PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dj'i Tiesto'dan Tarkan'a özel parça!

Tarkan2006
17-07-08, 13:40
Dünyanın en iyi Dj'i Tiesto'dan Tarkan'a özel parça...
17.07.2008 10:09:00

Dj Tiesto Tarkan'ın 'Dağ Gibi' şarkısına miks yaparak Türkiye turnesi öncesi Türk hayranlarına büyük bir jest yaptı. Dünyanın, ilk canlı konser veren DJ'i Tiesto, yeni albümü 'In Search Of Sunrise'ın dünya turnesine; muhteşem bir ses, ışık, sahne ve görsel şovdan oluşan özel prodüksiyon ile çıkıyor. Ses ve ışığın birlikteliğini sahneye yansıtan, gittiği her ülkede izlenme rekorları kıran DJ Tiesto, performanslarını görsel bir şölen eşliğinde dinleyicilerine sunuyor.

ÖNCE BODRUM'DA
2008 Olimpiyatları'nın açılış seremonisi için sipariş edilen müziklerin prodüksiyonunu gerçekleştiren ve Hollanda Kraliçesi tarafından 'şövalye'lik unvanı verilen Tiesto, 17 Temmuz Perşembe günü Bodrum'da çok özel bir şov ile dinleyicilerinin karşısında olacak. 18 Temmuz günü ise İstanbul'daki hayranlarının karşısına çıkacak.

Bodrum Catamaran ve İstanbul Dünya Ticaret Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan konserlerin biletleri, www.ticketturk. com ve gişelerinde satışa sunuldu. 16 Kasım 2007'de İstanbul'da ilk canlı konserini veren DJ Tiesto'nun Türkiye'deki tüm konserleri büyük ilgi görüyor ve katılımın en yüksek olduğu etkinliklerin başında geliyor.

Sarkinin 40saniyesini burdan dinliyebilirsiniz
http://www.kanaldhaber.com.tr/haberdetay.aspx?haberId=12800&catId=38

ekrem
17-07-08, 13:44
dinledim keşke daha hareketli parçalarınada yapsa ama buda güzel gerci sadece 40 saniyesi ver burda yorum yapmak yanlış olabilir

Pamela_beyazgul
17-07-08, 14:15
acikcasi orijinali daha guzeldi

x_y_z
17-07-08, 14:16
:18: iyi de sarkinin adi dag gibi degil kii...

tunalı
17-07-08, 14:24
bi kere o şarkınn adı dağ gibi değil derya gibi
ve pek bepğenmedm açıkçası

x_y_z
17-07-08, 14:28
sarkinin adi pare pare :D

devilscream
17-07-08, 15:01
neyse sarki adi hatasina pek takmim:P
fena sayilmaz,ama hareketli sarkilardan birisi daha iyi olurdu sanki

scorpioness
17-07-08, 15:13
Remix olunca şarkıların ismide remixleniyordur belki biz bilmiyoruz :P Dinledim olması gerektigi gibi olmuş işte teşekkürler..

RaSKaS
17-07-08, 15:20
fena olmamış bence , beğendim.
keşke vay anam vay'a da remix yapsaydı

sarıpapatya
17-07-08, 15:29
tamamını dinlemeden pek bişey söylememek lazım yavaş bir şarkı yinede güzel olmuş hareketli şarkılardan birini seçseydi daha güzel olurdu buna eminim

dudu
17-07-08, 15:30
bence hiç olmamış normal ritmlerden hiçbir farkı yok açıkçası kendisinide hiç sevmem :13:

Ozz
17-07-08, 15:41
Tiesto'nun Pare Pare'ye remix yapacağını duyar duymaz tam da böle bişi düşünmüştüm. Ama remixlerde parçanın akışında ani değişimler olabilir. Yavaşlayabilir vs. o yüzden sadece 40 sn ile yorum yapmak bana göre doğru olmaz. tamamını bekliyorum...

Ganador
17-07-08, 16:24
cok trance olmus tabiiki hepsini dinlemek lazim ama tiestonunda tarzi bu zaten house bir sey beklenemezdi

eskalen
17-07-08, 18:34
Farkli background kullanmis Tiesto, Pare Pare sarkisi icin.....Acaba neden Pare pare? yada neden yalniz pare pare?.....Diger hareketli sarkilara yapsaydi Tam otururdu.....Yine de fena sayilmaz.....40 saniye ile tam remix anlasilmaz..Tam dinlenirse kavranilir....Tesekkurler haber icin....

herseyim
17-07-08, 18:45
cok tesekkurler;) cok guzel oldu bence:) dj tiestoya cok tesekkur ederim tarkan icin sarki yaptigi icin:)

xmenon
17-07-08, 19:23
Tamamını ne zaman dinleyebilicez acaba?

tarkantutkunu
17-07-08, 19:23
tiesto tarkanın metamorfoz albümünü dinlemiş ve kendine en uygun parça olduğu için pare pareyi seçmiş

tarkantutkunu
17-07-08, 19:26
Madonna, Justin Timberlake ve Faithless gibi dünyanın önde gelen sanatçılarına prodüktörlük ve remix'ler yapan ünlü DJ Tiesto, Tarkan'ın ''Pare Pare'' adlı parçasına remix yaptı.

Konserlerine çok büyük ilgi gösteren Türk seyircisini 'coşku dolu ve eşsiz' olarak tanımlayan Tiesto, Cuma gecesi İstanbul'da vereceği konserinde çok büyük bir süprizle hayranlarının karşısına çıkacak. Tiesto, bu defa Tarkan'a yaptigi remix surpriziyle İstanbul seyircisiyle buluşacak.

Tarkan ile geçen yıl Türkiye'ye dev canlı konseri için gelişinde ilk temasları yapan Tıesto, Megastar'ın son albümündeki parçaları dinledi ve kendi tarzına en uygun bulduğu "Pare Pare" şarkısına remix yaptı.

Şarkı önümüzdeki ay maxi single içinde piyasaya verilecek. Bu Cuma gecesi ünlü sanatçı Tiesto, bu kez 2008 tarihli yeni albümünün dünya turnesi çerçevesinde muhteşem bir performansa imza atması bekleniyor.

İlk defa bir Türk sanatçıya remix yapan dünyanın bir numaralı DJ ve prodüktörü şovunu bu şarkıyla açacak.

Tarkan'da Tiesto'nun misafiri olarak konserde olacak ve yeni remix'e gençlerin tepkisini ilk elden ölçecek.

Sanatçıyı, dünya 'jet set'inden ve ülkemizden birçok ünlü isim de izleyecek. Tiesto da özel uçağı ile misafirlerini 18 Temmuz'daki İstanbul konserine getirecek.

http://www.cnnturk.com/KULTUR_SANAT/MUZIK/haber_detay.asp?PID=118&haberID=481920

ozinga
17-07-08, 20:49
çook gereksiz bi remix olmuş bence tiesto u da pek sewmem neyi farklı yapıo anlamış değilim yaptıgı aynı tip şeyler duppp tıssss, 300-500 farklı bi şey yok.....benim tiesto m OZİNGAdır o yapsa daha ii olurdu bence boşuna tarkan para akıttı tiestoya yanında ozinga dururken ....:16:

xmenon
17-07-08, 20:52
çook gereksiz bi remix olmuş bence tiesto u da pek sewmem neyi farklı yapıo anlamış değilim yaptıgı aynı tip şeyler duppp tıssss, 300-500 farklı bi şey yok.....benim tiesto m OZİNGAdır o yapsa daha ii olurdu bence boşuna tarkan para akıttı tiestoya yanında ozinga dururken ....:16:
Kanka ön yargılı olma bence, albüm çıkınca remixin tamamını dinle benden sana tavsiye dinleyince bayılcaksınız:20:

ozinga
17-07-08, 20:54
Kanka ön yargılı olma bence, albüm çıkınca remixin tamamını dinle benden sana tavsiye dinleyince bayılcaksınız:20:

kardeş az çok biliom bu tiesto denen dj i:28: :28: hepp aynı yapıoo yaww yinede bekleyelim bakalım :20:

HakanÇelik
17-07-08, 20:57
Remix bence güzel olmuş. "Pare pare" zaten çok güzel bir şarkı. Remix de yapsan, tek bi piano ile de söylesen kendini dinlettirir.

ozinga
17-07-08, 20:59
Remix bence güzel olmuş. "Pare pare" zaten çok güzel bir şarkı. Remix de yapsan, tek bi piano ile de söylesen kendini dinlettirir.

evett tek piano ile çalınsaydı daha ii olurdu..:19:

**MegaStarkan**
17-07-08, 23:19
Ben Remixleri kolay kolay beğenmedığım için, beğenmedim.
Orjinali daha iyi....
Teşekkürler haber için.

bounce
18-07-08, 00:23
berbat tek kelimeyle ...tiesto denilen adam bu muyumuş yaaaa.....adamı çok büyütmüşler....tarkanın pare pare şarkısı çok iyi olmasada iyi eğer tiesto büyütüldüğü kadar bişey olsaydı şarkıyı daha hale getirirdi...hiçbirşey yapmamış şarkıya ...sadece ritm yazmış üstünede pare pare yi editlemiş.....40 saniye bence bi şarkıyı anlamak için yeterli bi süre .....umarım diğer remixlerde böyle değildir...uzun ince bir yoldayım ın remixini kim yapmışsa onla çalışmalı tarkan....

Mega_Star
18-07-08, 01:45
hareketliye bi remix yapsaydı daha bi berbat olurdu..tiesto genellikle slow ve dance türü şarkılara remix yapıyor heralde
tiestonun bazı remixlerini sevmem (kendi müzikleri hariç)
40 saniyelik bi remix dinlenerek yorum pek sağlıklı olmayailir

ama yinede ünlü bi dj in tarkana remix yapması hoş bişe

blanket
18-07-08, 01:57
kulağa hoş geliyo, şarkı tek düze bi ritmde devam etmiyodur heralde, arada farklı nuanslar vardir mutlaka, duyduğunuz şey demo hali bile olabilir ama olması gerektiği gibi çok tiesto olmuş, ben bounce'un armand van helden mixinide begenmiştim, remix albümler böyle olmalı zaten

Tar-Khan
18-07-08, 02:48

haklisin ama yinede degisik bir parca en azindan yaninda bulunsun ...
benim tiestom´da kivanc.k

ümitcoll
18-07-08, 11:14
ehh fena değil ama sıradan olmuş biraz sanki

SEA
18-07-08, 13:32
Dj Tiesto Yeşilköy Dünya Tic.Merkezi otoparkında sahne alacak bu akşam (18.07.2008) Pare Pare için yaptığı remix ide ilk kez burda çalacak.
Veeeeeeee TARKAN 'da bu akşam orda olacak.....

İlgilenenlere Duyurulur.
Bilet Fiyatı :100 ytl
Vıp 300 ytl...

tarkantutkunu
18-07-08, 13:38
profesyonel remix'ciymiş gibi konuşup yargısız infas yapmak yerine emeğe saygı göstermek gerek...
kaldı ki tiesto 1 numaradır bu işte nasıl dinlediğine bağlıdır remixten hoşlanmıyorsan zaten güzel gelmez..

HND
18-07-08, 14:12
şarkıyı tam manasıyla bi kaç kez dinledikten sonra daha iyi anlaşılacağından eminim. su anda beni sarmadi.

TarkanKari
19-07-08, 23:19
If somebody could translate??. I only understood something about Remix of Pare Pare by DJ Tiesto. Am I right?

http://www.haber3.com/haber.php?haber_id=392953

Gorusuruz! :41:

badboyserkan
20-07-08, 17:33
http://img229.imageshack.us/img229/173/djtiestocnnturkll8.jpg (http://imageshack.us)

Tarkan-Tiesto el ele !

Tarkan'ın "Pare Pare" isimli şarkısına remix yapan DJ Tiesto, bu çalışmayı ilk defa Cuma gecesi Türk müzikseverlerle İstanbul'da paylaştı.

CNN Türk'ün haberine göre konserde Tarkan da Tiesto'nun misafiri olarak yer aldı. Ancak basının görüntü almasına izin verilmedi. CNN Türk'ün haberi şöyle: "Tiesto Tarkan ile işbirliğini için "Geçen sene benim burdaki şovum sırasında Tarkan kulise gelip konserimi çok beğendiğini söyledi. Birlikte çalışmak istediğini söyledi. Daha sonrasında kendi albümünü gönderdi. Bende "Pare Pare" adlı parçayı beğendim ve o parça üzerine çalıştım. Çünkü o parçanın temposu benim çalışmam için uygundu.Parçanın sözlerini anlamamama rağmen, parçanın ritmi beni heycanlandırdı. Tarkan gerek Türkiye gerek Avrupa'da çok meşhur bir sanatçı. O yüzden isimlerimizin bir arada olması çok güzel" dedi."

Video icin ;
http://www.haber3.com/haber.php?haber_id=392953

herseyim
20-07-08, 17:47
cok guzel bir haber :) herzaman boyle kalirlar insallahh:) belki birlikte muzikde yaparlarr belli olmaz;)

tunalı
20-07-08, 18:18
adam güzel konuşmuşta ben remixi pek beğenmedim

bounce
20-07-08, 19:45
adam güzel konuşmuşta ben remixi pek beğenmedim
aynen katılıyorum...

hsaex123
21-07-08, 12:50
bi kere o şarkınn adı dağ gibi değil derya gibi
ve pek bepğenmedm açıkçası
sarkının adını bıle bılmıyorsun:16:
pare pare arkadasım:20:

x_y_z
22-07-08, 13:10
Tarkan'ın "Pare Pare" isimli şarkısına remix yapan DJ Tiesto, bu çalışmayı ilk defa Cuma gecesi Türk müzikseverlerle İstanbul'da paylaştı.

CNN Türk'ün haberine göre konserde Tarkan da Tiesto'nun misafiri olarak yer aldı. Ancak basının görüntü almasına izin verilmedi. CNN Türk'ün haberi şöyle: "Tiesto Tarkan ile işbirliğini için "Geçen sene benim burdaki şovum sırasında Tarkan kulise gelip konserimi çok beğendiğini söyledi. Birlikte çalışmak istediğini söyledi. Daha sonrasında kendi albümünü gönderdi. Bende "Pare Pare" adlı parçayı beğendim ve o parça üzerine çalıştım. Çünkü o parçanın temposu benim çalışmam için uygundu.Parçanın sözlerini anlamamama rağmen, parçanın ritmi beni heycanlandırdı. Tarkan gerek Türkiye gerek Avrupa'da çok meşhur bir sanatçı. O yüzden isimlerimizin bir arada olması çok güzel" dedi."

Tarkan Plus

MEGASTAR
23-07-08, 02:32
eee MEGASTAR iste