PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hızını alamadı ilk albümüne iki klip çekti..

x_y_z
17-07-08, 14:15
Tarkan'ın vokalisti olarak tanınan Ebru Aydın, müzik dünyasındaki sessizliğini 'Müsaadenizle' adlı albümü ile bozdu. Piyasaya hızlı bir giriş yapan şarkıcı hızını alamayarak, iki klip birden çekti.

Sade oldu
'Bir Gün Mutlaka' ve 'Yalancı Dünya' şarkıları için kamera karşısına geçen Ebru Aydın, Mustafa Özen'in yönetmenliğinde çalıştı. İddialı şarkıcı, "Sade ve şık kliplerim olsun istedim. Bazı sanatçılar kendilerini o kadar çok gösteriyorlar ki, şarkı kayboluyor. Ben şarkının ön plana çıkmasını istedim" dedi. Ebru Aydın, albüm sürecinde destek görmediği Tarkan'la ilgili şunları söyledi: "Tarkan'ın her zaman yanımda olacağını düşünürdüm ama öyle değilmiş. Maalesef bana Tarkan değil, onun rakipleri Mustafa Sandal ve Gökhan Özen yardım etti. Onların yürekleri inanılmaz güzel."

http://arsiv.sabah.com.tr/2008/07/15/gny/haber,1525294B799E4FB7A36EFA60454A7107.html

tunalı
17-07-08, 14:36
bu ne yanii şimdi
hıh
sanki adam mecbur
murat boza yaptıda bir faydasınımı gördü

Pamela_beyazgul
17-07-08, 15:03
bu ne yanii şimdi
hıh
sanki adam mecbur
murat boza yaptıda bir faydasınımı gördü

haklisin. katiliyorum. Tarkan mecbur degilki.

SiyaNur
21-07-08, 00:13
Ne demek mecbur değil.Anında Tarkan'ı koruma için satıyorsunuz.Kız onun vokalistiydi,Murat Boz'a ettiği yardımın yarısını yapsa belki daha hayırlı ve vefalı bir alışveriş olacaktı.Nereden biliyorsunuz da hemen zorunda mı diyorsunuz? Açıkçası ben Tarkan'la çalışsam ve albüm çıkaracak olsam tabiki yardım beklerim.Kaç yıllık star sonuçta?

bounce
21-07-08, 17:11
Ne demek mecbur değil.Anında Tarkan'ı koruma için satıyorsunuz.Kız onun vokalistiydi,Murat Boz'a ettiği yardımın yarısını yapsa belki daha hayırlı ve vefalı bir alışveriş olacaktı.Nereden biliyorsunuz da hemen zorunda mı diyorsunuz? Açıkçası ben Tarkan'la çalışsam ve albüm çıkaracak olsam tabiki yardım beklerim.Kaç yıllık star sonuçta?
evet aynen katılıyorum vefa diye bişey var şu hayatta ve alırsan birinin ahının çıkar aheste aheste......

Blg
21-07-08, 17:15
Bunun vefa ile alakası yok, profesyonellikle ilgisi var. Bir çok sebepten Tarkan hanımefendi ile beraber çalışmak istememiş olabilir. Kaldı ki A-Acayipsin dönemimde ikisinin arasında aşk dedikoduları bile çıkmıştı. Madem Mustafa Sandal ile Gökhan Özen'in yüreği Tarkan'dan çok daha güzel, Ebru hanım layığını bulmuş :)

Ayrıca Gökhan Özen ile Mustafa Sandal'ın da onca albüm çıkaran kişi varken neden Tarkan'ın eski vokalistine "yardım" etme gereği duyduğu çok açık... Kendi isimlerini Tarkan ile aynı mısrada tutabilmek için herşeyi yapar bunlar.

yasemen958
21-07-08, 17:48
:20:
Bunun vefa ile alakası yok, profesyonellikle ilgisi var. Bir çok sebepten Tarkan hanımefendi ile beraber çalışmak istememiş olabilir. Kaldı ki A-Acayipsin dönemimde ikisinin arasında aşk dedikoduları bile çıkmıştı. Madem Mustafa Sandal ile Gökhan Özen'in yüreği Tarkan'dan çok daha güzel, Ebru hanım layığını bulmuş :)

Ayrıca Gökhan Özen ile Mustafa Sandal'ın da onca albüm çıkaran kişi varken neden Tarkan'ın eski vokalistine "yardım" etme gereği duyduğu çok açık... Kendi isimlerini Tarkan ile aynı mısrada tutabilmek için herşeyi yapar bunlar.
:20: :20:

ekrem
25-07-08, 00:46
mutlaka bi sebebi vardır yardım etmemesinde cok yoğun biri olduğunu hepimiz biliyoruz zaten tarkanın, ayrıca yukardaki arkadaslarımızın söylediği gibi mecbur değil ve görülüyoki tarkanı mustafa sandal gibi bizim hiçç sevmediğimiz bi adama satmış mustafa sandalı tarkandan daha önde göstermeye çalışmış bence iikide yardım etmemiş tarkan..

trkntrkn89
25-07-08, 00:54
ya tarkan bunları işe alırken size albümünüzde yardım edecem die söz mü verio,iyiki vermemiş verse zaten tarkan olmaz serdar ortaç olur

kevser
20-08-08, 02:04
ya o kadına yardım etse ne olur ben geçen gün rastladım bi klibine iğrenç olmuş sesinide beğenmedim ayrıca o da kısa yoldan para kazananlar kervanına katılmış bence o yüzden tarkandan ve bizden uzak Allaha yakın olsun

Sütten agzi yandi, yogurdu üfleyerek yiyo tabi adam, hakli!

gkn__aşkı
02-01-09, 19:37
Tarkan'ın vokalisti olarak tanınan Ebru Aydın, müzik dünyasındaki sessizliğini 'Müsaadenizle' adlı albümü ile bozdu. Piyasaya hızlı bir giriş yapan şarkıcı hızını alamayarak, iki klip birden çekti.

Sade oldu
'Bir Gün Mutlaka' ve 'Yalancı Dünya' şarkıları için kamera karşısına geçen Ebru Aydın, Mustafa Özen'in yönetmenliğinde çalıştı. İddialı şarkıcı, "Sade ve şık kliplerim olsun istedim. Bazı sanatçılar kendilerini o kadar çok gösteriyorlar ki, şarkı kayboluyor. Ben şarkının ön plana çıkmasını istedim" dedi. Ebru Aydın, albüm sürecinde destek görmediği Tarkan'la ilgili şunları söyledi: "Tarkan'ın her zaman yanımda olacağını düşünürdüm ama öyle değilmiş. Maalesef bana Tarkan değil, onun rakipleri Mustafa Sandal ve Gökhan Özen yardım etti. Onların yürekleri inanılmaz güzel."

http://arsiv.sabah.com.tr/2008/07/15/gny/haber,1525294B799E4FB7A36EFA60454A7107.html

işte gökhan özen farkı.
işinize gelmeyince nasıl da kızardınız.

Ferya
02-01-09, 19:46
Isine gelmiyorsa cikar gidersin bu sayfadan!!!!!!!!!!!!!!!
TARKAN 1 NUMARA

hilfa
03-01-09, 01:01
:10: Tarkanım eğer yardım etmemişse vardır bi bildiği :20: Ebru hanımı bizden çok o tanıyor herşey dışardan göründüğü gibi değildir bazen:13: bu arada bu sitede Tarkan düşmanlarımı türedi nedir anlayamadım kimse onları burada zorla tutmuyor:13:

gkn__aşkı
05-01-09, 22:40
Isine gelmiyorsa cikar gidersin bu sayfadan!!!!!!!!!!!!!!!
TARKAN 1 NUMARA
daha nazik konuşabilirdiniz.

siboss1992
06-01-09, 03:40
bir sebei vardir diye düsünüyorum..
ama belki murat boza yardim ettigi gibi ebruyada biraz olsada yardim
etseydi.. ama eminim bir nedeni vardir..
cünkü tarkan insanlara baskalari icin birsey yapmayi cok seviyor..
o bir melek:10:

Bounce21
06-01-09, 04:11
ya tarkan bunları işe alırken size albümünüzde yardım edecem die söz mü verio,iyiki vermemiş verse zaten tarkan olmaz serdar ortaç olur

Sen dogru soyledin aslinda ama ortada belki bir sebeb vardir, o yuzden destek olmamis.. Yoksa Tarkani biliriz biz..

elifyurtkuran@ttnet
09-12-09, 14:03
o kıza değiil de murat boza yardım etmişse vardır bi nedeni...

fatihvefatih
09-12-09, 15:22
[QUOTE=x_y_z;111536]Tarkan'ın vokalisti olarak tanınan Ebru Aydın, müzik dünyasındaki sessizliğini 'Müsaadenizle' adlı albümü ile bozdu. Piyasaya hızlı bir giriş yapan şarkıcı hızını alamayarak, iki klip birden çekti.

Maalesef bana Tarkan değil, onun rakipleri Mustafa Sandal ve Gökhan Özen yardım etti. Onların yürekleri inanılmaz güzel."

RAKİPLERİ Mİ? :28: TARKAN'IN RAKİPLERİNE BAKAR MISINIZ MUSTAFA SANDAL VE GÖKHAN ÖZEN'MİŞ :28: MUSTAFA SANDAL'I SEVERİM AMA BİLİRİMKİ TARKAN'A RAKİP OLAMAZ, FAKAT GMKHAN ÖZEN'İN RAKİP OLMASINA ACAYİP GÜLDÜM, ACAYİPPP :28:

Bamboo
09-12-09, 17:09
nankör kedi uzanamadığı ciğere pist dedi..

starzu
10-12-09, 02:02
ama ya bu kızda her albüm çıkardığında böyle yapıyor hala kendi ayaklarının üzerinde duramıyormu canım bir albüm çıkarken birde klip çekerken tarkana sataşır sitem eder sonra ne albüm duyulur ne şarkılar nede kendi görünür taaki birdahaki albüme kadar :15:

fatihfatih aynı düşüncedeyim beraber gülelim hadi:18::28:

trknmania
10-12-09, 11:58
ama ya bu kızda her albüm çıkardığında böyle yapıyor hala kendi ayaklarının üzerinde duramıyormu canım bir albüm çıkarken birde klip çekerken tarkana sataşır sitem eder sonra ne albüm duyulur ne şarkılar nede kendi görünür taaki birdahaki albüme kadar :15:

bence de bu kız kendi ayakları üzerinde durmayı bunca sene beceremediyse bir daha da hiç beceremez bence...boşuna da tarkanıma yardım etmedi diye laf söylemeye kalkmasın...
ben tarkanın albüm yapmış vokalistleri arasından en çok cenk yükseli taktir ediyorum..ve sonuna kadar destekliycem cenki...çünkü çok rahat tarkandan şarkı alıp zirveye oturabilirdi..ama yapmadı..kendi kanatlarıyla uçmak istedi..tamam belki çok iyi reklamı yapılmadı,belki de çok satan bir albüm de olmadı ama inanıyorum ki diğerleri arasından sıyrılıcak cenk birgün...