PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ben Hiç Tarkan'ın Baldızı Olmadım..

badboyserkan
18-07-08, 21:38
BERNA ÖZTÜRK İÇİNİ DÖKTÜ

TARKAN'IN BALDIZI OLARAK ÜNLENEN DJ. BERNA ÖZTÜRK, HABERTÜRK EKRANLARINDA SABA TÜMER'E İÇİNİ DÖKTÜ.

http://img146.imageshack.us/img146/7198/makethumbnailxk8.jpg (http://imageshack.us)

O bu ünvanı, lakabı, yakıştırmayı kabul etmese de biz onu Tarkan'ın baldızı hatta bir arada Teoman'ın sevgilisi olarak tanıdık. 'Dancing inthe sun' adlı bir albüm çıkartan Öztürk Habertürk'ün sevilen programı 'Saba Tümer'le Bu Gecce'ye konuk oldu. Basında hakkında çıkan bu yakıştırmalara fena halde sinirlendiğini belirten Öztürk Teoman'la hiç bir zaman sevgili olmadığının altını çizdi; 'Teoman'ın sevgilisi değildim. Arkadaştık, hala da öyleyiz. Tarkan'ın baldızı da hiç olmadım. Çünkü Bilge ile Tarkan evlenmediler. Bunların aslında hiçbiri gerçek değil. Bu başkalarının düşüncesi. Ben kendimi hiç bir zaman böyle yorumlamadım. Benim hayatımda bu ilişkiler yumağı benim için önemli olmadı'. Ablasının Tarkan'dan ayrılması hakkında ise temkinli konuşarak ''O onun duygusu. O kendini nasıl ifade etmek istiyor bilmiyorum. Onun adına konuşmak istemem. Ayrılmaları beni etkilemedi. Sadece ablam adına bir takım hisler var. Tarkan ya da başkası benim için önemli değil. Benim için ablamın sevgilisiydi. Bir ilişkisi bittiği için bir takım duygularım var sadece. Çok uzun süredir birliktelerdi, ayrıldılar. Tarkan olmasıyla da alakası yok.' dedi.

DJ Berna Öztürk’ ün seçtiği şarkılardan oluşan 'Dancing In The Sun', çıktı. Albüm Türkiye’de bir kadın DJ tarafından hazırlanan ilk toplama albüm.

'Dancing in the Sun', Electro, house, techno soundlarda gezinen bir albüm. Son dönem hitleriyle, Berna Öztürk’ün seçtiği, dj setlerinde çaldığı parçalardan oluşuyor.

kaynak: gecce.com

x_y_z
18-07-08, 21:46
iyi de Bernayi herkes Tarkanin baldizi diye tanidi..
bilgenin kız kardesi olmasaydi,bilgede Tarkanın sevgiliisi olmasaydi,
neden ad o kadar ünlü olacakti ki..?

simdi sokaga cikalim herkese "dj berna "desek cogu kisi " o kim yaaa"
der..sonra "tarkan'in baldizi" deyince "aa o mu" der..
bana Berna'nın Tarkanla bilge bir arada olmadan önce tanınan bir yer söyleyin..hiç yok..bilgede tarkan sayesinde ünlü oldu bernada..

asd1234
18-07-08, 22:07
Öyleyse Berna Öztürk hiç Tarkan'ın baldızı olmamış,ama hep Tarkan'ın baldızı olarak tanınmış biri..

tunalı
18-07-08, 22:44
ımmmmmm aslında haklı galiba
kendi yeteneğiyle gündemde dururken neden herzaman ona böle adlarla yakıştırma yapıyolar ki

pare_pare
19-07-08, 00:04
aman ya iyi olmadıysa olmadı çok önemli sanki

ezel1710
19-07-08, 15:31
iyi de Bernayi herkes Tarkanin baldizi diye tanidi..
bilgenin kız kardesi olmasaydi,bilgede Tarkanın sevgiliisi olmasaydi,
neden ad o kadar ünlü olacakti ki..?

simdi sokaga cikalim herkese "dj berna "desek cogu kisi " o kim yaaa"
der..sonra "tarkan'in baldizi" deyince "aa o mu" der..
bana Berna'nın Tarkanla bilge bir arada olmadan önce tanınan bir yer söyleyin..hiç yok..bilgede tarkan sayesinde ünlü oldu bernada..

:20: :20: :20:

sinemtevetoglu
19-07-08, 17:30
Berna Öztürk TaRkAN'ın hiç bir zaman baldızı olmadı evet! olamazda yakışmıyor çünkü...abla kardeş onun hayatından tamamen çıkıp gitsinler artık bence! saçma sapan yorumlar da yapmasınlar...

arjen22-tarkan
19-07-08, 17:33
Doğru Diyor Tarkan'ın Baldızı Olması İçin Tarkan ile Bilgenin Evlenmesi Lazımdı

bounce
19-07-08, 18:25
evet doğru söylüyor ama ben şöyle bişey sezdim biraz tarkan a kini var ablasıyla ayrıldığı için.....