PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'a Seyirci Şoku

Ozz
21-07-08, 11:54
Valla heberi aynen veriyorum. Buyrun burdan yakın diye yorumumu yapıyorum. Nedir bunun gerçeği diye de merakla soruyorum :19:

Tarkan’a seyirci şoku
BORA BAĞCIBAŞI
Megastar Tarkan, önceki akşam Erdek Belediyesi tarafından düzenlenen konserler kapsamında Erdek 18 Eylül Stadyumu’nda sahneye çıktı.

Konserinde eski ve yeni şarkılarını seslendiren Tarkan’ı izlemeye yaklaşık 2 bin kişi geldi. Sahnedeki şovlarıyla dikkat çeken Tarkan, “200 bin tatilcinin bulunduğu ilçede bu kadar mısınız? Hep ben mi oynayacağım? Biraz da siz oynayın” diyerek sitemde bulundu. İki saat boyunca sahnede kalan Tarkan, sevilen şarkılarıyla hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
Konser sonrası şarkıcı, basın mensuplarının sorularını cevapsız bıraktı. Erdekli olan Osmantan Erkır ile Yılmaz Morgül de, konseri izleyenler arasındaydı.

Kaynak: http://www.milliyet.com.tr/default.aspx?aType=HaberDetay&Kategori=magazin&ArticleID=969316&Date=21.07.2008&ver=33

tunalı
21-07-08, 12:11
ağzı olan konuşuyo kalemi olan yazıyoo
türkiyede anladığım tek bir şey var oda
haberlerin sadece gazete sayfalarını doldurmak için yapıldığı
bu haberin yalan olduğu anlamına gelmiyor tabii
belki diğerleri yalandr
hergün farklı farklı şeyler yazılıp çiziliyor
bu işin başına artık adam gibi haber yapacak kişi ler lazım
bu ne yaa kalemi eline alan gazetelere yazıyo
yalan olsun doğru olsun hiç önemi yopk
yeterki sayfalar dolsun insanlar o gezeteyi alsın herşey tiçarete döküldü yaa herşey herşey

x_y_z
21-07-08, 12:13
bi haber 50 bin diyor,bir haber 10 bin diyor,biri 5 bin diyor..hangisi doğru.. ?

asd1234
21-07-08, 13:27
Arkadaşlar 5 bin kişi filan vardı o konserde.Tarkan "200 bin tatilcinin bulunduğu ilçede bu kadar mısınız?" diye birşey de söylemedi ayrıca. Gül döktüm yollarına'yı söylerken "Hep ben mi oynayacağım,biraz da siz oynayın" dedi seyircilere gülerek,hepsi bu. Ayrıca Erdek Belediye başkanı konserin sonlarına doğru bir konuşma yaptı ve "Dediler ki Tarkan 100 bin kişiden aşağı konser vermez" dedi,tam o anda da Tarkan "Yok canım,olur mu öyle şey,her zaman" dedi,buna benzer bir şey söyledi gülerek..Yani seyirciyle ilgili bir problem yoktu o konserde,biline..

aylin_23
21-07-08, 13:46
peki konser alanı tam dolumuydu

dudu
21-07-08, 14:29
yalandır ya 2006 da ankara konserinde koca hipodroma 10 bin kişi yazdılar ama rahatlıkla söyleyebilirim ki en az 60 bin kişi vardı herkes bişi uğduruyo boşverin biz keyfimize bakalım

sinemtevetoglu
21-07-08, 15:08
ağzı olan konuşuyo kalemi olan yazıyoo
türkiyede anladığım tek bir şey var oda
haberlerin sadece gazete sayfalarını doldurmak için yapıldığı
bu haberin yalan olduğu anlamına gelmiyor tabii
belki diğerleri yalandr
hergün farklı farklı şeyler yazılıp çiziliyor
bu işin başına artık adam gibi haber yapacak kişi ler lazım
bu ne yaa kalemi eline alan gazetelere yazıyo
yalan olsun doğru olsun hiç önemi yopk
yeterki sayfalar dolsun insanlar o gezeteyi alsın herşey tiçarete döküldü yaa herşey herşey

...aynen! ...

bounce
21-07-08, 17:07
yalandır ya 2006 da ankara konserinde koca hipodroma 10 bin kişi yazdılar ama rahatlıkla söyleyebilirim ki en az 60 bin kişi vardı herkes bişi uğduruyo boşverin biz keyfimize bakalım
yavaş atalım lütfen o konserde bende vardım öyle 60 bin kişi yoktu en fazla 10 bin kişiydi o da en fazla......

arjen22-tarkan
21-07-08, 18:21
Ben Konseri Görmediğim İçin Yorumda Bulunmayacam Ama Söyledikleri Gibi 2 bin kişi katılmışsa ne olmuş ...

Ozz
21-07-08, 18:32
Ben Konseri Görmediğim İçin Yorumda Bulunmayacam Ama Söyledikleri Gibi 2 bin kişi katılmışsa ne olmuş ...

Sorun katılan kişi sayısı değil. Yani tabiki de seyirci sayısı önemli ama, şehre, organizasyona, konser alanına göre değişir. Önemli olan İHA gibi önemli bir ajansın 50 bin demesi, milliyetin 2 bin demesi. Aradaki fark çok komik yaa:28: birileri yalan haber yapıyor... ama kim... neden demicem çünkü Tarkan sözkonusu olunca millete bişeyler oluyo..:18:

denizmavisi
21-07-08, 20:28
az veya çok ne fark eder Türkiye'de her zaman en çok seyirci toplayan kişidir ve bunu çekemeyenler de seyirci sayısını olduğundan daha düşük göstererek hasetlik yapıyorlar kıskananlar çatlasın ne diyim

dudu
21-07-08, 20:35
yavaş atalım lütfen o konserde bende vardım öyle 60 bin kişi yoktu en fazla 10 bin kişiydi o da en fazla......
valla koca hipodrom yemek için bile 400 metre uzaklığa gitmiştik.bence atmıyorum.sitede 50 bin yazıyo zaten

veli
21-07-08, 20:43
belki de iyi bir haber verilmdi ama 2 bin çok da zaz sayılmaz
başka sanatçılar o na bile razı oluyo

serkoy
21-07-08, 21:46
hipodrom konseri 50.000 kişi vardıı öyle yazılmıştı o zamanlar...

serkoy
21-07-08, 21:49
Ayrıca biletlerin en az 50 milyon olduğu söyleniyor halkımız konserlere pek para verip gitmeyi sevmez 2 bin kişi geldiyse bile bu küçük bir yer için iyi bir rakam...

bounce
21-07-08, 21:54
dikkat ettiniz mi milliyet in haberinden sonraki yorumlara .....ben kes kopyala yaptım hiç birşeye dokunmadan lütfen bu yorumları dikkate alın çünkü bunlar bir müzik eleştirmeninin yada prodüktörün yorumları değil tamamen olaya duygusal yaklaşan halkın yorumları keşke iyi yorum yapanda olsaydı....

[17:12 - cüneyt ates] Balon patladı..
Tarkan en baştan beri büyük bir medya balonuydu, sanırım 3-4 sene sonra ismini hatırlayan bile kalmayacak. Türk pop müziğinde 2tane ana kraliçe var Ajda Pekkan ve Sezen Aksu, daha yıllarcada bu ikilinin yeri doldurulamayacak.

[16:34 - nes21] Demiştim!!!
Tarkan'ın KuzuKuzu albümü çıktığı ve iki konsere aynı hafta gittiğim o sene yanımdakilere demiştim. "Eğer bundan iyi veya hemen hemen aynısı bir albüm yapamazsa işi biter" Gerçekten de öyle oldu. Bir daha aynı veya daha üstü şarkıları yakalayamadı maalesef. Hep aynı hep aynı da insan sıkılıyor. O kadar sevmeme rağmen bu sene ne albümünü aldım ne de bir konserine gidiyorum. Bence farklı ve daha iyi bir şey yapması lazım. Böyle giderse 100 kişi de zor gelir konsere

[16:24 - arslan1907] Söndüü
tarkan söndü. . . fazla batıya kaydı. . kariyeri de kaydı:)

[16:21 - cuthbert1919] Tarkan
mega star hahahahah mega dan sonra hangi kelimeyi üfürecekler çok merak ediyorum. . .

[11:17 - erson erkoc] Tarkan'ın yanlışı
Dünyaya acılacam derken türk seyircini ihmal ettiğini farkındadır umarım artık türkiyeye dönüp ülkesinde yaşar umarım.

[10:43 - tekil_zat] Tarkan;
senden ciddi güzel bir albüm bekliyoruz artık. iyi niyetle baştan ve baştan dinliyorum bu albümü ama olmuyor. cidden çok kötü!

[07:25 - Hasan ACAR] Evet tarkancım gerçek "metamorfoznunun" zamanı gelmiş demekki.
öyle lafla peynir gemisi yürümez.

x_y_z
21-07-08, 22:00
tarkan'in 2 bin kişiyi birakin 20 bin kişiye bile konser vermesi az gibi gleiyor bana..sonucta zamaninda 200 binleri yakalamis kisi...800 bin kisilik festival unutlurmu..! dudu zamaninda,avea ile verdigi 50 bin kisilik konserler unutulur mu..ancak metamorfozla işi çok zor..ah tarkan ah,sezen yok nazan yok dedin,
her albümde 3 milyon satan sen,1 milyonu bile gecemedin..
tarkan sarsil kendine gel,sezenle albüm yapin..

HURRICANE
21-07-08, 23:40
O konseri 5000 kişi izledi!Ve tüm biletlerin tükendiğinide bizzat duydum;)TARKAN ın seyirciden yana hiç şikayeti oldugunu sanmıyorum!ki bu yaz erdek in tatilcilerle beraber nufusu 20 bini geçmez:)200 bın nereden çıktı onuda anlamadım:)))

ellow
21-07-08, 23:46
O rakamda az degil,konser verilen yer buyuksehir degil!!
Evet ya Aksu ve Oncel ile tekrar calısmaya baslasa keske!!

trkntrkn89
22-07-08, 00:11
ya paralı konser verirse millet tabi gitmez ama 5.ooo kişi gitmiş o bile iyi,tarkanın türkiyede halk konseri wermesi gerekir yani herkes ööle yapıo...parasız olsaydı kaç bin kişinin gitceğini görürdük ama bunlar hep hata 50-100 milyona konser verirse memleketin halide zaten millet ancak 1 milyar maaş alıo 4 kişi aile olsa 200 yada 400 milyon olcak sonra bu aile ne yicek evde,,durum böyle bence paralı konser saçma istanbulda olabilir ama erdekte olmaz,diyarbakırdada paralı yaparsa artık 100-200 kişiye konser veriir

HURRICANE
22-07-08, 05:43
tarkan'in 2 bin kişiyi birakin 20 bin kişiye bile konser vermesi az gibi gleiyor bana..sonucta zamaninda 200 binleri yakalamis kisi...800 bin kisilik festival unutlurmu..! dudu zamaninda,avea ile verdigi 50 bin kisilik konserler unutulur mu..ancak metamorfozla işi çok zor..ah tarkan ah,sezen yok nazan yok dedin,
her albümde 3 milyon satan sen,1 milyonu bile gecemedin..
tarkan sarsil kendine gel,sezenle albüm yapin..

TARKAN ın Erdekte 20.000 kişilik konser vermesi imkansızdı ki zaten;)Erdekjşehir stadı na 20 bin kişiyi bırak 10 bın kişiyi sığdıramazsın;)Basılan tüm biletlerde tükendi böyle bir haberi niye vermişler onuda anlamadım;)İnsan bir araştırır haber yapmadan önce !Zaten gece klubü açılışı için yapılan bir anlaşmaydı ki o!1.500 kişilik kapasitesi olan bir gece klubüydü;)ki tam 5000 adet bilet basıldı ve hepside tukendı bınlerce ınsanda dısarıda kaldı!bilet almak isteyenlere bılet verılmedı stadın kapasitesi belliydi çünki;)

Hatta TARKAN ın ağzından erdek belediye başkanı yine konser için söz bile aldı;)Ne alaka yani seyirci şoku olayı :)))Herkesin buyulendıgı bır konserdı tam tersını gostermeye çalışanlara sadece guluyorum:)))Tarfık felc olmus tum bıletler tukenmiş TARKAN memnun kalmıs seyırcı memnun kalmıs tekrarı için söz alınmış daha ne olması gerekır?:))

Tar-Khan
22-07-08, 06:26
ya illa dolacak diye birsey yok...
müzik piyasasi bi hayri düstü her alanda...
tarkan berlinde konserin iptal sebebini rahatsizlikdan dolayi oldugunu acikladilar..
ama arastirdim... sorusturdum...
organizatörler ve bilet satis yerlerin söylemi...
bilet satilamadi dogru dürüst...
olur böyle seyler..

kujo
22-07-08, 06:27

sende biz gitmesek gormesek bizi yiyeceksin. yavas gel 10 bin mis. sen on dakika sonra cikmissin sanirim konserden.

tunalı
22-07-08, 12:28
daha neler

trkntrkn89
23-07-08, 02:04
ya biz 2 bin 5 bin tartışıoz hala gülben ergeni bile 50 bin kişi dinlemeye gitmiş(tabi konser ücretsiz),ben merak ediorum tarkan 2-5 bin kişiyle tatmin oluomu merak ediorum,,,