PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ve Megastar dizlerinin üstüne çöker..

asd1234
23-07-08, 15:38
..Ve Megastar dizlerinin üstüne çöker..

O,herkes için başka bir anlam..bana göre Allah’ın bir lütfu,bize göre hayran olduğumuz insan,Tarkancoll’a göre kuruluş amacı,ülkemize göre bizi en iyi şekilde temsil eden elçimiz..Ve elbette bu özel adlandırmaların dışında,o en çok bilinen sıfatıyla “Megastar” Tarkan..Yıllar önce elele dergisinin dediği gibi, “Ulaşılmaz ama bir o kadar davetkar” olmayı başarabilen bir adam..Kendine herkesi hayran bırakabilecek bir adam..Sahne ışığı,şeytan tüyü ya da her neyse,ondan bolca almış bir adam..Sesine zaten kimsenin bir şey söyleyemeyeceği bir adam..Biraz daha yakından görebilmek için saatlerce konser vereceği yerde bekleyip,ona sesini duyurabilmek için çığlıklar atabilecek,ve ona yapılan her eleştiride onu bıkmadan savunabilecek hayranlara sahip bir adam..Sorulara mırın kırın etmeden cevap veren,adam gibi bir adam ve gözlerinin içi her seferinde gülen bir “Megastar” o..Yıllardır kendi deyimiyle “Layık olmaya çalışıyor” hayranlarına,ve oluyor da ..Ancak hep mütevazı,hep yolun başında görüyor kendini,hep çalışıp çabalamak,daha iyisini ortaya çıkarmak istiyor..Daha iyisini zaten yaptığını anlamak içinse onun konserlerinden birine gitmek yetiyor insana,en azından bana yetti..İster uzaktan izleyin,ister sahnenin dibinden,o konserden büyülenmiş gibi çıkıyorsunuz..Sadede geliyorum,4 gün önce Erdek’te verdiği konserde belediye başkanının Tarkan’a övgüleri sonucu,Megastar dayanamayıp sarıldı belediye başkanına..Ve sonra stad ayağa kalktı sanki:Türkiye seninle gurur duyuyooor!!” belki dakikalarca sürdü bu tezahürat..Ve ardından,biraz önce Vazgeçemem’i hayranlarına söyletirken,içi gülen gözleriyle bakıp “Aynen,aynen!” diyen Megastar,dizlerinin üzerine çöktü herkesin önünde,kendince selamladı hayranlarını..

Sonunu nasıl bağlayacağımı bilemiyorum,ama bu adam gerçekten hak ediyor bütün yüceltmeleri,kazandığı her şeyi ve böyle büyük bir hayran kitlesine sahip olmayı.. Ben sadece “İşte Megastarlık bu işte tevazu bu!” deyip,gerisini yorumlarınıza bırakıyorum arkadaşlar..

Ve unuttuğum bir şey var;o gün bu anlattığım muhteşem tabloyu ve bütün konseri sahnenin dibinden izlememi sağlayan Levent abiye bir kez daha teşekkürler..

Candan-asd1234

sinemtevetoglu
23-07-08, 23:24
insanlara ve hayranlarına olan saygısını ve mütevaziliğini asla kaybetmedi...büyük sanatçı olmakta yetenekten sonra ilk önce bu iki özelliği gerektirir zaten! ...ve kesinlikle katılıyorum...bu adam güzel olan herşeyi hakediyor!!! herşeyin en güzeli onun olsun!!!

x_y_z
24-07-08, 01:06
kesinlikle...yüzde yüz katiliyorum..eskiden "Pop's" diye bir dergi vardi..
"dünyanin en kalitelisi olmak zor,çok başarı ister,ama en yüksege gelince,
aman,ben artık oldum,ben zirvedeyim dersen,yerin dibindesindir demektir.
albümlerim 5 tane de satsa,500 bin de satsa,50 milyon da satsa,megastarım
demeyeceğim" diyor,mütevazi megastarimiz.. :)
yazin icin tesekkürler.. :)

asd1234
24-07-08, 14:11
Yorumlarınız için teşekkürler :) Bu Megastar bütün iyi şeyleri hak ediyor,Allah Tarkan'ımızın gönlüne göre versin herşeyi :)

Sebil
28-07-08, 21:30
Allah'in izniyle 7 kasim'da Paris'te görecegim kendisini... Süper olacak :)

bounce
28-07-08, 22:36
çok güzel ifade etmişsin okurken gülümsedim...

herseyim
28-07-08, 22:40
super yazmissin cok saoll;) butun yazdiklarin gercekden dogruu;) afferinn askimaa el opmeyide yapmis yaa bizimm kalbimize girdiii ;)

devilscream
28-07-08, 22:57
"Tarkan"i kisaca tarif et deseler böyle olurdu sanirim
yazin güzel olmus;)

eLiF
29-07-08, 16:19
ellerine sağlık çok güsel yazmışsın...:20: geçekten herşeyin en iisini en güseli hakedior.... en güseli hep onun olsun hayatı boyunca :41:

erdem
08-09-08, 22:31
zaten Atatürk ten sonra bu ülkenin yetiştirdiği ikinci önemli insandır

MassConfusion
08-09-08, 22:54
Çok güzel anlatmışsın ya gerçekten Türkiye için çok önemli bir insan ne kadar karalamaya çalışan olsada zaten kendini ispatlamış biri onun önünde kimse duramaz artık

tarkaseksüel
08-09-08, 23:30
gercekten cok gusel yazmıssınn senı tanımayı cok isterımmm dısına doktuklerın boyleyse için nasıldır kım bılır :27: :27:

asd1234
08-09-08, 23:55
Hepiniz yorumlarınız için sağolun arkadaşlar,sen de sağol tarkaseksüel :20:

*HiLaL*
09-09-08, 01:35
Harika bir yazi olmu$ ya tebrik ederim

HURRICANE
09-09-08, 01:53
Candancım kalbine sağlık burdaki tüm kalplere ulaşması gereken bir yazı;)Çok hoş TARKANİZM böyle birsey işte...

Ozge_kk
02-10-08, 13:40
muhtesem bi yazi
cok tsk ederm

TARKANFREAK
26-10-08, 06:23
bu yaziyi duvara asicam valla:) yüregine saglik gercekten..cok duygulu bir yazi olmus..

http://s2b.directupload.net/images/081026/cupzve3a.jpg (http://www.directupload.net)

veli
26-10-08, 18:21
:'' O '' gerçek bir insan ve ALLAH O' nu bizim için , insanın nasıl olabileceğini göstermek için göndermiş. işte ''MEGASTAR'' olmayı bu yüzden hakkediyor...

prenses_elaa
27-10-08, 15:47
onun yerinde başşkası olsa çoktan şişmişti bu kadar tezahurata yani söyleyecek kelime bulamıyorum onu anlatmaya kelimeler yetmzkeşke bende 1 kere onun konserine gidibilsem

ozangüney
31-10-08, 23:20
O Bir Başka Star O Allahın
Bir Lütfu
Kır Zincirleriniiiiiiii

bounce
01-11-08, 03:59
candan yazını bir daha okudum çok güzel yazıyorsun benim dediğim tarkanla ilgili değil zaten ondan bahsetmiştimmmm
benim demek istediğim çok akıcı bir üslubun var bence bunu geliştir bakarsın ilerde kitabını imzalarsın bizlere:)))))

asd1234
02-11-08, 04:27
Güzel yorumun için çok teşekkkürler bounce ama kitapla-yazıyla ilgili profesyonel bi gelecek düşünmüyorum :4: Tarkan bana bi albüm imzalasın da ben istediğiniz herşeyi imzalarım orası da var :18:

Hepinize yorumlarınız için yeniden teşekkürler arkadaşlar,yeni yazılarımı da ekleyeceğim inşallah TarkanColl'a :)

hilfa
07-11-08, 23:07
:20: çok etkilendim paylaştığın için teşekkürler:41: tarkanımdan da farklı bir davranış beklenilmezdi zaten.herşeyin en iyilerine layık aybenizim:10:

ayrilik_zor
13-11-08, 13:27
gercektende cok güzel anlatmissin Tarkan'i yüzde yüz katiliyorum sana arkadasim tesekkürler

TRap
05-03-11, 00:34
şüphem yoktur ki elinden gelse bu ülke için herşeyi yapabilecek kapasitede ve kafa yapısında bir insan.

secil.06
05-03-11, 17:04
yazı harika olmuş kelimesi,kelimesine katılıyorum

pare pare
06-03-11, 13:29
Super gercekten....

secil.06
06-03-11, 16:43
harika bir yazı süper bir anlatım olmuş ellerineyüreğine sağlık başka nasıl anlatılır ki Tarkan
sıkılma dan keyifle okudum süper

SelenYasavul
14-03-11, 18:20
cok cok cok güzel tarif etmissin :)

tarkan_mania
24-03-11, 12:27
Kendimi konserde gibi hissettim.. içim bi tuhaf oldu okuyunca..
Çok Güzel anlatmışsın..
tebrik ederim canım :22:

siboss1992
24-03-11, 22:08
cok güzel seyler yazmis candan hanim.
en cok bu yanini seviyorum tarkanin. herzaman mütevazidir.

efsane_01
03-05-11, 09:46
Ellerineve yüregine sağlık...Cok guzel yazmishsin ama daha da guzel yazabilirdin...Cunku,,TARKAN erishilmezdir!''...Gercekten!!!...

TEVETOGLU
03-05-11, 22:06
Dizlerinin üstüne çökmesi sevenlerine ne kadar saygı duyduğunun bir ifadesi bence.

secil.06
03-05-11, 22:45
yazının her kelimesine katılıyorum cok güzel yazmışlar

rojbin
06-07-11, 18:36
aynen katılıyorum,ellerine sağlık çok güzel yazmışsın...

..BTT..
19-07-11, 13:49
Ellerine Sağlık Çooook Güsel Bir Yazı Yazmışsın... bravo O Gerçekten Herşeyin Ennn İyisini Ve Ennn Güzelini Hakediyor.. Herşeyin En Güzeli Hayatı Boyunca Hep Onun Olsunn... TARKAN Sen Anlatılmazsın! Senii Herşeyden Çooooooooooooooo..kkk Seviyorum..
:4:

ece**
19-07-11, 14:16
Candancım ben kaçırmışım bu yazıyı yahu..gerçekten harika yazmışsın.çok net ve yalın olarak anlatmışsın duygularını...Kendimi orda gibi hissettim bian :) Yüreğine sağlık...

sena T@RKAN
31-07-11, 16:55
işte bu çok güzel ifade etmişsin okurken gözyaşlarımı tutamadım eline saglık

MlkeTarkn
01-08-11, 01:02
Gerçekten çok güzel bi yazı olmuş.Ellerinize sağlık.Evet o en iyisini hakediyor her zaman.İnşallah hepte öyle olur.Bizim sevgimiz daima onunla.Onu çooookk seviyorum.

İffeT.T.
05-08-11, 18:20
Gerçekten çok güzel ve doğru yazmışsın. Kelimesi kelimesine katılıyorum. Allah Tarkan'ın gücünü kuvvetini arttırsın, onu hep görmek, şarkılarını dinlemek istiyoruz... Ünvanını hakeden yegane sanatçılardan biri o. Onu çok seviyoruz :)

seyma_tt
05-08-11, 18:37
Of harika yazmışsın:) Duygularını yazıya dökmek kadar rahatlatıcı bişey yok , sende bunun üstesinden güzel bi şekilde gelmişsin .Çok güzel bi yazı olmuş:))

..BTT..
05-08-11, 21:35
Of harika yazmışsın:) Duygularını yazıya dökmek kadar rahatlatıcı bişey yok , sende bunun üstesinden güzel bi şekilde gelmişsin .Çok güzel bi yazı olmuş:))

Gerçekten katılıyorum.. İnsan duygularını yazıya dökünce gerçekten rahatlıyoo :))

MlkeTarkn
06-08-11, 02:06
Gerçekten katılıyorum.. İnsan duygularını yazıya dökünce gerçekten rahatlıyoo :))

Evett hem de nasıll :)

aysunnn
06-09-11, 00:53
insanlara ve hayranlarına olan saygısını ve mütevaziliğini asla kaybetmedi...büyük sanatçı olmakta yetenekten sonra ilk önce bu iki özelliği gerektirir zaten! ...ve kesinlikle katılıyorum...bu adam güzel olan herşeyi hakediyor!!! herşeyin en güzeli onun olsun!!!

kesinlikle katılıyorum çok mütevazi bi insan trkaan

efsane_01
30-07-12, 18:47

Haklısın Erdem.:20: