PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Özcan Deniz, bir yıl boyunca gönüllü olarak Türk Kızılayı’nı destekleyecek

belfü
03-07-08, 11:48
Türk Kızılayı Genel Başkanı Tekin Küçükali, sanatçı Özcan Deniz’le birlikte yaptıkları basın toplantısında, kurum olarak 1868 yılından bugüne din, dil, ırk ayrımı yapmaksızın Türkiye ve dünyada ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya çalıştıklarını söyledi

ANKARA - Küçükali, Türk Kızılayı’nın 140. kuruluş yıldönümüne denk gelen 2008 yılında Özcan Deniz’in kurum yararına çeşitli konserler vereceğini, albüm çalışmaları gerçekleştireceğini ve özel kampanyalara katılacağını belirtti.

Özcan Deniz’in, tamamen gönüllülük esasına dayalı olarak Türk Kızılayı’na destek verdiğini vurgulayan Küçükali, ‘’Genç ve başarılı sanatçımız, yaptığı bu özverili davranışıyla diğer sanatçılarımıza da bir örnek olacaktır. Verdiği destekten dolayı teşekkür ediyoruz’’ dedi.

Küçükali, ‘’Kültür Köprüleri’’ projesiyle Anadolu’nun renkli, hüzünlü, coşkulu ezgilerinin, Özcan Deniz’in yorumuyla daha da renkli ve anlamlı olacağını ifade ederek, elde edilecek gelirin büyük bir kısmının Türk Kızılayı Afet Fonu’na aktarılacağını belirtti.

Bu arada, sanatçı Özcan Deniz’in bir süre önce silahla yaralanmasına da değinen Küçükali, ‘’Saldırıyı kınıyor, böyle menfur saldırıların olmasını istemiyoruz’’ dedi.

Bir gazetecinin, ‘’Bu tür etkinliklerinizde Tarkan’ı da görmemiz mümkün olacak mı?’’ sorusuna Küçükali, ‘’Elbette diğer sanatçılarımızın da vereceği destek bizleri mutlu eder’’ diye yanıtladı.

Özcan Deniz de ‘’Bir daha ki sefere Tarkan inşallah gelir, sizleri de mutlu eder. En azından benden sonra istemeniz güzel bir şey’’ dedi.

http://www.beldegazetesi.com/haber

tunalı
03-07-08, 13:55
ne demek istemiş benden sonra diyerek anlamadm

sinemtevetoglu
03-07-08, 15:33
ne demek istemiş benden sonra diyerek anlamadm

ben kompleksli bi insanım...benden sonra istemeniz beni mutlu etti yoksa kahrolurdum demek istemiş :28:

MEGASTAR
04-07-08, 14:28
Ne kadar korkuyolar Tarkan dan ya :)