PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan ve Bilge ayrıldıklarını açıkladı

SEA
08-07-08, 13:54
Tarkan ve Bilge ayrıldıklarını açıkladı

Ünlü pop yıldızı Tarkan sevgilisi Bilge Öztürk ile ayrıldığını basın organlarına çektiği faks ile duyurdu.Tarkan ve Bilgi adına Hitt Müzik imzalı açıklada şöyle denildi:

"Birlikte aldığımız kararla ilişkimizi arkadaşça bitirdiğimizi açıklıyoruz. 2 ay sürecince bu konuyla ilgili net bir açıklama yapamayışımız ve ayrı geçirdiğimiz dönem, son günlerde basınca birçok spekülatif haber çıkmasına ve yanlış değerlendirmelere yol açtı.

Ne var ki, almış olduğumuz ayrılık kararı, bu haberlerle anılan hiçbir sebeple bağlantılı değildir ve çıkmış tüm haberler asılsızdır. Birbirimize bağlı ve saygılı kalarak yaşamış, acı tatlı pek çok anıyı ve deneyimi paylaştığımız, sevgi ve sadakatin hakim olduğu bu 7 yıllık ilişki, kişisel gelişim anlamında da kendimize katkılar sağladığımız bir süreç oldu.

Olgun birer birey ve yetişkin olarak alınmış olan bu karar neticesinde , hayattaki yolculuklarımıza, bir çift olarak değil, arkadaş kalarak devam edeceğiz. Birbirimize vermiş olduğunuz destek, duyduğumuz saygı ve sevgi gelecekte de sürecek"

Kaynak : Milliyet Gazetesi

ENGLISH TRANSLATION: CLICK (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=8471)

SEA
08-07-08, 13:55
Beklenen Son...
Ayrılık sinyallerini 2 ay öncesinden vermişlerdi zaten.

trkntrkn89
08-07-08, 14:07
ne dielim ikisinide sewiodm,hayrlı olsun...

**MegaStarkan**
08-07-08, 14:10
Normal basin aciklamasi olsaydi daha inandirici olurdu.
Gerci dogrudur....normalde zaten ayrilik haberleri cikdiginda hemen birlikte gözükürlerdi.
Bu sefer bayadir kimse beraber görmedi.
Hayirlisi....Tskler haber icin.

askmeleyi
08-07-08, 14:18
Haber icin tesekkurler. Insallah bu kez dogrudur.

x_y_z
08-07-08, 14:19
ne diyelim gecmis olsun....
yakismiyorlardi bence...
haber icin tsk ;)

Olya TnUnited
08-07-08, 14:47
somebody! please tell me what is it about? :41:

**MegaStarkan**
08-07-08, 14:54
somebody! please tell me what is it about? :41:
According to a fax from Hitt Tarkan and Bilge broke up. Now its kinda offical.

sarıpapatya
08-07-08, 14:59
şükür bir açıklama geldi sonunda biraz geç oldu ama söylediler ya bundan sonra allah ikisininde yolunu açık etsin inşallah mutlu olsunlar:))

szr67
08-07-08, 15:04
açıklama metnin faxlamı yapıldı yoksa mail aracılığı ilemi o belgeyi göremeden ve tarkan.com&hitt.web.tr de açıklanmadan inanmam

devilscream
08-07-08, 15:05
Tarkan tarafindan aciklama en iyisi oldu
zaten belliydi ayrildiklari,gecenlerde de magazin programinda aciklama yapacagiz demisti
hayirlisi olsun her ikisi icin:)

Olya TnUnited
08-07-08, 15:05

oh :9: thank you :16: well, it's pretty sad I must say.....

İZMİRLİ
08-07-08, 15:18
ikisi içinde hayırlısı olmuştur umarım

StaR
08-07-08, 15:21
açıklama metnin faxlamı yapıldı yoksa mail aracılığı ilemi o belgeyi göremeden ve tarkan.com&hitt.web.tr de açıklanmadan inanmam
HakLısın.. ßen de inanmam :11:

Pamela_beyazgul
08-07-08, 15:42
belliydi zaten. hayirlisi olsun

arjen22-tarkan
08-07-08, 15:43
hayırlısı artık ne diyelim !

arjen22-tarkan
08-07-08, 15:45
“Nefes almak için ayrıldık”

Tarkan, 7 yıldır birlikte olduğu avukat sevgilisi Bilge Öztürk’ten ayrıldığı haberini doğruladı

Şu sıralar konser için Bakü’de bulunan mega star, VATAN’ın duyurduğu ayrılıkla ilgili şunları söyledi: “Bilge’yle ayrıldık. Zaten 7 yıllık çok uzun bir ilişkiydi. Biraz nefes almamız gerekiyordu. Bu yüzden de ayrılmaya karar verdik. Bir süredir bir araya gelmiyoruz ama zaman zaman telefonla konuşuyoruz. Birbirimize kırgın değiliz. Dostluğumuz devam ediyor.” Yıllardır tüm konser ve organizasyonlarda Bilge’yi yanından ayırmayan Tarkan’ın son dönemde sürekli yalnız görünmeye başlayınca ikili arasında ayrılık dedikoduları çıkmıştı. Ayrılığa Tarkan’ın son dönemde sık sık yaptığı “Evlenmeyi düşünmüyorum, evlat edinmek istiyorum” gibi sözlerinin neden olduğu konuşuluyor.

VATAN

eskalen
08-07-08, 18:22
Sonunda bir resmi aciklama gelmis....Tarkan en son havaalani roportajinda soylemisti bir aciklama yapicaz diye, ordan zaten anlasiliyordu hersey, Tarkan'in soylerken bile uzuntulu oldugu.....Hayirlisi olsun her iki taraf icinde ne diyelim.....

Inge
08-07-08, 18:53
:6: :6: cok üzuldum cok...
ama haber dogru mu? Neye fax göstermediler, yani fotograf falan?
Kanit isterim gercekten...o kadar yalan geldi yaaa...
ama Tarkanín sözleri olabilir, Tarkanín tarzini gibi o mesaj..

ne kadar yazik ki! o gúzel bir cift oldu bence...cok cok begedim bilgeyi...
arkadaslik kime ne...böylece ask ile mutluluk bulamaz...
cocuklar da nasil artik...cok üzuldum onlarin adina...

Tarkana sevgilerimizi gosterelim arkadaslar artik ihtiyacisi var...:22:

:41: :41: Inge:19:

belfü
08-07-08, 19:07
Tarkan 7 yılı sildi attı

Herkes barışır diye bekliyordu. Tarkan medyaya bu faksı çekti...

Ünlü pop yıldızı Tarkan sevgilisi Bilge Öztürk ile ayrıldığını basın organlarına çektiği faks ile duyurdu.Tarkan ve Bilgi adına Hitt Müzik imzalı açıklada şöyle denildi:

"Birlikte aldığımız kararla ilişkimizi arkadaşça bitirdiğimizi açıklıyoruz. 2 ay sürecince bu konuyla ilgili net bir açıklama yapamayışımız ve ayrı geçirdiğimiz dönem, son günlerde basınca birçok spekülatif haber çıkmasına ve yanlış değerlendirmelere yol açtı.

Ne var ki, almış olduğumuz ayrılık kararı, bu haberlerle anılan hiçbir sebeple bağlantılı değildir ve çıkmış tüm haberler asılsızdır. Birbirimize bağlı ve saygılı kalarak yaşamış, acı tatlı pek çok anıyı ve deneyimi paylaştığımız, sevgi ve sadakatin hakim olduğu bu 7 yıllık ilişki, kişisel gelişim anlamında da kendimize katkılar sağladığımız bir süreç oldu.

Olgun birer birey ve yetişkin olarak alınmış olan bu karar neticesinde , hayattaki yolculuklarımıza, bir çift olarak değil, arkadaş kalarak devam edeceğiz. Birbirimize vermiş olduğunuz destek, duyduğumuz saygı ve sevgi gelecekte de sürecek"

http://www.haberaktuel.com/news_detail.php?id=140321

belfü
08-07-08, 19:12
Ben çok üzüldüm ikisinide çok seviyorum Allah yollarını açık etsin ne diyelim kendi kararları saygı duymak lazım ama gerçekten çok üzüldüm.

TarkanColl
08-07-08, 19:12
Kesin ayrıldılar arkadaşlar. Başka kaynaklardan da duymuştum.

İkisine de aşk hayatlarında ve işlerinde başarılar dilerim... :22:

dudu
08-07-08, 19:29
herkes bişeyler deyip duruyodu zaten açıklama yerinde olmuş, geçmiş olsun

ENGLISH TRANSLATION: CLICK (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=8471)

tunalı
08-07-08, 19:47
üzüldüm yaa,

asd1234
08-07-08, 20:20
Ben bekliyordum.Çünkü Tarkan normalde böyle şeyler ortaya atıldığında "Yok öyle birşey" der ve Bilge'yle görünürdü etrafta.Son zamanlardaysa bu konuyla ilgili yöneltilen sorulara cevap vermedi,konserlerine Bilge'yle gitmedi, "Sonra açıklama yapacağım" demekle yetindi.Sürpriz olmadı yani..Ne diyelim,Allah yollarını açık etsin..

bounce
08-07-08, 20:57
vallaha ben üzülmedim bu ayrılık tarkanın şarkılarına yansıyacak iyi de olacak bence .....damar şarkılar bekliyorum kendisinden unut beni gibi gitti gideli gibi.....

szr67
08-07-08, 22:51
tarkan.com da açıklama geldi nediyelim basın yaptı yapacağını ayrıldı ayrılacak diye diye ilişkiyi soldurdu umarım tarkan müziğe aşık olur biraz megastarkan olduğunu görür bundan sonra

HakanÇelik
08-07-08, 23:01
Ayrılık zor, umarım bu zor durumu kolay atlatırlar. İkisine de yeni hayatlarında
mutluluklar diliyorum.

tarkantutkunu
08-07-08, 23:41
üzüliyimi seviyimi şaşırdım
bi yerde hak veriyorum bu kadar popüle bir kültür kahramınını taşıyabilmek herkezin kaldırabileceği bişey değil belki tarkanla bilgenin birlikteliği tarkan hayran bile kaybettirmiştir.. bu kadar uzun bir birlikteliğin sonrasında
umarım her ikiside umduklarını bulurlar..

pare_pare
08-07-08, 23:48
bugün cine5 te de çıktı evet kesin ayrılmışlar sanırım neyse hayırlısı olsun herkes yoluna

pare_pare
08-07-08, 23:52
Tarkan'dan Basın Duyurusu

"Birlikte aldığımız kararla ilişkimizi arkadaşça bitirdiğimizi açıklıyoruz. 2 ay süresince bu konuyla ilgili net bir açıklama yapamayışımız ve ayrı geçirdiğimiz dönem, son günlerde basında birçok spekülatif haber çıkmasına ve yanlış değerlendirmelere yol açtı. Ne var ki, almış olduğumuz ayrılık kararı, bu haberlerde anılan hiçbir sebeple bağlantılı değildir ve çıkmış olan tüm haberler asılsızdır.

Senelerdir bazı basın kaynaklarının, rating kaygıları ve kendi çıkarları için, ilişkimizi kullanma ve yıpratma girişimlerine, beraber tahammül ettik; yeri geldi güldük geçtik. Ama, her ikimizin de hayatlarımızın yeni dönemlerine girdiğimiz şu günlerde, basından ve kamuoyundan, ilişkimizin bitişininin, hakettiği şekliyle saygınlık çerçevesinde ve mahremiyetine özen gösterilerek karşılanmasını rica ediyoruz.
Birbirimize bağlı ve saygılı kalarak yaşanmış, acı tatlı pek çok anıyı ve deneyimi paylaştığımız, sevgi ve sadakatin hakim olduğu bu 7 yıllık ilişki, kişisel gelişim anlamında da kendimize katkılar sağladığımız bir süreç oldu. Olgun birer birey ve yetişkin olarak alınmış olan bu karar neticesinde, hayattaki kendi yolculuklarımıza, bir çift olarak değil arkadaş kalarak devam edeceğiz. Birbirimize her zaman vermiş olduğumuz destek, duyduğumuz saygı ve sevgi gelecekte de sürecek.

Bize, dönemin gerektirdiği hassasiyet ve duyarlılıkla yaklaşacağınızı biliyor ve şimdiden teşekkür ediyoruz."
http://tarkanplus.blogspot.com/

sengibisidünyayagelmez
08-07-08, 23:55
açıkçası üzüldüm. uzun bir ilişkiydi ve alışmıştık bilge'ye. iyi bi kızcağızdı. ama bundan sonra tarkanı başkasıyla görmeye dayanamam herhalde:S ama yine de şu an tarkan yalnız:)

ellow
08-07-08, 23:58
Hayirlisi olsun onlar adına!!

pare_pare
08-07-08, 23:58
yok yok açıkçası iyi oldu ya tarkanın yanına pekte yakışmıyordu ya tarkanın yanına daha güzel ve hareketli biri lazım bence

ellow
09-07-08, 00:08
yok yok açıkçası iyi oldu ya tarkanın yanına pekte yakışmıyordu ya tarkanın yanına daha güzel ve hareketli biri lazım bence

Senin yorumun ve fikrin saygım var kisisel paylasıma fakat
bu kızın guzelligi cirkinligi konusunda ne kadar cok ahkam kesildi,uzucu laflarla okudugum diger sitenin yorumlarınında!!
sanki butun kızlar onun dısında best model of the world ve tum bu tarz yorum yapan erkeklerde dunya yakısıklısi,tapilası varlıklar!!Manken degil meslegi eğitimi olan bir kızdı!!
bazen donde aynaya bak lafı bazı durumlarda fazla anlam kazanıyor benim lugatımda!!

tarkaseksüel
09-07-08, 09:36
Senin yorumun ve fikrin saygım var kisisel paylasıma fakat
bu kızın guzelligi cirkinligi konusunda ne kadar cok ahkam kesildi,uzucu laflarla okudugum diger sitenin yorumlarınında!!
sanki butun kızlar onun dısında best model of the world ve tum bu tarz yorum yapan erkeklerde dunya yakısıklısi,tapilası varlıklar!!Manken degil meslegi eğitimi olan bir kızdı!!
bazen donde aynaya bak lafı bazı durumlarda fazla anlam kazanıyor benim lugatımda!!
aynen katılıorummme nse vmıodum o kadını hem üzülmeyin istanbul ağlayacak su sorununuz çözülür belki....:18: :18: :18: :18:

ellow
09-07-08, 22:16
aynen katılıorummme nse vmıodum o kadını hem üzülmeyin istanbul ağlayacak su sorununuz çözülür belki....:18: :18: :18: :18:

Komiksin desem sadece!!...
Kızı tanımam etmem,ablammmmm degil yaniii!!İkisi adına hayırlısı olsun...
sadece milletimizin bazen torba gibi buzulemeyen agzından cıkan yorumlara karsi bir anti-yorumdu benimkisi...
Cok eglendin demek yorumuma, gulumsemelere bakınca!!

Blg
09-07-08, 23:35
ellow'a katılıyorum, ayırca bilge bence çok güzel bir kız, nesi beğenilmiyor anlamadım hiçbir zaman.

tarkaseksüel
09-07-08, 23:39
'ng'l'zcen iyiymis

Söyle bi gercek var ki... Tarkan son bi kaç aydir harika görünüyo! Ve Bilgede pek bi güzellesmis. Ayrilik yaradimi ne ? :4:

Mega Fanat
10-07-08, 00:16
Ama TARKAN Bilgeni cok seviyordu,hani bi roportajinda "en buyuk hayalim,caddede sevdigim kadinin karsisinda diz cokub sarki soylemekdi,onu da hayatimda ilk kez Bilge icin yaptim" soylemisdi,hani seviyodu,kim bilir,eger dogruysa,belki de TARKAN cok uzuluyordur:(Hayirlisi olsun Insallah!

MEGASTAR
10-07-08, 04:21
cok uzuldum acikcasi cunku uzun soluklu bir birliktelikdi

denizmavisi
10-07-08, 05:53
ben de üzüldüm ya evleneceklerini ümit ediyordum ama maalesef

emre_emre
10-07-08, 21:52
tarkanın deli gibi hayranıda olsam tarkanı bazı konularda malesef eleştiriyorum bu haberler kaç aydır magazinde dönüyordu ayrıldılar şöyle oldu ama tarkan bazı konuşmalarında bunu yalanlar türü şeyler söyledi sanki ayrılmamış pozisyonuna girdiler hatta burada söylemiştim tarkan albüm çıkaırttı işlerinden çok özel hayatıyla gündeme geliyor demiştim albümü çıkalı şurada nekadar zaman oldu kaç yerde tarkan şarkılarını duyuyorsunuz size soruyorum hangi radyo dogru düzgün çalıyor ben bazı radyolara mail bile attım ve verilen cevap istek almıyor oldu acı ama gerçek bu ben kızıyorum kime tabiki tarkana şimdi ne için ayrıldı bilgeden bilmem ama bir boşluga düşücegi kesin ve milletin agzı torba degilki hatta şimdiden başladılar halkın çogunda şöyle bir kanı var bu birliktelik göstermelikti ve sahte olan bir şey bitti benim için asla böyle degildi uzun süren gerçek bir ilşkiydi ve bu ilşkide sonuna kadar evliligi hak ediyordu tarkan geldi 40 yaşına bu saatten sonra ilşki anlamında bilge gibi birini sizce bulabilecek mi şöhret budalası olmayan tek kız bilgeydi
daha söyleyecegim çok şey var ama neyse gerçekten tarkana bazen kızıyorum ne yapıyorsun diyorum

sinemtevetoglu
10-07-08, 21:56
ikisinin de önüne bakma zamanı geldi demek ki...ne diyelim... hayırlısı olsun bundan sonrası için!