PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Amerika'danTarkan ' a övgüler!!

Volkan
16-05-06, 22:58
Tarkan'ın Amerikalı hayranlarının Amazon.com daki yorumları:

1) Reviewer: Karla M. Maravilla "karlla" (el salvador......) - See all my reviews

i been tarkans fun since 1999 too like other people and i was waitig for this album for so long, if you are planning to buy it , buy it dont mis the chance to learn a/b turkish music and culture and dont miss those sounds that transport you to turkey...my song is ORORUM SANNA i love it, come closer its just a masterpiece , HE IS AMAZING

Ne Demiş : 1999 yılından beri Tarkan'ın hayranıyım ve bu albümü uzun zamandır bekliyordum ve sizde almayı düşünüyorsanız sizi Türkiye' ye götürecek,size Türk müziği ve Türk kültürünü öğretecek bu şansı kaçırmayın. En sendiğim şarkısı 'Ölürüm Sana' Come Closer ise tam olarak olağanüstü , TARKAN BÜYÜLEYİCİ.

2) Reviewer: Maria Macey "Mary" (LA, USA) - See all my reviews
This album is one of the best I've ever heard.

Why?

Because Tarkan's albums have a seductive habit of growing on you. So what you buy today, you won't get tired of tomorrow (as in Britney Spears and other pop trash) - you'll grow to love it even more as time goes by.

This album is an investment for the future.

And once you're hooked - you just won't be able to stop listening to it.

Ne Demiş : Neden? Çünkü Tarkan'ın albümü içinizde büyüyen bir alışkanlık gibi.Bugün alacağınız seyden yarın sıkılmayacaksınız.Zamanla dahada çok seveceksiniz.Bu albüm geleceğe yatırım. Bir seferde bağlanacaksınız dinlemeye doyamayacaksınız.:36_1_11:

EmiLy
16-05-06, 23:12
gerçekten de bu albüm geleceğe yatırım, hem de Tarkan'ın her albümü demlendikçe güzelleşiyor.....
güzel yorumlar okumak güzel......bravo :36_1_11:

TarkanColl
16-05-06, 23:24
Evet Tarkan'ın demlenmeden beğenilen albümü yok gibi. Fabrikaya desekde üretim şeklini değiştirse. :4:

ercn
17-05-06, 00:24
karla demişki;
1999 yılından beri Tarkan'ın hayranıyım ve bu albümü uzun zamandır bekliyordum ve sizde almayı düşünüyorsanız sizi Türkiye' ye götürecek,size Türk müziği ve Türk kültürünü öğretecek bu şansı kaçırmayın. En sendiğim şarkısı 'Ölürüm Sana' Come Closer ise tam olarak olağanüstü , TARKAN BÜYÜLEYİCİ

Bunları başka milletlerin insanlarından duymak çok güzel ya...İnsanı gururlandırıyo.

:36_1_33[1]

eastanbul
17-05-06, 00:46
Bence bu albüm asıl amerikada patlama yapacak ve tarkanımız gerçekten dünya starı olacak

ercn
17-05-06, 03:45
Bence bu albüm asıl amerikada patlama yapacak ve tarkanımız gerçekten dünya starı olacak

Kesinlikle dogru TArkanın amerikada başarıyı yakalayacagına tüm kalbimle inanıyorum