PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Murat Boz'un yeni klibi...

karma_elcin
04-07-08, 18:41
http://www.dailymotion.com/relevance/search/murat%2Bboz/video/x5xvak_murat-boz-ucurum-by-aluxton_music

cok şaşırdım serdar ortaç tarzı olmuş bu şarkıyla, iice gözümden düştün murat :)

xmenon
04-07-08, 18:49
Murat bozda taklitçi çıktı zaten baştan bellidi her şarkıyı tarkan nağmeleriyle okuyor bu apaçık ortada

sarıpapatya
04-07-08, 18:50
bence yaza uygun bi şarkı bilmem ama benim hoşuma gitti en azından diğerlerine göre!!! tarkan öğrencisi sayılır başarılı olsun isterm :))

MEGASTAR
06-07-08, 20:28
bence Tarzi da hic uygun olmamis saclar maclar bilmem ben begenmedim

Turnthepage
06-07-08, 22:22
klip aslında güzel olmş...ama şarkı piyasa şarkısı yha....ilk albümü tarkanın yardımlarıyla gerçktn ii olmştu ama bu single beş para etmez....eminim albümüde bu tarz olcak...yazık oldu türkiyeye işte bi serdar daha....

ellow
06-07-08, 23:52
Ortac piyasa sarkıları yapiyor,kendini milyon kere tekrar ediyor evet ama bu adam heryerde bangır bangır calıyor bu yaz!!sanat icin degil ticari yapiyorsa ki oyle bu yolu tutturmusum,kitlem bunu istiyor diyorsa,arz talep paralel gidiyor!!

eskalen
07-07-08, 00:07
Murat boz'un ucurum sarkisi bence piyasa icin fena sarki degil, soner sarikabadayi'nin imzasi, kotu bir eser sayilmaz, tarafsiz dusunmek gerek, Murat boz Tarkan'in ekibinden cikmis bir sanatci, birkac olumsuz seyler yasansa bile tarafli dusunmek yanlis olur.....Ilerleyen zamanlarda esas tam albumu cikacak hatirladigim kadariyla.... Genel bir yorum olarak Tarkan'in ekibinden cikmis bir sanatci olarak, yolu acik olsun......

raena
07-07-08, 00:22
aslinda murat bozun sarkisini beyendim , fena olmamis , ama tarkana soyledi laflar akilima gelince , ona gicik oliyorum .

dudu
07-07-08, 02:25
tarkanın havasından kurtulması biraz zor onun için değişik arayışlar yapıyo olabilir :19:

İZMİRLİ
07-07-08, 11:11
http://www.dailymotion.com/relevance/search/murat%2Bboz/video/x5xvak_murat-boz-ucurum-by-aluxton_music

cok şaşırdım serdar ortaç tarzı olmuş bu şarkıyla, iice gözümden düştün murat :)

serdar ortaç tarzı olmuş diyosun ama serdar ortaçın albümü bence 2008 en iyi albümü, ayrıca murat boz'un ucurum adlı parcasınıda ben şahsen güzel buldum :20:

caspian
07-07-08, 19:11
klip fena olmamış....
ama şarkı gerçekten tam "piyasa şarkısı"...
müzikler hep aynı serdar ortaç tarzı dım tıs dım tıs başka bişey yok...
halbuki maksimum da ne şahaneydi müzikler....

pare_pare
07-07-08, 19:42
bence çook güzel olmuş ya gerçekten bu çocuğun kumaşı çook iyi :):):)

x_y_z
07-07-08, 21:09
murat boz tarkan'siz sarki yapamaz ki..
bence yeni imaji da,yeni klibi de,yeni sarkilari da,yeni sesi de,
yeni...ne varsa iste..berbat olmus...sevenlerine karisamam,herkesin
kendi secimi ama...püf sarkisi disinda hic bir basarisi yoktu zaten..
o da 2 bilemediniz 3 yıl sonra "püf"ler gider..

bounce
07-07-08, 23:03
vallaha ben beğendim ama neden ozingayla çalışmamış ?

Yakisikli89
20-07-08, 20:12
ötme bülbül ve ben aslinda sarkiyi dinleyin

tipa tip tarkan okumasi yaa
ne kadar taklitci..böyle bi yere varamassin muratim

ancak sesinle hafifden olsa tarkan hasreti dindirisin ama o geldi mi sen geri planda kalirsin :))

bu arada ucurum sarkisini klip ile bi kez daha dinledim ve hosuma gitti
klipte serdari (serdar gibi) göremedim siz nasil gördünüz ? :)

sarkinin altyapisi karmakarisik..

herseyim
20-07-08, 20:26
klip cok guzel
serdar ortaca hic benzetemedimm
;)

shhh
20-07-08, 20:52
uçurum şarkısı gerçekten süperr....kendi tarz.nıı oluşturuor zamanla:20: