PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Karayip korsanı kurtar Tarkan’ı

maog
30-07-08, 06:51
http://i141.photobucket.com/albums/r63/MAOG24/Tarkan%20Remix/10.jpg

Albümü rafta kalan Tarkan, çareyi imaj yenilemekte buldu. Saçı, takıları ve çakma dövmeleriyle Karayip Korsanı’na benzedi

Ve metamorfoz tamamlandı. Geçen yılın sonunda piyasaya çıkardığı ‘Metamorfoz’ albümüyle imaj değiştiren Tarkan, albümün yeniden düzenlenmiş hali olan ‘Metamorfoz Remixes’ için tepeden tırnağa yenilendi. Aralarında Tiesto’nun da bulunduğu ünlü DJ’lerin düzenleme yaptığı albüm için Megastar, Karayip Korsanları’ndaki kaptan Jack Sparrow’a benzetildi. Tarkan, gelecek ay çıkacak albümün fotoğrafları için Koray Kasap’ın objektifine poz verdi.

8 ŞARKI 13 VERSİYON

Albümde, farklı soundlarda mixlenen 8 şarkıya ait 13 versiyon var. Çalışma, Metamorfoz+Metamorfoz Remixes olarak 2 CD halinde satılacak.

Özlem UÇAR / MAGAZİN

http://www.aksam.com.tr/haber.asp?a=125028,8

sarıpapatya
30-07-08, 13:56
albümü rafta kalan tarkan çareyi imaj yenilemekte buldu peeehhhhhhhh lafa bak allahım yaaa ama kızmıcam napalım anlamıolar işte zorlamamak lazım....

İZMİRLİ
30-07-08, 15:38
[B]ne yapsa yaranamıyor şu millete pesss valla.../B]

Blg
30-07-08, 15:42
Riskli bir iştir Türkiye'de remix albümü yapmak, single çıkartmak.

Çoğu kişi sizi aynı şarkılar üzerinden "ısıtıp yeniden pazarlamak" suretiyle "haksız kazanç sağlamakla" itham eder.Üstelik bir de "az sattı" damgası yersiniz ki önemli olan play'e bastığınızda ne çaldığı değil, ne kadar sattığıdır.

Halbuki remix olayı bambaşka bir evren, akustik veya alaturka versiyonlar da işin içine girdiğinde müzisyenlerin belki de hiç olmadıkları kadar özgür müzik yapabilmelerini sağlayan bir olgu.

Ama bunu anlamak için vizyon lazım tabii, eleştiri yapmakla "tespit insanı" olmanın arasındaki farkı bilmek lazım.

ezel1710
30-07-08, 16:17
ee benzemisse ne var yanindaki de atyor zaten gercek korsan deil ya.
ne yapsa suc.

bounce
30-07-08, 16:59
tarkanın en iyi remix albümü ayrılık zor albümüydü 6 farklı versiyon hiç biri de dinlerken insanı sıkmıyordu...umarım bu albümde öyledir....pare pare hariç...

cansu06
30-07-08, 19:19
zaten her yeni imajında birine benzetiliyor albümlerde rafta kalmış nasıl oluosa o kadar fan var herkes uyudu mu ya

Yakisikli89
31-07-08, 01:05
UYAN sarkisi hangi albümde yeri alicak nerde yer alicak?

bu arada korsanlarin üst bölgeleri ciplak mi oluyordu ?

arjen22-tarkan
31-07-08, 16:02
Albümü Rafta Kaldı Kelimesi İnanıyorum ki Kafadan Söylenmiş ... Çünkü Tarkan Müyaptan Platin Ödül Aldı ... Hatırlatırım Onu haber yapan her kimse ...

MEGASTAR
31-07-08, 16:09
tarkanın en iyi remix albümü ayrılık zor albümüydü 6 farklı versiyon hiç biri de dinlerken insanı sıkmıyordu...umarım bu albümde öyledir....pare pare hariç...

Tarkan in hicbir albumunu su ana kadar dinlerken sklmadim

ellow
31-07-08, 17:54
Riskli bir iştir Türkiye'de remix albümü yapmak, single çıkartmak.

Çoğu kişi sizi aynı şarkılar üzerinden "ısıtıp yeniden pazarlamak" suretiyle "haksız kazanç sağlamakla" itham eder.Üstelik bir de "az sattı" damgası yersiniz ki önemli olan play'e bastığınızda ne çaldığı değil, ne kadar sattığıdır.

Halbuki remix olayı bambaşka bir evren, akustik veya alaturka versiyonlar da işin içine girdiğinde müzisyenlerin belki de hiç olmadıkları kadar özgür müzik yapabilmelerini sağlayan bir olgu.

Ama bunu anlamak için vizyon lazım tabii, eleştiri yapmakla "tespit insanı" olmanın arasındaki farkı bilmek lazım.

%100 katiliyorum:1:

yasemen958
31-07-08, 19:33
%100 katiliyorum:1:

aynen katiliyorum..uyutur bu insanlar adami..

TARKANFREAK
01-08-08, 12:03
piiiiiiiiiiiii raflarda durmusmusmusmus...cok komik gercekten.buna kimse inanmaz..haberlerden konserleri hicmi izlemiyolar yaa gercekten ayip etmisler simdi...