PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan bitmez

bounce
30-07-08, 05:18
tarkan bitmez

Tarkan bitmez Tarkan, "O artık bitti" diyenlere, yeni albümü ve yeni imajıyla yanıt verecek.

Tarkan, "Metamorfoz" albümünü beğenmeyip de kendisi için "O artık bitti" diyenlere, yeni albümü ve yeni imajıyla yanıt verecek. Sanatçı, yeni remix'leri ve seksi görüntüsüyle çok daha iddialı geliyor.
Tiesto'nun da imzası var
Tarkan, geçtiğimiz yıl sonu çıkardığı "Metamorfoz" albümündeki şarkılardan 8'ini remix yaptı. Bu proje için hem Türkiye'nin en ünlü DJ ve aranjörlerinden hem de Avrupa ve Amerika Top Ten DJ’s listelerinde uzun yıllardır bir numarada olan Tiesto'dan yardım alan sanatçı, şarkıların yeni versiyonlarının bulunduğu albümü 1 Ağustos'ta müzik marketlere sunacak.
O artık çok daha seksi
Ancak onun tek sürprizi Tiesto, Ozan Doğulu, Ozan Çolakoğlu, Erdem Kınay gibi önemli müzik adamlarının el attığı 2 CD'lik bu albüm olmayacak. Tarkan, remix albüm için yeni bir de imaj çalışmasına girdi. Sanatçı, Afrika yerlilerini aratmayan dövmeleri, aksesuvarları ve yarı çıplak haliyle, belki de bugüne kadarki en seksi imajını yarattı.
kaynak:
http://www.hurriyet.com.tr/magazin/anasayfa/9539157.asp?gid=222&sz=64930

Cravefe
30-07-08, 06:06
Bitmesi gibi sözün ortaya çıkması bile fazlasıyla komik.
O her zaman Megastarımız =)

Albümünüde merakla bekliyorum.2 CD bile olsa Tarkan için herşeye değer tabi ki her koşulda alırım.Mükemmel bir iş çıkardığından yine hiç şüphem yok.

x_y_z
30-07-08, 13:30
ben albümü çok merak ediyorum remixleri..
çıktığı zaman koşa koşa alacağım.. :)

sarıpapatya
30-07-08, 13:52
tarkan bitmedi herkezi bitirdi( BENİDE BİTİRDİ BU HALİYLE) :4: :4:

Ozz
30-07-08, 13:59
tarkan bitmedi herkezi bitirdi( BENİDE BİTİRDİ BU HALİYLE) :4: :4:

:18: güzel yorum

ezel1710
30-07-08, 16:34
tarkan tabiki bitmedi ve bitmez. sadece birileri bitirmeye calisiyor imkaynsiz olduunu bildiyi halde.bosu bosuna yoruyorlar kendilerini. yazik ya onnarada yazik urasip duruyorlar ama basaramiyorlar mümkünnde deil zaten.

bounce
30-07-08, 17:19
hürriyetin sitesindeki yorumlara baktım ve şunu anladım artık toplum tarkan açısından 2 ye ayrılmış... tarkan hastası olanlar(bizler tarkancollcular) ve tarkan a kin kusanlar......yani bu işin ortası yok.....tarkan çok zor bir süreçten geciyor umarım bu remix albümü ve uyan şarkısı tarkan a kin kusanlara cevap olur ......

ozinga
30-07-08, 17:21
insallh diyelim bounce insallh ........

emre_emre
30-07-08, 17:22
hürriyetin sitesindeki yorumlara baktım ve şunu anladım artık toplum tarkan açısından 2 ye ayrılmış... tarkan hastası olanlar(bizler tarkancollcular) ve tarkan a kin kusanlar......yani bu işin ortası yok.....tarkan çok zor bir süreçten geciyor umarım bu remix albümü ve uyan şarkısı tarkan a kin kusanlara cevap olur ......

söylediklerine katılıyorum aynan benim aklımdan geçenleri yansıtmışsın sadece hürriyetin sitesi degil çogu yere bakıyorum insanların tarkana bir tepkisi var son yıllarda yaptıgı herşeyi reklam olarak algılayanlar var ki bu son albümünden sonra daha bir ortaya çıktı ben tarkanın koyu hayranıyım ama son albümü begendin mi dersen onca aradan sonra tabiki hayır

trkntrkn89
30-07-08, 19:33

aynen öyle,artık bitti dien de çook o hep megastar olcak diende,ama bitti dienler iftira atıp başka bişi demiolar...sonra bizim gibi sevenlerde cvp vermeye çalışıo..

Turnthepage
30-07-08, 19:58
gerçekten öyle....ya kin kusuyolar tarkana yada hayranılar...ortası yok....bnm anlayamadığım bu kin neden ? tarkan hiç birşey yapmadıki....evet 4 5 yıl aradan sonra metamorfoz albümü banada cok fazla cekici gelmedi....gidip aldım evt ama sadce tarkana olan hayranlığım yüzünden...ztn farkındaysanız eski rakamlara ulaşamadı tarkan 300.000 ztn yanılmıyosam değişmeyen rakam.....tarkan son yıllarda hata yaptı...come closer albümüne o 10 yıl bekleyişe rağmen gerekli promosyonları yapmadı....5 yıl bekledi bir albüm için ve o arada serdar ortaç gibi isimler o boşluğu doldurup yer kapmaya calıstılar....ve 5 yıldan sonra metamorfoz albümü beklentiyi karşılamadı...aslında albüm cok iyi...kendi tarzı için gerçkekten mükemmele yakın bi albüm.....ama tarkan için daha farklı bi tarz beklerdim...daha iyi bir imaj daha iyi şarkılar....yani albümün ismi metamorfoz ama gerçek bi metamorfoz olmamış.....klasik tarkan sözleri nağmeleri var şarkılarda...tarkanı çekici yapan sey sexyliği ve sesi....nerde o kuzu kuzu albümündeki formu bakışları dansı şarkıları.....avrupalılar boğazın yakışıklısı lafını boşuna kullanmadılar tarkan için....türk ezgileri vardı şarkılarında göbek attıran şarkılar....yeri geldi türk sanat müziği söledi......sorma kalbim şarkısı inanılmazdı....evet bunları tarkan yaptı...come closer albümüde inanılmaz bir albüm.....ama olmadı.....evt tarkan olgunluk çağında....pare pare şarkısında da bence bunu anlatmaya calısmıs.....o sahnedeki yalnızlık buruk sevinçleri.....yeniliğe ihtiyaç duymuş olabilir....büyük bir risk alarak.....gerçktn metamorfoz geçirmek istemiş olabilir...ama daha farklı cok daha farklı şeyler deneyebilirdi.....justinin britny nn yaptığı müziğe dönmüş oldu bi yandanda....ve bu metamorfoz remix iinin yeni imajı bence süper olmş...vay anam vaya bayıldım dilli düdük ve hop hop çok iyiydi...(show tv de dinletilen şarkıların bir kısmını duyarak bu yorumları yapıyorum) umarım gerçktn bu remix farklı olur....ztn anladığım kadarıyla sanki yeni bir albümmüş gibi remix değilmiş gibi promosyonlar yapılıyo......bu gerçktn süper olabilir

herseyim
30-07-08, 22:41
allahimm cok sexy fotolari varr:)) tekrardann asik oldumm ben:) bu aradaa gercekden tarkan hicbirzaman bitmeycekk;) nazar degmesin askima:)

GMZ
30-07-08, 22:50
Tarkan Bitmez Bitemez Kimsede Bitiremez Bunları Konuşmak Ve Tartışmak Bile Saçma.
Yalnız Yeni Imajı Süper Olmuş Fotoğraflar Olağanüstü Ona Ayrı Bir Asilik,doludizginlik,hırçınlık Görüntüsü Vermiş...

asd1234
31-07-08, 01:37
İnşallah buraya metamorfoz gibi 2-3 gün sonra gelmez,bu sefer bu imaj ve şarkılar için bekleyebileceğimi hiiç mi hiiç zannetmiyorum çünkü..Yine yaptı yapacağını Megastar :)

arjen22-tarkan
31-07-08, 15:59
Tabii ki Bitmez !

MEGASTAR
31-07-08, 16:10
Tabi ki de Tarkan bitmez Tarkan biterse Turk pop muzigi bitmis demektir

ellow
31-07-08, 17:51
Evet yorumlari bende okudum ve yuh yani dedim,bu isi yapmak icin saglam celik gibi sinir lazım:))yada saglam bir psikolog devamli yanında...
Bu kadar elestiri ki kisilik hakkina saldiri babinda cok sacma,dinlersin seversin onore etmek icin takdir bildirmek icin 2 söz yazarsin...Yok elestirmek istersin onada ok ama kisiligi,kariyeri vs hakkında laf etmek sacma...
Ben o yorumlar icin suna inaniyorum 10 tanesini halk yapmis ise, geri kalanini onun camiasindaki insanlar yapiyor bence,belki cevresindeki onu cekemeyen insanlar...
Fakat negatif bir popularite var evet...elestirilerin cogu muzikal anlamda elestiriler degil,millet tozlu sayfalari tekrar tekrar karistirip toz bulutu yaparak yeni calismasini golgelemeye calisiyor sadece!!