PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkannn---medyaaa

trkntrkn89
09-07-08, 02:24
ben bu medyadan bıktım artıkk.........yaaa herşey ööle planlıki sanki o awrupaada konserler weren tarkan diilde serdar ortaç,sanki tarkan yeni çıkktııııı....bazıları barlardan çıkamasken adamın konserlerinini kaç binler islerken en çook dinlenenlerde bile adı yooook,,sevda die biri tarkanı geçmiş bu yassss(içime işlerken)ben bekliorm tarkanla ilgili iyi bi haber bi bakıorm bilgeyle ayrıldık die açıklama yapıolar,,,benceeee artık coşma zamanımıs geldiii,artık tarkanın bu boşluqu bırakması lasımmm,,sitelerde dolaşıorm tarkan beyas showa gelmedi die nası hakaretler yasıolarrr gerçekten beyas show artk büyük bi pazarrrr ama tarkan çıkmıooo,arkadaşlar samimi diorm millet tarkanııı unuttu nası biri die kimse bilmioo hep kötü haberler gerçekten artk üsüülüormm.....tmm herkes boş laf konuşuo ama olsun bis bu ülkede yaşıorusss,,serdar ortaç piyasa miyasa madeni buldu gidio ben bile bilgisayarla artık serdar ortaç albümü çıkarrıım çünkü adamın şarkıları a dan z ye aynıııı,bilmiorum sonumus noolcakkk....:( :6: :6: :6: :6:

dahada çoook diicek şeym war ama iççimden geldiii gibi yasdmm,,eqer hatam warsa özür dilerim çünkü aniden yasımm...

x_y_z
09-07-08, 03:04
serdar ortac'in sarkilarinda bir anlam olduguna inanmiyorum..
saniirim bayaa eskidir dinliyorum serdar i da..1999lardan falan..
ama pek anlami yok..
tarkaninsa bu kefede olmamasi lazim..karsilastirildiklari kisiler
serdar ortac,emre altug...yanlis yani....ricky martin,micheal jackson bence :)

ezel1710
09-07-08, 03:17
evet belli vermis veristirmissin.yani isyan bayra dikmissin. tabi hakli yerlerinde var. ama ne yapalim bu ülke boyle biz el ele verices o bizi biz onu sevices,zorluklara göüs gelices boynumuzu eymiyeces. sen simdi onu bunu bosver ne demisse demis.
bir düsün o simdi saa salim. ve arkadaslar bir düsünün tarkan sadece bize saki deil yaninda örnek, basari,gurur verdi.yani bize soran olsa.kimin hayranisinn? biz gururla söyleyebiliris, o bizim boynumuzu bükecek hic birsey yapmadi hep ve herzaman basari.
oyüzden o kafasina takmiyor sende takmamaya calis biliyorum zor olsada dene.

trkntrkn89
09-07-08, 11:26
ama tarkandada o hal war giyiyo kotu tshirtü öbürlernden hiç bi farkı kalmıoooooo...eski konserleri daha bi güsseldi(kıyafet we sahne şovu açısından)9

tunalı
09-07-08, 11:34
ne desem bilmiyorm
piyasa bozuk nepabirzki

Turnthepage
09-07-08, 11:37
bz snçta tarkan fanlarıyız bn cocukluğumdan beri abim dolayısılya tarkan dinliorum artık fanatiği oldum ama artık sokakda bir çk insan tarkan dinlemiyo hatta tarkandan nefret eden bir sürü arkadaşım var açıkcası....üzüntü verici bişiy bu bence....tarkan fanatiği olmayan kmse tarkanın son iki albümünü beğenmemiş...bzn come closer ı hiç dinlememiş birilerine bile rastladğım oluyo maalesef :(

ezel1710
09-07-08, 11:44
ama tarkandada o hal war giyiyo kotu tshirtü öbürlernden hiç bi farkı kalmıoooooo...eski konserleri daha bi güsseldi(kıyafet we sahne şovu açısından)9

yas ilerliyor unutma

ezel1710
09-07-08, 11:49
bz snçta tarkan fanlarıyız bn cocukluğumdan beri abim dolayısılya tarkan dinliorum artık fanatiği oldum ama artık sokakda bir çk insan tarkan dinlemiyo hatta tarkandan nefret eden bir sürü arkadaşım var açıkcası....üzüntü verici bişiy bu bence....tarkan fanatiği olmayan kmse tarkanın son iki albümünü beğenmemiş...bzn come closer ı hiç dinlememiş birilerine bile rastladğım oluyo maalesef :(

bende cok sevilen dimlene sanacilarin bazilarini beyenmiyor dinlemiyorum. onnar cikinca kanall deistiriyorum ama bu onun bir kötü ses olduu icin deeil sadece tarzim deil.onnarda oyledir mutlaka. takma sen kafana

trkntrkn89
09-07-08, 13:36
keşke yabancı aallbüm çıkarsaa,şööle shakirayla falan düet yapsa keşke...

tarkaseksüel
09-07-08, 14:03
bende senın gıbıyım tarkanı seven 1 tane ile arkadasım yok ayaa

prenses_elaa
08-09-08, 17:19
tarkandan niye nefret ediyolar onu anlatmak mümkün değil diğer sanatçılar ne kadar havalı ama tarkan öylemi hem serdar ortaç ın şarkıları güzel değil hep aynı hikaye aynı tas aynı hamam nafile

tarkaseksüel
08-09-08, 20:32
ben bu medyadan bıktım artıkk.........yaaa herşey ööle planlıki sanki o awrupaada konserler weren tarkan diilde serdar ortaç,sanki tarkan yeni çıkktııııı....bazıları barlardan çıkamasken adamın konserlerinini kaç binler islerken en çook dinlenenlerde bile adı yooook,,sevda die biri tarkanı geçmiş bu yassss(içime işlerken)ben bekliorm tarkanla ilgili iyi bi haber bi bakıorm bilgeyle ayrıldık die açıklama yapıolar,,,benceeee artık coşma zamanımıs geldiii,artık tarkanın bu boşluqu bırakması lasımmm,,sitelerde dolaşıorm tarkan beyas showa gelmedi die nası hakaretler yasıolarrr gerçekten beyas show artk büyük bi pazarrrr ama tarkan çıkmıooo,arkadaşlar samimi diorm millet tarkanııı unuttu nası biri die kimse bilmioo hep kötü haberler gerçekten artk üsüülüormm.....tmm herkes boş laf konuşuo ama olsun bis bu ülkede yaşıorusss,,serdar ortaç piyasa miyasa madeni buldu gidio ben bile bilgisayarla artık serdar ortaç albümü çıkarrıım çünkü adamın şarkıları a dan z ye aynıııı,bilmiorum sonumus noolcakkk....:( :6: :6: :6: :6:

dahada çoook diicek şeym war ama iççimden geldiii gibi yasdmm,,eqer hatam warsa özür dilerim çünkü aniden yasımm...bunun sebebı ne bılı o musun her zaman ilk cıkan albumm sarkılar guseldse bır numara olurr tarkan dazamanında bır numaraydıı tarkanın albumu sımdı cıkmış olsa o albumu yenı cıkan sevdayı emın ol gecerdii:20:

qüccin
08-09-08, 21:08
bunun sebebı ne bılı o musun her zaman ilk cıkan albumm sarkılar guseldse bır numara olurr tarkan dazamanında bır numaraydıı tarkanın albumu sımdı cıkmış olsa o albumu yenı cıkan sevdayı emın ol gecerdii:20:

bncede katılıorum :20:

YSMN
28-09-08, 17:17
ya çok haklısınız walla tarkan diince iyi yorumların yanında kötü yorumlarda geliyo ben şahsen çok üzülüyorum