu fotoları yayımlasana kanka....

ezel1710
02-08-08, 17:43
bizim milletimiz ök.z başka bişey değil...

cok ayip! hangi ök.z böyle brsey yapmis.?
söylemek istedinin sey o tür kisilere kompliman olur bence.

sarıpapatya
02-08-08, 17:43
yapılanlar çok ayıp kınıyorum:13: tarkan bu ülkedeki tek ismidir saygı duymak gerekir izlemek istemeyenler gitmesin tarkan sevenlerin gazabına uğramasın derim :13: :13:

ezel1710
02-08-08, 17:57

orada olsam linc ederim o adamlari diyorsun. ihpar ediceyin yerde.
ee sonra daha büyük kavgalar oluyor düvüslel tekmeler yanlis bence.
tabiki o kisileri kiniyorum ama siddet olayi cözmez ancak büyütr.

ezel1710
02-08-08, 18:08
arkadaşlar bunda biraz da konserdekilerinde suçu var izin veremeyebilirlerdi atmalarına .....biri benim yanımda tarkan şişe atcak onun ağzını burnunu kırarım.... ayrıca güvenliğinde suçu var içen adamı nasıl konser alanına alırsın ki neyse tarkan suçu bursaya yaıkmaz inşallah..... bu da diğer konserlere gidecek arkadaşlarımıza ders olsun yanınızdan biri tarkan a bu tarz eylemde bulunursa engelleyin lütfen....hem konser çok iyi geçmiş .... tarkan konser sonunda su atmadığınız için teşekkürler demiş...
ali şu fotoları yayımlasana kanka....

evet bu tarz eylemler olursa engelliyelim lütfen.
ama sakin! siddet olayi cözmezz:15:

aliyaşar
02-08-08, 19:37
ona ulasmissi hatta havlusunu almissin bravo bravo cok sevindim senin adina, bizdende selam söyleseydin keske.
tatsiz tusuz gectidiyorsun olsun kazazis belasiz gectiya ya biyerine denk gelseydi .
ki mutlaka yaralananar vardir gecmis olsun onara.
ama tarkani allah korumus sevgimizi ve dualarimizi eksik etmeyelim arkadaslar.
dilerim birdaha bu tür rezillikler olmas.
seninde yara almadina sevindim.
teşekkür ederim :) ewt yılladır istediim oldu ulaşabildim,tabii ki sizden de bahsedicektim sonra birisi var tanıdıım tarkan tanıyo kendisini ondan bahsedecektim ama hem vakti yoktu hem de benim tarkan la ilk defa yüzyüze gelişim olduu için o kadar heyecanlıydımki herşeyi unuttum o an sadece ikimiz vardık :) ama inşallah bi dahaki daha güsel olacak ;)

herseyim
02-08-08, 20:15
gercektenn cok terbiyesizlik yapmislarr;) ayip gercekdenn;)

onursamed
02-08-08, 20:21
ya giderken demeseydi keşke şişe atmadığınız için teşekkürler diye.

aliyaşar
02-08-08, 21:39
demesemiydi sen çıkıp şarkı sölediine şükret başka bi sanatçı olsaydı adın gibi emin ol ki çıkıp konseri yapmasdı

szr67
02-08-08, 22:41
haberlerde 40 dak. geç çıktığı söyleniyor bu kadar geç çıkmasının sebebi neydi acaba bu biletlerde basım hatası olabilirmi 21:00 yerine 21:30 gibi oluyo çünkü o tür hatalar sanatçı kolay kolay geç çıkmaz sahneye vardır bir sebebi

ezel1710
02-08-08, 22:45
haberlerde 40 dak. geç çıktığı söyleniyor bu kadar geç çıkmasının sebebi neydi acaba bu biletlerde basım hatası olabilirmi 21:00 yerine 21:30 gibi oluyo çünkü o tür hatalar sanatçı kolay kolay geç çıkmaz sahneye vardır bir sebebi

mutlaka!
onun gibi disziplinli biri mutlaka bir sebebi vardir!

sengibisidünyayagelmez
02-08-08, 22:47
terbiyesizler!! sanki tarkan gibi bir sanatçı bir daha doğar, ona da saygılı olmayı bilmiyorlar!!!

aliyaşar
03-08-08, 01:04
tarkan saat 8gibi gelmişti konser alanına yani böyle bir durumda 1saat 40dakka geç çıkması tarkandan kaynaklanan bi şey diil

Yakisikli89
03-08-08, 01:20

kardesim söylede bende gecim nasil geciliyor
korumalar falan engel olmuyor mu
baya bekledin mii

TARKANFREAK
03-08-08, 04:03

cok büyük terbiyeyizlik yapmislar gercekten ayip.. ama sen cok sansliymisin ya.darisi bizim basimiza...amiiiiiiiiiiiiiiiin:)

ezel1710
03-08-08, 17:27

resmi bir ara paylasirmisin bizimle?

pare_pare
03-08-08, 21:23
çook çirkin ve iğrenç bir harekete böyle bir megastara böyle şeyler yapılır mı

gokhan003
03-08-08, 21:36
arkadaşlar bn konserde en öndeydim we malesef gerçekten psikopat çoktu adam sanırım içki değil uyuşturucu içmiş malesef bizde istemezdik böle olmasını ama yapıcak bişi yok en son biri geldi baya bi dağıttı bayanlara hakaret falan sanırım biri geldi Tarkan 'ın koruması adamı yaka paça aldı sonra jandarmalar geldi götürdüler falan ama ayıp gerçekten en son Tarkan Dedikodu yu sölerken bi şişe atıldı Tarkan durdu yanıtınıda werdi zaten

ezel1710
04-08-08, 16:23
arkadaşlar bn konserde en öndeydim we malesef gerçekten psikopat çoktu adam sanırım içki değil uyuşturucu içmiş malesef bizde istemezdik böle olmasını ama yapıcak bişi yok en son biri geldi baya bi dağıttı bayanlara hakaret falan sanırım biri geldi Tarkan 'ın koruması adamı yaka paça aldı sonra jandarmalar geldi götürdüler falan ama ayıp gerçekten en son Tarkan Dedikodu yu sölerken bi şişe atıldı Tarkan durdu yanıtınıda werdi zaten

ne dedi ne dedi

Pamela_beyazgul
04-08-08, 21:41
cokkkkkkkkkkk ayippp!!!!!!

belfü
05-08-08, 15:54
Aranızda lütfen anlamsız tartışmalara girmeyin arkadaşlar hiç gereği yok hepimiz burda kardeşiz ve tarkanı çok seviyoruz bir bütün olmamız gerekiyor.

tarkaseksüel
05-08-08, 22:29
sevgilerini böyle gosterıyorlars eğer çok yanlış ama tarkanı sevmıolara ne işiniz var orada
böle bı olay ankarada da olmuştu hatırlıyorumm