PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Megastarkan

gokhan003
14-07-08, 21:21
Merhaba arkadaşlar ben Bursa 'dan Gökhan, Tarkan'ın en büyük hayranlarından bir tanesiyim.... Ben Tarkan'ı bi kız yüzünden seviyorum... Çünkü tüm şarkıları benim için yazılmış... İşin aslına gelmek gerekirse ben eski Tarkan'ı seviyorum....Nerde o göbekler atıp dans eden,nerde o dünyayı kasıp kavuran,nerde o Şıkıdım,nerde o Şımarık şarkılarını söyliyen insanlar,nerde o Tarkan için haykıran ,aşkım diye bağıran kızlar ben Tarkan'ın o halini istiyorum arkadaşlar.... şimdiki Tarkan'ın bi Mustafa Sandal 'dan veya Demet Akalından farkı kalmadı hergün tv yi açtığımda magazin programlarında Tarkan'ı görmek istemiyorum... Eğer görüceksem haber başlığı ''Tarkan dünyayı salladı'' gibisinden haberler görmek istiyorum ve bir çok arkadaşımda bana bu konuda katılıyordur.. ''Ben Tarkan'la konuşuyorum,görüyorum'' diyen varsa bu mesajımı iletsin ve elimizden gelen neyse yapalım arkadaşlar.. O kıvrak dansları tekrar izliyelim...Hiç bir zaman Tarkan'ı kötülemedim O'nu herzaman seviyorum ve ölene dek bu sevgi bitmeyecek... Herhangi bir konuda herhangi bir yerde yanlışım olduysa özür dilerim arkadaşlar....Sadece sesimi duyurup Tarkan'ı geri istiyorum gören ,konuşan arkadaşlar umarım bu konuyla ilgili konuşurular ....

Sonsuz sevgi ve sagılarımla.....

ezel1710
15-07-08, 03:15
tabi bunnar senin düsüncelerin tabi bir cok kiside senin gibi düsünüyor olabilir .
sen simarik, sikidimdan, tarkanin kivrakliindan bahsediyorsun.ama birseyi unutuyorsun zaman yani seneler geciyor yas ilerliyor. bak bir cok sanatci erkeklerden daha cok örnein serdar ortac , cok genc olmasina ramen ismail yk, sahnelerde hep dansci kullaniyorlar nedeni ise tekbasina o sahneyi kulanamiyacaklari icin. oysa tarkan tek basina o sahneyi dolu dolu kullaniyor bu cok önemli birsey.
tabiki biz sevener onun daha basarili olmasini istiyorus.ama bu isler istiyerek ,zorlayarak olmas inanmak, sevmek, destek ve zaman gerek diye düsünüyorum.
tabi bunar benim düsüncelerim insallah yanlis anlamassin :41:

tunalı
15-07-08, 11:57
ama artık tarkan yirmisinde bir genç değilki
eskisi gibi oynaması çok zor bişi
şarkıları ise halan aynı başarıda devam ediyor
sokaklarda hala kızlar aşkım diye bağırıyor ben görüyorum yani